Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#201 9. 4. 2009 21:42

Malaika
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 10. 2007
Příspěvky: 112

Re: Pocity

tak to jste světice tongue.... já myslím že je lidské, že když člověk takhle něco najde, chvíli ho láká, jestli si to nenechá...a taky že si to spousta lidí nechá....

majkafa napsal(a):

Mně přijde normální vrátit, co mi nepatří.
Kamarád ten noas ve vlaku zapomněl? Ztratit ve vlaku - to si nedovedu představit.

Není tady

 

#202 9. 4. 2009 21:47

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pocity

ooo, proč ta ironie big_smilebig_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#203 9. 4. 2009 21:49

majkafa
Host

Re: Pocity

Nu, mě to neláká. Potřebuju žít v souladu se svým svědomím a kdybych nevrátila, co mi nepatří, nemohla bych klidně spát. Lidské může být to lákání ale stejně lidský je i ten můj způsob. smile Nemám o čem diskutovat. Takové peníze ani věci by mě netěšily. Nepřinesly by mi radost.

 

#204 9. 4. 2009 23:04

Malaika
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 10. 2007
Příspěvky: 112

Re: Pocity

ale já s tebou souhlasím, jen říkám, že to pokušení je asi u hodně lidí a potěšilo mě, že u Viktorky svědomí vyhrálo...

majkafa napsal(a):

Nu, mě to neláká. Potřebuju žít v souladu se svým svědomím a kdybych nevrátila, co mi nepatří, nemohla bych klidně spát. Lidské může být to lákání ale stejně lidský je i ten můj způsob. smile Nemám o čem diskutovat. Takové peníze ani věci by mě netěšily. Nepřinesly by mi radost.

Není tady

 

#205 15. 7. 2011 21:56

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Pocity

Omlouvam se predem za to, ze jsem "vytahla" stare vlakenko. Tak nejak se veci semlely, ze jsem to chtela...
Pocity...
Ano.
Je mi hrozne. Blbe pocity, je mi   n a n i c   .
Nemuzu sem napsat proc, ale chci se s tim sverit...
Proste mi je nanic. Potrebuju uchlacholit. A tady, u mne doma, nikdo neni, kdo by to udelal. A az se ty lidicky (mi mladosi) vratej, stejne to neudelaj, ptz. nevedi, jak mi je tezko. Teda VEDI, proc mi je tezko..., ale pomoct mi nemuzou... grater kapitulation


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#206 15. 7. 2011 21:57

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pocity

no hele, já myslela, že už jsi na jiném foru.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#207 15. 7. 2011 22:01

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Pocity

ViktorkaM napsal(a):

Je mi hrozne.

ale říká se, že žádná kaše se nejí tak horká, jak se uvařila! Někdy je lepší nechat věci jen tak plynout, někdy jak to přišlo, tak to postupně odejde? http://i.dama.cz/s/e296.gif


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#208 15. 7. 2011 22:01

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Pocity

Viktorko,vsechno jednou prejde i blby pocity (kdyz si je vsak nebudes hyckat),protoze vsechno ma v podstate pomijivou povahu. smile

Uz je to lepsi? pussa


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#209 15. 7. 2011 22:16

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Pocity

PPavlaa napsal(a):

no hele, já myslela, že už jsi na jiném foru.

...jsem Pajko. Jenze tam se "nesmi brecet" - nebo vlastne muze... ale... skurt no, to mas tezky, proste budu ted chvilku TAM i tady, a pak se uvidi, kde skoncim, no... rodna


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#210 15. 7. 2011 22:19

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Pocity

Neni, Hir. A ja, bohuzel, uz dnes vim, ze to jeste dloooouho lepsi nebude... ale dekuju vsem, co me sem sli "chlacholit"... pussa


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#211 15. 7. 2011 22:20

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pocity

ale jdi, obě víme, že bez bbn být nemůžeš wink
a nebul, bambulo ...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#212 15. 7. 2011 22:23

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Pocity

Viktorko - posílám pusu pussapussa


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#213 15. 7. 2011 22:24

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Pocity

Pajo dumbom ňa nes...!!! dumbom Nemuzu! Ale "bez nej" (ty vis pussa) taky ne-e. A nekdy je to proste neunosny... a kdyz o tom nemozu "tlachat", tak je to este o to horsi, no... styrka


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#214 15. 7. 2011 22:25

mariposa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 3566

Re: Pocity

pussa par


"Buď jen sebou samým a do ničeho jiného se nenu. Copak ti nestačí být Buddhou, jen tak si svobodně a radostně být?" (Marielu Lörler: Jakub objevuje řeku života)

Není tady

 

#215 15. 7. 2011 22:27

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Pocity

Dik, Dusi, ja stejne vim, ze to tady jednou "vykramim", a to pak bude poprask, no... rodna gloria


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#216 15. 7. 2011 22:29

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Pocity

Jo, Mari, taky pussa
Mam vas rada, babulenky moje....


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#217 15. 7. 2011 22:29

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Pocity

ViktorkaM napsal(a):

Dik, Dusi, ja stejne vim, ze to tady jednou "vykramim", a to pak bude poprask, no... rodna gloria

To neřeš, až "to" jednou budeš chtít napsat, tak to napíšeš no.
Dobrou noc a krásné sny pussa


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#218 15. 7. 2011 22:31

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pocity

nj viktorko, vědělas přece dopředu, jak to bude. to se nedá nic dělat, musíš vydržet.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#219 15. 7. 2011 22:41

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Pocity

Hele, lidicky, jdete se podivat z okna... Vidite mesic? Asik je uplnek, nebo jak se to "cesky" rekne. Slovensky "spln". Ja ho vidim na obloze vlevo... Sviti silene! A vypada jako smutnej ksichtik...
Ja vim, Pajko, ze to musim vydrzet, ale kdyz je to tak tuuuuze tezky, kurnik! dumbom
Aj tak dik... par


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#220 15. 7. 2011 22:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pocity

Je spln a asi je silný... aj preto tie pocity, zrejme..


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#221 15. 7. 2011 22:46

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Pocity

něco pro Viktorku
Láska nemá začátek ani konec.
Nikomu se nevyhýbá, ale odchází, není-li vítána.
Láska nehledá důvody ani podmínky, působí prostě a nechává každého šastným.
To jediné, čím rosteme, to jediné, co rozdáváme, je láska.
Láska nevyžaduje, jen dává.
Láska je nejvyšší pocit, dynamická síla duše, v níž splývají všechny ctnosti a vysoké morální hodnoty, jichž je lidstvo schopno dosáhnout.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#222 15. 7. 2011 22:49

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 3279

Re: Pocity

Viktorko ,preju Ti hodne sil. Ver si ze to zvladnes. pussa

Dnes je uplnek. Neni mozny ze ma na Tebe uplnek nejaky vliv Viki?


  Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

 

#223 15. 7. 2011 22:52

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Pocity

Jo Sel, mozna jo diky "splnu"... Ja vim, jaky ucinek ma na nas, clovicky, mesic... sjuk mam pravidelny problem s uplnkem...
Ale dnes... se semlelo spousta jinych veci dohromady... a mi je ou-vej, no... dumbom A to jeste na tom potentovanym brnenskym radiu Magic hrajou takovy... hm... dojimavy sladaky... Jemine, ja nebyt silnou osobnosti, tak si to snad dnes "hodim"... usch


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#224 15. 7. 2011 22:54

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pocity

Boh je láska a kto zostáva v láske, zostáva v Bohu a Boh zostáva v ňom.
1 Ján 4,16


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#225 15. 7. 2011 22:55

mariposa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 3566

Re: Pocity

Viki, kočko divoká big_smile
Je úplněk a já mám dneska taky Den
U mě to je tím úplňkem, na tuty, všechno má větší grády než běžně.
Bude líp smile


"Buď jen sebou samým a do ničeho jiného se nenu. Copak ti nestačí být Buddhou, jen tak si svobodně a radostně být?" (Marielu Lörler: Jakub objevuje řeku života)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů