Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 7. 2007 9:47

Zwetta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 70

elektronická epilační jehla

Ahojky babinetky...smile
takový malý dotaz, znáte elektronickou epilační jehlu? Vím, že např. to prodával jakýsi Dr. Středa v televizních spotech, nebo má i svou web stránku. Tento přístroj "prý" pravidelným používám zabraňuje růstu nežádoucího ochlupení kdekoli na těla a to za pomoci jakýchsi elektrických impůlzů, které postupně vlasový kořínek oslabují, až chloupek nakonec nikdy nevyroste. Cena se pohybuje okolo 3 tisíc korun.
Máte s tímto aparátem někdo nějakou osobní zkušenost?? Doporučovali by jste ho, funguje?
Díky moc za příspěvky...big_smile

Není tady

 

#2 23. 7. 2007 8:41

Zwetta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 70

Re: elektronická epilační jehla

Není tady

 

#3 23. 7. 2007 8:58

Zwetta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 70

Re: elektronická epilační jehla

Nepovolená reklama.

Není tady

 

#4 23. 5. 2008 10:19

dr.streda
♥------
Registrovaný: 23. 5. 2008
Příspěvky: 2

Re: elektronická epilační jehla

Dobry den. Nas Institut lekarske regenrace a kosmetiky vyrbel elektronickou epilacni pinzetu, to je neco jineho nez epilacni jehla. U vsech epilacnich technik pocitejte s tim, ze k opravdu trvalemu odstraneni vsech chloupku dojde obvykle az po mnohamesicni, casto mnohalete aplikaci. Odstranuje se totiz chloupek po chloupku (jak s epilacni elektronickou jehlou, tak s elektronickou epolacni poinzetou). Jen male procento chloupku zmizi napoprve, obvykle se zakrok musi mnohokrat opakovat. Rozdil mezi jehlou a pinzetou je hlavne v tom, ze epilacni pinzeta vysila bezbolestne impulzy, ktere nici zarodecne bunky papily chloupku. Impuzy vysilane epilacni jehlou jsou pomerne bolestive. To je obdobne, jako u epilace laserem, ktera je zel take pomerne bolestiva. I u laseru je ucinek velmi pozvolny, zakrok se musi mnohokrat opakovat, nez chloupky zmizi naporad.
Vysledky jsou stejne, at dochazite na epilace k lekari ci zdravotni sestre do kosmetaku nebo at pouzivate pristroje na domaci pouziti.

Není tady

 

#5 17. 6. 2008 12:35

JanaJana
♥♥-----
Registrovaný: 5. 6. 2008
Příspěvky: 27

Re: elektronická epilační jehla

A máte s tím některá vlastní zkušenosti? Opravdu to funguje?

Není tady

 

#6 19. 6. 2008 18:53

Zwetta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 70

Re: elektronická epilační jehla

máte to někdo doma?? funguje to??

Není tady

 

#7 20. 6. 2008 17:15

holka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 479

Re: elektronická epilační jehla

Mívala jsem doma pinzetu, ale ta tehdy stála asi 1000,- Kč . Neměla jsem na to trpělivost, a chělo to asi hodně opakování, vždycky to dorostlo. Musel se chloupek chytit blízko kůže a nějakou dobu držet, dokud sám jakoby neodpad. Po chvíli mě bolela ruka a za krkem, jak jsem na to pořád musela koukat abych ho nepustila. Možná ty dnešní už jsou lepší.

Není tady

 

#8 24. 6. 2008 11:59

GAZA
♥------
Registrovaný: 24. 6. 2008
Příspěvky: 11

Re: elektronická epilační jehla

podívejte se na stránky http://www.dokonalezeny.cz/partner-1673 a do vyhledávače vložte epilační jehla

Není tady

 

#9 30. 6. 2008 20:12

Zwetta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 70

Re: elektronická epilační jehla

njn, ale to by člověk musel chodit na jednotlivá ošetření ke kosmetičce a nedoplatil by se, já bych uvažovala jedině o nějakém domácím aparátu., trpělivost mi nechybí..:-))
Koupím..., anebo se tu najde někdo, kdo zapůjčí na vyzkoušení??...:-)

Není tady

 

#10 22. 7. 2008 12:56

ala811
♥------
Registrovaný: 20. 3. 2008
Příspěvky: 2

Re: elektronická epilační jehla

Ahoj, no ja prístroj dr. Středy doma mám. Používam ho už roky a musím poveda, že mi s ním teda tie chĺpky vobec nemiznú. Mám skúsenos aj s epilační jehlou, na túto procedúru som chodila do kozmetického salónu, tiež pekne dlho a vysolila som tam pekných pár tisíc a je to nekonečné. Chodíš, chodíš a aj tak ti to stále rastie a tak som na to nemala ani nervy, ani dos v peňaženke.
Kúpila som si pinzetu od dr. Středy a používam ju na odstraňovanie chĺpkov nad hornou perou. (to len preto, že sa mi nechce chodi po salónoch a pcha do nich peniaze) Ale človek musí ma s tým obrovskú trpezlivos, trhᚠchĺpok po chĺpku a každé vytrhnutie chvížu trvá. Je síce pravda, že chĺpky dorastajú postupne, ale rozhodne mi nemiznú. Vytrhavam to raz do týždňa už niekožko rokov. Takže tak. Každý si musí rozmyslie sám, či sa mu to vyplatí a či má na to trpezlivos. Zabere to fakt strašne moc času.

Není tady

 

#11 23. 7. 2008 17:24

Zwetta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 70

Re: elektronická epilační jehla

hmm, tak to asi bude podvod no.., ale smířit se s tím, že budu chodit chlupatá? nikdy....:-)

Není tady

 

#12 6. 8. 2008 12:21

ala811
♥------
Registrovaný: 20. 3. 2008
Příspěvky: 2

Re: elektronická epilační jehla

no jo, popravde, neviem si fakt predstavit pristroj alebo metodu, ktora by naozaj odstranila chlpky natrvalo, vsade vam povedia, ze je to dlhodobo a musite absolvovat viac opakovani a tak... no a platite a platite...

Není tady

 

#13 10. 8. 2008 20:11

Zwetta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 70

Re: elektronická epilační jehla

týjo, stejně., když si vezmeš, že dnešní lékařství už je na tak vysoké úrovni a přesto si nedokáže poradit s trvalou likvidací i světlých chloupků..., je to škoda...:-/

Není tady

 

#14 11. 8. 2008 19:13

Zuzina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 3459

Re: elektronická epilační jehla

Absolvovala jsem zatím třikrát strhnutí chloupku nad horním rtem u kosmetičky pomocí vosku a jsem fakt spokojená. Po třech bolavých procedurách mám polovinu chloupků tummenupp všem doporučuji...


http://lbyf.lilypie.com/GeGpp2.png


http://lb1f.lilypie.com/NL4lp2.png

Není tady

 

#15 12. 8. 2008 18:31

Zwetta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 70

Re: elektronická epilační jehla

vždyt to výjde nastejno, jako trhání pinzetou ne?

Není tady

 

#16 24. 9. 2008 17:08

Johny_Cage
♥♥-----
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 71

Re: elektronická epilační jehla

pokud máte na mysli elektrolýzu. Jedná se o celkem bolestivý zákrok a je nutné, aby jej prováděl profesionál. Od dob IPL a Laseru se elektrolycka depilace defacto nepoužívá. Jehlu je nutné vpíchnot přesně do centra folikularni jednotky, proud zajistí zbytek, au. Rada: ruce pryč a od pana středy a jeho střepů dvojnásob rychle.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů