Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 7. 8. 2007 22:36

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex s manželem i milencem

Kiara   smile to víš, přečtu i hajz papír. Já v tomhle s tebou prostě nesouhlasím. Samozřejmě jsi zodpovědná za zvíře, pokud si ho pořídíš. Ale stejně tak za rodinu, kterou si máš. Pokud je partner alkoholik, násilník, nahází všechny rodinné úspory do automatů atd. pak chápu, že s takovým člověkem nemá cenu dál být. Ale co čtu tady na vláknech, většinou jde jen o nevěru z "nudy". Nebo jak říkáš, už ji prostě partner po letech tak nenaplňuje. Ale takhle to holt chodí, vztah se časem mění, nic není jak na začátku. A jen proto jít jinam, je hloupost.
A nemůžeš to vztahovat na sebe, pokud je tvůj muž hulvát, který tě vydíral přes děti. Myslím normální, fungující vztah. Asi sis s ním užila svoje, to chápu. Ale myslím, že to je o něčem trochu jiným, než jsem tady mluvila.
A já dobře vím, že se vztahy rozpadají i kvůli jiným věcem, neboj wink
A není to o tom, že je pro mě nevěra strašákem číslo jedna. Prostě s ní jen nesouhlasím a taky nikoho nenutím aby semnou byl. A pokud semnou chce někdo být, měl by vzít na vědomí můj postoj k ní, to je vše.

Upravil(a) PPavlaa (7. 8. 2007 22:37)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#52 7. 8. 2007 22:41

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex s manželem i milencem

IvaPR napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

IvaPR napsal(a):


Co se mi přihodilo? Čim jsem déle vdaná,tim se mi stále častěji stává,
že mě někdo zaujme. Zatim jsem to vždy udržela na platonické úrovni,ale začíná to se mnou pěkně "mlátit". Prostě začínám přemýšlet o tom, kdyby k tomu došlo - co doma. Zatim mi to hlava nebere, že někdo může být intimně s oběma. Ale stejně mi před léty hlava nebrala to, že někdo má rád dva najednou.Teď už vím, že to jde, každá ta láska je o něčem jinym.
Prostě si myslím, že kdybych byla s milencem,tak už bych nechtěla být s manželem,ale tak by došlo k prozrazení.

Vážně ? Ty mᚠpocit, že víš, co je láska ? Tak to mě holka překvapuješ.....ty si chceš prostě jen užít a snažíš se to jen hezky okecat tongue
A co je láska asi nikdy nezjistíš....

Proč si to myslíš, že nevim co je to láska. Jsem 16 let s manželem a nikdy jsem mu nebyla nevěrná. S tim dotyčnym jsem si nedala ani pusu, jenom si tak přemýšlím co by bylo kdyby...

Hlavně přemýšlej, jestli to za to vůbec stojí, co bude, když se to provalí... a ta možnost tady vždycky je. Jestli ti nefunguje manželství, pak mᚠmožnost z něj odejít, ale pokud funguje ? Pak můžeš všechno pos... avantýrou, která za to třeba ani nestojí. A ty následky potom...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#53 7. 8. 2007 22:42

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: sex s manželem i milencem

Misa II: Některý druh mužů by se měl hladit po hlavě až do jejich úplného vyhlazení lol


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#54 7. 8. 2007 22:45

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex s manželem i milencem

Až budete hladit, tak písněte, taky bych vám jednoho na hlazení přihodila lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#55 7. 8. 2007 22:58

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: sex s manželem i milencem

PPavlaa napsal(a):

Kiara   smile to víš, přečtu i hajz papír. Já v tomhle s tebou prostě nesouhlasím. Samozřejmě jsi zodpovědná za zvíře, pokud si ho pořídíš. Ale stejně tak za rodinu, kterou si máš. Pokud je partner alkoholik, násilník, nahází všechny rodinné úspory do automatů atd. pak chápu, že s takovým člověkem nemá cenu dál být. Ale co čtu tady na vláknech, většinou jde jen o nevěru z "nudy". Nebo jak říkáš, už ji prostě partner po letech tak nenaplňuje. Ale takhle to holt chodí, vztah se časem mění, nic není jak na začátku. A jen proto jít jinam, je hloupost.
A nemůžeš to vztahovat na sebe, pokud je tvůj muž hulvát, který tě vydíral přes děti. Myslím normální, fungující vztah. Asi sis s ním užila svoje, to chápu. Ale myslím, že to je o něčem trochu jiným, než jsem tady mluvila.
A já dobře vím, že se vztahy rozpadají i kvůli jiným věcem, neboj wink
A není to o tom, že je pro mě nevěra strašákem číslo jedna. Prostě s ní jen nesouhlasím a taky nikoho nenutím aby semnou byl. A pokud semnou chce někdo být, měl by vzít na vědomí můj postoj k ní, to je vše.

PPavlaa, to, že mě manžel přestal po x-letech manželství naplňovat, tím jsem decentně opsala situaci, kdy mě konečně přestalo bavit dělat manželovi sponzora, blbce a boxovací pytel v jednom, nevěry v to nepočítaje.
Ale tohle neřeš. Skutečně nevíš, co je to špatný manželství stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#56 7. 8. 2007 23:20

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex s manželem i milencem

Kiaro, nevím, to mᚠpravdu. Mě manžel nikdy nemlátil, nebyl ke mě sprostej ani hrubej ani nic podobnýho. Kdyby ano, utekla bych od něj. My měli to manželství docela hezký a spokojený, tohle já neznám. A neodsuzuju nikoho, kdo takové manželství ukončí. Život s takovým hulvátem musí být peklo.

Upravil(a) PPavlaa (7. 8. 2007 23:23)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#57 8. 8. 2007 6:51

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: sex s manželem i milencem

Tercila napsal(a):

Vladi, Ty sis vzala toho svého milence, který Ti "lhal" ?

On nelhal. Já jsem se neptala:-) A ano, vzala jsem si ho před 17 lety.

Upravil(a) Vlaďka (8. 8. 2007 6:56)


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#58 8. 8. 2007 7:52

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: sex s manželem i milencem

PPavlaa napsal(a):

Kiara napsal(a):

PPavlaa, ono na světě existuje víc věcí, na které někdo náturu má a někdo naopak nemá, ale my s tím bohužel nic nenaděláme a ten svět musíme brát takový, jaký je stolt

Ale to já přece dobře vím... jen se mi zdá, že nevěru berou všichni jako něco naprosto normálního, jako běžnou věc. Ale nevěra normální není, normální je věrnost stolt

lol


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#59 8. 8. 2007 8:24

Nick3594
Host

Re: sex s manželem i milencem

No PPavlo, homo sapiens sapiens není věrný, nemá to v genech reta

 

#60 8. 8. 2007 8:47

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: sex s manželem i milencem

V genech to mají labutě, pokud vím, rozhodně ne chlapi.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#61 8. 8. 2007 8:50

Nick3594
Host

Re: sex s manželem i milencem

Vlaďko, člověče ani ty labutě ne grater. Nedávno jsem v ABC četla článek, kdy zkoumali genetické založení potomků labutí a zjistili, že jednou ze dvou mláďat, mělo zcela jiné geny než labuák..... Takže ani ty potvory labutě nejsou věrné. Docela mě to překvapilo va.

 

#62 8. 8. 2007 9:14

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: sex s manželem i milencem

Tak potom si můžeš být něčím jistá! "smile"

Upravil(a) Vlaďka (8. 8. 2007 9:35)


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#63 8. 8. 2007 9:15

Nick3594
Host

Re: sex s manželem i milencem

Jistou mᚠjenom smrt big_smile!

 

#64 8. 8. 2007 9:18

Natynka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 1237

Re: sex s manželem i milencem

IvaPR napsal(a):

To Vám to opravdu nevadí spát s oběma ?. Nebo manžela odmítáte ? Ale zajímá mě i naopak - když máte  milence, který má manželku. To Vám to nevadí, že má sex i s ní.

Ahoj Ivuš,
nemohla bych spát s oběma. Prostě by mi to nešlo.
A jinak, co tady píšete o tom, že ženatý vykládají milenkám, jak s nima manželka nespí a jak to nefunguje... jo znala jsem pár takových co mi vykládali podobný blufy a ty jsem poslala rychle do háje zelenýho. a klesli u mě i jako lidi vůbec.
A pak mám kamarády, který mi tohle nikdy neřekli. protože o manželce špatně nemluví. vlastně o ní nemluví nijak - jako že by jí hodnotili. a myslím si, že to se ani nedělá. a už vůbec nemluví o sexu s ní. a proč taky???
znáte to staré známé,  chytrý muž + chytrá žena = krásný románek .....
pokud budu mít milence, zajímá mě, jak se chová ke mně a jak mluví o mě. pokud bude mluvit blbě o manželce, je velká pravděpodobnost, že stejně blbě bude mluvit třeba i o mně. o to nestojím. a jak jsem říkala, nesnáším lhaní. slovo totiž dělá chlapa. a kecat, kecat umí každej. když se mě někdo zeptá na něco, co si myslím, že by nebylo vhodné v tu chvíli říct nebo to z jakýchkoliv důvodů nepovažuji za nutné to sdělovat, řeknu prostě: na to se mně radši neptej. a nebo: já o tom nechci mluvit. A ještě se mi nestalo, aby ze mě někdo něco páčil.
takže když chce mít někdo milence nebo milenku, měl by zvážit, zda mu to v danné chvíli poskytne to, po čem touží, pokud touží po vážném vztahu, je nesmysl scházet se s ženatým/tou a čekat že - nebo až se rozvede ( i když se to vyjímečně stává, ale na to že budu ta vyjímka bych nespoléhala). a pokud touží jen po tom zažít pár hezkých chvil, tak co, každý žijem jen jednou a do našeho života není druhým vůbec nic. nikdo není schopen objektivně říct, jak by se v určitě situaci zachoval, každý totiž žije svůj život a ne toho druhého. a tudíž nikdo nemá právo soudit.
jo, jenže člověk míní a Pánbůh mění ... a i nevinný flirt se může zvrtnout úplně někam jinak ... ale to je risk a odvážným štěstí přeje ....
takže pokud někdo plánujete nebo toužíte po nevěře, hlavně abyste to unesli.. a jinak si to užijte smile reta  : reta:

Upravil(a) Natynka (8. 8. 2007 9:23)


Popřej mi pane, abych v boji, který jde životem, měla odvahu riskovat a udeřit.
A mám - li zvítězit, dej, a je to po právu.
A mám - li prohrát, dej, abych dovedla stát u cesty a pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Není tady

 

#65 8. 8. 2007 11:20

Rizzie
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 7. 2007
Příspěvky: 158

Re: sex s manželem i milencem

tos napsala hezky... godlike

Není tady

 

#66 8. 8. 2007 11:27

IvaPR
♥♥-----
Registrovaný: 28. 3. 2007
Příspěvky: 93

Re: sex s manželem i milencem

Taky jsem to chtěla zrovna napsat. Dík Nanynko. Uvidim - nechám to osudu.

Není tady

 

#67 8. 8. 2007 12:34

Natynka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 1237

Re: sex s manželem i milencem

Děkuju, holky smile to jsem ráda.
Třeba v tom získáte jiný pohled na věc a to je jen dobře.


Popřej mi pane, abych v boji, který jde životem, měla odvahu riskovat a udeřit.
A mám - li zvítězit, dej, a je to po právu.
A mám - li prohrát, dej, abych dovedla stát u cesty a pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Není tady

 

#68 8. 8. 2007 12:39

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: sex s manželem i milencem

Naty..... tummenupp godlike


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#69 8. 8. 2007 16:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: sex s manželem i milencem

PPavlaa napsal(a):

HB četla smile a netvrdím, že nic takového neexistuje, bohužel ano sad jen s tím prostě nesouhlasím a nechápu to sad ale asi jsem divná, jak to tak vidím roll

Ppavli, ani ja nesúhlaísm so ženskou obriezkou či umelým vyháňaním cien liekov proti AIDS tak, aby si ich chudobní v subsaharskej Afrike nemohli dovoli... a nesúhlasím s väčšinou vojen, čo sa vo svete vedú. Ale to nič na veci nezmení. Jediné, čo môžem urobi(a asi lepšie ako pohoršova sa nad uvedenými vecami) je podniknú NIEČO - čokožvek - aby sa zmiernili následky. Konkrétne kroky. Nie lamentácie na babinete... To môže pomôc.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#70 8. 8. 2007 16:53

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: sex s manželem i milencem

PPavlaa napsal(a):

Kiara napsal(a):

PPavlaa, ono na světě existuje víc věcí, na které někdo náturu má a někdo naopak nemá, ale my s tím bohužel nic nenaděláme a ten svět musíme brát takový, jaký je stolt

Ale to já přece dobře vím... jen se mi zdá, že nevěru berou všichni jako něco naprosto normálního, jako běžnou věc. Ale nevěra normální není, normální je věrnost stolt

Normálne(a podža predpisov) je nepoužíva firemný inetrnet na súkromné účely... Hm? hmm


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#71 8. 8. 2007 16:57

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: sex s manželem i milencem

PPavlaa napsal(a):

Já vím, že to má každý jinak smile ale pokud o sobě vím, že neumím a nechci být celý život s jedním člověkem, neměla bych si zakládat rodinu...nikdo do toho nikoho nenutí...kdo má tu potřebu, a si užívá klidně celý život až do aleluja, ale a na sebe nenabaluje další lidi - manželku/manžela. Protože nakonec to odnesou opravdu nejvíc ti okolo.
No ta historka...to je přece normálka....oni se prostě zamilují a hotovo...a jejich partneři, děti, rodiče, všichni prostě MUSÍ POCHOPIT že oni se zamilovali a že všechno boří, ničí a jdou si za svým štěstím....

Haha, prepáč, ale teraz si ma pobavila! Keby sa rodili len plánované deti žuďom(a aj mužom, nielen žuďom), ktorí vedia a chcú by verní jednému človeku cleý život, nebolo by nás tožko miliárd... Ideál je ideál a život si ide svojimi cestičkami... Zobuď sa, diea....
Nie som priaznivec búrnaia ČOHOKOźVEK kvôli zamilovanosti, ale tvrdím jedno: Penvý vzah bokovka neohrozí a ak áno, išlo o nezrelých jedincov, ktorí sa proste msueli spáli v rámci svojho osobnosntého vývoja... Smutné, ale realistické.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#72 8. 8. 2007 17:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: sex s manželem i milencem

PPavlaa napsal(a):

Kiara   smile to víš, přečtu i hajz papír. Já v tomhle s tebou prostě nesouhlasím. Samozřejmě jsi zodpovědná za zvíře, pokud si ho pořídíš. Ale stejně tak za rodinu, kterou si máš. Pokud je partner alkoholik, násilník, nahází všechny rodinné úspory do automatů atd. pak chápu, že s takovým člověkem nemá cenu dál být. Ale co čtu tady na vláknech, většinou jde jen o nevěru z "nudy". Nebo jak říkáš, už ji prostě partner po letech tak nenaplňuje. Ale takhle to holt chodí, vztah se časem mění, nic není jak na začátku. A jen proto jít jinam, je hloupost.
A nemůžeš to vztahovat na sebe, pokud je tvůj muž hulvát, který tě vydíral přes děti. Myslím normální, fungující vztah. Asi sis s ním užila svoje, to chápu. Ale myslím, že to je o něčem trochu jiným, než jsem tady mluvila.
A já dobře vím, že se vztahy rozpadají i kvůli jiným věcem, neboj wink
A není to o tom, že je pro mě nevěra strašákem číslo jedna. Prostě s ní jen nesouhlasím a taky nikoho nenutím aby semnou byl. A pokud semnou chce někdo být, měl by vzít na vědomí můj postoj k ní, to je vše.

Ppavli, ty to mᚠnastavené strašne jednoducho... Ja som bola ku koncu vo vzahu nešastná napriek tomu, že pil s mierou, gambloval len isté obdobie, neverný mi bol kultivovane, ale zato mi pripravoval zo života psych. peklo. A verím tomu, že to nerobil naschvál, ale prosto preto, že žiarlil, mal problémy sám so sebou, nezvládal podnikanie a potreboval "hromozvod". V živote na mňa ruku nevztiahol, ale to, čo mi povedal, vydalo za niekožko faciek... A neexistuje nejaké "oprávnenie" k nevere, alebo oficiálne kritériá, určujúce, kto smie a kto nesmie by neverný... Ale existuje vnútrná nespokojnos so vzahom, neschopnos alebo nechu ho rieši, existuje zákon akcie a reakcie, keď nespokojnos rodí ďalšiu nespokojnos... A existuje zdanlivá alebo reálna bezvýchodiskovos, ktorá ti bráni rieši situáciu rozchodom, ale skôr ti našepkáva nájs si niečo, čo ti skrášli a užahčí život, pomôže ti preži vo vzahu, ktorý ti nedáva uspokojenie. Je to trochu zložitejšie.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#73 9. 8. 2007 1:10

Dub7
♥------
Registrovaný: 31. 5. 2007
Příspěvky: 11

Re: sex s manželem i milencem

Moc zajimavý názor jsem slyšel od Dr Plzáka. Na dotaz, zda nevěrná manželka je i špatná hospodyně kategoricky odpověděl, že nikoliv, protože má potenciální jeden malér a do dalšího se jí už vůbec nechce. Naopak, je to vzorná a pečlivá hospodyně.

Není tady

 

#74 9. 8. 2007 9:00

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: sex s manželem i milencem

big_smilelol tummenupp


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#75 9. 8. 2007 9:18

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: sex s manželem i milencem

A taky Dr. Plzák v tomto kontextu citoval jednoho pána s nevěrnou manželkou: "Pane doktore, už aby ta moje zas někoho měla. To je totiž jediný období, kdy mám uvařeno a čistý košile."


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů