Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 7. 8. 2007 10:08

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Taky S.O.S

OTZI - myslím, že důležité je, co ty sama cítíš ... já bych to asi řešila dnes už podobně - nedusila bych v sobě něco, co mě dusí ...
Dříve jsem to dělala, jen abych náhodou partnera nenaštvala atd. Teď mu zkus tedy věřit ... a uvidíš smile
Třeba si i on konečně něco uvědomí a když né, pak to zase můžeš řešit.
Já si myslím, že je dobře, když si lidé nalijou čistého vína.

Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

#52 7. 8. 2007 10:10

baba
♥♥♥♥♥--

a to je nejdulezitejsi, ze se ti ulevilo,at si mysli co chce.Melo by mu zalezet i na tvych pocitech, jak se citis ty,tak si to nevycitej, muselo to ven.Pisu to proto,ze se ted mozna citis jak hysterka,me taky nebylo nejlip a uz vubec mi neni dobre kdyz vyjadruju svoje pocity a trapeni pred nekym, na kom mi tak zalezi, kdyz se ho to tyka.On by ted mohl zmenit chovani v tom, aby ti nedaval zbytecne indicie.

Není tady

#53 7. 8. 2007 10:11

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

je fajn to řešit... pokud to ovšem neřešíte stále dokola.... to by otrávilo i svatýho...
po tom, co se to už 2x stalo jsi na to musela být připravená

Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

#54 7. 8. 2007 10:13

baba
♥♥♥♥♥--

Ronja napsal(a):

Tak teď se všichni chytnem za ruce a společně si zazpíváme, co vy na to? Pro odlehčení atmosféry wink

V diskusních fórech tohoto typu je docela pěkným zvykem neřešit osobní spory mezi členy ve vláknech, která začali jiní a žádali tam o názor nebo radu. Nezlobte se na mě, ale jestli máte problém tak si to vyřešte v SZ. Pár jedinců trvale se hádajícíh na všech vláknech dokáže celé fórum ostatním pěkně otrávit a my určitě nechceme aby se tohle stalo na babinetu.

Arguing on the net is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded wink

Pravda, omlouvam se, uz se to nestane.

Není tady

#55 7. 8. 2007 10:21

baba
♥♥♥♥♥--

lvice napsal(a):

Babo, tenhle server je i od toho, že se lidi vykecají, poslechnou si cizí názory a ty jim i mnohdy pomůžou si srovnat pár věcí v hlavě. A hlavně se jim uleví. Nemusí chodit k psychologovi, platit za sezení atd. A já osobně jí klidně ráda odpovím, pokud jí to pomůže. smile
No a pak s tím řešením. Ženy řeší možná až moc a chlapi neřeší raději nic, protože ono to časem přece nějak vyhnije...... dumbom Co je lepší?
A k těm chlapům a milenkám. Osobně si myslím, že každý si přitahne takového partnera, který s ním souzní na základě jeho naladění a právě takového, který mu zrcadlí jeho vlastní vlastnosti. A také takového, který mu dá patřičnou lekci. Všichni stále hledáme lásku - v tom druhém. Znovu opakuji, až najdete lásku v sobě samotném a nebudete ji stále hledat vně, pak si můžete do života přitahnout partnera, který vám lásku dá plnými hrstmi. Jenže dámy, ruku na srdce, většina z vás hledá úspěšného, krásného, chytrého, sexy partnera s mírně naditou peněženkou. A tak mnohdy přehlédnete partnera, který by vám tu lásku, po které toužíte mohl dát, ale bohužel vy ho nevidíte. Možná už jste takhle minuly pár takových partnerů....... Protože jaksi nesplňuje všechna vaše očekávání a představy. A tak stále čekáte a toužíte až se objeví ten pravý. Mezitím si zpříjemňujete život příležitostným sexem, který vás ale nenaplňuje.... wink
No nic, můj názor.....

Lvice, ja vim,to nebylo mysleno obecne, to byl jen protiutok,prece je mi v podstate prd do toho, kdo ma jake trapeni.A vykecat se tu je dobre, i mne to hodne pomohlo.No nic, nechtel jsem vam zkazit den,takze se budu zrzovat nemistnych poznamek a osobni spory vynecham.

Není tady

#56 7. 8. 2007 10:22

baba
♥♥♥♥♥--

Jája napsal(a):

je fajn to řešit... pokud to ovšem neřešíte stále dokola.... to by otrávilo i svatýho...
po tom, co se to už 2x stalo jsi na to musela být připravená

Vis, to se dobre rika,ale clovek doufa a doufa a ono zase je to takove necekane...ale mas pravdu.

Není tady

#57 7. 8. 2007 10:23

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

Promiň OTZI.
Babo, když laskavě vymažeš - své citování mých příspěvků a já to udělám také - myslím, že to tomuto tématu jen prospěje....

Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

#58 7. 8. 2007 10:28

OTZI
♥♥♥♥♥--

Jájo právě,že možná to že už se to stalo,tak jsem na to připravená a tím pak vznikají ty nedorozumnění,že dělám třeba z komára velblouda.Ulevilo se mi a přesně jak píšete je nutné si povídat o pocitech.Já bych taky ráda slyšela jeho obavy,pokud by nějaké měl a pokud bych věděla,že se bojí zbytečně,tak bych ho uklidnila a možná,že by mi třeba i imponovalo,že žárlí.Vím,že všeho moc škodí,to je jasný a jak píšete pokud to bude z mojí strany přehnaný ,tak si uvědomuju,že ho tím můžu ztratit.
Teď tomu teda budu věřit a jak píšete jestli něco přijde ,tak to budu řešit.Musím ale i sebe ukočírovat,aby mě pak nějaký náznaky něčeho divnýho nerozhazovalo,tak jako včera.Ale to právě vzniklo z toho jak píšete,jsem na to připravená,můžu to očekávat,tak si pak řeknu A UŽ JE TO ZASE TADY!!??!! Řekla jsem mu to tak jako Vám teď .Že si myslím,že on by jednal asi stejně. Řekla jsem mu,že se ho nedržím jako klíště,pokud by se to stalo ,tak ho nebudu prosit ,že mu uvolním cestu.(To jsem trochu zamachrovala,protože nevím jak bych to řešila),ale že mi jde o to,že už nechci,aby ze mě někdo dělal vola. On: To z tebe mnikdo nedělá. A já říkám,když k nám přijde třeba nᚠkamarád,budeme tam my tři Já,manžel a kamarád. Já si tajně píšu a volám s tím kamarádem už nějakou dobu. V tu chvílu já vím,kamarád ví,manžel neví .A neví ani to že je vlastně za vola.Bude si tak připadat ,pokud by se to dověděl.
No takže teď jedeme dál,snažím se věřit ,že to není tak jak jsem si myslela ,no a jestli to tak je,tak mi je líto manžela v tom,jak se musí asi sám před sebou cítit,protože kdybych tohle udělala já,tak by mi bylo ze sebe samotné zle.

Není tady

#59 7. 8. 2007 10:48

Eva36
♥♥♥♥♥♥-

OTZI napsal(a):

.........
Takže Vám napíšu jak to dopadlo.Včera jsem to dušení v sobě nevydržela a večer jsem nalila sklínku a řekla jsem mu,že si chci teda o tom problému co byl s tou mojí scénou promluvit.On se tomu divil ,že proč a tak. Řekla jsem,že mě to mrzí a ,že chci,aby jsme si to vyjasnili.Tak jsem se ho zeptala,jak to teda bylo,že jí volal a tak.On se divil a řekl,vždy už jsem ti to řekl.No a na to já jsem vytáhla ty svoje dedukce,o kterých jsem psala, že mi je divný tohle,tohle a tohle? Řekla jsem ,že se nesmí divit,že on ví,že mi tehdy vadily ty jeho telefonáty,že mi nemusí hlásit ty rozhovory,nebo co dělá,kde je v kolik hodin a tak,ale že tím,že tajně volal,aníž by pak vysvětlil vlastně proč,tak že jsem si pak jen mohla domýšlet co za tím bylo.No a že tím už mu tolik nevěřím a bojím se,že se to stane znova a že mě pak vyvede z míry pokud je něco divnho a pak už to jede a představuju si bůhvíco.On řekl,že já ho pernamentně podezřívám,a že mám vykonstruovaný představy a tak. To je možný ,ale tehdy to byla taky intuice,taky něco divnýho a ta intuice byla správná,takže tehdy jsem si to nevykonstruovala já,ale on skutečně.No tak jsme to probrali,řekla jsem,že chci aby o těch mých pocitech věděl a že mě samotnou mrzí moje chování,kdy ho nařknu z něčeho co nemusí být pravda.On řekl,že s tou paní nic nemá.Takže to beru jako pravdu a jestli to pravda není ( jak píšete o těch lhářích a známé zatloukat...) ,tak si to musí asi on srovnat zatím sám se sebou.
Takže nevím,co na to řeknete,ale myslím,že jsem udělala dobře a že se vyčistil vzduch a mě se ulevilo .

Ahoj, Otzi. Tak já bych na to řekla, že je dobře, žes do dušení vzdala a projevila se. Na druhou stranu by sis ale měla uvědomit, že partner není dítě, aby neměl právo se bavit s kamarády/kamarádkami, které ty označíš za "závadné". Víš, co tím chci říct? Že zkrátka on má právo si dělat vlastně, co chce. To, že tě to zasáhne, to je tvůj problém. Třeba to nedělá schválně, třeba jo. Jestli s tím neumíš zabojovat a nechat to prostě koňovi, pak bude lepší se rozhodnout s ním nežít. Jen se bojím, že pokud tě tohle skutečně tak moc zraňuje, že si najdeš zase podobného partnera. A po něm dalšího. A dalšího. To do tý doby, než rozklíčuješ, proč ti to tak moc vadí a než na tom původu toho tvýho problémku začneš pracovat. Mně by taky štvalo, kdyby partner imrvére volal svým kámoškám, které by vypadaly jako milenky (tu hranici si každý stanoví někde jinde, někomu vadí už jen zavolání, někomu až když si ji pozve na skleničku do ložnice...). Kdyby to nehodlal změnit, změnila bych to já. Už bych s ním jednoduše nebyla. ... ale taky jsem mívala stavy, kdy jsem nechala manžela (dnes bývalého), aby prováděl věci, které mě bolely, dotýkaly se mě .... dneska už ne, jsem vyléčená wink

Není tady

#60 7. 8. 2007 11:13

OTZI
♥♥♥♥♥--

Evi,nešlo o kamarádky.bylo to třeba jako když tvůj by tvůj manžel dělal v nějaký prodejně a 1x za rok by tam přišla nakoupit nějaká zákaznice se kterou si on vyká.Neznali se z dřívějška,nemají společné známé a vůbec nic.On  nic nepotřebuje od ní,ona dělá v jiným oboru ( myslím tím,že by potřeboval třeba on její služby ) kterej on k ničemu nepotřebuje.Není žádnej důvod kvůli čemu by jí on měl volat  a přesto zjištíš ,že si psali SMS a volali v době,kdy byl on někde sám.
Každej je asi ostražitej,pokud mu třeba leze do zelí nějaká chtivá kamarádka,nebo kamarád a pak jí možná teprv označí za závadnou. Manžel se může bavit s kým chce,nemusí mi podávat hlášení,máme spoustu kamárádek a kamarádů se kterýma si voláme i ve 2 ráno,když jsme na tahu.Jeden kamárád mě může při tanci jednou za rok mačkat ( sranda pro všechny) a jednu kamarádku můj manžel může škrábat pod podprdou na zádech ( taky jednou za rok).No takže se pak nediv,že tu ženskou z tý prodejny a pak  ještě další stejnej případ musíš označit za závadnou.

Není tady

#61 7. 8. 2007 11:41

Majja
♥♥♥♥♥--

OTZI napsal(a):

Evi,nešlo o kamarádky.bylo to třeba jako když tvůj by tvůj manžel dělal v nějaký prodejně a 1x za rok by tam přišla nakoupit nějaká zákaznice se kterou si on vyká.Neznali se z dřívějška,nemají společné známé a vůbec nic.On  nic nepotřebuje od ní,ona dělá v jiným oboru ( myslím tím,že by potřeboval třeba on její služby ) kterej on k ničemu nepotřebuje.Není žádnej důvod kvůli čemu by jí on měl volat  a přesto zjištíš ,že si psali SMS a volali v době,kdy byl on někde sám.
Každej je asi ostražitej,pokud mu třeba leze do zelí nějaká chtivá kamarádka,nebo kamarád a pak jí možná teprv označí za závadnou. Manžel se může bavit s kým chce,nemusí mi podávat hlášení,máme spoustu kamárádek a kamarádů se kterýma si voláme i ve 2 ráno,když jsme na tahu.Jeden kamárád mě může při tanci jednou za rok mačkat ( sranda pro všechny) a jednu kamarádku můj manžel může škrábat pod podprdou na zádech ( taky jednou za rok).No takže se pak nediv,že tu ženskou z tý prodejny a pak  ještě další stejnej případ musíš označit za závadnou.

Tak to je síla, všechny telefonáty, který manžel uskuteční, když to zrovna neslyšíš, jsou "tajný" a "za tvými zády" a všechny ženský, se kterými volá, i kdyby to byly jenom zákaznice, jsou "závadný"? va  Když pominu to, že se třeba rád předvádí, tak jak si můžeš být tak jistá, že když někoho viděl jednou, tak od něj NEMَE NIC POTŘEBOVAT A TUD͎ BY NEMĚL ANI VOLAT? Tu "závadnost" určuješ ty? roll

"There are no limits, you are only limited by however far you want to be limited." - Chuck Schuldiner

Není tady

#62 7. 8. 2007 11:46

Eva36
♥♥♥♥♥♥-

Otzi: no , já se ti nedivím. Jen říkám, že každý má tu hranici jinde. Ale když čtu, co napsala Majja, tak jí tak nějak dávám za pravdu. Víš ty, co? Dej chlapovi volnost, když bude chtít, zaběhne se ti stejně. Když budeš prudit, zaběhne se o to rychleji. A protože vidím, že ty s ním chceš být, tak to budeš ještě ty, kdo za ním přijde s prosíkem, aby neodcházel k té druhé a že tě mrzí, žes šmejdila v telefonu apod....To nemᚠzapotřebí. Řekni si vždycky, že opravdu to může udělat kdekoli, s kýmkoli a kdykoli. Tím, že ho "hlídáš" se jen užíráš. Víš co bys třeba mohla dělat prima věcí? Namísto toho přemýšlíš, jestli s někým něco nemá ...  A i kdyby měl, myslíš, že by ti to řekl? ... a i kdybys ho chytla "při činu", co bys dělala? ... jestli si neumíš jasně odpovědět nebo bys případně prosila, a tě neopouští, tak ti radím, aby ses ho ani nesnažila nikde při ničem načapat. A to nikdy.

Není tady

#63 7. 8. 2007 11:52

faf
♥♥♥♥♥♥-

Otzi, ja byt tebou, tak si sama v sebe poriadne a definitivne skusim ujasnit, nakolko ti manzelova pripadna "naozajstna" nevera vadi, preco v urcitych situaciach mas pocit, ze by z teba "robil vola" a tak podobne.

Vies, ono to, ze niekto v partnerstve pripadnu existujucu neveru neriesi, este nemusi znamenat, ze je zbabelec, strka hlavu do piesku, alebo je "za vola", v pripade, ze sa nevera prevali.

Bojis sa toho, ze by ti partner bol neverny, alebo pripadne znovu neverny? ak ano, tak z akych dovodov?
Je to preto, lebo mas pocit, ze ak ti nebude 100% verny, tak s takym clovekom nemozes dalej zit, na druhej strane mas ale pocit, ze by si ho nevedela opustit?

Ked sa pokusis vyriesit si pocity, ktore v tebe jeho mozna nevera vzbudzuje, myslim, ze prides na vela zaujimavych veci, na riesenia mnohych situacii a v konecnom dosledku aj k znovunajdeniu svojej dusevnej rovnovahy a kludu. smile Je to tazka cesta, ale je jedina, ako natrvalo von z roznych domnienok, podozreni a stresov.

Musis si totiz uvedomit, ze nedokazes riadit a kontrolovat spravanie partnera, nedokazes dosiahnut, aby videl veci tak, ako ich vidis ty.... Bud zijes s niekym, kto sa sprava z tvojho pohladu "uspokojivo - idealne" sam od seba, alebo mas len moznost volby, ci s niekym, kto sa tak nesprava zostanes, alebo ho opustis. Ziadna ina dlhodobo fungujuca moznost jednoducho nie je. neutral

I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

#64 7. 8. 2007 11:55

OTZI
♥♥♥♥♥--

Majjo,napsala jsem to ve zkratce,detaily jsem nerozepisovala,ani jak  jsem to pak zjistila,ani jak dlouho ty telefonáty  trvaly.Můžu jen napsat,že  intenzita SMS a volání byla  celkem vyššíí,než je z běžnou zákaznicí  ,nevím jestli by tě nechalo v klidu,kdyby si s takovouhle zákaznicí vyměňoval SMS a volal třeba 2 měsíce v kuse a to denně třeba 10 SMS.Navíc,když jsem  se ho pak ptala o co šlo,tak neřekl,že by třeba on něco potřeboval nebo ona.Prostě si s ní prý jen povídal. Dobře pro někoho to může být důvod k žárlivosti a pro někoho ne.Na povídání přece nic není. Pro někoho je nevěra i to ,když někdo zahne myšlenkou,pro někoho když si někdo takhle volá a pro někoho když někoho přistihne inflagranti.Pro někoho je fazická něvěra neúnosná,pro někoho je to jen fyzický akt,úlet,chemie a skousne to snadněji,než třeba fakt,že si jeho milý celou noc krásně s někým jiným jen a jen povídal.
Tehdy to muž uznal,že to byla chyba.

Není tady

#65 7. 8. 2007 12:05

OTZI
♥♥♥♥♥--

Eva36 napsal(a):

Otzi: no , já se ti nedivím. Jen říkám, že každý má tu hranici jinde. Ale když čtu, co napsala Majja, tak jí tak nějak dávám za pravdu. Víš ty, co? Dej chlapovi volnost, když bude chtít, zaběhne se ti stejně. Když budeš prudit, zaběhne se o to rychleji. A protože vidím, že ty s ním chceš být, tak to budeš ještě ty, kdo za ním přijde s prosíkem, aby neodcházel k té druhé a že tě mrzí, žes šmejdila v telefonu apod....To nemᚠzapotřebí. Řekni si vždycky, že opravdu to může udělat kdekoli, s kýmkoli a kdykoli. Tím, že ho "hlídáš" se jen užíráš. Víš co bys třeba mohla dělat prima věcí? Namísto toho přemýšlíš, jestli s někým něco nemá ...  A i kdyby měl, myslíš, že by ti to řekl? ... a i kdybys ho chytla "při činu", co bys dělala? ... jestli si neumíš jasně odpovědět nebo bys případně prosila, a tě neopouští, tak ti radím, aby ses ho ani nesnažila nikde při ničem načapat. A to nikdy.

Musím ti dát za pravdu ve všem,uvědomuju si to,že může kdykolia a kdekoli a tím,že ho budu hlídat to neovlivním a spíš urychlím,Je to pravda,proto jsem taky tady,abych se v tomhle naučila chodit.psala jsem o těch svých včerejších pocitech,že mě to samotnou otravuje,že to nechci,abych to zažívala.A´T je to jak chce,jestli to muž dělá nebo ne,chci to udělat tak jak píšeš,nezabývat se tím a dělat něco radostnějšího.A mᚠpravdu,nebudu pátrat,protože  vlastně nevín co bych pak udělala.Neřešila jsem vlastně co manžel,ale co já mám dělat s tím podezříváním.Pak jsem jen napsala to čím tyhle pochybnosti zavinilo.Jsem s ním 15 let a dřív jsem s tímhle neměla problém.

Není tady

#66 7. 8. 2007 12:10

OTZI
♥♥♥♥♥--

Faf,taky děkuju.Co píšeš je pravda.Jeho chování neolivním,svoje  chování a pocity musím zvládnout,aby už nebyly ty stresy.

Není tady

#67 7. 8. 2007 12:10

Majja
♥♥♥♥♥--

OTZI napsal(a):

Majjo,napsala jsem to ve zkratce,detaily jsem nerozepisovala,ani jak  jsem to pak zjistila,ani jak dlouho ty telefonáty  trvaly.Můžu jen napsat,že  intenzita SMS a volání byla  celkem vyššíí,než je z běžnou zákaznicí  ,nevím jestli by tě nechalo v klidu,kdyby si s takovouhle zákaznicí vyměňoval SMS a volal třeba 2 měsíce v kuse a to denně třeba 10 SMS.Navíc,když jsem  se ho pak ptala o co šlo,tak neřekl,že by třeba on něco potřeboval nebo ona.Prostě si s ní prý jen povídal. Dobře pro někoho to může být důvod k žárlivosti a pro někoho ne.Na povídání přece nic není. Pro někoho je nevěra i to ,když někdo zahne myšlenkou,pro někoho když si někdo takhle volá a pro někoho když někoho přistihne inflagranti.Pro někoho je fazická něvěra neúnosná,pro někoho je to jen fyzický akt,úlet,chemie a skousne to snadněji,než třeba fakt,že si jeho milý celou noc krásně s někým jiným jen a jen povídal.
Tehdy to muž uznal,že to byla chyba.

Jenže když si to vezmeš kolem a kolem a připustíš, že manžílek je trochu do větru, tak jaký mᚠmožnosti? Buď ti to vadí, pak můžeš odejít nebo ho brát takovýho jakej je, ale pak se před ním neponižovat scénama a výčitkama, protože pak ví, že tě má na háku. A každý další pátrání v telefonu nebo ve výpisech volání tě bude jenom bolet.  Myslim, že se to tady opakuje a prolíná to celým babinetem, je to otázka sebevědomí ... ale neboj, s tím se tady asi pereme všechny.

"There are no limits, you are only limited by however far you want to be limited." - Chuck Schuldiner

Není tady

#68 7. 8. 2007 12:12

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

neni důležitý jestli manžel píše denně stovky SMS nebo ojede co potká - důležitý je že ho nechceš opustit
takže musíš řešit jen a pouze sebe - doporučuji psychiatra či psychologa, abyste vyřešili tvou žárlivost
tvůj manžel je takhle spokojen - nechápu, proč by měl něco ve svém chování měnit

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

#69 7. 8. 2007 12:23

Nick3594
Host

Babo, mě jsi den nezkazil reta big_smile. Přeji všem krásný sluníčkový den hjarta, užívejte si ho, má se zase ochladit a pršet grater

#70 7. 8. 2007 12:26

majkafa
Host

OTZI, a taky jsi na něj řádně svítila silnou lampou, když jsi si to s ním včera vyjasňovala?
Mám z tebe dojem, že tady čekáš, jak tě budeme všichni chválit, jak jsi super. Já tě nebudu chválit. Chovᚠse, jako když ho vlastníš. To není tvůj otrok, to je člověk, stejně jako ty. K tomu, co jsem ti psala, jsi se nevyjádřila. Snad aspoň nad sebou v tomhle směru přemýšlíš. Kdepak, holčičko, takhle jak to vedeš, to nepůjde. Možná má slova znějí tvrdě, ale jen proto, že mám tyto věci za sebou. Staň se dospělou ženou, nezávislou, svobodnou, sebevědomou,  a uvidíš, jak to bude jiný. Řeš SEBE, vykašli se už na řešení jeho. Jiné nezměníme jinak, než že se změníme my sami. Ale v tuto chvíli se mi zdá, že ještě stále házím hrách na zeď, že ti to stále nedošlo. Už jsem ti něco psala na žárlení a furt se v tom řácháš. Sedni si do koutka a přemýšlej. pussa Holky ti tady píšou, zkus psychologa, ne-li už psychiatra. A to hodně rychle, než se propadneš do hlubin svých problémů.

Upravil(a) majkafa (7. 8. 2007 12:28)

#71 7. 8. 2007 12:28

OTZI
♥♥♥♥♥--

Majjo taky mᚠpravdu,je to hodně o tom sebevědomí.A i to,že mám možnost volby.

Jájo,to nevím,psychologa nebo psychiatra.Myslím,že na tom nejsem až tak.Možná stejně jako tady všichni,proto to tady řešej a proto jsem tady,.
Vím,že manžela nepředělám,ale pokud by své chování změnil,tak bych byla taky spokojená.On se mnou taky chce být.

Je tu spousta názorů.Jeden říká,to je jasný,oblbuje tě a je to špatný a on je ten špatnej....
Druhý říká,že z toho dělám obrproblém,že je to normální,když si takhle volal a že já jsem ta špatná
Ze všeho si něco beru ,možná je v obojím pravda,pomalu si to rovnám v hlavě.

Není tady

#72 7. 8. 2007 12:31

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

nemᚠprávo po někom chtít aby se změnil
buď ho přijmi takového jakej je nebo se rozveď

Není tady

#73 7. 8. 2007 12:33

majkafa
Host

Znovu jsem si tě přečetla. Věty - chtěla jsem od vás slyšet něco, aby mě to uklidnilo NEBO co vy tomu řeknete! Kurńa, proč jsi tady? Protože chceš něco v sobě řešit, nebo ti máme pofoukat bebíčko a říct, malá, chudinko, neboj, to bude dobrý? Začni něco číst, moudré knihy, spoustu příspěvků tady a vyhoď z hlavy takové s prominutím už kraviny dumbom jakože tajné hovory, vysvětlit tajný hovor, proč jí volal, zač jí volal, dedukce. Hernajs, babo! dumbompussa
Psychologa - co to je, že na tom nejsi "až tak"! Když tě tak čtu, mám pocit, že jsi na tom hůř než "až tak". Víš, kolik z nás tady u psychologa a psychiatra bylo a třeba stále chodí, protože chceme sama sebe změnit k lepšímu? smile

Upravil(a) majkafa (7. 8. 2007 12:34)

#74 7. 8. 2007 12:36

majkafa
Host

OTZI napsal(a):

Jájo,to nevím,psychologa nebo psychiatra.Myslím,že na tom nejsem až tak.Možná stejně jako tady všichni,proto to tady řešej a proto jsem tady,.
Vím,že manžela nepředělám,ale pokud by své chování změnil,tak bych byla taky spokojená.On se mnou taky chce být.

Za tohle zasloužíš. Jsi ale tak slepá, že nevidíš. Kéž bys už konečně prohlédla. grater
Nikdo z vás není dobrý ani špatný. Jen věci jsou špatně. Jestli chceš, aby byly dobře, MUS͊ změnit sebe nebo se rozvést, nebo se smířit. Jinak se zničíš. Jiná cesta není.

Upravil(a) majkafa (7. 8. 2007 12:37)

#75 7. 8. 2007 12:36

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

dospělej chlap (a ženská taky ne) se nepředělá... to je pitomost.. A když změní své chování, tak to bude jen na chvíli, nebude to jeho přirozenost, tak se počase vrátí k původnímu stavu.

Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí