Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 7. 12. 2008 19:31

Media
♥------
Registrovaný: 7. 12. 2008
Příspěvky: 2

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

Zdravím všechny,co mají stejnou zkušenost jako já.Byla jsem oslovena mojí známou,abych se zůčastnila schůzky,kde se dozvím jen informace a poté sama zvážím,zda bych je  využila,nebo ne.Abych se jí zavděčila,šla jsem.Místo hodiny,jak bylo domluveno,jsem tam byla dvě a půl.Proč?Celou prezentaci řídil arogantní mladý muž,kterému sebevědomí opravdu nechybělo:gloria:.V prvních minutách jsem se opravdu zděsila,jak asi může fungovat firma,kterou zastupuje koktající,nespisovně se vyjadřující člověk,kterému asi znalost českého jazyka nic neříká.Vzbuzovalo to ve mě opravdu smích,protože jsem se do té doby s ničím takovým nesetkala.Na takové scifi o kterém manager firmy hovořil,může naletět opravdu jen hlupák.Slevy opravdu super,ale za jaký registrační poplatek.Kdo dnes má pomalu 50 000kč,aby měl o něco levnější zboží,což ve finále není pravdou.Známá mi poskytla své heslo a já si našla vše ještě levnější a to i bez poplatku za registraci.A výdělek?Za pár měsíců jste za vodou:reta:.Tak zněla slova dotyčného managera.Nemám na to náturu,abych udělala z lidí chudáky a lhala jim .Všichni na prezentaci prožívají emoce,zaplatí a již po obdržení hesla a ověření cen na internetu se bijí do hlavy,ale již není cesty zpět.Jak získat své peníze zpět?Je to jednoduché.Přiveďte pár důvěřivců,kteří se zaregistrují a je to.Ale předem upozorňuji,pokud jsou to Vaši známí,tímto okamžikem Vaše přátelství končí.Mě osvítil duch svatý,že jsem se nezaregistrovala i když nátlak ze strany managera byl nesnesitelný.A to typu:pokud nepodepíšete,budu s Vámi bydlet a podobné nesmysly.On jedinný to s Námi myslí dobře,dá Nám práci a peníze.Dlouho po této zkušenosti žádnou podobnou prezentaci absolvovat nebudu.Již jsem potkala několik chudáků,kteří díky ETN přišli o své úspory a dokonce se i zadlužili,aby na registraci měli.Své peníze už neuvidí,ale z toho vyplývá,že chybami se člověk učí.Ale český člověk je hold nenapravitelný.Kdo chce kam,pomozte mu tam.Proboha vzpamatujte se!!!!!!!!dumbomkapitulation

Není tady

 

#27 7. 12. 2008 23:57

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

Media napsal(a):

On jedinný to s Námi myslí dobře,dá Nám práci a peníze.Dlouho po této zkušenosti žádnou podobnou prezentaci absolvovat nebudu.Již jsem potkala několik chudáků,kteří díky ETN přišli o své úspory a dokonce se i zadlužili,aby na registraci měli.Své peníze už neuvidí,ale z toho vyplývá,že chybami se člověk učí.Ale český člověk je hold nenapravitelný.Kdo chce kam,pomozte mu tam.Proboha vzpamatujte se!!!!!!!!dumbomkapitulation

No vida, to se mi zas bude hezky usínat když si přečtu že všechno funguje stále stejně. Už jsem se skoro bál že blbci vyhynuli, když tady o firmách typu ETN, Skyline apod. dlouho nebylo slyšet.  big_smile big_smile


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#28 8. 12. 2008 20:21

Media
♥------
Registrovaný: 7. 12. 2008
Příspěvky: 2

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

Nešlo slyšet?A proč asi?Protože se všichni stydí za to,že udělali takovou hloupost.Dochází jim to,ale bohužel pozdě.Snaží se to tutlat,aby se to někdo z jejich známých nedozvěděl.Je to úplný opak,než firma chce.Rádi by o ETN řekli,kdyby fungovalo jak má a jak manažeři slibují při prezentacích.Bohužel nefunguje.Kdy už se najde někdo,kdo do toho pořádně zavrtá a bude konec všem pochybným firmám a neustálým vizím o zbohatnutí.Já nejsem bojovník za spravedlnost,mě se to vlastně ani netýká,protože jsem si registraci neudělala,naštěstí,ale jde mi o mé známé,kteří podlehli v emocích vidině peněz.Určitě pár horních peníze má,ale to je v každé pochybné firmě.Já se denně setkávám jen s nešastníky a ne s boháči díky ETN.Snad se jednou najde někdo,kdo tomu už jednou pro vždy udělá přítrž.Já jsem malý pán a můžu jen předat zkušenost díky tomuto fóru.Taky Vám slíbili na prezentaci 3500kč úsporu na elektřině?Mi ano.Známí využili převodu energie přez ETN a produktový manažer,jak si říkají,jim vypočítal roční úsporu 49kč a to na tří pokojový byt.A za převedení zaplatili 150kč.To je super,ne?Pokud je tu někdo,kdo má také zápo*né zkušenosti s ETN,nebojte se a napište.Vždy pro to tady je,ne?Všimli jste si vůbec,kolik je příspěvků na těchto stránkách kladných?Nic moc.Proč asi?Že by to fungovalo tak,jak má?

Není tady

 

#29 8. 12. 2008 21:22

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

Media napsal(a):

Pokud je tu někdo,kdo má také zápo*né zkušenosti s ETN,nebojte se a napište.Vždy pro to tady je,ne?Všimli jste si vůbec,kolik je příspěvků na těchto stránkách kladných?Nic moc.Proč asi?Že by to fungovalo tak,jak má?

Tebe na tý schůzi museli pěkně naštvat, že by zkažený chlebíčky? big_smile big_smile

http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=10354&f=159 Tady je na tohle téma taky pěkná diskuse.

Upravil(a) Jeňýk (8. 12. 2008 21:25)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů