Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#251 16. 7. 2011 13:09

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pocity

mariposa napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

jo tak, takže vlnitý, tak to jo. to je jiná, jak kudrnatý. s vlnitýma vlasma znám dost lidí, s kudrnatýma snad jen dva, proto jsem byla překvapená. už jsem se divila, že se ti daří je tak rovnat.
Oli, asi každej chceme to, co nemáme. mně se taky vlní a skoro celej život se je snažím rovnat, ten, kdo má rovný by zas bral ty vlnitý smile

Já mám rovný a vždycky jsem chtěla kudrnatý. Když mi bylo 15 dávala jsem si natáčky, dneska beru ty rovný, jsou moje. Mám kamarádku a ta má úplně kudrnatý vlasy jako černoušek, od dštství si je rovnala a pak okolo dvaceti let to vyřešila tím, že si hlavu celou oholila smile

mně se vyloženě kudrnatý vlasy líbí, ale kamarádka co je má říká, že aby vypadaly hezky, dá to zabrat ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#252 16. 7. 2011 13:13

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pocity

Modroočka napsal(a):

Pavli, mně dvě kadeřnice řekly, že mám vlasy kudrnatý, prý ne vlnitý, ale kudrnatý. Tak to nevím, ale asi tak, některý mám jen vlnitý a některý kudrnatý, prostě totálně na houby. Ale zase lepší takový než žádný.

Oli, to je přece jedno, jak tomu kdo říká. já kudrnatejma myslím vyloženě kudrnatý, ne jako mᚠty, já, viki ... neumím to popsat ...
stejně tak dlouhé vlasy - to pro mě znamená tak do 3/4 zad, do pasu ...
dorozumět se přes ty písmenka je někdy fakt strašný.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#253 16. 7. 2011 13:19

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Pocity

Jo, kudrnaty vlasy maji cernosi. To o cem mluvime, jsou podle mne vlnite vlasy, lehce zvlnene...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#254 16. 7. 2011 13:25

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Pocity

černoši mají chemlon


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#255 16. 7. 2011 13:28

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pocity

chemlon mají i někteří běloši :-) černoši jsou kudrnatý, mě se ty jejich vlasy líbí, když to mají hezky upravený ... ale mít bych to nechtěla, tý práce s tím ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#256 16. 7. 2011 14:02

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Pocity

já mám ty vlasy do půli zad, když je natáhnu, jinak u hlavy vlnitý a na kocích už spíš kudrnatý. Jsou těžký. Ale těžkou hlavu si nedělám, mám pocit lehkosti :-)


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#257 30. 7. 2011 19:38

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Pocity

Diky Damile jsem dnes nasla tohle: http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavn … z-starosti
Neptejte se me jak a proc, ona to mozna bude vedet...
Nejdriv jsem chtela psat do "Radosti", ale pak mi doslo, ze je to opravdu spise o pocitech, alespon pro "pocitove lidi"... grater
hjarta


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#258 30. 7. 2011 21:45

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Pocity

Viki, sice vím, co se mezi námi oderhrálo , ale k tomuhle videu jak jsi dospěla, nemám páru.  smile

Nicméně ho znám, a jednou když jsem ho hodila na astrologický web, sepsuli mě tam tamní muži, jak je to laciné a teatrální, jak něco takového tehdy ve mně mohlo vyvolat slzy dojetí. Že jsem neskutečná hysterka apod., ještě by to tam bylo určitě v historii k dohledání.

Dnes už z toho videa neslzím, páč to prostě znám, ale tehdy mě to tak oslovilo! Musela jsem si ho pustit víckrát. Bylo to okouzlující.
A bylo mi moc líto, jak mě ti chlapi tam schodili, že jsem primitivní blbka, co se nechá američany zmanipulovat.

Dnes mám trochu jiný pohled na fyzické a duševní omezení, ale Vujcic pro mě zůstává symbolem síly, víry a lásky k životu.

Díky za připomenutí.

Není tady

 

#259 30. 7. 2011 22:39

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Pocity

Ja taky diky za "shlednuti" ... a ty "negativni vzpominky" prosim zahod do kose, ja vim, ze muzes... ja ty klipy o nem poustela na mem notase (kterej ma mama mne neuznavajici, taky neuznavala... ale "shledla" a pak rikala: Vsichni, co TOHLE NECHAPOU a neridej se podle toho, jsou sv.ine...),... a pak si sla dal podle sveho skurt ,... ktere tyhle "divne" lidi zarazuje mezi ty, "co nestoji za povsimnuti"... styrka grater Dam, ja pro Tebe mam pussa

Upravil(a) ViktorkaM (30. 7. 2011 22:46)


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#260 31. 7. 2011 11:01

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Pocity

To víš, že dnes si z těch chlapů nic nedělám, ale tenkrát mě to mrzelo, že na webu, kde se všichni tvářili jako šíleně duchovní lidé sepsuli - ne že jen to video, ale i mě osobně a dost nevybíravými výrazy.

Vím, že to byla jen jejich reakce na to citlivé, co jsem v nich tím zavěšením videa spustila, že to, co je tak rozlítilo, byla zlost na to, že se nedokážou (nesmí) sami takto dojmout, tak to raději shodí a nejlépe i se všemi, koho by  to náhodou oslovilo...
Prostě najednou primitivní chování chlapa, který tvrdí, že nemá city a všichni kdo je mají jsou hysterky.
Na bulváru by mě to nepřekvapilo. Na webu, kde působí profesionální astrologové, ano. Silně.
Ten rozpor mezi tím, co hlásají a co žijou...
Zvláště když jsem četla jak se kasají svými profesními "úspěchy".
Asi měli na mysli prachy, ne spokojené klienty.


K těm bych fakt na výklad nezašla a nikoho nedoporučila.

Já vím, všichni jsme jen lidi. Ale není třeba si na hrát na nic vyššího,, když je to tak zjevné, a dnes bych řekla...úsměvné. Jako malé děti.
Popírání. Nejjednodušší obranný mechanismus.

Nicméně abych jim všem nekřivdila---byly to asi jen 2/3 osazenstva toho webu, a byly tam i ženy mezi nimi,asi dvě, z toho tábora, co se tak nesmyslně ostře vyhranil proti tomu odkazu.

Upravil(a) Damila (31. 7. 2011 11:07)

Není tady

 

#261 31. 7. 2011 11:59

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Pocity

Dam, ja tehdy davno, kdyz jsem to nasla, jsem to poslala tehdejsimu priteli moji dcery, on mel nejake soukrome trapeni, ktere ho dost bralo, ja mela pocit, ze by mu to videjko jaksi pomohlo ulehcit tu tezkou situaci, ve ktere se nachazel... a on mi pak napsal, ze jenom uvidel prvni zabery, a hned to stopnul, ze "nema cas se divat na nejake sasky, kteri vydelavaji na svem postizeni", vis, on neni zlej, a city ma taky, co mi napsal, se me dotklo hned trikrat: Za mne, ze jsem se minula cilem, za Nicka, a take za zetaka, ze je svoji bolesti TAK zaslepeny...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#262 31. 7. 2011 14:38

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Pocity

ViktorkaM napsal(a):

Dam, ja tehdy davno, kdyz jsem to nasla, jsem to poslala tehdejsimu priteli moji dcery, on mel nejake soukrome trapeni, ktere ho dost bralo, ja mela pocit, ze by mu to videjko jaksi pomohlo ulehcit tu tezkou situaci, ve ktere se nachazel... a on mi pak napsal, ze jenom uvidel prvni zabery, a hned to stopnul, ze "nema cas se divat na nejake sasky, kteri vydelavaji na svem postizeni", vis, on neni zlej, a city ma taky, co mi napsal, se me dotklo hned trikrat: Za mne, ze jsem se minula cilem, za Nicka, a take za zetaka, ze je svoji bolesti TAK zaslepeny...

Já dokážu pochopit, že tohle prostě neosloví každého. V poho.
Já zas nemusí ten film Tajemství, i když vím, že je to pravda, co tam povídaj, ten styl je pro mě prostě blé. tak jsem to jednou shlédla a nepotřebuji víc, nevyhledávám to.

Nicméně když má někdo potřebu to hodně shazovat, nebo dokonce proti tomu útočit,  tak ho to na jakési úrovni oslovuje, a to velmi. Až nepříjemně přesně. Všichni to známe.wink

Kdyby se to míjelo, tak se to prostě mine a nestojí to za koment, že jo.
Ale tolik energie, co jsou odpůrci schopni věnovat tomu, aby to málem ani "neexistovalo", to mi o něčem svědčí...

Není tady

 

#263 31. 7. 2011 22:31

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Pocity

A mně se líbil. Tedy, ne že by mně dojmul k slzám on sám - co mě dojalo skutečně, byly tvářičky a reakce těch holek. Neboli to, jak na ně zapůsobil - a to bylo to, co se mi zdálo skvělý. Udělal z hovna svíčkovou no a co? Kdopak si časem vzpomene na výchozí surovinu? cool
Co mi ale vrtá hlavou doteď je to, JAK MOH KRUCI PLAVAT??? va

Dam, jo....tohle mě taky vždycky mrzí a raní, ačkoliv by to člověka mělo spíš zdravě nas.rat a to tak, že velmi!


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#264 31. 7. 2011 22:52

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Pocity

No vrtel tam nejak tou malou nozkou, a taky, myslim, je telo jaksi nadnaseno, aj kdyz se nehybe. Ale na tom jednom klipu evidentne "plaval"... Ja si myslim, ze je uzasnej. Tim svym fluidem a prave tim vlyvem na ostatni. Rozhodne dle mne "nevaril z hov..." godlike


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#265 1. 8. 2011 15:41

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Pocity


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#266 1. 8. 2011 15:59

mariposa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 3566

Re: Pocity

Viky, to je nádherný! pussa

Já jsem si uvědomila, že si na objetí (přijetí) z dětství vůbec nepamatuju. Od mámy ani jednou, nemám ve vědomí tyhle vzpomínky.
Děkuju Viky smile


"Buď jen sebou samým a do ničeho jiného se nenu. Copak ti nestačí být Buddhou, jen tak si svobodně a radostně být?" (Marielu Lörler: Jakub objevuje řeku života)

Není tady

 

#267 1. 8. 2011 16:17

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Pocity

pussa


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#268 1. 8. 2011 16:41

majkafa
Host

Re: Pocity

Děkuji. Takhle se objímáme s mým milým, to mi ho hezky připomnělo.
A taky s mými sestrami a dětmi a mým zlatíčkem vnoučkem a poslední roky už i s rodiči. Naučila jsem je to big_smile

 

#269 1. 8. 2011 17:18

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Pocity

Tak tohle mě teď Viki ale naštvalo, víš.
Právě jsem přišla s těžkým nákupem, vybalila, rychle se okoupala, chroupu tu večeři...a teď koukám na to video a bulím.
Mně se to nezdá krásné.
Mně je hrozně těch lidí líto jak moc dlouho museli trpět.
Ty děti...ne to není nic pro mě na to jsem neměla koukat. Ne teď. Za chvíli přijde návštěva a já mám oči jak angorák.


Takhle videa by měla mít varování:

"Pozor, pro citlivky  mámy neklikat!"

Není tady

 

#270 1. 8. 2011 21:10

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Pocity

Holky, me to ukazala dcera, kdyz jsem se dnes vratila z docela narocneho jednani na uradech. Ja se hrnula k PC, prej vypadni a pust me do mailu (neco duleziteho cekam), a ona, jako obvykle: "vydrrrrz".... tak ja stepovala uplne vztekla kolem... a ona, nadhera, az me konecne psutila rika: Mami pockej, neco ti musim ukazat, to je jenom chvilka, a ja do toho: Me to nezajima, pust me... a ona: Mami, podivej se na to, stoji to za to, ja to vidim uz podesate, divala jsem se aj na jine, co jsou vpravo v nabidce... a celou dobu nad tim brecim...
Byla tak sugestivni, ze jsem proste "uhla" a nechala ju to nacist...

No, a bylo.

Vite vubec, ze to jsou zrejme autenticke zabery z toho, jak se vojaci vraceli z Iraku?

Premyslela jsem, jak ty klipy poridili... jestli to bylo nejak domluvene, nebo nejakym zahadnym zpusobem proste posbirali, "co si kdo doma natocil"...

Jsem docela rada, ze "nekdy me vychovavaji take deti", a nekdy dokonce i nasilim... godlike

Upravil(a) ViktorkaM (1. 8. 2011 21:10)


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#271 1. 8. 2011 21:14

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Pocity

majkafa napsal(a):

.... Takhle se objímáme s mým milým, to mi ho hezky připomnělo...

Majko, nekdy me dokazes vytocit do nepricetna... ale ted ti uprimne priznam... Ja vedela, ze jsou to zabery z navratu "prezivsich" vojaku z valky,... ale az jsem zacla s tema objimajicima se souznit + slzet, ja zas citila, ze takove objeti si naplno proziju, az se ten "muj vojak" vrati navzdy domu... hjarta styrka hjarta


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#272 1. 8. 2011 21:16

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Pocity

Dam?
Litujes toho, zes to shledla?
pussa


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#273 1. 8. 2011 21:25

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Pocity

mariposa napsal(a):

Viky, to je nádherný! pussa

Já jsem si uvědomila, že si na objetí (přijetí) z dětství vůbec nepamatuju. Od mámy ani jednou, nemám ve vědomí tyhle vzpomínky.
Děkuju Viky smile

Mari, ja ti odpoledne poslala jen pusu... ale pak jsem nad tvoji reakci dlouho premyslela, a rikala jsem si: Musis te holce neco napsat. Vis, podle me "zdrave intuice". Ona me nekdy "nabada k vecem", kterym nerozumim... a kdyz "je na mne hodna", tak mi to obcas aj "vysvetli"...

Chtela jsem te male ciste Mari rict, ze vedet, ze jsou krasna objeti mezi rodici a detmi, a postradat je, muze byt velmi smutne... (kurna, kde je ten hladici smajla?!?) grater
Verit, ze ta krasna objeti mozna nekdy nejak pozname, muze byt velmi povzbuzujici a tvorive... styrka
A dockat se jich - jednou - nekdy - ...
No?
hjarta


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#274 1. 8. 2011 22:27

mariposa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 3566

Re: Pocity

Viky, děkuju par
To video je pro mě krásné, to je jedno co bylo předtím, že jsme trpěli a byli smutní, ale v momentě toho objetí je všechno trápení pryč a je tu jen to objetí-láska-přijetí hjarta není nic krásnějšího a člověku bližšího než přijetí a láska a krásné na tom videu je to, že zachycuje ten okamžik, kdy neexistuje nic jiného než právě to co se v tu chvíli děje smile

Taky jsem u toho brečela a opět jsem si uvědomila co mi chybí - přijetí. Já si ho musím a především chci dát sama sobě smile tak ještě jednou děkuju Viky, nečekala jsem že to bude tak silné, ale já mám silné okamžiky ráda smile


Třeba dnes byl jeden z těch silných momentů, něco jako vhled, ale trvalo to jen chvilku. Šla jsem po Staroměstském náměstí v Praze a uprostřed náměstí hrála krásná hudba, byla tam spousta lidí (cizinců) a mnoho lidí sedělo na zemi a poslouchalo tu hudbu. Ovšem nejenom tu hudbu, ti všichni lidi se především dívali na malou holčičku, která uprostřed nich tancovala, mohl jí být tak rok a půl a ona legračně tancovala do rytmu, bylo vidět jak jsou na ní lidé napojeni, všichni na ni soustředili své pohledy a usmívali se. I já jsem se usmívala a bylo mi tak dobře. A pak najednou jsem na vteřinu uviděla jak všichni ti lidi jsou jednou jedinou energií a jak pozorovali tu holčičku jakoby "TO" pozorovalo samo sebe. Nelze to slovy popsat, ale byl to kouzelný moment. Pro mnoho lidí naprosto obyčejný, ale já mám tyhle chvíle nejradši ze všeho smile


"Buď jen sebou samým a do ničeho jiného se nenu. Copak ti nestačí být Buddhou, jen tak si svobodně a radostně být?" (Marielu Lörler: Jakub objevuje řeku života)

Není tady

 

#275 1. 8. 2011 23:36

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Pocity

ViktorkaM napsal(a):

Dam?
Litujes toho, zes to shledla?
pussa

Vůbec ne. Jen mě to vzalo víc než jsem čekala.
smile
To je můj boj.
Video je super.
Šastné návraty jsou krásné.

Jen jsem byla rozhozená, že mě to rozhodilo.
Naštvala jsem se na sebe, ne na Tebe.
Protože jsem nějak přecitlivělá. Dnes.
A včera.
A skoro 40 let zpět....wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů