Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 9. 8. 2007 7:56

soptík
♥♥♥♥♥--

liposukce + odřená vnitř.stehna

Holky nemáte za sebou některá liposukci vnitř. stehen? Asi to bolí, že?

Já už oni docela uvažuji - stejně ale na ní nepůjdu, protože se bojím a nebudu mít na to peníze...(kolik vlastně by stála = jen vnitřní stehna?)

Mám problém , který mě trápí už hóóódně dlouho, nemůžu nosit na holo sukně, šaty! Musím mít furt kalhoty nebo silonky!!!
Už mě to šíleně štve, ráda bych se NEPAŘILA v parných dnech, ale bez silonek ani ránu, hned se mě odřou stehna.A si je pudruji, mažu mastným, nebo používám tuhý pudr - i lepenky jsem si dávala, tak stejně jsou odřená!!!
U kalhot mám hned díry...grater

Jak to řešíte vy?

http://www.rodice.cz/metrik/3255.png
http://bd.lilypie.com/950op2/.png

Není tady

#2 9. 8. 2007 9:51

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Re: liposukce + odřená vnitř.stehna

Tak ty silonky, to musí být nepříjemné, není to sice můj problém, ale asi bych ho řešila kalhotkama s delší nohavičkou, na to šatečka, či sukni. Nebylo by to vidět a cítila by ses líp. I za cenu, že bych si nějaké spíchla z příjemného materiálu.

Není tady

#3 9. 8. 2007 15:47

Musim
♥♥♥♥♥♥-

Taky mám ten problém-celoživotní. U mne kalhoty končí tím, že je prodřu. Nosím je tak max.půl roku a pak díra vlevo-pravo-ahoj.
Zkus DEVILAN ...proti pocení, sice na nohy, ale mne ho dal kožní (že se potí prsa pod poprdou a taky se dřou) a na stehna jsem to taky zkoušela. JInak tuhý dezodorant nebo zase kalhoty.
Bez punčoch-katastrofa.

Není tady

#4 10. 8. 2007 9:03

Ajax
♥♥♥♥♥--

celý život jsem měla pr... a stehna, vše samo jako vrata:-))) no, taky jsem to řešila různými pudry,zásypy, avirilem.. kalhotkama s nohavičkou, takové ty "kombinové, nebo spodničkové jak někdo zná, které se pak chůzí žvejkly mezi stehny a byl to pohled pro bohy, když jsem se to nějak taktně snažila shodit zase dolů...) léto byl pro mě velký stres a strašák a jak jsem se závistí pokukovala po holkách, které si vyšly jen tak, na holo, sukýnka, tílečko... jak já ty stehna nenáviděla:-(( když jsem se snažila shodit, tak vždy jen do pasu, od pasu dolů (kde to bylo nejvíc třeba) nic.-((( až jsem nalítla na dělenou stravu... a časem poprosila doktora o napsání Lindaxy, tak světe div se, já začla hubnout v oblastí zadku a stehen, pomalu ve 40 letech jsem poprvé, opravdu poprvé (a to těch diet a různých snah cvičení bylo hafo!!!!) jsem hubla v partiích, které jsem potřebovala. Dočetla jsem se v tom letáčku, že Lindaxa 10 nebo 15 (jsou 2 druhy) rozpouštějí tuky v problemových partiích, měla jsem i hodně dalších "podpůrných" prostředků z lékárny - jako kdysi a nikdy nic:-(( ale tohle opravdu funguje!!! dnes mám o 32 kg méně, a letos poprvé!!! opravdu poprvé si vyjdu úplně klidně v horku "naholo" a vůbec o tom nevím!!!!! kdysi jsem prožívala každý krok, který byl, jako by mě někdo řezal zaživa.-(( Takže.... rada to asi nijak zvl᚝ není, ale snad ti můj příběh nějak pomůže:-) Kdybys něco chtěla ještě vědět, klidně se ptej:-)))

Není tady

#5 10. 8. 2007 9:13

Ajax
♥♥♥♥♥--

ještě možná doplňující info, vždy jsem měla zvýšený cholesterol, a při dělené stravě i přes Lindaxu (měla jsem strach co to udělá) mám výsledky krve jako mimčo:-) Pan doktor byl velice spokojen a hlavně překvapen, jak se i tělo krásně čistí.... takže možná je to typ, jak s těmi stehny zatočit.-)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí