Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 7. 2007 10:25

Aknella
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 7. 2007
Příspěvky: 169

Kondicionér na vlasy

Ahoj holky, mám takový dotaz. Co myslíte, že je účinnější? Kondicionér co se oplachuje nebo ten bez oplachování? já používám ten s oplachováním, ale nejsem si jistá, který je lepší. A nemyslím tím ten sprej..ale normální kondicionér...díky za odpovědi...

Není tady

 

#2 20. 7. 2007 13:54

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Kondicionér na vlasy

Mám dost jemné vlasy, takže když použiju bezoplachový kondicionér, mám vlasy ztěžklé a jako by hned "mastné". U mě jednoznačně vede klasický kondicionér.

Není tady

 

#3 20. 7. 2007 14:15

Aknella
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 7. 2007
Příspěvky: 169

Re: Kondicionér na vlasy

No já mám právě také mastné vlasy...takže asi dělám dobře..taky jsem právě měla pocit, že vlasy ztěžknou, když na ně takhle něco napatlám...tak díky moc

Není tady

 

#4 21. 7. 2007 11:54

Jessie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 809

Re: Kondicionér na vlasy

Bezoplachovací je hlavně pro suché vlasy - už jen kvůli tomu, že se znovu nemusí máčet ve většinou tvrdé vodě, která je ještě víc vysušuje


Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

 

#5 3. 10. 2007 19:27

sharek
♥♥♥♥---
Místo: praha
Registrovaný: 22. 2. 2007
Příspěvky: 408
Web

Re: Kondicionér na vlasy

na jemné vlasy byjste holky snad ani balzám-kondicioner neměly používat,protože je to pro vaše vlasy zbytečnost. budete je mit jestě jemnější a to asi ani nechcete. Já mám dobrou zkušenost s opachovejma,ale ty používám jen po barvě,jikam když je máte zničený tak už pomůžou jen nůžky yikes  butter


nikdo se mě neptal jestli se chci narodit, tak mi nikdo nebude říkat jak mám žít

Není tady

 

#6 4. 10. 2007 22:10

Lexie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2006
Příspěvky: 264

Re: Kondicionér na vlasy

Ja misto kondicioneru pouzivam masku na vlasy WONDER (od gestil). Je to takova velka cerna piksla, je ucinna na jemne vlasy, na vypadavani vlasu i vlasy poskozene. Nikdy jsem nemela tak hebke a leskle vlasy. A to jsem tech kondicioneru vyzkousela uz hodne.
Da se ale spatne sehnat, casto jej pouzivaji v kadernickych salonech a prodava se jen ve specialnich stancich s kosmetikou (v Ostrave ho maji v Lase, tusim ze 3.patro, ted nevim jiste). Piksla 250g stoji asi 220, piksla 500g stoji 350. Nanasi se na umyte vlasy, necha se asi tri minutky pusobit a pak se normalne vymyje jako jiny kondicioner. Uz po oplachnuti na dotek ten rozdil masakralne poznate wink

Není tady

 

#7 20. 10. 2007 18:03

Maya.82
Host

Re: Kondicionér na vlasy

Ahoj tak já mám jemné dlouhé vlasy a kondicioner používám proto, že bez něj bych je nerozčesla. Jinak jedině oplachovací.

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů