Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 29. 7. 2007 19:17

AlixaZS
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2007
Příspěvky: 1149

Re: Pocity

Pavli, Jeníku,
to je co? Sama se divím, že se chce BM vrátit. Pořád jsem hledala chyby u sebe a najedou podle něj jedinou chybou v našem vztahu bylo, že jsme prý spolu málo mluvili. Hm...  Abych to nějak shrnula: s tou svou blondýnou už není, protože prý v srdíčku pořád má mě, ona mu prý pořád říkala, že se on ke mě vrátí, prý spolu nejsou proto, že on stále myslí na mě. To, jak říkal, že už mu bude 36 let a nic si neužil, to prý už neplatí. Ten téměř rok, co nejsme spolu, prý prožil tak nějak naprázdno, byl rozlítanej (to jako BM), neměl žádné zázemí, nikdo ho doma nečekal. To, že se synovi nevěnoval, vysvětlil tím, že mu syn sám od sebe nezavolá, tak si BM myslí, že jako synovi nechybí...hmmm... Najednou by chtěl se mnou chodit na procházky, na koupaliště, jezdit na kole (to se mu dřív nechtělo), zve mě na oběd, večeři, do kina. Tím rozvodem prý hodně ztratil, ztratil i spoustu kamarádů (ale moc společných jsme jich teda neměli). Je prý sám, nemá koho požádat o pomoc, sám si nakupuje, vaří, pere, zašívá...teď s tou zlomenou klíční kostí toho prý moc nezvládá a nemá nikoho, koho by požádal o pomoc. Jo, a včera mi řekl, že si dokáže představit, že by si mě znovu vzal... va  Ona se ta karta opravdu obrátila... Pořád zkoumá a rozebírá, co k němu cítím. Prý není možné, že ho už nemám ráda, přece prý tolik těch společných let nemůžu jen tak zahodit... já prý nemůžu, ale on mohl, že? roll smile

Pavli, napíšu ti dnes SZ, jo? Vydrž... tongue

Není tady

 

#127 29. 7. 2007 19:23

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pocity

vava to až teď zjistil, že Tě má v srdíčku vava do teď to nevěděl roll
Chudáček opuštěnej...tak on nemá zázemí a nikdo ho nemá rád....dumbom a když měl, tak si toho nevážil hmm bože ti chlapi....

Alix písni...jsem teda fááákt zvědavá...to je síla....a co ty ???? Už je to fakt pryč..??? Psala jsem Ti SZ k večeru...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#128 29. 7. 2007 19:26

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Pocity

AlixaZS

teda to je obrat ...

Není tady

 

#129 29. 7. 2007 19:30

AlixaZS
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2007
Příspěvky: 1149

Re: Pocity

lol  Možná se BM srovnaly kolečka v hlavě, jak při té havárce proletěl zadním sklem auta... tongue  Jo, a ještě na něj spadla ta jeho silná motorka... smile

Není tady

 

#130 29. 7. 2007 19:34

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pocity

Alix, nechci Ti brát iluze, ale nevěřila bych mu...buď opatrná, a Ti znovu nezlomí srdíčko pussapussapussa

bych ho zabila ....


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#131 29. 7. 2007 19:38

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Pocity

já bych byl dvakrát opatrný ... aby to neměl jen jako jistotu a zázemí pro další zálety ...

Není tady

 

#132 29. 7. 2007 19:41

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pocity

Jestli Ti ublíží...ho s Vaškem zabijem...a nejdřív ho budem mučit....já už něco vymyslím....neboj broučku...nedovolím, aby Tě zase trápil pussahjartahjartahjarta


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#133 29. 7. 2007 19:43

AlixaZS
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2007
Příspěvky: 1149

Re: Pocity

Nebojte, já už ho vidím docela jinak. Už ho nechci. A taky jsem mu to řekla rovnou. Nic neřeším. Prostě potřebuje chudáček pomoct, tak já mu trošku pomůžu, ale jinak nic. lol  Mám slíbenýho pana ڞasnýho od kartářky v říjnu!!! Přece ho nemůžu propásnout kvůli BM, ne? Už se na něj těším.... lol

Není tady

 

#134 29. 7. 2007 19:50

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pocity

AlixaZS napsal(a):

Nebojte, já už ho vidím docela jinak. Už ho nechci. A taky jsem mu to řekla rovnou. Nic neřeším. Prostě potřebuje chudáček pomoct, tak já mu trošku pomůžu, ale jinak nic. lol  Mám slíbenýho pana ڞasnýho od kartářky v říjnu!!! Přece ho nemůžu propásnout kvůli BM, ne? Už se na něj těším.... lol

Alix.... jsem ráda, že to tak bereš....a toho pana ڞasnýho Ti moc přeju, zasloužíš si ho..... a moc se těším, až další SZ od tebe budou jen o tom, jak mooooc jsi šastná pussapussapussapussapussapussa


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#135 29. 7. 2007 19:51

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Pocity

AlixaZS napsal(a):

Nebojte, já už ho vidím docela jinak. Už ho nechci. A taky jsem mu to řekla rovnou. Nic neřeším. Prostě potřebuje chudáček pomoct, tak já mu trošku pomůžu, ale jinak nic. lol  Mám slíbenýho pana ڞasnýho od kartářky v říjnu!!! Přece ho nemůžu propásnout kvůli BM, ne? Už se na něj těším.... lol

tummenupptummenupp

Není tady

 

#136 29. 7. 2007 23:30

AlixaZS
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2007
Příspěvky: 1149

Re: Pocity

PPavlaa napsal(a):

Jestli Ti ublíží...ho s Vaškem zabijem...a nejdřív ho budem mučit....já už něco vymyslím....neboj broučku...nedovolím, aby Tě zase trápil pussahjartahjartahjarta

...a zakopete na zahradě lollollol To by musela být velká díra...na cca 110 kg živé váhy... teda živé už vlastně ne  dumbomdumbomdumbomlollol  Dík pussa

Není tady

 

#137 30. 7. 2007 0:11

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pocity

AlixaZS napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Jestli Ti ublíží...ho s Vaškem zabijem...a nejdřív ho budem mučit....já už něco vymyslím....neboj broučku...nedovolím, aby Tě zase trápil pussahjartahjartahjarta

...a zakopete na zahradě lollollol To by musela být velká díra...na cca 110 kg živé váhy... teda živé už vlastně ne  dumbomdumbomdumbomlollol  Dík pussa

...já nesnáším pohled na krev...tak Vašek ho rozřeže, aby byl tvůj bm skladnější a já ho teda zahrabu...asi si udělám výlet po celé republice a všude nechám kousek...nebóóój Alix, něco už vymyslím wink

Odpověděla jsem Ti na sz, nevím, jestli to tam mᚠbroučku pussa


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#138 30. 7. 2007 0:42

AlixaZS
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2007
Příspěvky: 1149

Re: Pocity

PPavlaa napsal(a):

AlixaZS napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Jestli Ti ublíží...ho s Vaškem zabijem...a nejdřív ho budem mučit....já už něco vymyslím....neboj broučku...nedovolím, aby Tě zase trápil pussahjartahjartahjarta

...a zakopete na zahradě lollollol To by musela být velká díra...na cca 110 kg živé váhy... teda živé už vlastně ne  dumbomdumbomdumbomlollol  Dík pussa

...já nesnáším pohled na krev...tak Vašek ho rozřeže, aby byl tvůj bm skladnější a já ho teda zahrabu...asi si udělám výlet po celé republice a všude nechám kousek...nebóóój Alix, něco už vymyslím wink

Odpověděla jsem Ti na sz, nevím, jestli to tam mᚠbroučku pussa

lol ...myslím, že skladnej bude, už je nalomenej (myslím tu klíční kost) lol
SZ jsem dostala, díky pussa . Ty dej taky vědět, Pavli, co novýho, jsem zvědavá... winkhjarta

Upravil(a) AlixaZS (30. 7. 2007 0:46)

Není tady

 

#139 30. 7. 2007 7:28

x52658
Host

Re: Pocity

PPavlaa napsal(a):

bazalko, vidíš gratergrater já nic nevytvářela, já to prostě tušila gratergrater

Právě!!!!Svým přístupem a tušením jsi to přivolala... dumbom kdyby sis to nemyslela,tak by se sestry vypařily a byl by bratr jak vyšitej..... lollollollollollol

 

#140 30. 7. 2007 18:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pocity

venuše napsal(a):

adra napsal(a):

že nejsi z čech jsem se ptala proto že by nebylo od věci aby jsi někdy přijela na setkání s Pandorou:-))))))

... me uz asi nepomuze nic dumbom. Ja vim, ze mi tady pisete a je to jako hazet hrach na stenu, ale je tu snad nekdo, kdo se muze ztotoznit s moji situaci, tzn. ze je UPLNE SAM (krome deti)? Bez pratel a bez rodiny? Ty mas urcite nekoho, kdo te obcas rozptyli?

Mala som ten pocit okolo osemnástky. Bola som presvedčená, že moji rodičia nie sú biologickí, že som adoptovaná, že skutočný život s aodohráva len v knihách, že mi nikto nerozumie, že ma tu zabudli Marania... že ostatní žudia majú nejaký kžúč k šastiu, ktorý ja nevidím a nemôžem ma... Potom som našastie pochopila, že problém nie je v okolí, ale vo mne. Mne pomohli knižky, autosugescia, priatelia, ktorých som si našla na vysokej a pomalá a trpezlivá práca na sebe. Boli to roky, ale cítila som, že idem po správnej ceste. Stále mám ten pocit.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#141 30. 7. 2007 19:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pocity

Inak, hrozne príjemný pocit sa mi opakoval v detstve, ale potom som ho nadlho stratila: Že vlastne napriek prúserom a nepríjemnostimam sa mi nemôže nič SKUTOČNE HROZNÉ sta... že existuje nejaká tajomná, neviditežná sila, ktorá ma chráni pred všetkým zlým. Pred vecami, ktoré som vídala vo filmoch a tušila aj v reálnom živote. Ale dlho, fakt dlho, sa mi vyhýbali...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#142 30. 7. 2007 19:44

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pocity

AlixaZS napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

AlixaZS napsal(a):


...a zakopete na zahradě lollollol To by musela být velká díra...na cca 110 kg živé váhy... teda živé už vlastně ne  dumbomdumbomdumbomlollol  Dík pussa

...já nesnáším pohled na krev...tak Vašek ho rozřeže, aby byl tvůj bm skladnější a já ho teda zahrabu...asi si udělám výlet po celé republice a všude nechám kousek...nebóóój Alix, něco už vymyslím wink

Odpověděla jsem Ti na sz, nevím, jestli to tam mᚠbroučku pussa

lol ...myslím, že skladnej bude, už je nalomenej (myslím tu klíční kost) lol
SZ jsem dostala, díky pussa . Ty dej taky vědět, Pavli, co novýho, jsem zvědavá... winkhjarta

lol jsem netušila, že mi to Tvůj BM ještě usnadní...lolgodlike

Já písnu, neboj... všechno Ti vyklopím jako vždycky winklol  a pak to spolu  storstark pussa


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#143 30. 7. 2007 19:47

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pocity

bazalka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

bazalko, vidíš gratergrater já nic nevytvářela, já to prostě tušila gratergrater

Právě!!!!Svým přístupem a tušením jsi to přivolala... dumbom kdyby sis to nemyslela,tak by se sestry vypařily a byl by bratr jak vyšitej..... lollollollollollol

lollollol tak příště nooo... pussa

ale pořád je tady ještě ten jeho otec  visslagloriagloria


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#144 30. 7. 2007 20:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pocity

Ten je Lupiny Montany!!!  dumbom


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#145 30. 7. 2007 20:45

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pocity

gloriagloria jen bych si občas půjčila gloriagloria


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#146 30. 7. 2007 20:46

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Pocity

tady už se zase půjčujou chlapi :-)

Není tady

 

#147 30. 7. 2007 20:56

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pocity

sad ne, vypadá Vašku, že mně ho nikdo nepůjčí sad dumbom


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#148 30. 7. 2007 21:39

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pocity

Veď si si brúsila zuby na brata...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#149 30. 7. 2007 21:42

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Pocity

PPavlaa napsal(a):

sad ne, vypadá Vašku, že mně ho nikdo nepůjčí sad dumbom

to víš jsi totiž velký zvíře lollol ještě by jsi jim ho zkazila big_smile ještě že mᚠmě winkgloria

Upravil(a) vašek (30. 7. 2007 21:51)

Není tady

 

#150 30. 7. 2007 21:50

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pocity

zazila??? va


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů