Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#26 9. 8. 2007 17:56

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna

Re: Příběh

Holky začínáte z toho mít docela červenou knihovnu nebo i román pro ženy mám pocit,že za chvilku dojde i na nějaký ten sex.Ha ha ha ha.Jak už je pouze ve spodním prádle to nemůže jinak dopadnout.

Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

#27 9. 8. 2007 18:10

Ela..
♥♥♥♥♥♥-

Měla jsem obrovský vztek na záludnost osudu - já ve spodním prádelku, Jaroušův brácha nezadaný, evidentně z našeho setkání potěšený a soudě podle dvojsmyslných narážek i nadržený .. leč ač jsou Pepa s Jaroušem jednovaječná dvojčata, podobni si jsou asi jako proslulá dvojka z amerického filmu Dvojčata .. no nemám já dneska pech ?!

Není tady

#28 9. 8. 2007 18:22

Anetaslad
♥♥-----
Místo: Brno a okolí

Potom se ke mě přiblížil a začal mě líbat.

Není tady

#29 9. 8. 2007 18:32

Ela..
♥♥♥♥♥♥-

Rázem jsem měla pocit, že se na mě vrhl bernardýn a tento dojem umocňovala i "vůně" jeho dechu, ne nepodobná zkaženému dechu našeho Azora po konzumaci kýble s polovařenými drškami.

Upravil(a) Ela.. (9. 8. 2007 18:32)

Není tady

#30 9. 8. 2007 18:41

Ela..
♥♥♥♥♥♥-

Holky, nevadí, že poruším pravidla, můžu pokračovat ??

Nevadilo by mi, že má každé oko jinak veliké a šišaté a že každá panenka kouká jiným směrem, nevadí mi ani jeho olysaná kštice, ze které lupy opadávají s takovou vervou, že máte pocit, že právě začalo sněžit, odpustila bych mu i propadlý hrudník a vystouplé břicho, které si musí uvazovat na kšandy, jinak by ho mlátilo při chůzi do kolen, s přimhouřením oka bych přehlédla i jednostrannou plochost lebky, v mládí mu způsobenou úrazem (byl přimáčknutý dveřmi mezi futra), ale co opravdu nezkousnu, jsou ploché nohy .. a Pepan je má tak ploché, že při chůzi s nimi plácá jako potápěč s ploutvemi pro podmořské potápění.. ne, tohle opravdu přes srdce neunesu !

Upravil(a) Ela.. (9. 8. 2007 21:04)

Není tady

#31 9. 8. 2007 19:24

lindaB
♥♥♥♥♥♥-

Ela.. napsal(a):

Měla jsem obrovský vztek na záludnost osudu - já ve spodním prádelku, Jaroušův brácha nezadaný, evidentně z našeho setkání potěšený a soudě podle dvojsmyslných narážek i nadržený .. leč ač jsou Pepa s Jaroušem jednovaječná dvojčata, podobni si jsou asi jako proslulá dvojka z amerického filmu Dvojčata .. no nemám já dneska pech ?!

Píšeš blbosti! !
Jednovaječná dvojčata vzniknou z jednoho vajíčka a z jedné spermie, tj. z jedné zygoty. Z této jediné buňky musí za 9 měsíců těhotenství ženy vzniknout kompletní novorozenec, jehož tělíčko obsahuje asi 100 biliónů různých buněk. Když se na počátku zygota rozdělí na 2 buňky, ty pak na 4 buňky a dále na 8, 16 buněk, tak v této době se může vzácně stát, že se skupina buněk 16 + 16 osamostatní a oddělí se od sebe. Každá skupinka se usadí v jiné části dělohy a vyvíjí se samostatně ve dvě naprosto identické děti, dvě kopie jednoho stejného genomu, stejných 46 chromozómů.

Upravil(a) lindaB (9. 8. 2007 19:24)

Není tady

#32 9. 8. 2007 19:33

lindaB
♥♥♥♥♥♥-

Ela.. napsal(a):

Holky, nevadí, že poruším pravidla, můžu pokračovat ??

Nevadilo by mi, že má každé oko jinak veliké a šišaté a že každá panenka kouká jiným směrem, nevadí mi ani jeho olysaná kštice, ze které lupy opadávají s takovou vervou, že máte pocit, že právě začalo sněžit, odpustila bych mu i propadlý hrudník a vystouplé břicho, které si musí uvazovat na kšandy, jinak by ho mlátilo při chůzi do kolen, s přimhouřením oka bych přehlédla i jednostrannou plochost lebky, v mládí mu způsobenou úrazem (byl přimáčknutý dveřmi mezi futra), jsem ochotná odpustit i ten jeho neustále přiblblý výraz silně připomínající pacienty s downovým syndromem, ale co opravdu nezkousnu, jsou ploché nohy .. a Pepan je má tak ploché, že při chůzi s nimi plácá jako potápěč s ploutvemi pro podmořské potápění.. ne, tohle opravdu přes srdce neunesu !

Ty už raději nepiš ! dumbom
A v duchu se omluv všem lidem s Downovým syndromem - nejsou to žádní pacienti.

Omlouvám se všem ostatním pisatelkám, ale nemohla jsem si pomoct.

Není tady

#33 9. 8. 2007 19:33

Ela..
♥♥♥♥♥♥-

LindoB, já to vím, ale copak nerozumíš srandě ? Nebuď studená jak psí čumák ;-) a trochu zaimprovizuj. Je to příběh, aby se rozvinul co nejsložitěji, nejúsměvněji a přitom zajímavě. Holé věty a strohá fakta tomu asi sotva dodají šávu, nemyslíš ?

Není tady

#34 9. 8. 2007 20:02

lindaB
♥♥♥♥♥♥-

nepovídej, že to víš.. tongue
příběh se přece dá napsat humorně a přitom vycházet ze skutečností, které jsou dány.Pokud nepíšeš sci-fi.
Holé věty a strohá fakta nejsou potřeba. smile

jo a lidí s DS se budu zastávat vždy.Znám spoustu dětí s tímto postižením a jedno mám doma.
Rozhodně nemají přiblblý výraz.

Upravil(a) lindaB (9. 8. 2007 20:05)

Není tady

#35 9. 8. 2007 21:02

Ela..
♥♥♥♥♥♥-

Víš Lindo, ono to nebylo myšleno ve zlém, ale dokážu pochopit, že se to někoho mohlo dotknout. OK, opravím to, ale že se bohužel někdy zdravotně postižení stávají středem zábavy, to už neovlivním (ostatně takový film Vesničko má středisková je celý postaven na nízké inteligenci slabomyslného mladíka). To už je téma na jiné vlákno, takže zpět k tomuto vláknu.. Jukni, zda ti to takhle vyhovuje (ale ty dvojčata opravovat nebudu, to byl opravdu úmysl).

Není tady

#36 9. 8. 2007 21:09

lindaB
♥♥♥♥♥♥-

dobře, sice mám pocit, že je Pepa druhý Qausimodo,ale budiž smile

Není tady

#37 9. 8. 2007 21:11

Ela..
♥♥♥♥♥♥-

lindaB napsal(a):

Tak nějak to je myšleno .. Ale za ten DS fakt promiň, taky mám ZP dítě a znám i děti s DS, závidím jim jejich bezstarostnost a čistotu duše, která nezmizí ani s dospělostí (narozdíl od nás zdravých)..

Tak teď k tématu: nechceš přihodit pokračování ? Já se zase zapojím až zítra, dnes jsem pravidla už porušila gloria.

Není tady

#38 9. 8. 2007 21:31

lindaB
♥♥♥♥♥♥-

Ela.. napsal(a):

lindaB napsal(a):

Tak nějak to je myšleno .. Ale za ten DS fakt promiň, taky mám ZP dítě a znám i děti s DS, závidím jim jejich bezstarostnost a čistotu duše, která nezmizí ani s dospělostí (narozdíl od nás zdravých)..

Tak teď k tématu: nechceš přihodit pokračování ? Já se zase zapojím až zítra, dnes jsem pravidla už porušila gloria.

omluvu přijímám
já už dnes psala, někdy ráno.Tak zase zítra.. ale hlavně, nevím jak navázat na tvůj děj smile

Není tady

#39 9. 8. 2007 22:04

Astra
♥♥♥♥♥--

V tom se objevila ve dveřích Pepanova matka a povídá "Děvčico, ty nevypadáš, že bys zrovna došla od dióra, Pepane a ty si přitrúblý ?Co ji dávᚠty gatě po Ele, šak sa do nich nevleze.

Každý chce být šastný. Aby toho dosáhl, musí především vědět, co vlastně štěstí je.

Není tady

#40 10. 8. 2007 7:46

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-

lollollollol

Pepan ale již dávno po mě pokukoval a teď,když mě měl přímo na prostřeném stole si to nenechal matkou kazit.Vystrčil ji za dveře,něco utrousil,a si jde po svým a přisedl ke mě a řekl mi že se sice nevejdu do kalhot jeho bejvalky,ale to jen proto,že ona byla jako opuchlá nit,kdežto já mám pěkné plné tvary,které se mu už dávno líbí.Najednou mi připadal krásný a když se přiblížil a ucítila jsem jeho pot,chemie zapracovala a já po něm začala toužit. hjartahjartahjarta  smilerollvissla

Není tady

#41 10. 8. 2007 9:19

Daniela S.
♥♥♥♥♥--

Neomylný mobil to ale opět překazil. "Maminka s tím kotníkem musí do nemocnice, přijeď si pro kluka. Cestou se stav pro cement na zídku." A bylo po atmosféře. Kalhoty jsem natáhla, jak nejvýš to šlo, a pěšky klusala domů. Pepana ani nenapadlo mě odvézt autem, gentlemani už vymřeli...

Není tady

#42 10. 8. 2007 9:50

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-

Daniela S. napsal(a):

Neomylný mobil to ale opět překazil. "Maminka s tím kotníkem musí do nemocnice, přijeď si pro kluka. Cestou se stav pro cement na zídku." A bylo po atmosféře. Kalhoty jsem natáhla, jak nejvýš to šlo, a pěšky klusala domů. Pepana ani nenapadlo mě odvézt autem, gentlemani už vymřeli...

Kazišuku!!!!!!!!http://sirmi.ic.cz/smajl/37.gif

Upravil(a) Ivča K. (10. 8. 2007 9:51)

Není tady

#43 10. 8. 2007 10:39

OTZI
♥♥♥♥♥--

Gentlemani už asi vymřeli,myslela jsem si,ale v tom přede mnou zastavilo auto a vidím jak  couvá ke mě.Otevřelo se okénko a mladý sympatický muž říká: Slečno,vidím,že spěcháte,pojďte já vás svezu...

Není tady

#44 10. 8. 2007 11:04

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Už už se blýskala naděje na romantické odpoledne, ale odkráčela ve chvíli, když jsem zjistila, že sedadlo spolujezdce je obsazené. Sedám si tedy dozadu a jako ve snu slyším mužský hlas: "Jeď brouku ...."

"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

#45 10. 8. 2007 11:13

Ela..
♥♥♥♥♥♥-

Překvapeně se otočím na svého spolusedícího .. a dívám se do usměvavé tváře Pepánka .. a tehdy mi došlo, proč mi nenabídl odvoz, vždy on chudák kvůli těm svým nohám plácačkám neprošel zdravotní prohlídkou a tudíž ani nemá řidičák !

Není tady

#46 10. 8. 2007 11:18

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

V tu chvíli mi došlo, že oslovení "brouku" nepatřilo mě, ale řidiči. Ale Pepánek pokračuje: "... Na tu swingers party nesmíme přijet pozdě"

"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

#47 10. 8. 2007 11:25

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-

Otočil se na mě a optal se,zda nechci jet s nima.

Není tady

#48 10. 8. 2007 12:25

Astra
♥♥♥♥♥--

Souhlasila jsem. Při vjíždění do města jsem na křižovatce s hrůzou zjistila, že ve vedlejším pruhu vedle nás stojí naše auto s manželem a tchýni. Jak já vysvětlím ty dva muže a cizí kalhoty na sobě?

Každý chce být šastný. Aby toho dosáhl, musí především vědět, co vlastně štěstí je.

Není tady

#49 10. 8. 2007 12:42

Daniela S.
♥♥♥♥♥--

Spásný nápad se dostavil ve chvíli, kdy tchyně rolovala okýnko dolů a nabírala dech na pěkně hlasitou otázku. Srolovala jsem okýnko taky a zvesela na ně volala: "Cement bude! Na kole bych ho neodvezla, tak tadyhle sousedovic brácha nám ho naloží!"

Není tady

#50 10. 8. 2007 13:37

Maya.82
Host

Ty myslíš na nějaký cement, ale že sis měla přijet pro kluka to tě nezajímá, uslyšela jsem mužův velmi naštvaný hlas. To si doma vyřídíme. Zařval a auta se opět rozjeli.

NÁŠ TIP:

Zápatí