Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 12. 8. 2007 21:37

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: Příběh

v tom z houští vylezlo několik myslivců, pomohli Frantovi vytlačit auto a já si oddechla. Mohli jsme pokračovat v jízdě. Franta viděl, jak jsem nervózní, proto to neprotahoval, naskočili jsme do vozu  a jelo se

Upravil(a) lindaB (13. 8. 2007 8:06)

Není tady

 

#77 12. 8. 2007 21:41

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Příběh

Jenže pojednou lamželezo začal podivně hýkat, až se zalykat, v obličeji modrat, ještě stihl zprudla dupnout na brzdu .. a pak náhle obrátil oči v sloup a skácel se na sedadlo, tělo v podivných záškubech. Proboha, co se to s ním děje ?! Rychle jsem zapátrala v paměti a vylovila pár vzpomínek o první pomoci .. Jakže to bylo na tom kursu mladý zdravotník ? Zaklonit hlavu, otevřít pusu .. Jojo, ale .. No joooó, už to vidím, jéžiš, to je ale blbec !!!  Jak se chechtal s pusou otevřenou jak vjezd do našeho dvora, tak si spolkl vlastní jazyk. Opatrně jsem mu jazyk vytáhla zpět, lamželezo zachrčel a s úlevou se zhluboka nadechl.

Upravil(a) Ela.. (12. 8. 2007 21:42)

Není tady

 

#78 13. 8. 2007 8:16

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: Příběh

a já si pro změnu oddechla. Už vlastně podruhé..
Vyměnili jsme si v autě místa, Franta navigoval a já se rozjela k němu domů pro okurky. Manželka už na něj doma čekala.Když viděla, že sedím v autě, rozhodla se, že pojede s námi.

Není tady

 

#79 13. 8. 2007 8:21

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Příběh

... upřela svůj zrak nejprve na můj dobře vyvinutý hrudník, potom na montérky, které se mi nedopatřením uvolnily a nakonec na vykukující černá tanga s rudými mašličkami, zvláštně se usmála a přilípla se vedle mě na sedadlo ....

Upravil(a) Míša Kulička (13. 8. 2007 8:22)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#80 13. 8. 2007 10:35

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Příběh

Začla jsem jí vyprávět svůj celodenní příběh,jak a co se mi všechno stalo a tím jsem jí chtěla vysvětlit,proč jsem takto oblečená a s jejím mužem v autě.Ona na to:"Nic si z toho nedělej dušinko,cesty osudu jsou nevyzpytatelné."wink

Není tady

 

#81 13. 8. 2007 11:17

Buba 1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 7. 2006
Příspěvky: 297

Re: Příběh

A ja som si vtom momente spomenula, odkial ju poznam! Z kostola! Vzdy sedava v prvej lavici a pomaha panu fararovi s organizovanim piknikov.

Není tady

 

#82 13. 8. 2007 11:25

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Příběh

A taky jí vídávám u Kauflandu, kde postává a s měsíčním úsměvem cpe lidem letáky s nápisem Správná cesta, Boží lidé, Svědkové Jehovovi..
Lamželezo, ty můj nešastníku, teď už chápu tvůj neukojený sexuální apetit !! S tímhle doma si asi moc srandy neužiješ ..

Není tady

 

#83 13. 8. 2007 11:27

Buba 1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 7. 2006
Příspěvky: 297

Re: Příběh

Ela.. napsal(a):

A taky jí vídávám u Kauflandu, kde postává a s měsíčním úsměvem cpe lidem letáky s nápisem Správná cesta, Boží lidé, Svědkové Jehovovi..
Lamželezo, ty můj nešastníku, teď už chápu tvůj neukojený sexuální apetit !! S tímhle doma si asi moc srandy neužiješ ..

tummenupptummenupptummenupplollol

Není tady

 

#84 13. 8. 2007 12:01

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Příběh

A tak zatímco se mi snaží vnutit poslední výtisk Strážné věže, přemítám, jak ji hodit na krk tchýni a odjet místo ní i s lamželezem Frantou na Pepovu párty.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#85 13. 8. 2007 13:43

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Příběh

Spásný nápad přišel jak blesk z čistého nebe ! Vždy je to tak jednoduché .. Tchyně je baba důvěřivá a posla božího určitě neodmítne vyslechnout, manžel, ten sice mívá hu*u plnou keců, ale jen vůči mně, matince se neodmítne ani pípnout a samotnou ji doma s poslem božím, ač v ženské podobě, určitě nenechá, obzvláště když je jediným dědicem matinky domečku, co kdyby se náááhodou matince řeči o konci světa příliš zalíbily .. No a já se z baráku můžu vypařit pod záminkou např. nákupu potravin, vyvenčení psí potvory - no, ono se prostě něco najde.
S milým úsměvem se proto otočím na svou spolusedící: "Paní Marie, dnes mi přijela na návštěvu tchyně a nemá tady nikoho, s kým by si mohla odborně popovídat o boží milosti i prstu osudu. Vy, která roznášíte světlo a milost boží mezi lidi, mohla byste si s mou milovanou maminkou popovídat, a se u nás cítí co nejlépe ?"
Nezklamala jsem se. Marie se rozzářila ještě jasněji než nevypnutá dálková světla protijedoucího auta, zřejmě vidinou další upsané duše a radostně souhlasila.
V autě zavládla všeobecná spokojenost, Marie nasadila profesionální úsměv a z kabelky vylovila potřebné klíny do hlavy v podobě tiskopisů, časopisů a obrázk usměvavých šastných lidiček,  Franta, který evidentně pochopil,  na mě laškovně pomrkával ze zpětného zrcátka a mě se v duši rozlinul klid a mír.. 
Takto spokojeně auto dokodrcalo do našeho dvora.

PS: trochu delší než 1 věta, ale a se pohneme dál z místa ;-)

Není tady

 

#86 13. 8. 2007 14:15

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Příběh

Tam už vyčkává můj milovaný cholerik i jeho rozježená matinka, očividně nachystaná na párty s Pepou. V ruce třímá adresu pronajaté samoty a už ve vratech mi hlásí, že ji tam synek musí nutně odvézt, protože je spolupořadatelka. Manžel zatím platí lamželezovi za cement a dopravu, ještě houkne, kam má ten cement složit a pak vidím jen červená světýlka našeho odjíždějícího auta.

Upravil(a) Míša Kulička (13. 8. 2007 14:16)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#87 13. 8. 2007 14:16

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Příběh

Ovšem ukázalo se, že to nebude tak jednoduché, tchýně nebyla až tak prostoduchá a božího posla Marii vyhodila hned mezi dveřma, mezitím se manžel vrátil z nákupu a z auta s ním vyskočil i pes, kterýho, jak jsem byla informována cestou v parku vyvenčil, takže už nebude potřeba s ním jít. Jak já se sakra dostanu na tu party ?!

Není tady

 

#88 13. 8. 2007 17:19

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Příběh

Okurky! Při vykládání cementu vyložil Franta omylem i bednu okurek a ta teď trůnila zapomenutá v rohu dvorku.

Není tady

 

#89 13. 8. 2007 18:36

Astra
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 605

Re: Příběh

Začal se mi znovu ozývat ten namožený kotník, tím řízením v autě jsem si ho asi víc rozhodila. Manžel se na mě soucitně podíval:" Miláčku, běž si odpočinout, já půjdu na bazén s Tomíkem (nᚠsyn ), slíbil jsem mu to. Vrátíme se asi za 3 hodiny, o jídlo se nestarej, my si něco koupíme.


Každý chce být šastný. Aby toho dosáhl, musí především vědět, co vlastně štěstí je.

Není tady

 

#90 13. 8. 2007 22:25

Maya.82
Host

Re: Příběh

Syn a manžel se vrátili domů a pak jsme si šli všichni lehmnout za ten den toho bylo na mě moc.


P.S. DÁMY DODRŽUJNTE TU JEDNU VĚTU DENNĚ JE TO VĚTŠÍ ZÁBAVA NEŽ KDYŽ JI TAM NAP͊ETE TŘIKRÁT ZA DEN.

 

#91 14. 8. 2007 3:24

Buba 1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 7. 2006
Příspěvky: 297

Re: Příběh

Ale spanok na mna neprichadzal, tisko som zavidela muzovi, ako si spokojne pochrapkava vedla mna, vzdy mal tvrdy spanok, on ked spi, aj traktory mozu z neba padat.

Není tady

 

#92 14. 8. 2007 8:51

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Příběh

Vzala jsem si župan a vyšla na zahradu koukat na Perseidy


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#93 14. 8. 2007 9:04

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Příběh

Ve tmě na dvorku jsem se ale neomylně přerazila o bednu s okurkama a jak jsem padala, vzala jsem to čelem přímo do rozbourané zídky.

Není tady

 

#94 14. 8. 2007 9:07

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Příběh

Před očima se mi zablesklo a když jsem se znovu postavila, pojednou obrovské světlo a já s hrůzou třeštím oči na létající talíř, který se tiše vznáší nad naší střechou.

Není tady

 

#95 14. 8. 2007 9:10

Ra
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 952

Re: Příběh

... to musím napsat holkám na Babinet, pomyslela si. Uvěří mi?

Není tady

 

#96 14. 8. 2007 12:23

briza3
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 298

Re: Příběh

Tak si holky myslím, že by to mohlo vyjít knižně!!!!!! No nejsem moc skromná, tak jako povídka v časopise.

Není tady

 

#97 14. 8. 2007 15:42

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Příběh

Z létajícího talíře vystoupil zelený mužíček s tykadýlkama a pravil:"Byla jsi vybrána jako zástupce pozemšanů,následuj mě do kosmické lodi.Staneš se matkou prvního meziplanetárního člověka."

Není tady

 

#98 14. 8. 2007 16:17

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Příběh

No to určitě! Poslepu jsem za sebou na zemi nahmatala cihlu ze zídky, pro ten pocit, na obranu, a začala ječet na manžela: "Emanééééé, mimozemšáááán, pus psaaaaa!"

Není tady

 

#99 14. 8. 2007 16:37

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: Příběh

Eman vyběhl na dvůr a divil se, proč ho volám. Nikde nikdo.. "Nepraštila ses do hlavy?" zeptal se. No jasně, vzala jsem to o zeď,vzpomněla jsem si. Na hlavě jsem si nahmatala pořádnou bouli. Eman mně vzal za ruku a vedl mně domů.

Není tady

 

#100 14. 8. 2007 17:19

Ra
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 952

Re: Příběh

Koukám na Emana, nepoznávám jej, něco je na něm jiného.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů