29. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 29. ledna : Poslední šance pro přezrálé banány? Upečte z nich lahodnou buchtu 6. prosince : Je vám čtyřicet a už řešíte menopauzu? Co je příčinou předčasného nástupu, vysvětluje gynekolog |
|
|
Ahoj, můžu se zeptat kde kupujete kvalitní oblečení na běh ? Mám doma pár věcí, ale s nimi moc spokojená bohužel nejsem ..
Není tady
Ahoj, osobně vybírám v nějakých běžeckých speciálkách, protože v klasických řetězcích nemají lepší modely na běhání. Dobrou zkušenost mám např. s www.mujbeh.cz - zaměření na Nike, nebo i www.totalstore.cz není špatný, tam mají o něco víc značek...
Upravil(a) Majka415 (18. 10. 2016 17:58)
Není tady
Super, mrknu.. díky moc!!
Není tady
Já mám teda dobrou zkušenost s věcmi na www.nessisport.cz, objednávám tam už delší dobu a zatím jsem nenašla nic, co by zboží mohlo konkurovat. Jsem vážně spokojená. Kvalita super, věci originální (zatím jsem nikoho nepotkala ve stejném).
Není tady
Dobrý den. Ráda bych se zeptala na radu ke stravování, běhu a doplňkům. Běhám 4 dny v týdnu 1 hodinu, jeden den chodím na zumbu, posilovnu jsem úplně vyřadila, jelikož je věčně obsazená a chodit tam v devět večer se mi vážně nechce. Ráda bych znala názor na tenhle spalovač: http://www.fitness4u.cz/spalovace-tuku/ … apsli.html a jestli má smysl spalovače v konfrontaci s množstvím pohybu, jaký mám, zařazovat, a druhá otázka je na protein. Kdy, jak a jaký protein jíst v případě redukční diety? Nahrazovat s ním snídani, nebo večeři? Svého času jsem měla 100% whey, ale když to míchám do vody, tak mě nezasytí, a pokud tím nenahrazuji hlavní jídlo jako snídani, oběd nebo večeři, ale piju jej jako doplňěk ,,normálního" jídla, přibírám po něm. Co koupit tento: http://www.fitness4u.cz/proteiny/409-ph … 1000g.html
Děkuji všem za shovívavé rady.
Není tady
Co se týká spalovače, tak to nevím, ale pokud jde o protein, ten se dá pít večer po cvičení.
Není tady
Ahoj zacala jsem behat a docela me to chytlo,tak bych potrebovala neco na spalovani at mi ty kilca jdou lepe dolu ☺
Není tady
Také jsem úplně propadla běhání,běhám už skoro rok,vyzkoušela jsme různé spalovače a povzbuzovače,ale nakonec mě oslovil acai prášek,mohu jen doporučit.
Není tady
Co to je acai o t9m jsem neslysela,to je nejakej spalovac?
Není tady
Je to bio prášek,který obsahuje hodně antioxidantů a má pozitivní vliv na ztrátu hmotnosti. Obsahuje hodně vlákniny,tak se po něm cítíš zasycena a zrychluje metabolismus. Kupuji si ho na natu.cz vyjde tady cenově dobře.
Není tady
Tak to zni dobre,podivam se na to.
Není tady
Zhubnul jsem běháním 20 kg a už jsem u toho zůstal. Min. 3x týdně vyběhnu. Někdy se mi nechce, ale už to beru jako hygienu, něco jako čištění zubů. :-)
Není tady
nemáte z toho běhání bolesti kolen, kloubu?
Není tady
Ty jsi ale nenápadná.
Není tady
Lejla9 napsal(a):
nemáte z toho běhání bolesti kolen, kloubu?
Mám.
A ani nemusím běhat
Není tady
Heleno, a já myslela, že jsi začala běhat.
Není tady
Na klouby jsem zkusila spoustu přípravků, moc od bolesti neulevily. Až ve fitku kámošky poradily alavis. Ten pomohl.
Není tady