Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 1. 8. 2007 11:17

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

potvurkapodivna napsal(a):

Já svou treperandu porodila před 30. narozeninami. A víte, co mě u Talmanové úplně šokovalo? Ty fotky dumbom. Ona vůbec nevypadala jak po porodu. Vyfotit tenkrát mě, tak to můžou dát tak do domu hrůzy rock

Ona vůbec nevybadá na svůj věk...
To oravdu ten porod hodně změní vizᚠmaminy? Jak?


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#77 1. 8. 2007 11:31

nika.f
♥♥-----
Registrovaný: 31. 7. 2007
Příspěvky: 35

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

Spíš k ní přišla kadeřnice a pěkně se i namalovala. Na to opravdu v porodnici nikdo nemá čas ani náladu. Ale kdyby tam nepřijeli fotit do novin, tak by na tom byla stejně jako my. Umaštěné přeležené vlasy a vybledlý nenamalovaný obličej. yikes))

Není tady

 

#78 1. 8. 2007 12:46

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

Já měla první dítě v 19 letech a  druhé ve 36...před 3 lety a moc si to užívámtummenupp

Není tady

 

#79 1. 8. 2007 14:50

siwama
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 1. 2007
Příspěvky: 4370

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

Ahoj, taky přispěji do této diskuze. Taky jsem starší matka. big_smile 40ti letá. Měla jsem první dítě v 19,pak jsem měla ještě dvě a rozvedla se.
Později jsem potkala muže, se kterým jsme se vzali a protože on svoje děti neměl, pořidili jsme si mimčo. Teď je malé 8 měsíců, dvě nejstarší děti jsou už samostatní, bydlí samy.
Nevím, mě tohle mateřství přináší strašně moc.Jinak to prožívám, než když mi bylo 20.
Každý má na to svůj názor, ale já opravdu kladný.
Kdyby mi někdo v 35ti letech řekl, že budu ještě chovat, asi bych si myslela, že blázní. A osud si stejně vše zařídí jak chce.

Upravil(a) siwama (1. 8. 2007 14:51)


http://www.beruska8.cz/ozdobnepodtrzeni/blikaci/175.gifhttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10716;104/st/20061124/n/Halinka-Marie/dt/6/k/2fcb/age.png

Není tady

 

#80 1. 8. 2007 14:53

Natynka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 1237

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

Natálie napsal(a):

potvurkapodivna napsal(a):

Já svou treperandu porodila před 30. narozeninami. A víte, co mě u Talmanové úplně šokovalo? Ty fotky dumbom. Ona vůbec nevypadala jak po porodu. Vyfotit tenkrát mě, tak to můžou dát tak do domu hrůzy rock

Ona vůbec nevybadá na svůj věk...
To oravdu ten porod hodně změní vizᚠmaminy? Jak?

Změní smile a mě říkají, že krásním .... smile fakt.
(asi i těma starostma)


Popřej mi pane, abych v boji, který jde životem, měla odvahu riskovat a udeřit.
A mám - li zvítězit, dej, a je to po právu.
A mám - li prohrát, dej, abych dovedla stát u cesty a pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Není tady

 

#81 1. 8. 2007 15:03

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

Porod každopádně, když jsem byla za kamarádkou dva dny po porodu, vypadala strašně, asi o deset let starší. lol
No, blbé je, že pár let z toho už jí zůstalo. Asi jí to první dítě dalo v 38mi letech nenávratně zabrat, strašně během roku zestárla.... Ale jinak ženy zkrásní glorialollol

Upravil(a) Nety (1. 8. 2007 15:03)


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#82 1. 8. 2007 15:14

Nick3594
Host

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

Ale Natynka tu psala, že rodila ve 24 a že má osmiletou holčičku reta. Takže ve svých 32 letech je krásná jako ..... jako Fe reta

 

#83 1. 8. 2007 15:17

Natynka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 1237

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

lvice napsal(a):

Ale Natynka tu psala, že rodila ve 24 a že má osmiletou holčičku reta. Takže ve svých 32 letech je krásná jako ..... jako Fe reta

dumbom   pussa  ...... přece jako hvězda jasná ..... (mimochodem ani hvězdné výstupy (myšleno tím zážitky, které se přímo hvězd dotýkají) mi nejsou cizí smile

Upravil(a) Natynka (1. 8. 2007 15:17)


Popřej mi pane, abych v boji, který jde životem, měla odvahu riskovat a udeřit.
A mám - li zvítězit, dej, a je to po právu.
A mám - li prohrát, dej, abych dovedla stát u cesty a pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Není tady

 

#84 1. 8. 2007 15:25

Nick3594
Host

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

lol lol. Ne, ty jsi krásná jako prérijní růže gloria. Tedy jsi furt stejně krásná za celou tu dobu co tě znám hjarta.

 

#85 1. 8. 2007 15:30

Natynka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 1237

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

lvice napsal(a):

lol lol. Ne, ty jsi krásná jako prérijní růže gloria. Tedy jsi furt stejně krásná za celou tu dobu co tě znám hjarta.

hjartapar   jéééééé, já tady přímo taju .....
u nás na patře je to asi rozšířené, to bude tím vzduchem, ale od výtahu úplně doprava nějak zaválo před asi 40 lety, teď furt jen doleva k nám .... dokonce se tam občas i objeví nějakej chlap, kterej rozšíří řady nás krásných smile a jeden se tam, ty jo, oblevuje docela pravidelně v posledním půl roce reta reta
no a já to s tou pravidelností teda fakt nevytrhnu reta

Upravil(a) Natynka (1. 8. 2007 15:31)


Popřej mi pane, abych v boji, který jde životem, měla odvahu riskovat a udeřit.
A mám - li zvítězit, dej, a je to po právu.
A mám - li prohrát, dej, abych dovedla stát u cesty a pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Není tady

 

#86 1. 8. 2007 15:40

Nick3594
Host

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

Fakt va? Jsem si nevšimla, teda toho krásnýho chlapa va lol. Ale já už taky hůře vidím, slyším .... lol. Ale jdi ty, na pravidelnost se vykašli pussa. Ale pravidelnějc bys teda mohla chodit, to jóó lol

 

#87 1. 8. 2007 16:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

Tercila napsal(a):

Jééé, Seli, Ty  mᚠsladkých 30???? Tak to mᚠcelý život před sebou, holka!!! tummenupp Všecko bude dobrý, ono něco přijde, až to nebudeš čekat, věř mi;) (vyzkoušeno) big_smile

Neéé, slakdých o 10 viac wink ...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#88 1. 8. 2007 16:16

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

Neéé, slakdých o 10 viac wink ...

A nekecej!!! big_smile Nevypadᚠna to tummenuppbig_smile

Není tady

 

#89 1. 8. 2007 17:17

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

ďakujem... rodna Mi povedali (už to tu zas citujem): "Sel, ty starneš ako chlap: Čím si staršia, tým si krajšia!" big_smile godlike


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#90 1. 8. 2007 19:03

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

Ale Sel, to asi nebude pravidlo, protože nevim, kde se bere tolik slizkejch vypelichanejch dědků albert lol


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#91 1. 8. 2007 19:57

Hanka1
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 16. 7. 2007
Příspěvky: 216

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

Natálie napsal(a):

Ahoj všichni,
všude píšou, jak po 35 roce je žena stará na dítě. Jaké máte zkušenosti s těhotenstvím ve zralejším věku??
Pak čtu titulek o Talmanovédudlik a říkám si, že jsem vlastně ještě nedochůdčesmile, tak co se stresuji, že nemám přítele a žádné dítě. Podotýkám, že mi bude brzo 29 let...big_smile

Ahoj Natálie a spol.
já jsem po svých 29. narozeninách (které byly letos), taky začala hrozně panikařit ... až jsem se s tou panikou dostala až na babinet fórum.  Tu paniku jsem před časem i s pomocí babinetu překonala.
K Tvému tématu bych měla 2 poznámky:
a) každý má "ten svůj ideální věk" úplně někde jinde a je jenom nᚠproblém, že se občas chceme napasovat do nějakých těch tabulek, průměrů a normálů...a pak se z toho stresujeme (pravda, za významného přispění příbuzných, přátel, médií a spol.)
b) To, že si Talmanová s Topolánkem pořídili miminko v pozdějším věku, je zase úplně a zcela jejich věc.

Není tady

 

#92 1. 8. 2007 20:03

potvurkapodivna
Host

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

Natálie napsal(a):

potvurkapodivna napsal(a):

Já svou treperandu porodila před 30. narozeninami. A víte, co mě u Talmanové úplně šokovalo? Ty fotky dumbom. Ona vůbec nevypadala jak po porodu. Vyfotit tenkrát mě, tak to můžou dát tak do domu hrůzy rock

Ona vůbec nevybadá na svůj věk...
To oravdu ten porod hodně změní vizᚠmaminy? Jak?

Já měla porod docela nechutnej, takže to na mě bylo vidět a hlavně jsem měla popraskané žilky po celém obličeji, dekoltu a i zádech a dokonce jsem měla moncla pod okem z toho, jak přítel poslušně tlačil mojí hlavu na břicho, kde mi po něm skákala statná asistentka lol No prostě já to závidím, že jí to po porodu tak sluší vissla

 

#93 1. 8. 2007 20:12

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

Musím říct, že ve svých 21 a 26 letech jsem nevypadala po porodech tak dobře, jako po tom třetím v skoro 39 letech. Dokonce i během těhotenství (třetího) jsem se na sebe nemohla vynadívat, jak jsem byla najednou hezčí, im známí koukali. Nevím, čím to je.

Není tady

 

#94 1. 8. 2007 21:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

Nety napsal(a):

Ale Sel, to asi nebude pravidlo, protože nevim, kde se bere tolik slizkejch vypelichanejch dědků albert lol

No, to mi povedal ješitný chlap, mladší odo mňa... tongue Takže on má na krásu mužov a starnutie mužov asi diametrálne odlišný názor než ty... big_smile Ja som si z toho vybrala tú durhú čas a rozhodla sa, že to je kompliment cool


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#95 1. 8. 2007 21:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

A za seba musím poveda, že by som radšej mala za ocka diea niekoho, kto kvôli otmu neopúša nejaké iné diea, prosím... To pripadá mne osobne dos podstatné v akomkožvek veku kapitulation


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#96 1. 8. 2007 22:04

potvurkapodivna
Host

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

Káča napsal(a):

Musím říct, že ve svých 21 a 26 letech jsem nevypadala po porodech tak dobře, jako po tom třetím v skoro 39 letech. Dokonce i během těhotenství (třetího) jsem se na sebe nemohla vynadívat, jak jsem byla najednou hezčí, im známí koukali. Nevím, čím to je.

Třeba trénink dělá mistra lollol

 

#97 2. 8. 2007 7:21

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

Jééé va já tu čtu, že Lvice a Natynka jsou kolegyně z práce ... tedy spíše ze zaměstnání, podle frekvence brouzdání po babinetu big_smile
A že jsou krásné jako já rodna gloria a jste holky i tak inteligentní glorialol ehm:rodna:


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#98 2. 8. 2007 7:38

Nick3594
Host

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

Kdepak Fe, my nejsme kolegyně z práce reta. Nula bodů reta, ale ještě mᚠdva pokusy big_smile. Já nepotřebuju být inteligentní, já jsem královna.... pouště tongue.

 

#99 3. 8. 2007 8:35

tequilla
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 59
Web

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

Hannah napsal(a):

Jedna věc je otěhotnění,těhotenství a porod tam si myslím tělo řekne kdy už ne.Druhá strana mince je péče o miminko,batolátko,předškoláka,školáka a puberáka.Od svých pětatřiceti jsem si jista ,že už nechci kojit,vstávat k miminku,řešit pískovištní spory.Na jaře jsem absolvovala poslední rodičák svého života a cestou domů jsem se vznášela štěstím.Děti mi nijak nevadí a ráda pohlídám neteře a synovce, v budoucnu snad i vnoučata.Mateřství je ale za mnou.Bylo to hezké,bylo toho dost.

Hannah, mluvíš mi z duše. Asi založím Tvůj fan klub.   
Taky   mne  zaráží  jednání  některých  manželských párů , kteří poté, kdy jim starší děti odejdou z domu  pořídí si   ještě další dítě.   Někdy mi to spíš připadá jako snaha  řešít tímto způsobem  krizi středního věku - " najít někoho, kdo mne bude potřebovat". Dokázat si, že jsem ještě mladá ..." s dítětem podnikáme  výlety na kole, jezdíme na kolečkových bruslích " . Úplně alergická jsem na větu  "užívám si to teď mnohem více". Copak děti máme proto, abychom si "užívali"?
ROdiče těchto dětí se rovněž rozplývají nad tím, jak se rodina úžasně stmelila apod. , ale mne by
zajímaly názory starších   dětí,  kterým  otec, či matka  po dvaceti letech pořídí dalšího sourozence,  často i s jiným partnerem. Z mých zkušeností vím, že tyto děti, i když jsou "dospělé" své rodiče potřebují a spíše se  takovým jednám svých rodičů cítí ohroženi. To je můj názor - pro někoho možná kacířský.

Není tady

 

#100 3. 8. 2007 13:15

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Co si myslíte o porodu ve 39 letech?(Talmanová+Nikolas)

tequilla: Troufám si říci, že vůbec nevíš, o čem mluvíš! promiň, ale podle mně je to, co jsi napsala naprostý blábol. Kolik Ti je? A kolik mᚠdětí?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů