Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 7. 2007 15:46

bussy
♥------
Registrovaný: 26. 4. 2007
Příspěvky: 18

bylinky na pročištění organismu

zdravim vsechny kteri holduji bylinkam.chtela bych se zeptat kdo mate zkusenosti s ruznymi cisticimi caji atd. ktera z bylin je podle vas nejlepsi.totiz jednu dobu jsem pila porad koprivovy caj na procisteni a vsimla jsem si ze se mi zlepsila plet (trpim na akne) a protoze rada experimentuju bych si rada koupila nejakou jinou bylinu na rpocisteni treba lepsi.tak poradte neco jsem slysela o ostroperci marianskem je to take cistici bylina?dekuji za odpovedi

Není tady

 

#2 30. 7. 2007 18:54

bílá kočka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 256

Re: bylinky na pročištění organismu

Záleží co chceš pročistit ple,střeva,žlučník,ledviny,nebo nějakou klasiku?Nejlepší je čekanka,ostropestřeč,vřes,kopřiva,v lékárně jsou hotové čistící čaje,jsou dobré a kvalitní.Pokud mᚠakne a je ti přes 20 nebo 30 let tak bys mohla mít problém ve střevě.


Kočka

Není tady

 

#3 29. 11. 2016 20:58

Triádka
♥------
Registrovaný: 20. 12. 2014
Příspěvky: 11

Re: bylinky na pročištění organismu

Zkuste mrknout na zajímavou diskuzi zde:  http://zdravi-hubnuti.cz/tema-bylinky/. Třeba najdete odpověď.

Není tady

 

#4 21. 11. 2018 21:41

romcat
♥------
Registrovaný: 21. 11. 2018
Příspěvky: 3

Re: bylinky na pročištění organismu

Bylinky jsou super věc a v Brně máme lékárnu zeleny anděl kde nam dokonce ty bylinky namixují.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů