Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 22. 9. 2011 16:08

Marie73
♥------
Registrovaný: 28. 7. 2011
Příspěvky: 11

Re: Lak na nehty - aby rychle zaschnul a dlouho vydržel :-)

Já tedy nevím, ale s Miss sporty nemám problém. Buď lakuju, že nejprve dám podkladový lak a pak dvě vrstvy normálního a nebo dvě vrstvy normálního barevného a pak svrchní lak - důležité je, aby každá vrstva dobře zaschla než nalakuju další. Po téhle proceduře vydrží nehty hezké tak 4 dny - ledaže bych myla dvakrát denně nádobí, plus vytírala a já nevím co umývala :-) Ale při běžných činnostech to vydrží.

Není tady

 

#27 25. 9. 2011 13:18

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Lak na nehty - aby rychle zaschnul a dlouho vydržel :-)

křepelka napsal(a):

Včera jsem byla u vietnamských spoluobčanů v krámu a koupila si tričko. Dostala jsem jako dárek lak na nehty. Myslela jsem že je to pěkný šmejd, ale přesto si s ním večer nalakovala nehty a zírám jak je dobrej i když obyčejnej. Vůbec se mi zatím ani na jednom nehtu neloupe:-))

lol ...a víš, proč se Ti neloupe a vydrží dlouho? Protože Vietnamci  mají laky, které obsahují složky na lakování karosérií aut.
Jsem pedikérka, manikérka, tak vím, o čem mluvím. Bacha na to, jsou silně rakovinotvorné a při delším používání hrozí i plíseň.

Není tady

 

#28 25. 9. 2011 13:20

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Lak na nehty - aby rychle zaschnul a dlouho vydržel :-)

Hellga napsal(a):

...taky je dobrý lakovat nehty po umytí nádobí... Nehet je odmaštěný, suchý a lak líp drží... big_smile

Nene, nehet je dobré jen odmastit...i když není nalakovaný, odmastit odlakovačem a nalakovat.
Nedoporučuje se lakovat po jakémkoliv namáčení rukou, nohou. Nehet tzv.nabobtná a to není dobré.

Není tady

 

#29 25. 9. 2011 13:31

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Lak na nehty - aby rychle zaschnul a dlouho vydržel :-)

spunt napsal(a):

Helggo, tak jsem to dělala také big_smile
Tedy nalakované nehty nešly dohromady s mým povoláním, takže bych si to ráda užila teď. Když jenom meju nádobí a peru občas něco růčo a hrabu se v písečku lol
Ale zkušeností mám málo.
Holky prosím poradíte mi jak si děláte francouzskou manikůru? To máte tak pevnou ruku že ten bílý oblouček zvládnete? Nebo jsou na to nějaké fígle?

Francie už se nenosí smile

Není tady

 

#30 27. 9. 2011 19:24

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Lak na nehty - aby rychle zaschnul a dlouho vydržel :-)

Používám Loreal,resist and shine,je celkem drahý,cca kol 300,ale opravdu drží..jinak úklid včetně černého nádobí dělám s rukavicemi...Káčo,poraď nějakou další dobrou zn.laku...ruce mám ráda upravené a nehty mám kvalitní,umělé nepotřebuji,ale ráda bych vyzkoušela jinou značku než Loreal,třeba levnější..

Není tady

 

#31 27. 9. 2011 20:42

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Lak na nehty - aby rychle zaschnul a dlouho vydržel :-)

Revliba napsal(a):

Používám Loreal,resist and shine,je celkem drahý,cca kol 300,ale opravdu drží..jinak úklid včetně černého nádobí dělám s rukavicemi...Káčo,poraď nějakou další dobrou zn.laku...ruce mám ráda upravené a nehty mám kvalitní,umělé nepotřebuji,ale ráda bych vyzkoušela jinou značku než Loreal,třeba levnější..

Já velmi ráda pracuji s Golden Rose a Four session

Není tady

 

#32 27. 9. 2011 21:14

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Lak na nehty - aby rychle zaschnul a dlouho vydržel :-)

Káča napsal(a):

Revliba napsal(a):

Používám Loreal,resist and shine,je celkem drahý,cca kol 300,ale opravdu drží..jinak úklid včetně černého nádobí dělám s rukavicemi...Káčo,poraď nějakou další dobrou zn.laku...ruce mám ráda upravené a nehty mám kvalitní,umělé nepotřebuji,ale ráda bych vyzkoušela jinou značku než Loreal,třeba levnější..

Já velmi ráda pracuji s Golden Rose a Four session

Díky..kde se to dá koupit a kolik to stojí?

Není tady

 

#33 28. 9. 2011 13:23

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Lak na nehty - aby rychle zaschnul a dlouho vydržel :-)

Já nakupuji tady: http://www.anpro.cz/shop/laky-c62.html,
ale Golden rose by jsi měla koupit i v drogeriích.

Není tady

 

#34 25. 4. 2012 10:10

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Lak na nehty - aby rychle zaschnul a dlouho vydržel :-)

Já používám vytvrzovač laku cena je kolem 40-50kč.Lak pod ním se hned tak neloupe!


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#35 21. 3. 2016 15:16

jarka.modra
♥♥-----
Registrovaný: 8. 6. 2015
Příspěvky: 60

Re: Lak na nehty - aby rychle zaschnul a dlouho vydržel :-)

Já jsem spokojená s lakama značkou Opi. :-) objednávám je většinou spolu s kosmetikou z eshopu pevonia. mám jich už snad 20.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů