Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 22. 8. 2007 20:11

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Příběh

Mozkové závity běží na plné obrátky, kde jen ten Tomík může být ? Hmm, měl ject s manželem za tchyní, ale šprajcnul se, že by musel zase babičce dát pusu a že ona hrozně slintá a ptal se mě, jestli může .. ůůůůůůůůffffff, už vím,  se ptal, jestli může přespat u sousedovic Honzi, že moc nerozumí biologii a že mu Honzovo starší sestra Marcela pomůže doučit se anatomii, ze které posledně vyfásl kouli.

Není tady

 

#152 23. 8. 2007 11:14

Maya.82
Host

Re: Příběh

Jakmile jsem jim řekla kde je hned se do mě pustili jak jsem to oblečená a co, že bude s těma okurkama.

 

#153 23. 8. 2007 11:39

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Příběh

Odvětila jsem, že mi není dobře, jdu si lehnout a okurky a už konečně předají těm, co je od nás v noci koupili.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#154 23. 8. 2007 17:48

lenna
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 1. 2007
Příspěvky: 111

Re: Příběh

A v posteli přemítám, co jsem komu udělala, že mě pámbůh obdařil takovou familií, nejraději bych se sbalila a prchla v širé dálavy, kde není popudlivý manžel,neurotická tchýně a pubertální synek.

Není tady

 

#155 24. 8. 2007 10:08

Maya.82
Host

Re: Příběh

I když to není tak špatný nápad furt mě jen utlačují tak at si to tady zkusí beze mě. Já zítra vyrážím na měsíc obhlídnout statek.

 

#156 24. 8. 2007 10:51

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Příběh

Zapínám Net, písnu na Babinet, co je nového a hledám nejrychlejší cestu do Brašova.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#157 24. 8. 2007 10:56

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Příběh

Telefonicky jsem si na druhý den zarezervovala letenku do Bukurešti. Pak jsem ještě sesmolila okamžitou výpověď do práce a odeslala jí e-mailem, to by jim mohlo stačit, štěstí, že jsem ještě ve zkušebce .. Eman tak narychlo odject nemůže, což mi ale vůůůůůbec nevadí, já si aspoň chvíli odpočinu od nekonečného vyvařování, uklízení, praní a žehlení a on se naopak hezky česky bude starat o domácnost a syna tak, jak jsem to doteď sama dělala já .. A já tam mezitím pro rodinku připravím hnízdečko lásky, Tomíkovi zařídím pokojíček tak, že z toho bude paf a Emanovi zařídím vlastní vinný sklípek tak, jak si to vždycky přál. Ale i s posilovnou, já mu dám, holomkovi, že se bude jen tak pást na mých prebendách, bude makat na své figuře, až bude nakonec tak okouzlující, jako byl ten Franta ze snu .. jehož svalnaté tělo mám neustále před očima ..

Není tady

 

#158 24. 8. 2007 20:06

lenna
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 1. 2007
Příspěvky: 111

Re: Příběh

Sobě zařídím přepychový budoár s masážní vanou a dám si stranou pár drobných pro soukromého maséra, to čistě jenom pro jistotu že by Eman zklamal ne jako muž, ale v péči o svou novou figuru, i když ono v mém věku není na škodu mít něco v záloze, Eman není nejmladší a já mám nároky stále stejné ne-li větší.

Není tady

 

#159 25. 8. 2007 16:07

Maya.82
Host

Re: Příběh

A konečně budu mít klid od tchýně, která zůstane tady daleko ode mne. Už se těším na ty jejich xichty až jim večer oznámím, že ráno odlétám a sama.

 

#160 25. 8. 2007 16:23

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Příběh

Druhý den ráno jsem si naházela do kufru něco málo ze svých hadříků (zbytek si koupím nové), z účtu vybrala pár drobných (haha, teď mi 50tis. připadá jako drobný, ještě včera jsem si myslela, že je to celé jmění), Eman mě odvezl na letiště, synátor se celou cestu pubertálně pochechtával, že jsme se v noci loučili značně bouřlivě (Eman se překonával, takhle neřádil ani při líbánkách, ještě teď moje chůze lehce připomínala chůzi robota), bouřlivé objetí a pak už vzhůru k nebesům, vstříc dálavě, s ověřenou kopií darovacího dekretu v kabelce (originál zůstal u notáře), vstříc růžové budoucnosti, tučnému kontu a  sladké Transylvánii. Jak já se těšííííím !!

Není tady

 

#161 26. 8. 2007 16:00

Maya.82
Host

Re: Příběh

Když jsem taxíkem dojela před statek nestačila jsem se divit. Byl obrovský a nádherný měl minimálně 15 místností, po jeho pravé straně byly obrovské výběhy s konmi, cvalovka a stáje pro koně. Po pravé straně bylo posezení, bazén venkovní i vnitřní. No nádhera.

 

#162 26. 8. 2007 19:04

lenna
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 1. 2007
Příspěvky: 111

Re: Příběh

Když jsem se podívala na ty bazény, tak jsem usoudila, že jistě mají bazénologa a u jízdáren sličného a mužného trenéra. Rozhodně se tu nebudu nudit, ovšem pokud k těm 15 pokojům mají rotu uklizeček, jinak prchám do okolních lesů, a že jsou pěkně husté.

Není tady

 

#163 26. 8. 2007 19:07

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Příběh

Naproti mě šel statný chlap.Představil se jako správce usedlosti.Hovořil čistou češtinou,vesnice byla českou kolonií a všichni obyvatelé uměli obě řeči.Uvedl mě do domu,abych se ubytovala a osvěžila po cestě a potom,že mi ukáže celé moje království.

Není tady

 

#164 26. 8. 2007 19:26

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Příběh

Vnitřek domu mě velmi překvapil. Na oknech visely těžké závěsy, které bránily slunečním paprskům ozářit obrovské místnosti, nikde žádná zrcadla, ty prý nenajdu nikde v tomto kraji, zdejší obyvatelé je prostě nemají v oblibě a specialitou tohoto kraje je, že zde nikdo nesnáší česnek. Já si bez něj jídlo představit neumím, ale byla jsem ujištěna, že do měsíce jej prý nebudu snášet i já. Nu což, jiný kraj, jiný mrav, přizpůsobím se.
Okolní krajina působila pohádkovým dojmem, temné hluboké lesy a doménou krajiny byla zřícenina starého hradu na kopci hned za vesnicí.

Není tady

 

#165 27. 8. 2007 7:45

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Příběh

Ještě jsem ani neprošla celý dům, když zvonil pošák s telegramem: "Tom si zlomil ruku. Zustavame. Poslal jsem za tebou maminku, abys nebyla na vsechno sama."
Nevěřila jsem, čeho je schopen. Přečetla jsem si to asi 3x po sobě ... Při čtvrtém pokusu jsem uslyšela klapnutí dveří nějakého auta a rázný hlas své oblíbené tchýně, která se patrně nemohla dopočítat zavazadel.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#166 27. 8. 2007 11:59

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Příběh

Tchýni jsem ani nenechala z auta pořádně vystoupit, ale obratem jsem jí do něj zase posadila a poslala zpátky, pouze jsem jí ještě stačila říct všechno co si o ní myslím. Řekla bych, že to baba hned tak nerozdýchá.

Není tady

 

#167 27. 8. 2007 12:34

Astra
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 605

Re: Příběh

Jenže tchýně byla za pět minut zpátky, řekla, že synovi slíbila, že mi tady pomůže a sliby se musí dodržovat. Za moje názory se na mě nezlobí, každý máme nějaký názor a budeme mít dost času si o všem v klidu popovídat. Nevěřila jsem svým uším, ale pomohla jsem jí s ubytováním.


Každý chce být šastný. Aby toho dosáhl, musí především vědět, co vlastně štěstí je.

Není tady

 

#168 27. 8. 2007 12:54

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Příběh

A když vytáhla dárkový koš plný mých nejoblíbenějších pochutin a láhev červeného šampáňa, byla moje.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#169 27. 8. 2007 13:27

Maya.82
Host

Re: Příběh

Ale ted už toho mám tak akorát dost šampano nešampano přece se mi nebude furt plést do života taed když vidí, že mám peníze tak mi podstrojuje a nosi dárečky a přitom celé to roky na mě řvala jak její synáčka netahám z peněz. Zavolala jsem taxi posadila tam tchýni a řekla jí at vzkáže mému chlapovi, že tu zůstávám a pokud chce at přijede, ale bez tchýně pokud se tu ukáže s ní tak tu nemusí jezdit. Bud já nebo ona.

 

#170 27. 8. 2007 13:50

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Příběh

kapitulation Mayo, ty ji fakt chceš nechat na tak velkém statku makat samotnou? Konečně má možnost tchýni pořádně zapřáhnout ... třeba jí dát na starosti oba vepříny... lol


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#171 27. 8. 2007 13:55

Astra
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 605

Re: Příběh

Tchýně se mile usmála:"Dušinko, nějak nám to šampáňo vlezlo do hlavy, pojďme spát , ráno moudřejší večera. Eman by byl už zase na větvi, že má  těch ženských žabomyších válek dost." Odpotácely jsme se každá do svého pokoje  a já přemýšlela, jak ji ráno zapřáhnu, že ještě ráda odjede.

Upravil(a) Astra (27. 8. 2007 13:56)


Každý chce být šastný. Aby toho dosáhl, musí především vědět, co vlastně štěstí je.

Není tady

 

#172 27. 8. 2007 15:38

lenna
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 1. 2007
Příspěvky: 111

Re: Příběh

to jsem ale nepočítala s tím, že se ráno probudím a ještě v 10 tchyně nežebrala o kafe, bez kterého ráno odmítá fungovat, tak mrknu do jejího apartmá a ona tam na posteli s místním správcem v objetí. Prý se jí v noci udělalo šoufl a při procházce na nočním vzduchu narazila na pána, který sice česky neuměl ale umělé dýchání byl ochoten poskytnout i několikrát za noc.

Není tady

 

#173 27. 8. 2007 16:14

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Příběh

Stěžovala si taky na komáry, že prý jich v noci musela mít plný pokoj a ukázala mi dva kousance na krku. To snad ani nemohl být komár, ale pořádné hovado, díry to nadělalo pořádné, asi nejsme zvyklý na tropický hmyz, taky tchyně hned pofňukávala, jak se z toho cítí slabá a ke snídani spořádala tatara a na oběd požádala o krvavý biftek. Chudinka, asi ten hmyz byl jedovatý a teď jí horečka zatemnila rozum, jak jí moc nemusím, tohle jsem jí opravdu nepřála.
Pán "zachránce" se vypařil hned ráno, ani jsem jeho odchod nezpozorovala.
Tchyni jsem nechala odpočívat v posteli a vyrazila na zdejší pracovní úřad práce podat si žádost na uklízečku, hospodyňku, zahradníka a kuchařku.

Není tady

 

#174 27. 8. 2007 16:25

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Příběh

Když jsem se vrátila, tchyně vypadala už líp, tak jsem jí sbalila věci, odvezla na letiště, posadila do letadla a zamávala jí, vím určitě, že když se letadlo odlepilo od země, tchýně v něm byla.

( a holky neštvete mě :-)

Není tady

 

#175 28. 8. 2007 0:19

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Příběh

Vrátila jsem se na statek,ale jelikož už se smrákalo zalezla jsem do svého pokoje uvelebila se v divanu a pustila si televizi.Běželi rumunské televizní noviny a právě ukazovali havárii letadla,které odlétalo dnes v podvečer směr česká republika.Havárii nikdo nepřežil,pouze několik cestujících po havárii záhadně zmizelo.Pilot letadla byl údajně úplně bílý a na krku měl dva veliké štípance.

http://sirmi.ic.cz/horor/58.gif  tillfreds

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů