Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 7. 8. 2007 6:20

baba
♥♥♥♥♥--

Re: Taky S.O.S

*
cau Fe, a co si od nej taky mohla cekat,ze?Proc te asi mel...offtopic

Upravil(a) baba (7. 8. 2007 10:29)

Není tady

#27 7. 8. 2007 6:23

baba
♥♥♥♥♥--

OTZI, nevidim reseni tve situace, nez se s tim smirit,a az to prijde, tak se stane to,ze nebudes chtit zit tak prazdne, pak si najdes pritele a ten tvuj se pak nebude stacit divit.Evoluce ve vztahu.Normalka,casem te to omrzi, neboj.Prestan ho na oko resit, nejlip i vnitrne, zamer se na sebe a a posilej ho na schuzky oholenyho a navonenyho, at ti nedela ostudu.

Není tady

#28 7. 8. 2007 7:03

Natynka
♥♥♥♥♥♥-

baba napsal(a):

OTZI, nevidim reseni tve situace, nez se s tim smirit,a az to prijde, tak se stane to,ze nebudes chtit zit tak prazdne, pak si najdes pritele a ten tvuj se pak nebude stacit divit.Evoluce ve vztahu.Normalka,casem te to omrzi, neboj.Prestan ho na oko resit, nejlip i vnitrne, zamer se na sebe a a posilej ho na schuzky oholenyho a navonenyho, at ti nedela ostudu.

Ahoj babuško par  reta  gloria

Popřej mi pane, abych v boji, který jde životem, měla odvahu riskovat a udeřit.
A mám - li zvítězit, dej, a je to po právu.
A mám - li prohrát, dej, abych dovedla stát u cesty a pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Není tady

#29 7. 8. 2007 7:15

baba
♥♥♥♥♥--

Natynka napsal(a):

baba napsal(a):

Jak se mas kocko...par

Není tady

#30 7. 8. 2007 7:27

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

baba napsal(a):

a ještě dodám... zkontroluj, jestli má čisté prádlo ! Nelepší by bylo, kdybys mu nějaké nové koupila.. lol

Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

#31 7. 8. 2007 7:35

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

Babo - nečekala jsem nic nebo spíše to, že si najde jinou milenku ... víš - vy chlapi se neradi rozvádíte, právě proto, že soud přiřkne dítě matce - a dítě je především jediný tvor, kterého zkutečně milujete (teda ještě sebe).... Já to napsala hodně ironicky až sarkasticky, pravda je taková, že i po roku, co jsme se neviděli - si přišel o tomhle pokecat se mnou a zeptat se mě, zda mu dám šanci....Teď, když je volný. Dělal, co mohl aby zachránil manželství! ... Jeho žena si ale někoho našla a také to ani zbaběle neuměla přiznat! Takže, kdo je lepší ?... nemilují se - vztah šel do kytek a vztah jen kvůli dítěti asi není to pravé ořechové ... Prostě se jim to nepovedlo a tak se domluvili na rozvodu! OBA v tom měli své chyby! .... a já sama sebe rozhodně nevnímám tak, že mě měl jen na ... protože poslední dva roky mě na ... to neměl a poslední rok jsme se nestýkali  - prostě víš, ona opravdu existuje pro chlapa i něco víc než jen šukání! Ale zrovna ty jsi prostě takovej, že milenku by jsi v NIKDY životě neměl! Absolutně nevíš o čem je řeč.
Ten kluk je hodně v pr... a musí to být strašné ! Co asi tak já od něj mohu čekat ???? Nečekám nic! A docela mu to přeju, protože to za něj žena vyřešila! (také tedy až se chytla druhé větve) ... ale on z toho nevyšel, jako ten hajzl, co opustil rodinu ! Víš a o tom to u vás někdy je - chcete být prostě hrdinové !
Babo - ty na mě nereaguj, protože ty jsi ten typ chlapa, na kterého já jsem alergická - nevím, co mi zrcadlíš, ale absolutně mi nesedíš a kolikrát bych vyletěla z kůže, protože většího **** (neempatického) chlapa jsem tedy snad ani neviděla(
Máucta !

Upravil(a) Feuria (7. 8. 2007 7:40)

Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

#32 7. 8. 2007 7:35

baba
♥♥♥♥♥--

Frigo napsal(a):

baba napsal(a):

a ještě dodám... zkontroluj, jestli má čisté prádlo ! Nelepší by bylo, kdybys mu nějaké nové koupila.. lol

a jeste dodam,ze muzes jen tak prohodit, ze ho chapes, ze uz to nebudes resit, ze je to vlastne mile se takhle chovat a ze te to zacina bavit,citis se jako zena, mas diky tomu nove pratele...vyber si co chces.nejlip, kdyz te nekde vyhodi cestou, az pojede na meeting,cha.

Není tady

#33 7. 8. 2007 7:39

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

OTZI pokud mᚠtakového zmetka - co si musí něco dokazovat - tak mu dokaž i ty, že jsi žena, co tohle nemá zapotřebí ....
Na chlapy fungují činy nikoli slova, pláč, nářky! .... najdi si také nějakého sms kamaráda, nejlépe se do něj zamiluj a toho tvého kopni s rozběhem do zadnice! ... TAK - pak on se možná teprve začne snažit.

Není tady

#34 7. 8. 2007 7:47

baba
♥♥♥♥♥--

*
bu bu bu, Fe, ty mne soudis, odkdy? Jen jak se ti to hodi vid?Vetsi ****, ktera nevi co chce jsem jeste nevidel,a to te vlastne neznam.A proc mi porad vycitas, ze ja NIKDY, uz jsem nekolikrat rekl, ze to docela chapu, uz vim, ze se to muze stat, jen jsem VZDY rikal, ze ja JESTE NIKDY.Zatim.Taky vim, ze nikdy nerikej nikdy, to uz taky.A abych ti neco zrcadlil, zvasty , zvasty.Spis ty v tom porad neco hledas.K nemu, bylo to divny, ze ona s nim nechce spat, ze jo,takze nakonec to bylo vsechno jinak,se musel chudak divit, kdyz to na nej vybalila.A s tim sukanim,to je narazka na mne? Diky.Ale vis sama, ze kdyz spolu dva nespi, je problem, viz. vyse. offtopic

Upravil(a) baba (7. 8. 2007 10:29)

Není tady

#35 7. 8. 2007 7:52

baba
♥♥♥♥♥--

Feuria napsal(a):

OTZI pokud mᚠtakového zmetka - co si musí něco dokazovat - tak mu dokaž i ty, že jsi žena, co tohle nemá zapotřebí ....
Na chlapy fungují činy nikoli slova, pláč, nářky! .... najdi si také nějakého sms kamaráda, nejlépe se do něj zamiluj a toho tvého kopni s rozběhem do zadnice! ... TAK - pak on se možná teprve začne snažit.

A to uz muze byt pozde, nejdriv bych blafoval, pokud mi za to stoji.

Není tady

#36 7. 8. 2007 7:59

Natynka
♥♥♥♥♥♥-

baba napsal(a):

Natynka napsal(a):

baba napsal(a):

Jak se mas kocko...par

Mám se krásně tongue  je léto, takže jsem hodně venku, chodím na zahrádku na kávičku a povečer bruslím  a pařím smile a taky se už děsně teším na dovolenou smile jo mimochodem, už jsi měl Pardála? /rozuměj pivo:))/
a dovolenou s rodinkou už asi jo viď?

A mám - li prohrát, dej, abych dovedla stát u cesty a pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Není tady

#37 7. 8. 2007 8:01

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

*

Upravil(a) Feuria (7. 8. 2007 10:24)

Není tady

#38 7. 8. 2007 8:04

Natynka
♥♥♥♥♥♥-

Ještě k tomu, co si tady píšete ... já bych řekla, že takovýhle hraní je na nic. Člověk má vědět co chce. A když něco nechce, tak být radikální. Nevím. Tohle mi přijde jako takové dětinské.... najdu si jinýho a budu ho provokovat, aby mě chtěl?? buď ho pošlu do háje rovnou a budu sama a bude mi líp (chlapů na sex je moře takže v tomto směru strádání není nutné) a nebo se zaláskuju a pošlu toho koho mám doma do háje a bude mi úplně jedno, co si on bude myslet. pokud mě nějaký člověk (chlap) zajímá, záleží mi na tom, co si o mě myslí. i když to až tak neovlivním, každej si myslí to co chce. ale bude mi na něm prostě záležet. no a kyž mě někdo zajímat přestane, tak mi bude ukradejen kompletně. teda co si myslí, co dělá a tak. a to tak, že nevratně. takže po roce kdyby náhodou přišel, že mě chce, řeknu jo, to sis měl rozmyslet dřív. a kdybych čirou náhodou měla chu na sex a měla ze sebe strach, že bych mohla ve slabé chvilce podlehnout, radši si ten sex střihnu s někým, koho znám a s kým funguje všechno bez předsudku a bez problémů. takže tak smile

Není tady

#39 7. 8. 2007 8:07

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

*

Upravil(a) Feuria (7. 8. 2007 10:24)

Není tady

#40 7. 8. 2007 8:08

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

Naty - já jsem to nemyslela vůbec vážně - byla to z mé strany spíše ironie - jsem dnes prostě trochu naštvaná na chlapy!
Jo, s tím co jsi napsala se ztotožňuzji ....

Upravil(a) Feuria (7. 8. 2007 8:10)

Není tady

#41 7. 8. 2007 8:10

baba
♥♥♥♥♥--

Natynka napsal(a):

baba napsal(a):

Natynka napsal(a):

Jak se mas kocko...par

Mám se krásně tongue  je léto, takže jsem hodně venku, chodím na zahrádku na kávičku a povečer bruslím  a pařím smile a taky se už děsně teším na dovolenou smile jo mimochodem, už jsi měl Pardála? /rozuměj pivo:))/
a dovolenou s rodinkou už asi jo viď?

tak to jsem rad.Dovolena uz byla, takova ale rozlitana, pocasi promenlive.To budes krasna kdyz bruslis,hlavne z druhe strany,ja ted valim sunky po vecerech, zadny pareni,ani uz mne to nejak nebere, boli pak hlava, ziju si spokojenej rodinnej zivot.Sem tam vylet, chata, na zahradku akorat makat, nejak to nestihame, deti doma sami.No, uz jsou velky,ale je to docela honka.Ale na veget se cas najde, ne ze ne.V praci se mi nejak nechce tahat, v tom pocasi, nic moc.Pardala jsem jeste nikde nevidel,ale par budu uz jsem zkousnul jak nahrazku.zajezdil jsem si s kombajnem, byvaly spoluzak je jezedak, dobry stroje ted maj, na rybach docela uspechy..Kam pojedes na dovcu? Nekam za teplem?sama, s pritelem, povidej...na Babinet sem tam zabrousim, ale uz nemam cas vse procitat a utapet se nekdy v hlubokomyslnych diskusich.

Není tady

#42 7. 8. 2007 8:12

baba
♥♥♥♥♥--

Feuria napsal(a):

Naty - já jsem to nemyslela vůbec vážně - byla to z mé strany spíše ironie - jsem dnes prostě trochu naštvaná na chlapy!
Jo, s tím co jsi napsala se ztotožňuzji ....

Jasne, a jsem prvni na rane.

Není tady

#43 7. 8. 2007 8:15

baba
♥♥♥♥♥--

Feuria napsal(a):

Běž někam ! Jsi mimo ! Na rozdíl od Tebe - vím moc dobře co chci! ...

Mrkni se na tema vedle...

Není tady

#44 7. 8. 2007 8:23

baba
♥♥♥♥♥--

*
Tak to ti nemuzu slibit, ale pokusim se o to, dokud mne neco nezvedne ze zidle.Ja tebe mam docela rad,ale tvoje 110% rozhodnost a vzapeti neskutecne pochyby a reseni zbytecnosti mne uvadeji k silenstvi.A naopak, jisteze.Mam pocit, ze jsou veci, ktere bys nemela resit tady a verejne, ale jen s pritelem.Vocad, pocad.Proste jsme na sebe alergicky.offtopic
rock

Upravil(a) baba (7. 8. 2007 10:27)

Není tady

#45 7. 8. 2007 8:45

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

Já tě nesoudím - To je tvá specialita - být jasnovidec!
V kontextu s tebou nic nehledám! ... žvásty o zrcadlení - tak to řekni např. lvici - ony ty "žvásty" jsou tu docela často - já jsem se nad tím alespoň zamyslela, proč mi asi vadíš! Ale mᚠpravdu nebudu v tom hledat nic a prostě na tebe přestanu reagovat a budu ráda, když udělᚠzrovna to stejné i ty pro mně ! To je vše!!!! A tady řeším věci - anonymě a né veřejně .... a to ty, které se prostě nedají řešit s přítelem ... můžu si sem psát co chci - od toho to fórum tady je! ...
A ty tvoje pocity, co by kdo měl a coby neměl a co je už je zbytečnost mě také iritují!
Nic není zbytečnost, když to člověka trápí !
Chodí sem lidé s problémy ... co tobě třeba příjdou zbytečnými, protože ty ten problém nemᚠnebo ho za zbytečný považuješ. Mě příjde také zbytečné žárlit a přitom je mi jasné, že to toho člověka musí hrozně bolet .... začíná to tu být neúnosné v tom, jak si tu někdo hraje na toho osvíceného, co to má doma úžasné a bez chyby ( pro mě je to třeba nuda a stereotyp) raději si tady budu řešit zbytečnosti a nebudu tím zatěžovat doma přítele! Prostě každej a to má jak chce! ... Já se po tobě nevozím, tak to nedělej ty mě!
Děkuji !

Upravil(a) Feuria (8. 8. 2007 7:20)

Není tady

#46 7. 8. 2007 8:53

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

*

Upravil(a) Feuria (8. 8. 2007 7:19)

Není tady

#47 7. 8. 2007 9:21

Nick3594
Host

Babo, tenhle server je i od toho, že se lidi vykecají, poslechnou si cizí názory a ty jim i mnohdy pomůžou si srovnat pár věcí v hlavě. A hlavně se jim uleví. Nemusí chodit k psychologovi, platit za sezení atd. A já osobně jí klidně ráda odpovím, pokud jí to pomůže. smile
No a pak s tím řešením. Ženy řeší možná až moc a chlapi neřeší raději nic, protože ono to časem přece nějak vyhnije...... dumbom Co je lepší?
A k těm chlapům a milenkám. Osobně si myslím, že každý si přitahne takového partnera, který s ním souzní na základě jeho naladění a právě takového, který mu zrcadlí jeho vlastní vlastnosti. A také takového, který mu dá patřičnou lekci. Všichni stále hledáme lásku - v tom druhém. Znovu opakuji, až najdete lásku v sobě samotném a nebudete ji stále hledat vně, pak si můžete do života přitahnout partnera, který vám lásku dá plnými hrstmi. Jenže dámy, ruku na srdce, většina z vás hledá úspěšného, krásného, chytrého, sexy partnera s mírně naditou peněženkou. A tak mnohdy přehlédnete partnera, který by vám tu lásku, po které toužíte mohl dát, ale bohužel vy ho nevidíte. Možná už jste takhle minuly pár takových partnerů....... Protože jaksi nesplňuje všechna vaše očekávání a představy. A tak stále čekáte a toužíte až se objeví ten pravý. Mezitím si zpříjemňujete život příležitostným sexem, který vás ale nenaplňuje.... wink
No nic, můj názor.....

#48 7. 8. 2007 9:28

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

pussa smile

Není tady

#49 7. 8. 2007 9:51

OTZI
♥♥♥♥♥--

Mrzí mě,že tady došlo ke střetu,ale nevím o co jde,nečetla jsem Vaše příspěvky dřív,tak nevím.Ale souhlasím s tím,že proto tu toto fórum je,aby si tady lidi postěžovali a přesně tak ,aby si to srovnali v hlavě,než třeba něco začnou řešit. Je tu hodně názorů,hodně zkušenností,takže jeden problém je možné rozebrat z mnoha úhlů pohledu.Proto jsem taky přišla i já. Včera jsem se cítila hrozně třeba jsem potřebovala slyšet,něco co mi uleví,ale i Vaše zkušennosti po kterých se mi teda neulevilo jsou pro mě přínosem,protože vidím tu realitu života,že může být hůř.

Měli jste i otázky,proč ho nekopnu.... co chci... atd atd. Můžu jen odpovědět,že je víc důvodů proč s ním jsem a chci s ním být ,než důvodů ( ten je vlastně jen ten o čem jsem psala-to podezření) proč odejít.Ke mě se chová pěkně,tak jak píšete některé ,soustřeď se na sebe,to co ty. Obracím to ze všech stran a nemůžu tady vlastně obvinit jen jeho,jasně ,už mě zklamal a z toho to vlastně všechno vzniklo,ale musím obvinit i sebe ,protože žárlím a udělala jsem tu scénu,že i já mám svou vinu.Já jsem ho při nevěře za ruku nechytla,takže je to těžký ,protože to fakt může být,tak jak já dedukuju,ale taky nemusí,což je taky průser.

Takže Vám napíšu jak to dopadlo.Včera jsem to dušení v sobě nevydržela a večer jsem nalila sklínku a řekla jsem mu,že si chci teda o tom problému co byl s tou mojí scénou promluvit.On se tomu divil ,že proč a tak. Řekla jsem,že mě to mrzí a ,že chci,aby jsme si to vyjasnili.Tak jsem se ho zeptala,jak to teda bylo,že jí volal a tak.On se divil a řekl,vždy už jsem ti to řekl.No a na to já jsem vytáhla ty svoje dedukce,o kterých jsem psala, že mi je divný tohle,tohle a tohle? Řekla jsem ,že se nesmí divit,že on ví,že mi tehdy vadily ty jeho telefonáty,že mi nemusí hlásit ty rozhovory,nebo co dělá,kde je v kolik hodin a tak,ale že tím,že tajně volal,aníž by pak vysvětlil vlastně proč,tak že jsem si pak jen mohla domýšlet co za tím bylo.No a že tím už mu tolik nevěřím a bojím se,že se to stane znova a že mě pak vyvede z míry pokud je něco divnho a pak už to jede a představuju si bůhvíco.On řekl,že já ho pernamentně podezřívám,a že mám vykonstruovaný představy a tak. To je možný ,ale tehdy to byla taky intuice,taky něco divnýho a ta intuice byla správná,takže tehdy jsem si to nevykonstruovala já,ale on skutečně.No tak jsme to probrali,řekla jsem,že chci aby o těch mých pocitech věděl a že mě samotnou mrzí moje chování,kdy ho nařknu z něčeho co nemusí být pravda.On řekl,že s tou paní nic nemá.Takže to beru jako pravdu a jestli to pravda není ( jak píšete o těch lhářích a známé zatloukat...) ,tak si to musí asi on srovnat zatím sám se sebou.
Takže nevím,co na to řeknete,ale myslím,že jsem udělala dobře a že se vyčistil vzduch a mě se ulevilo .

Není tady

#50 7. 8. 2007 10:06

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Web

Tak teď se všichni chytnem za ruce a společně si zazpíváme, co vy na to? Pro odlehčení atmosféry wink

V diskusních fórech tohoto typu je docela pěkným zvykem neřešit osobní spory mezi členy ve vláknech, která začali jiní a žádali tam o názor nebo radu. Nezlobte se na mě, ale jestli máte problém tak si to vyřešte v SZ. Pár jedinců trvale se hádajícíh na všech vláknech dokáže celé fórum ostatním pěkně otrávit a my určitě nechceme aby se tohle stalo na babinetu.

Arguing on the net is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded wink

M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí