Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 29. 10. 2007 23:38

astina
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 8. 2007
Příspěvky: 182

Re: Velmi vážný problém

Holky, moje dny mají nějak málo hodin, nebo co?! Nestíhám ani chodit na Babinet.
Tak tatínek už má rozmluvu se synem za sebou....dopadlo to relativně dobře.....vše si vyslechl v klidu....ale zatím má asi pocit, že je to jen přechodná situace - že se vše upraví. Tak si říkám, že potřebuje čas, aby pochopil, že je to PRAVDA.  A už věřím, že to zvládne. Čekala jsem od něho daleko horší reakci. Zítra chce mluvit se mnou, mám z toho malinko nepříjemné pocity, ale myslím, že potřebuje situaci rozebrat, aby s informací, kterou dostal, mohl dál pracovat. Jsem přeci jenom před ním o krok napřed - a vím, že než jsem si v sobě vše srovnala, tak to byl pekelný "boj" - tak mu ten jeho třeba trošku ulehčím.
A moc děkuji všem, kteří na nás myslí a drží palce.


Život je vzdušný vír, který nám občas zvedne prach u cesty, po které jdeme...........

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů