Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 27. 7. 2007 7:30

max72
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 292

Společnost ETN - znáte někdo?

Ahojte,

byla jsem na prezentaci firmy ENT - když se tam zaregistrujete, máte slevy na kde co od dovolené, volání až po pneumatiky.
Když zaregistrujete další lidi, máte z toho ještě příjem, jedna tam tvrdila, že měla 200 tis za měsíc.
Má to háček, že ty registrace jsou od 14.500,--  do 38.500,--.
Znáte to někdo?
Mně to přijde jako "letadlo".

Není tady

 

#2 27. 7. 2007 7:59

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

Max72, jakmile firma chce nejdřív prachy, rychle pryč.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#3 27. 7. 2007 9:29

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

Znám, znám. lol
Zhruba před 14 dny jsem byl nuceně svědkem jejich dostaveníčka v hotelu Medlov. Já tam teda byl na dovolený. wink
Před hotel najelo několik zapůjčených BMW od místního dealera aby bylo vidět jak jsou na tom dobře (i když někteří určitě byli) a chvilku poté se začalo trousit obvyklé osazenstvo těchto akcí: několik perfektně upravených mladíků v dokonale padnoucích oblecích, pár jejich poskoků ochotných za pár korun prodat i svoji mámu a pak větší počet na první pohled laciněji vyhlížejících spoluobčanů s jiskrou v oku očekávajících ono kýžené ŠTĚSTÍ.
Mám s tím jisté zkušenosti z dob firmy Skyline, takže mi hned bylo jasný o co asi půjde. Nejvíc mě samozřejmě naštvali že, já poctivě platící host, jsem se musel o bufetové stoly dělit s touto verbeží neznající základní normy slušného chování.
Čistě z "profesionálního" zájmu jsem ale s nima absolvoval i několik krátkých debat a bylo to velmi zajímavé. Řadový účastník se mi snažil vysvětlit jak je to úúúúúžasnáá záležitost, že si konečně pořídí počítač a začne jezdit na báječné dovolené. Pravda, nejdřív musí zaplatit za "slevovou kartu", na což si půjčí roll, ale pak se to už OPRAVDU rozjede. Když viděl že mu to moc nevěřím tak na mě poslal o dost profesionálnějšího nahaněče a to teprve začalo velké vysvětlování o jak skvělou šanci na štěstí se jedná. Ovšem netušil, že když mi někdo na otázku co mi jeho společnost nabízí, odpoví že prý "PRODUKT" tak mě velmi pobaví. lol To samé totiž nabízela známá společnost Skyline svým ovečkám, kteří si za 1400USD nakupovali knihu "Money power" (Síla peněz) a pak se nestačili divit. lol
Byl jsem dokonce zván přímo na jednání ale jelikož mám o trávení dovolené úplně jiný představy tak jsem s díky odmítnul.

Takže pokud někdo máte nějaký peníze navíc tak vzhůru do ETN, kdo si ale svých peněz vážíte a nehodláte je vyhazovat oknem tak na podobný firmy zapomeňte. Myslim ale že průměrně inteligentní člověk tohle dávno ví a ostatním stejně není pomoci.  wink

Jinak tady jsou jejich stránky http://www.etn.as/  Nic se z nich ale tradičně nedozvíte. PROČPAK ASI, ŽE? cool


http://es-si.imess.net/  tady se lze dočíst nejen o ETN wink

Upravil(a) Jeňýk (27. 7. 2007 9:39)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#4 27. 7. 2007 13:48

max72
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 292

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

To Jenýk

Díky, já mám ten stejný názor. Do Medlova jezdí na školení, to mi říkala ta ženská od nich. Taky přijela bavorákem a vypadala dost zazobaně.
Na těch jejich stránkách nic nevyčteš, až zaplatíš registraci, tak dostaneš heslo a pak můžeš vidět na co vše mᚠslevu.
Já do toho nejdu, ale moje poměrně inteligentní kámoška má za týden už prachy zpátky - dohodila další 4 lidi, za registraci každého dostala 10 tis. a je v poho.

Není tady

 

#5 27. 7. 2007 20:13

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

max72 napsal(a):

Já do toho nejdu, ale moje poměrně inteligentní kámoška má za týden už prachy zpátky - dohodila další 4 lidi, za registraci každého dostala 10 tis. a je v poho.

Ale jo jasně, v každý pyramidě se mají některý lidi hodně dobře. Chce to jen začít včas a mít na to žaludek.
Skyline založil jakýsi Uddo Depisch a ten se má dneska taky doost dobře.
Onoho dealera firmy ETN jsem se mimo jiný ptal jestli je pořád dostatek lidí a on mi řek hezkou větičku "Lidí je vždycky dost" s čímž já na 100% souhlasim.
Pořád je dostatek lidí toužících bezpracně zbohatnout a schopných udělat pro to cokoliv. wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#6 27. 7. 2007 20:38

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

Jenýku, jak z učebnice! stolt Takovýmhle spasitelským firmám, co nabízí neskonalý štěstí, namlejt hubu všem do jednoho! tummenupp Nejvíc mě štve, že je to u nás vůbec možný a že se takovým "rošákům" pořád daří, blbnout dělnej lid... a kde jsou ti, co jsme je volili a co bdí nad naším spokojeným životem...? ...no, asi maj jiný starosti...butter ...(a du blejt, velebnosti!) mad

Není tady

 

#7 27. 7. 2007 22:29

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

Hellga napsal(a):

a kde jsou ti, co jsme je volili a co bdí nad naším spokojeným životem...? ...no, asi maj jiný starosti...butter ...(a du blejt, velebnosti!) mad

Za svůj spokojenej život si zodpovídá každej sám, takže pokud někdo stále dokola skáče na podobný hovadiny tak je to pouze jeho problém a ne nějakýho politika. wink
Informací je dneska všude kolem spousta, stačí umět číst a nemít místo mozku pingpongovej míček.


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#8 27. 7. 2007 22:33

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

Jeňýk 22:29:? Pod to se podepisu. 

Nevim, kde porad nekteri lidi berou tu DRZOST, aby kohokoli vinili z odpovednosti za jeho vlastni rozhodnuti.

Není tady

 

#9 28. 7. 2007 9:14

pony
♥♥-----
Místo: Záp. čechy
Registrovaný: 28. 11. 2006
Příspěvky: 89

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

Já dostala tuhle adresu,peněz moc nechtěj asi kolem 400kč za rozhodovací balíček.Ale stejně jim nějak nevěřím,je fakt že nikam nemusí chodit.Setkal se s nima někdo?
http://www.globaltestmarket.com/join.php

Není tady

 

#10 28. 7. 2007 11:14

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

Jenýku, to jsme si nerozuměli... Jasně, "Každý svého štěstí strůjcem!", ale spíš jsem měla na mysli to, že je to vůbec možný tady u nás provozovat a zákony, který tyhle praktiky opomíjejí, nebo se s těmihle "podnikateli" zaobírají jen okrajově... wink  Jedna generace od revoluce už má vlastní děti a zákony máme stoletý a horší, než leckerá "banánová republika"... a nezdá se mi, že by zlodějna byla svobodný podnikání! lol

Není tady

 

#11 28. 7. 2007 12:53

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

Pony - jak můžeš na něco takového naletět??? A proč to tedy není v češtině? Divné, ne ?

Není tady

 

#12 28. 7. 2007 21:52

lenna
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 1. 2007
Příspěvky: 111

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

já mám známou, která se snaží podnikat v kdečem a pokaždé je přesvědčena, že na to má a hlavně si myslí, že by prodala i písek Arabům. Prošla Skyline a se slovy- do roka tu bude nový barák a auto přišla o iluze a prachy, potom to byly roboty či mixéry nebo co ,osobně jsem ten zázrak vidět ani nechtěla, protože výsledná cena přístroje mi byla tutlána jak oficiální státní rozpočet, ale za to při výčtu jeho kvalit jsem nabyla dojmu, že i pere, žehlí a ryje zahradu. Opět žádný velký efekt. Ano ,přátelé a nyní se dostává na scénu starý známý Herbalife, v důsledku toho už nemá skoro žádné přátele, protože a začnete u vaření, nebo u sexu, skončíte kde- no hádejte. Jsem běsná, jak na to lidi mohou skočit a pak plakat v televizi, že přišli o všechny peníze.

Není tady

 

#13 30. 7. 2007 16:33

max72
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 292

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

Tak jsem dnes zas znejistěla, kamoška, která mě do toho lanařila si jede po 14-ti dnech pro firemního bavoráka. Sice nechápu za co,ale jede.

Není tady

 

#14 31. 7. 2007 9:33

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

max72... Hele, jukni sem...
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?nam … amp;t=5288
... a nebuď líná dojet, až dolů... tummenupp stolt

Není tady

 

#15 31. 7. 2007 9:43

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

Max72, nic ve zlým, ale víš vůbec, co chceš? Nebo je pro Tebe vrcholem štěstí firemní auto? Myslíš, že z toho uživíš sebe, případně rodinu?


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#16 1. 8. 2007 14:45

pony
♥♥-----
Místo: Záp. čechy
Registrovaný: 28. 11. 2006
Příspěvky: 89

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

Aneri já Ti nevím,ale četla jsem to v češtině,je to v různých jazycích.Neboj nenaletěla jsem,adresu mi poslal brácha s tím,abych mu to omrkla.S penězma se ty luopežníci vylouply až po registraci.

Není tady

 

#17 2. 8. 2007 11:29

Barbara
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 169

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

Přečetla jsem si po delší době tuto diskusi a nemohu souhlasit př.s Jenýkem, již jsem to tady kdysi psala.
Když ukazují v televizi ty napálené důveřivce a už se jedná o cokoliv, snažím se synům vysvětlit, když nechápou, jak nato může někdo skočit. Že kvůli tomu máma platí tak nekřesanské daně, aby Ti, nechci nyní nikoho urazit, hloupější, primitivnější, každému nebylo z hůry dáno stejně, bylï chráněni státem, který má
vytvořit takové zákony, aby k podobným případům nemohlo docházet. Teď nemám na mysli jenom Skyline apod., ale to zvl᚝, neustále se vnucující nabídkou všech možných bank a finančních institucí, kteří svou vlezlou manipulací postupně zadlužují ty sociálně slabší, aby pak za nestoudný úrok jim to spláceli. Proč se kdysi řešila
firma Provident se svým úrokem, pak to šlo do neznáma. Proč je možné, že v sousedním Polsku mají zákon, že
úrok nesmí přesáhnout určitou mez a u nás to nikomu nevadí. Proč umírají lidé pod starým železem, když už dávno mohl být přijat zákon týkající se sběren šrotu o prokazování původu.  To je v tom parlamentu tak silná loby, že se tím nikdo nezabývá. Teď zrovna v rádiu řeší problém scházejících mříží na kanálech, to se bude muset někdo zabít, aby se v tom něco hnulo. Omlouvám se za délku, ale úplně jsem se rozčílila, takže už zase
psát déle nebudu.

Není tady

 

#18 2. 8. 2007 18:25

radinka
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 55

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

Je to k věci jen částečně, známá mi říkala, že zaplatila vklad u jedné společnosti 30 000,- kč a ta ji od té doby přispívá polovinou částky, kterou ona vynaloží na kulturu a věci spojené se zlepšením jejího bydlení. Např. si zrekonstruovala koupelnu (na to ji z 50% přispěli), pokud si koupí knížky, vždy chce paragon, a si ho může nechat proplatit. Nechápu to, ale tak to provozuje roky....a těch 30 000,- se ji již daleko vrátilo.

Není tady

 

#19 2. 8. 2007 20:20

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

Já na takovéhle prezentaci byla taky! lol Tak 8 let zpátky.
Jako absolovent jsem byla na pracáku, tam si mě vyhlídli a pozvali mě na pohovor! dumbom
Bylo nás tam asi sto a DOST lidí to fakt žralo! hmm Seděli jsme v přednáškové hale VŠ, takže jsem viděla na zápisky paní přede mnou a to byly perly! Blbli nás, že jedna paní od nich si koupila k narozeninám auto, druhý den jí ho ukradli a ona tedy šla a koupila si nové. A madam přede mnou si zapsala: 30 let - AUTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! va lol
Jen těch vykřičníků a podtržení bylo víc. lol
No jo, předpokládám, že ona vstupní poplatek zaplatila.  A nebyla sama.
Jo a odejít se nedalo, protože nás zamkli a i tak stály u dveří dvě gorily v obleku. Docela nepříjemný pocit. sad


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#20 5. 8. 2007 23:10

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

Barbara napsal(a):

Proč umírají lidé pod starým železem, když už dávno mohl být přijat zákon týkající se sběren šrotu o prokazování původu.

Protože jsou to obyčejní paraziti lidské společnosti a ty žádný zákon ani vláda NEZASTAVÍ! V souvislosti s tímto případem jsem někde četl krásnou větičku "konečně i u nás byla spravedlnost rychlá" a já s tím vřele souhlasím. Osobně bych ani neplýtval silama a finančníma prostředkama záchranářů, pouze bych to zahrnul buldozerem.

Jinak co se týká ostatního. Barbaro opravdu mᚠpocit že blbce mezi námi, může ochránit nějaký zákon nebo vyhláška? Já si to osobně nemyslím protože lidská blbost si vždycky najde cestičku..... wink

Upravil(a) Jeňýk (5. 8. 2007 23:10)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#21 6. 8. 2007 5:57

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

roll Bóže můj, bóže můj...! roll usch ( grater stolt )

Není tady

 

#22 10. 8. 2007 11:21

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

Ještě trocha společensky nepřijatelné poezie k poznámce o
"lidech umírajících pod starým železem".  tongue

Ocelové město

Stalo se to v černém Kladně
romský občan žil tam na dně
obcházel snad všechny herny
něco peněz daly sběrny

V Kladně byla fabrika
a v ní hala veliká
varovných on nedbal slov
šel tam cikán řezat kov

Neměl pojem o statice
předtím krad jen kolejnice
byl to od něj počin hloupý
v hale řezat nosné sloupy

Varovných on nedbal slov
na hlavu mu spadl krov
na břichu měl beton s dráty
traverza mu žvejkla hnáty

Kvůli tomu průseru
teď se ozvou z Bruselu
že cikáni, co tu kradou
často leží vzhůru bradou
Máme si jich hledět více
zvedaj prestiž republice
dát jim prachy, chlast a domy
a být pyšní na své Romy !!!

Upravil(a) Jeňýk (10. 8. 2007 11:21)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#23 10. 8. 2007 11:47

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

Jeňýk: Nevim, jestli jsem te spravne pochopil - ale pokud ano - naprosto souhlasim. Lidskou debilitu dnesni spolecnost stale jen omlouva, stale vic chrani vyhlaskama a narizenima, a vse dohromady je to sprosta, pokrytecka pseudohumanita, ktera z dlouhodobeho hlediska vede akorat k zamorene spolecnosti lidskym smejdem. Spolecnosti totalne zniceny a pokriveny prirodni prirozeny vyber vede jen k tomu, ze slusni lide tahnou za sebou stale tezsi karu plnou lidi, kteri dokazi jen skodit, bud jinym, nebo sobe.

Presne jak pises - zahrnout je bagrem.

Není tady

 

#24 10. 8. 2007 12:13

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

Jo to je hezký přirovnání s tou károu. wink
Jen se obávám aby z ní postupem času nebyl autobus...... vlak atd. roll


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#25 10. 8. 2007 12:30

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: Společnost ETN - znáte někdo?

Jeňýk: Ja to politiky a potazmo "socialni" politiky houno vidim, ale uz ted mam pocit, ze penize davno dosly...
Dal se to bojim rozebirat, nebot me nazory jsou neslucitelne s "pseudomravy" vetsiny big_smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů