Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#101 28. 7. 2007 16:03

Hana1
♥♥♥----

Re: Pocity

Přečetla jsem si tady všechny články a přitom jsem si vzpomněla na pocity, které jsem prožívala. Na pocit  krásného bušení srdce, když jsem poprvé uviděla svého BM, na nepopsatelné štěstí, které se nedá popsat , když se nám narodily dcery, na jejich první krůčky, slova, na společné intimní chvíle.Naproti tomu se často vzpomenu na strašnou bolest uvnitř, když mi manžel řekl pak po 16 letech, že mě nemiluje,mám si žít svůj život a odešel. A pak na pocity při zjištění, že mi před odchodem vzal všechny společné úspory,  měl milenku již 4 měsíce,lhal a neřekl pravdu.Prožívala jsem strašnou duševní bolest a zklamání.
Dnes už ani ty špatné vzpomínky tak nebolí a doufám, že ty nějaké krásné pocity mám ještě před sebou.

Není tady

#102 28. 7. 2007 21:45

kiršnerová
♥------

:dumbom:Taky se s vámi podělím o negativní pocity,ani jsem nemusela dlouho přemýšlet.Táhne se to se mnou již několik let,teď už je,zapla pánbůh líp.yikes
Bylo to v době kdy jsem byla ještě vdaná za svého ex,a ten pocit je strach.Šílený až nezvladatelný strach,že mě přizabije.sad:(Pamatuji si,jak jsem ležela,oči dokořán,našpicované uši,kdy uslyším klíče v zámku.Ještě dnes poznám podle délky jízdy výtahu,ve kterém patře právě zastavil.Knedlík v krku,sevřený žaludek,bušení srdce,takové pocity jsem zažívala denně po jeho odpol.směně,protože v noci nemáte kam utéct,že jo.Když už jsem z toho strachu začala před jeho příchodem zvracet,na nátlak rodiny jsem se rozhodla jít na psychiatrii.byla z toho nemocenská skoro celý rok,a doporučení doktorky,okamžitě se od něj izolovat.Dnes už jsem rozvedená,ale vidím-li nějakého opilce na ulici,vždy mě napadne,chudák doma žena.Přitom to tak vůbec nemusí být,jen já jsem už asi "postižená"na vždy.I takové negat.pocity vás můžou ovládat.Bohužel.sadsad

Není tady

#103 28. 7. 2007 22:59

LViktorka
♥♥♥♥♥--

Lidičky, jste báječní. Prožijte si to, prosím, vrate se k těm vzpomínkám, když jsou tady, určitě jsou důležité. A vy, co se dostanete díky čtení s někým do "rezonance", plačte, těšte se, prosím, "puste to ven... " nevim, já myslím, že tady slova nejsou moc platná, jenom   s e   t o  c í t í  . . .
Díky vám se teď taky hodně soustředím na "dolování v pocitech z minulosti", je to fakt náročné, ale moc krásné, co řikáte?

Není tady

#104 29. 7. 2007 7:41

x52658
Host

Alixo,mě to taky nevadí,že se to připomnělo...dokud to vylézá,tak je jasný,že to není ještě zahojený,ale bude čím dál líp...a jsem ráda,že jste si vzpomněly i na to krásné... pussa

#105 29. 7. 2007 10:14

AlixaZS
♥♥♥♥♥♥-

A teď trošku jinak...moje pocity ze včerejška (no vlastně asi tak za celý týden zpětně).
BM se chce ke mě vrátit. 4 měsíce po rozvodu. Má neschopenku, takže má čas přemýšlet. Vyboural se na motorce, má zlomenou klíční kost. Má vycházky, takže chodí ke mě na kafe. A já občas večer k němu. Prý je šastný, že se s ním vůbec bavím. Včera si mě přitáhl k sobě, objal, chtěl pusu, dostal ale jen takovou tu "sesterskou", což teda zrovna nemyslel. Ale co já? Necítila jsem vůbec nic. Prostě nic. Všechno co jsem k němu cítila těch necelých 14 let manželství, všechno je pryč. Vypařilo se to. Necítím vztek, necítím nenávist, necítím lásku, ani žádnou náklonnost, netěším se na něj. Když přijde k nám, ani mi to moc nevadí, uvařím mu kafe.... Nějak necítím nic. Teď se prostě karta obrátila: já ho nechci a on kvůli mě brečí, nemůže spát, myslí na mě, miluje mě, uvědomil si, co rozvodem ztratil, najednou je sám, nemá nikoho, kdo by mu pomohl. A tak o pomoc požádal bývalou manželku - mě. va  Mě, se kterou se rozvedl, protože ji už nechtěl, přestal ji mít rád, už s ní žít nechtěl. A najednou by byl šastný, kdybysme byli zase spolu.  A já mu pomáhám. Se picnu dumbom  Je mi ho líto. To je to jediný, co k němu cítím. Včera jsem ho tedy objala, jak chtěl, a zkoumala, co to se mnou dělá... a ono vážně nic, vůbec nic. Jako bych objala cizího člověka.

Není tady

#106 29. 7. 2007 10:44

jenik
♥♥♥♥---

Re AlixaZS> Chce se po rozvodu vratit? Nejak se karta otocila, ze?
Nastava tento stav casto? Co myslite? Stalo se to uz nekomu take?

Není tady

#107 29. 7. 2007 11:37

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Alix vava šiš a nic neřekneš...se to musím dozvědět až tady dumbom Ti musím písnout sz...teda to jsou věci... a ty ho objala jooooo va kdyby na mě sáhl, bych měla pocit, že mě snad uštknul had....brrrr usch

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#108 29. 7. 2007 11:45

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

jenik napsal(a):

Re AlixaZS> Chce se po rozvodu vratit? Nejak se karta otocila, ze?
Nastava tento stav casto? Co myslite? Stalo se to uz nekomu take?

To víš, že se to stává...oni maj nejdřív pocit, že je rodina brzdí v rozletu a že na ně někde čeká bůh ví jaké štěstí....a pak by se vraceli.... roll
Můj první bm, otec mého dítěte o nás taky nestál, vymetal disky, bary a my jsme mu byli něják na obtíž...ale už před rozvodem se chtěl vracet, při rozvodu když se nás každého zvl᚝ ptali, jestli souhlasíme s rozvodem, tak na mně koukal, v očích slzy a čekal co odpovím, jestli si to nerozmyslím....a to už jsem žila se svým současným m. vava a teď co tjistil, že jsem sama, tak to zase zkouší va pozvání na večeři, včera si byl pro synka, že ho vezme do Hradce na safari a chtěl, a jedu s nimi dumbom asi zase zjistil, že jeho život bez nás nemá smysl...jak říká big_smileretareta

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#109 29. 7. 2007 11:46

potvurkapodivna
Host

Před týdnem při oslavě mých třicátých narozenin jsem dostala kytici třiceti krásných růží a můj přítel poklekl u grilu a přede všemi mě požádal o ruku. Nebylo to jako z románu, nekonaly se prstýnky, ale vidím, jak klečí v trávě a v jeho očích se lesknou uhlíky z ohýnku a to jsou pocity k nezaplacení. Jo a dobrá zpáva je, že si to pamatoval i druhý den lol

#110 29. 7. 2007 12:42

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

potvurkapodivna napsal(a):

Před týdnem při oslavě mých třicátých narozenin jsem dostala kytici třiceti krásných růží a můj přítel poklekl u grilu a přede všemi mě požádal o ruku. Nebylo to jako z románu, nekonaly se prstýnky, ale vidím, jak klečí v trávě a v jeho očích se lesknou uhlíky z ohýnku a to jsou pocity k nezaplacení. Jo a dobrá zpáva je, že si to pamatoval i druhý den lol

Jééééé to je romantika jak blázen....ten je ale milej.....nemá bráchu ???? lollolgloria

Není tady

#111 29. 7. 2007 12:55

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Nebo tátu...... kterej ho tohle všechno naučil???? vavacool

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#112 29. 7. 2007 12:57

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Mně je 30...já tátu nechci...to už je na mně moc starý....já chci bráchu....kapitulation

Není tady

#113 29. 7. 2007 13:02

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

No však já ti ho ale neberu! Jsem si myslela, že se hezky sestersky rozdělíme! dumbom
Na mně by byl brácha moc velkej cucák............. va

Není tady

#114 29. 7. 2007 13:24

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

smile tak jo...ty tátu, já bráchu gloriagloriagloria

A co když nemá bráchu, jen ségru varoll

Není tady

#115 29. 7. 2007 13:56

x52658
Host

Pavli!!!!!Čtyři dohody!!!!Nevytvářej domněnky!!!! dumbom Pak se mᚠněkam dohrabat....lollollol

#116 29. 7. 2007 14:01

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

bazalko....sorry pussa pussa

chci toho bráchu...čekám....vissla

Není tady

#117 29. 7. 2007 15:08

LViktorka
♥♥♥♥♥--

Hurá, myslím, že jste se domluvily... tummenupp

Ty lesknoucí se uhlíky z ohýnku v očích a gril mi připoměly, jak nejstarší dcera a její spolužáci slavili na naší (tehdy ještě byla naše) zahradě maturitu. Zničili sice trávník i s pivoňkama, pes byl "přebuřtovanej" z toho, co jim popadalo, já jsem byla hóóódně společensky unavená z toho, jak jsem si musela s každým připíjet... 28 "skorodospěláků " právě odmaturujivších (jak to má kurnik být???), to není jenom tak. Byla jsem v takové divné pochmurné situaci, na pracáku, chodila jsem do rekvalifikačního kurzu na šití, abych měla "papíry", nebyla jsem si jista, jestli uživím rodinu...ale oni, jak z nich sršelo to mládí a bezstarostnost, jak tam juchali, vzpomínali, salvy smíchu, tak mě úplně vrátili zpět a já na chvíli zapoměla, že už jsem dospělá. Pořád jsem  běhala do domku pro nějaké chleby, hořčice, tácky, ubrousky, později už jim byly dobré i zbytky buřtguláše a čočkové omáčky...(jak se jen zalizovali!), aj soused policajt přišel buzerovat cosi o nočním klidu, tak jsme ho ukecali, že je to poprvé a naposled. Děcka se potom trochu ztišily, v půl třetí v noci jsme ještě šli do nonstopky pro basu piva a povídali jsme si až do rána...
No jo, jenomže zlatíčka šly domů spat a já jsem šla na svůj slavnej šicí kurz. Nemohla jsem se probrat, tolik piva  storstark  jsem v životě nevypila a už asi nikdy nevypiju (maturuje se přece jenom "dvakrát", že jo?), nemohla jsem najít tašku, střihy, jehly, pravítko s ryskou - vidím to jako dnes, jak zbytek sešlosti hledal po celém baráku pravítko s ryskou!, kdosi se dokonce zeptal: A co to je?,... no, popisovat, ajk se mi asi soustředilo  skurt  na nějaké "šití průramku" a pod. je zřejmě zbytečné...bylo to krásné, a chce se říct: ...bylo toho málo... rodna

Upravil(a) LViktorka (29. 7. 2007 15:12)

Není tady

#118 29. 7. 2007 15:13

potvurkapodivna
Host

Tátu má a docela fešáka a pak jen dvě mladší ségry godlike
Je to zlatíčko, ale museli jsme se k tomu horko těžko dopracovat lollol

#119 29. 7. 2007 15:16

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Hurá, hurá hurá!
A je taky takovej romantik?? vagloriarodna nebo je to výhradně tvoje práce? lol

Není tady

#120 29. 7. 2007 15:19

potvurkapodivna
Host

No já nevím, mě o ruku ještě nežádal gloria

#121 29. 7. 2007 15:21

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

A do kélu..........zas vím prd lollollol

Není tady

#122 29. 7. 2007 17:14

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

vava jak to, že nemá bráchu vava co budu dělat vava gratergratergrater

Kolik že je jeho otci gloriagloria

Není tady

#123 29. 7. 2007 17:17

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

bazalko, vidíš gratergrater já nic nevytvářela, já to prostě tušila gratergrater

Není tady

#124 29. 7. 2007 17:43

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

PPavlaa napsal(a):

Kolik že je jeho otci gloriagloria

No Ppppppppppppavlooooooooooooo!!!! dumbomdumbom

Není tady

#125 29. 7. 2007 17:45

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

copak gloriagloriagloria ty se sestersky nepodělíš gloriagloria

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí