Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 27. 7. 2007 9:56

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Deprese z meridie

Zacala jsem brat meridii 10 mg.Mam ji na lekarsky predpis.Beru ji 7 den a zda se mi,ze mam deprese,neustale placu a v zamestnani s nikym nechci komunikovat.Po rozchodu s pritelem,kdy jsme zustali kamaradi jsem na nej zacala vytahovat stare veci ktere me ranili a on se citi urazeny a nemluvi se mnou.Takze jsem mozna ztratila i to pratelstvi s nim to jedine co me mezi jim a mnou spojovalo.Z rozchodem jsem se tak nejak vyrovnala je to 9 mesicu zpatky co jsme se rozesli a najednou je to vsechno zpatky nedokazu se s tim vyrovnat.Nevim jestli to ma vsechno na svedomi Meridie.Navic jsem dost ospala nic me nebavi nedokazu se prinutit k zadne cinosti.Pro meridii jsem se rozhodla sama protoze mam 160 cm a 82 kilo.Podarilo se mi zhubnout zatim 2 kila.Naposled obedvam pak jen zeleninu.Jsem sama ze sebe zoufala.Je nekdo z vas na tom take tak?

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#2 28. 7. 2007 17:01

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA

Re: Deprese z meridie

je to mozne, i prasky ktere jsou k necemu urcene mohou pusobit na kazdeho jinak, ne jenom na hubnuti, je to preci jen chemie, zkus ty prasky vysadit, uvidis zda ti to pomuze proti depresim, a na to hubnuti zkus neco jineho, nevim, jine prasky, vice pohybu, za ty deprese to asi nestoji. zkus je vysadit a uvidis. hodne stesti smile

Upravil(a) Ferda (28. 7. 2007 17:01)

Není tady

#3 30. 7. 2007 9:49

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA

Re: Deprese z meridie

SOUHLASÍM S FERDOU, ZKUS VYSADIT PRÁŠKY A UVID͊, JESTLI TO DĚLAJÍ ONY.
NEBOJ SE VYSAZENÍ, NENÍ TO ŽÁDNÝ PROBLÉM.
POKUD BY TVOJE DEPRESE MĚLY PRAMENIT Z TOHO, ŽE JE BEREŠ, V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ UŽ NEPOKRAČUJ! ZKUS PŘIJÍT ZA NÁMI NA JABLÍČKA, TŘEBA BY TI TAM S NÁMI BYLO DOBŘE A ZHUBLA BY JSI I BEZ NICH.
MERIDII JSEM TAKY ZKUSILA A KDYBYS CHTĚLA COKOLIV VĚDĚT, NAPIŠ MI SZ....JENOM TEĎ BUDU ASI TÝDEN MIMO, TAK VYDRŽ, URČITĚ ODEP͊U. PA A NEPLAČ...SVĚT JE PŘECE KRÁSNEJ, PŘESTAŇ SI VYČÍTAT, CO JSI UDĚLALA NEBO NEUDĚLALA...ČLOVĚK, KDYŽ JE NEŠASTNEJ, SMUTNEJ A UBLIŽUJÍ MU, DĚLÁ VĚCI, NA KTERÝ BY ZA JINÝCH OKOLNOSTÍ ANI  NEPOMYSLEL....MĚJ SE RÁDA A BUDE LÍP hjarta

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí