Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#226 15. 7. 2011 22:56

mariposa
♥♥♥♥♥♥-

Re: Pocity

Dobrou a klidnou noc, ty silná osobnosti big_smilepussa

"Buď jen sebou samým a do ničeho jiného se nenu. Copak ti nestačí být Buddhou, jen tak si svobodně a radostně být?" (Marielu Lörler: Jakub objevuje řeku života)

Není tady

#227 15. 7. 2011 22:57

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno

Ja vim, zabenky moje... a dik hjarta

Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

#228 15. 7. 2011 22:58

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

a fakt je uplnek?

Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

#229 15. 7. 2011 22:59

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Na druhem brehu a tady

Me uplnek naopak skvele vyhovuje. smile

Kde sidli strach ,tam neni misto pro soucit,
protoze strach je postaveny na nelasce a odporu.
Nemame strach kdyz nekoho a neco milujeme,
mame strach pouze kdyz nemilujeme.   

Není tady

#230 15. 7. 2011 23:00

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-

ViktorkaM napsal(a):

a fakt je uplnek?

Aaaaaano. smile

Není tady

#231 15. 7. 2011 23:04

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

Sakra! dumbom

Není tady

#232 15. 7. 2011 23:08

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

Ale ne, Hir, jestli je ti prijemnej, tak ti ho preju. Ja taky miluju napr. dest, kdyz lije, a v kaluzich se delaj bubliny, sumi to, a lidi, co nemaj destniky, maj mokry vlasy a saty... povazuju to za "bozi sprchu", ze Buh smyva z lidi spinu ze sveta..., kdyz muzu, vzdycky "se tam jdu koupat"...
A pak mam tak nadherne kudrnaty vlasy...

Není tady

#233 15. 7. 2011 23:18

Arcanum
♥♥♥♥♥♥-

ViktorkaM napsal(a):

....kdyz muzu, vzdycky "se tam jdu koupat"...

Je prima Viktorko ze myslis na tyhle krasny veci. smile
Kdyz jsem byla mala tancovala jsem v desti....ale vlasy se me nezvlnily ,mam je jako hrebiky. wink

Není tady

#234 15. 7. 2011 23:26

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

Kdyz jsem byla mala?...
Ja jsem tomu na chut prisla uz jako adolescent... rada jsem chodila v desti (v lete), kaluzama, bez bot (zula jsem si je), kdyz v lete prsi, vsecko "mokre" je teple (napr. rybniky, ale i louze), a je mi to straaasne prijemne, ja vim, ze lidi, kdyz me videj, si musej myslet, ze jsem cvok, ale... kdyby to aspon jeden, co me videl a za toho cvoka povazoval, zkusil, byla bych stastna. Protoze je to proste nadherny... tummenupp a prijemny. Ale nevim, jestli to jeste nekdo krome mne vi... rodna

Není tady

#235 16. 7. 2011 0:03

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Mám bývalú kolegyňu, ktorá v daždi zásadne chodí do práce pešo... inak používa MHD. A bez dáždnika, smaozrejme.... takže asi nebdueš jediná. wink Ja som suchomilec, ale kaluž občas bosky prejdme. Vôbec dos vežža chodím naboso a potom má mnohy ako pastará Indiánka. big_smile Ja si okrem otho občas žahnem v kostole na zem a dívam sa nahor. Musím tam by sama, aby som nedesila veriacich, ale robím to... milujem to. Asi ako ty kaluže. Alebo si na lúke žahnem do trávy a dívam sa na oblohu, na mraky a ich tvary.... (keď neprší wink ).

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#236 16. 7. 2011 0:37

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

No, niektori sme troska blazni, nie? Ale tak pekne, prijemne! kapitulation

Není tady

#237 16. 7. 2011 8:23

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

ViktorkaM napsal(a):

Hele, lidicky, jdete se podivat z okna... Vidite mesic? Asik je uplnek, nebo jak se to "cesky" rekne. Slovensky "spln". Ja ho vidim na obloze vlevo... Sviti silene! A vypada jako smutnej ksichtik...
Ja vim, Pajko, ze to musim vydrzet, ale kdyz je to tak tuuuuze tezky, kurnik! dumbom
Aj tak dik... par

já bych úplňky úplně zrušila, působí an mně šíleně dumbom

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#238 16. 7. 2011 8:26

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

ViktorkaM napsal(a):

Ale ne, Hir, jestli je ti prijemnej, tak ti ho preju. Ja taky miluju napr. dest, kdyz lije, a v kaluzich se delaj bubliny, sumi to, a lidi, co nemaj destniky, maj mokry vlasy a saty... povazuju to za "bozi sprchu", ze Buh smyva z lidi spinu ze sveta..., kdyz muzu, vzdycky "se tam jdu koupat"...

taky mám ráda, když prší, ale ještě víc tu dobu, než začne smile

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#239 16. 7. 2011 8:28

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Mně úplněk navadí a miluju letní teplej d隝, to v něm taky budu chodit bez deštníku a budu si tu sprchu užívat, vlasy budu mít taky kudrnatý :-) to je super, popsat se to nedá, ale kdo to má rád jako já, ví, o čem mluvím

Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

#240 16. 7. 2011 8:28

majkafa
Host

Milujte se navzájem, ale nečiňte si z lásky pouta.
Nech je láska spíš mořem, vlnícím se mezi břehy vašich duší.
Plňte si vzájemně číše, ale nepijte z jediné.
Zpívejte, tančete a radujte se spolu, ale dopřejte jden druhému, aby byl sám,
právě tak, jak jsou samy struny loutny, i když se všechny zachvívají stejnou melodií.
Dávejte si svá srdce, ale ne proto, abyste si je vzájemně svěřovali do opatrování.
A stůjte při sobě, ale ne příliš blízko sebe,
nebo i pilíře chrámu stojí odděleně
a dub neroste ve stínu cypřiše, ani cypřiš ve stínu dubu.

Chalíl Džibrán
Prorok

#241 16. 7. 2011 8:29

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Sel, tak to jsi dobrá, já bych si v kostele na zem nelehla, i když mě kapku láká to zkusit ..

Není tady

#242 16. 7. 2011 8:31

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

holky, vy máte kudrnatý vlasy ?

Není tady

#243 16. 7. 2011 8:46

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

PPavlaa napsal(a):

holky, vy máte kudrnatý vlasy ?

Jo, Pavli, mám kudrnaty vlasy, ne úplně jako beránek, ale mám, dělají mi prstýnky. Ale tak blbě, že vypadám pořád jako rozcuchaná a holkám v práci se to líbí, mně moc ne.

Není tady

#244 16. 7. 2011 8:50

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

jo tak, takže vlnitý, tak to jo. to je jiná, jak kudrnatý. s vlnitýma vlasma znám dost lidí, s kudrnatýma snad jen dva, proto jsem byla překvapená. už jsem se divila, že se ti daří je tak rovnat.
Oli, asi každej chceme to, co nemáme. mně se taky vlní a skoro celej život se je snažím rovnat, ten, kdo má rovný by zas bral ty vlnitý smile

Upravil(a) PPavlaa (16. 7. 2011 8:51)

Není tady

#245 16. 7. 2011 8:52

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

No, mne se zvlnej v desti, vetsinou mam uplne kratke vlasy, ale kdyz j mam trosku delsi, tak se mi z destovky udelaji uplny "prstynky", je to podle me princip jako barometr, vlas zvlhne = zvlni se...
A teply letni klidny desticek je "nam" rock
Dekuju vam za vcerejsek, jak jste me povzbudily... Ja myslela, ze snad prasknu, musela jsem si nechat radio pustene na noc, porad jsem slysela venku nekoho rvat...
... brrrr, to byla strasna noc usch

Není tady

#246 16. 7. 2011 8:55

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

A ja si je nenarovnavam, ale mam je strasne jemne, tak to vypada, jako bych jich mela malo... a zavidim tem, co maji huste silne vlasy...

Není tady

#247 16. 7. 2011 9:10

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

ViktorkaM napsal(a):

A ja si je nenarovnavam, ale mam je strasne jemne, tak to vypada, jako bych jich mela malo... a zavidim tem, co maji huste silne vlasy...

Já je mám dlouhý a docela hustý, krátký mi dají moc práce na udržování, dlouhý jsou pohodlnější. Narovnávat to nemá moc cenu, stačí vlhkej vzduch a mám vlnky stolt

Není tady

#248 16. 7. 2011 13:00

mariposa
♥♥♥♥♥♥-

PPavlaa napsal(a):

jo tak, takže vlnitý, tak to jo. to je jiná, jak kudrnatý. s vlnitýma vlasma znám dost lidí, s kudrnatýma snad jen dva, proto jsem byla překvapená. už jsem se divila, že se ti daří je tak rovnat.
Oli, asi každej chceme to, co nemáme. mně se taky vlní a skoro celej život se je snažím rovnat, ten, kdo má rovný by zas bral ty vlnitý smile

Já mám rovný a vždycky jsem chtěla kudrnatý. Když mi bylo 15 dávala jsem si natáčky, dneska beru ty rovný, jsou moje. Mám kamarádku a ta má úplně kudrnatý vlasy jako černoušek, od dštství si je rovnala a pak okolo dvaceti let to vyřešila tím, že si hlavu celou oholila smile

Upravil(a) mariposa (16. 7. 2011 13:03)

"Buď jen sebou samým a do ničeho jiného se nenu. Copak ti nestačí být Buddhou, jen tak si svobodně a radostně být?" (Marielu Lörler: Jakub objevuje řeku života)

Není tady

#249 16. 7. 2011 13:01

mariposa
♥♥♥♥♥♥-

Taky miluju d隝, to je moje, ta vůně, deštník nenosím, je tak báječné zmoknout tummenupp

Není tady

#250 16. 7. 2011 13:06

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Pavli, mně dvě kadeřnice řekly, že mám vlasy kudrnatý, prý ne vlnitý, ale kudrnatý. Tak to nevím, ale asi tak, některý mám jen vlnitý a některý kudrnatý, prostě totálně na houby. Ale zase lepší takový než žádný.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí