Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 19. 7. 2007 21:07

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

kognitivni terapie

Mate nekdo zkusenosti s touto terapii?

Upravil(a) venuše (19. 7. 2007 21:08)

Není tady

 

#2 19. 7. 2007 21:49

Lucky2008
♥♥-----
Registrovaný: 22. 2. 2007
Příspěvky: 54

Re: kognitivni terapie

Ani netuším, co si pod tím pojmem představit...yikes)


Kdo nemiluje, ten nežije...já žiju až moc, akorát ne vždy úplně šťastně..

Není tady

 

#3 19. 7. 2007 21:57

Danda
♥♥-----
Registrovaný: 23. 6. 2007
Příspěvky: 29

Re: kognitivni terapie

Zvysuje sebavedomie klientov,ide o formu psychoterapie,ktora sa snazi zmenit vnimanie,spomienky a myslenie ludi.Hladaj v Googli pod kognitivna terapia-dozvies sa viac.

Není tady

 

#4 19. 7. 2007 22:12

x21365
Host

Re: kognitivni terapie

Je to .........kognitivně-behaviorální terapie , mám to za sebou . Zde máš odkaz hjarta

http://cs.wikipedia.org/wiki/Kognitivn% … AD_terapie

V Praze Dr. Praško , Dr. Kosová ----- pokud chceš i tel, čísla, pošlu ti je SZ

Upravil(a) Misa II (19. 7. 2007 22:13)

 

#5 19. 7. 2007 22:18

Lucky2008
♥♥-----
Registrovaný: 22. 2. 2007
Příspěvky: 54

Re: kognitivni terapie

A výborně....no, vypadá to zajímavě, docela bych byla PRO to zkusit, takový věci se můžou vždycky hodit, konkrétně mě by to možná teď pomohlo...


Kdo nemiluje, ten nežije...já žiju až moc, akorát ne vždy úplně šťastně..

Není tady

 

#6 19. 7. 2007 22:25

x21365
Host

Re: kognitivni terapie

Počkej , to není jen o zvyšování sebevědomí a tak ...... léčí se tím fobie, různé , deprese, obsedantní poruchy - je to o tom, že to že člověk musí 6xzamknout  - nemusí, nevyjde z baráku / viz já / vyjde, může to přepadnout každého a úžasné je to , že to lze absolvovat bez jakkýkoli prášků , berliček a tak podobně.
Ovšem hodně při této terapii záleží na tom , jak se k tomu postaví onen dotyčný. O něm to totiž je ..... jak moc chce a jak bude pracovat sám se sebou . hjarta

 

#7 19. 7. 2007 22:28

Lucky2008
♥♥-----
Registrovaný: 22. 2. 2007
Příspěvky: 54

Re: kognitivni terapie

Hm...to jsem z toho pochopila, proto mě to zajímá...momentálně mám dlouhodobě špatnou náladu a dosti pesimistickej pohled na svět, už bych to skoro nazvala depresí, a nechce se mi brát žádnou antidepresiva, proto bych chtěla zkusit nějakou podobnou metodu...


Kdo nemiluje, ten nežije...já žiju až moc, akorát ne vždy úplně šťastně..

Není tady

 

#8 19. 7. 2007 23:02

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: kognitivni terapie

Misa II napsal(a):

Je to .........kognitivně-behaviorální terapie , mám to za sebou . Zde máš odkaz hjarta

http://cs.wikipedia.org/wiki/Kognitivn% … AD_terapie

V Praze Dr. Praško , Dr. Kosová ----- pokud chceš i tel, čísla, pošlu ti je SZ

Diky Miso, tez jsem o tom uz cetla na internetu. Me spis zajima, jestli to nekomu opravdu pomohlo a za jak dlouho. Obavam se, ze u me to bude beh na dlouhou trat. Trpim uz nekolik let depresi, mam automaticke negativni mysleni.... nikdy ale nikdy nejsem pozitivni. sad

Cislo na doktory v Praze nepotrebuji, ziju v cizine.... aby toho nebylo malo. sjuk

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů