Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#176 13. 8. 2007 9:15

OTZI
♥♥♥♥♥--

Re: Taky S.O.S

Oprava posledního slova Pos...al. Přišla pošačka,tak jsem odeslala moc rychle

Není tady

#177 13. 8. 2007 9:29

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

OTZI napsal(a):

U mě se to ještě kombinuje s tím,že manžel si dost věří a svými nároky mi ubírá na sebevědomí.

manžel právě nemá dost sebevědomí, kdyby ho měl tak si ho nemusí zvyšovat na tvůj úkor

Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

#178 13. 8. 2007 9:33

OTZI
♥♥♥♥♥--

Jájo,to je  vlastně taky pravda. No každopádně je to všechno složitý a chtělo by to ne kurs herectví,ale asi kurs psychologie.

Není tady

#179 14. 8. 2007 16:37

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

stolt Minimálne maličkú terapiu...

Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

#180 16. 8. 2007 10:09

OTZI
♥♥♥♥♥--

Majkafao ty víš.Myslela jsem ,že nebudu tohle psát,že to bude OK:

Ale  vy co víte o tom co jsem psala tady-podezíravost,žárlivost,potom rozhovor s mužem a vše OK.Tak teď  máme opakovaně problém s erekcí.Mužovi je 44,mě 34.Manžel byl vždy při chuti a spíš mě chtěl koupit Arginmax ( říkal z legrace).Tak teď  je už asi 3 týdny problém.Manžel říká,že jde o poruchu a nerad se o tom byví. Já to vyloženě nevyžaduju,počkám,nerejpám,ale jak to zas srovnat v hlavě? Není to další indicie?Vyskytlo se to v době kdy jsem já pochybovala.Na muže nijak netlačím,ale spíš potřebuju  mít v klidu svou mysl.

Není tady

#181 16. 8. 2007 10:18

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

Hmm, tak to je opravdu divné sad nemá nějaké starosti ?

Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

#182 16. 8. 2007 10:24

OTZI
♥♥♥♥♥--

To víš podnikatl,furt  se něco děje,furt  je nějakej problém. Je to křehká situace,tak se bojím,abych něco nepohnojila.

Není tady

#183 16. 8. 2007 10:28

Eva36
♥♥♥♥♥♥-

OTZI: Kašli na to. Jestli má poruchu erekce, jsou možné snad i jiné, příjemné způsoby sexu. Horší, jestli se mu do sexu jako takovýho vlastně nechce. ... ale i tomu bych zkusila nechat volný průběh. Pokud se na to nemyslet, protože vymyslíš jedině, že má jinou, jak to tak vidím. (Ostatně mě by to po zkušenosti s bývalým už napadlo taky.) A když vymyslíš, že má jinou, tak to budeš určitě "příjemná" a jemu se bude fakt chtít s tak "po*n" babou si něco začít.... Ono to naše ženský přemejšlení někdy stojí za starou belu. (Vím, o čem mluvím. Zrovna předevčírem jsem přemejšlela, kde asi může můj miláček být, protože položení koberce u otce mu přeci nemůže zabrat tak dlouhou dobu. Vzhledem k tomu, že si od bývalky půjčoval nějaké zařízení na práci na zahradě, už jsem si vykonstruovala, jestli nejel za ní, aniž by mi řekl....a už se mi ta žárlivost pomalu rozjížděla....když jsem se včas okřikla. I kdyby jel za ní a neřekl mi, tak co mi je do toho? Prd. Pokud stráví za měsíc čtyři hodiny někde sám, tak mi do toho fakt je prd. Vždy i já jsem občas sama, občas s kamarádkou atd. ... a uvědomila jsem si, že jestli budu takhle tupě přemejšlet, tak budu nakonec tak "nasraná", že on to na mě pozná a bude mu fakt "příjemně" a budeme mít oba "moc příjemnej" večer.... Takže tak - nepřemejšlej o kravinách. Já si šla předevčírem radši umejt vlasy a foukat - to mi trvá dost dlouho smile A nasupenej večer se nekonal wink (Jde o to najít v takový situaci tu svoji rovnováhu. Někdy to jde ztuha, ale stojí to za pokus wink

Není tady

#184 16. 8. 2007 10:32

OTZI
♥♥♥♥♥--

Evi ,díky .Je to pravda. Nic jinýho,než že má jinou,mě fakt nenapadlo.Samozřejmě jsem mu to neřekla.Jo,nechám tomu volnej průběh a dobře,budu se soustředit na něco jinýho,abych fakt nebyla nasraná a neudělala víc škody než užitku.Ještě,že Vás mám.
A teď mi napsal hezkou SMS,tak  je to dobrý.

Není tady

#185 16. 8. 2007 17:40

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava

Já bych si fakt myslela že má jinou, já myslím že není čas na naivitu ale začíná být pozdě na šetření vlastních peněz a chystání zadních vrátek!

Mája

Není tady

#186 16. 8. 2007 17:44

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Nemusí to tak by... ale niečo sa deje a nemá význam tvári sa, že nedeje... Ide o to zisti ČO.

Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

#187 16. 8. 2007 21:29

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

Otzi, on schazuje tebe, tak ho pošli k doktorovi a nebo mu ten arginmax kup ty, jako dáreček. (ale věř, že to asi moc nefunguje..)

Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

#188 17. 8. 2007 7:27

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

nj arginmaxu třeba lol
jsme ho taky kupovali a světe div se - nepomohl, teda doma nepomohl, se zeptám jestli pomohl jinde lol

Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

#189 17. 8. 2007 7:49

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

jsem Jájo přesvědčena, že jemu inde nezabral taky.. vissla

Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

#190 25. 8. 2007 9:27

OTZI
♥♥♥♥♥--

Ahoj holky,mám dovolenou,ale jsem na skok v práci.Příští týden se tady taky objevím  na skok.
Co jsem doma,tak jsem si přečetla knihu o potvorách a ve spoustě věcí jsem se našla a že dělám spoustu chyb ve vztahu. Vy co jste knihu Proč muži miluí potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč,tak víte o co jde. Některé věci jsem si přečetla několikrát,abych si to vtloukla do hlavy.Přesně jak jsme tady psaly,tak dosud byl pro mě muž No 1 a já byla ta dvojka.,Za ty léta 17 let vztahu -15 let manželství jsem se naprosto rozdala a teď už nemám co bych dávala a mě se to moc nevrací. Říkám si dokola,ty rady z knihy. Být dáma,nerýpat ,nevyptávat se atd atd.Žít svůj život ,nedělat manželovi mámu. Furt na to myslím ,že to musím změnit,že nemůžu už být ta hodná holka,ale v dobrém smyslu potvora,aby  mě neměl tak jistou jako mě má.
No jenže dnes jsem to předsevzetí pokazila,zase jsem mluvila o svých pocitech -CHYBA! Minulý týden jsem totiž byla u holiče a mám novou barvu.Manžel si všiml pouze,že mám nějak načesané vlasy,docela mě to zklamalo. Krásně jsem se jednou vyfikla,namalovala a přišla do práce.3 lidi mě pochválili jak mi to sluší,ovšem kromě manžela. Další vnitřní zklamání. A celkově manžel je odtažitej,nic moc komunikace a mě to zatím ještě trochu vykolejuje.Ale už se učím dle knihy,nevolat mu.Jede pryč,vždycky jsem třeba zavola a ptala se,kdy asi přijede,kdy mám chystat večeři. Teď nevolám. Jenže on taky ne,což  mě taky trochu mrzí,protože vím,že  během jízdy volá kdekomu.Je to taková jeho úchylka.Takže já jsem furt něco očekávala do vztahu dávala ,přikládám polínka,ale nic se mi moc nevrací. Takže než se stanu tou sebevědomou potvorou,tak  budu mít asi párkrát děpku.Což jsem měla dneska. S tím sexem jsme se bavili s mužem,on začal sám a říkal,že jsme spolu skoro 20 let atd,že poslední dobou zhubnul 8 kg a různé vlivy q že bysmě třeba měli občas kouknout na nějakem P film.Tak nevím,nechávám tomu volnej průběh. Do ničeho ho nebudu tlačit,ale radar mám vystrčenej. Dnes jedeme na víkend  do Jižních Čech,tak jsem zvědavá,jak to bude probíhat. Třeba se i trochu uklidním,možná ,že mě i ta kniha trochu vystresla,že jsem si uvědomila,že jsem udělala spoustu chyb a ty chyby se mi teď vracej. Přsně podle knihy.
Možná je to taková momentální krize,tak uvidím.Ale změnit se fakt musím,nebo se budu jen trápit.

Není tady

#191 25. 8. 2007 9:58

Vanda
Host

Ahoj Otzi,
tu knihu neber zas až tak do písmene, každá jsme jiná, abys nepůsobila křečovitě a pro sebe nepohodlně, víš? Je to hlavně o sebedůvěře - když si budeš věřit, když budeš pro sebe na prvním místě, budeš i jinak reagovat...aspoň já si to tak myslím. Oprostit se od toho " řekni mi, jak a co chceš dál" k sebevědomému " mně by to vyhovovalo takhle, co ty na to". Ale být taky připravená na důsledky takového chování. Něco jako "Jdu tam a tam, chceš jít se mnou? a když řekne nechci, jít sama, a nezůstat kvůli němu doma, například. Já to vidím očima svých problémů, ty možná asi ty vyjeté koleje nějak jinak. Možná jsem úplně mimo mísu. V každém případě držím palce.

#192 25. 8. 2007 10:45

majkafa
Host

OTZI, nevím, co napsat. V té knížce to není o "potvorách", ale o "potvorách". Hm, jak ti to vysvětlit? Mᚠpřed sebou strašně dlouhou cestu, takhle to nefunguje, že si nabifluješ poučky z knížky, když se ty sama uvnitř nezměníš. Že jsi zklamaná z reakce manžela na tvůj nový účes? To svědčí o tom, že jsi to opět udělala kvůli manželovi a ne kvůli sobě, bez ohledu na kohokoliv, proto, že ty to tak chceš. Čti, hledej, přemýšlej, jednou přijde to NĚCO, a v tu chvíli pochopíš. Bohužel si na to musíme každý přijít sám, pro každého z nás platí něco jiného, cesta je různě dlouhá. Držím ti palce, jednou se ti to podaří, protože víš, že jsou věci nesprávně a hledáš. pussa

#193 25. 8. 2007 11:23

OTZI
♥♥♥♥♥--

Majkafo,děkuju.Cítím,že vše není v pořádku a proto právě hledám cestu. Neboj,nenechám se ovlivnit příručkama,jen jsem v té knize nalezla pár pravd,které se mě týkají a které si uvědomuju.Mš pravdu,je to jen o mě a o mém sebevědomí .Musím se opravdu odprostit od očekávání a ideálů.S tím účesem je to blbost,ale je to asi ženská vlastnost,chceš se líbit a nic.Jo je pravda,že v první řadě jsem já,že musím být spokojená já a pak je ještě super,když mě pochválej cizí. Z toho mám radost. Jen to očekávání....Z toho budu muset ubrat.Nedokážu se chovat podle knih,ale určitá varování tam jsou,stejně tak jako od vás tady. Brala jsem muže jako  hlavní bod života. Se svatozáří a přesto on dokáže v klidu říct,že kdyby mi narostla pr..el,tak uteče.Odsud  z různej diskusí  už  se z toho nehroutím,ale mám připravené trefné odpovědi až na toto téma zase narazí. Je toho víc ,co moje sebevědomí srazilo,ty jeho řeči a některý skutky a já teď musím teda něco udělat,abych  změnila sebe a netrápila se. Ale musím se pozitině pochválit,už na tom makám,pátrám,hledám,učím se

Není tady

#194 25. 8. 2007 11:59

majkafa
Host

OTZI, neříkám, že nemᚠčíst. Možná právě v některé z moudrých knih a možná v té z červené knihovny najdeš ten chybějící dílek skládačky a pak do sebe vše zapadne. Trefné odpovědi? Nenacvičuj si to vše dopředu, jsme snad v divadle? pussa

#195 3. 9. 2007 12:32

OTZI
♥♥♥♥♥--

Ahojky holky.Prázdniny jsou fuč ,dětem to nastalo a nám taky. Měla jsem pár dní volna,tak jsem si od sebe s mužem taky trochu odpočli.Děláme spolu,takže občas neuškodí,když se nevidíme.Já jsem měla aspoň i čas si vše porovnat v hlavě.Momentálně jsem  v naprosté spokojenosti,sama se sebou i s manželem.Snad už ty chmury nikdy nepřijdou.I díky Vám jsem si hodně uvědomila a pokouším se trochu se změnit.Zbavit se nedůvvěry  a té žárlivosti.A´T už ta nedůvěra o letošních prázdninách byla nebo nebyla oprávněná ( myslím ,že byla oprávněná), tak mi to vlatně ty  dny prázdnin pěkně pokazilo .sama jsem si ty dny pokazila, zbytečně.Měli jsme s mužem 17 let výročí od seznámení. Udělala jsem mu album z fotek z těch let,kde je hodně zachyceno.Oba nás to dojalo,ty vzpomínky,co jsme zažili,dokázali.Je to kus života.
Takže holky, Majkafo,věřím,že už Vám tady budu psát jen samý optimistický věci.Nejsem naivka,vím,že stát se může ledacos,manžela znám a vím ,že mi může zase někdy zamotat hlavu ,když si bude něco dokazovat ( stalo se to už hodněkrát). Mě to vždy zraňovalo,moc.Teď už mám na věc jiný pohled a budu se snažit abych z toho vyšla v klidu.Já jsem důležitá,moje pohoda,můj klid....Já jsem nejlepší a jediná ... je to dobře Majkafo.?

Není tady

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí