Oznámení

14. května : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14.května : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

20.února : Upečme si spolu lahodný čokoládový průšvih.

#1 11. 8. 2007 18:34

hanca
♥------

zavařování v mikrovlance

Prosím o radu, jak zavařovat v mikrovlnce - jak nastavit výkon, jak dlouho zavařovat apod. díky hanca

Není tady

#2 11. 8. 2007 21:15

mejada
♥♥♥♥---
Místo: Východočeský

Re: zavařování v mikrovlance

a nebouchne to ???

Není tady

#3 11. 8. 2007 21:17

sexynet
♥♥♥♥♥♥-

http://www.vareni.cz/trendy/zavarovani- … n&bt=5
Autor: Irina Malá <irinaho@seznam.cz>
Přidáno: 20. července 2007, 00:05
je rychlé a jednoduché.Velké sklenice uzavřené víčkem steriluji 5 minut - jednu sklenku.6 sklenic = 30 minut.Malé skenice jen 3 minuty jednu slenici.Vždy násobím počet sklenic počtem minut.Tepotu nastavit na 700W.!!!Je to recept od ing.Jaroslava Balaštíka- autora knihy KONZERVOVÁNÍ POTRAVIN......a funguje skvěle!!

Není tady

#4 11. 8. 2007 23:50

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

No to se mi nějak nezdá. Mám sice starší mikrovlnku, ale nesmí se do ní vkládat kov, víčka, alobal - nic podobného ! I zlato prská a neohřívá...??? Tak to bude asi nějaká novinka.

Není tady

#5 28. 8. 2008 12:54

ajena
♥------

Nemá některá zájem o knihu pana Balaštíka,kde se popisuje zavařování v mikrovlnce? Dostala jsem 2 a dcera o ni nejeví zájem.

Není tady

#6 29. 8. 2008 20:49

ivik12
♥♥-----
Web

Já jsem tomu taky nevěřila a když jsem dala do mikrovlnky skleničky, tak jsem opustila kuchyň. Ale fakt to funguje. Prostě ta víčka asi nejsou kovová. Ale dostala jsem radu, že pod skleničky mám dát nějaký tácek, který může být v mikrovlnce, kdyby trochu šťávy vyteklo. Zavařovala jsem takhle i hořčici z rajčat.

Není tady

#7 29. 8. 2008 20:54

Vladena
♥♥♥♥♥♥-

Ahoj,už jsem tady diskutovala.Jen pro zajímavost,nevěřila jsem a proto jsem do mikrovlnky dala pouze víčka bez sklenice. Jednou ,dvakrát jsem měla štěstí a po třetí to začalo pěkně jiskřit. Takže nevím....snad bylo víčko škrábnuté (používám už starší) nebo je to věc náhody. Já to rozhodně už zkoušet nebudu.Kdybych nestála u mikrovlnky,nečučela na víčka a hned nezasáhla ,tak už není.

Není tady

#8 29. 8. 2008 21:28

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Že odbočím, ale včera jsem četla na Mimibazaru, že se dá zavařovat i v myčce...

http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

#9 22. 8. 2009 7:29

Víťa9
♥------

Zavařuji v MV již několik let. Nikdy mi nic nejiskřilo ani nebouchlo.V ETĚ 3195, na plný výkon malé 330ml ´= 2 min.
                                                                                                                                      velké 75oml   = 4 min.
Podle počtu se to násobí. Víčka používám jak Omnia tak Twist. Třešně , okurky, papriky i čalamáda NÁDHERNÉ. Tady je výhoda ,že nemusím čekat ,až budu mit okurek větší množství . jako letos kdy se nějak se nevedou. Takže tam dám třeba jen 3 skleničky. Spotřeba elektřiny ; když vezmete , než se ohřeje zav. hrnec na propan-but. sporáku, nebo v těchto vedrech topit na klasickym  myslím ,že to vyjde nastejno. Toto byla rada od Marušky od Znojma, je to někde na int. , i s telef. čís. Já to s ní konzultoval i po telefonu. Přeji ZDAR.

Není tady

#10 17. 1. 2010 4:29

JitkaP
♥------

Taky jsem tomu nechtěla věřit, opravdu to funguje,ale podle mého není nad zavařování klasicky v hrnci.
Zavařovala jsem několik sklenic okurků v hrnci a několik v mikrovlnce, abych byla spíš hotová. Ale z mikrovlnky
to není ono je to jiná chuť. Rodina mě řekla, abych už tak nezavařovala.

Není tady

NÁŠ TIP:
    • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

• Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

• Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

• Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

• Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.

Zápatí