Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 5. 5. 2011 11:26

malazizala1
♥------
Registrovaný: 5. 5. 2011
Příspěvky: 9

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

Zhubla jsem za rok z 158cm/60kg na 52kg zdravě, bez zázračných preparátů, jen pomocí úpravy jídelníčku a pohybu a hubnu pomalu i nadále. Ráda poradím. Jestli chcete, napište mi na mail. :-)


malazizala1@seznam.cz

Není tady

 

#77 9. 6. 2011 16:22

KarolinaMaj
Zablokovaný
Registrovaný: 9. 6. 2011
Příspěvky: 3

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

nepovolená reklama

Upravil(a) Ronja (12. 6. 2011 21:50)

Není tady

 

#78 30. 6. 2011 17:20

pojistenicz-cz
♥------
Registrovaný: 29. 6. 2011
Příspěvky: 8

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

Blossom napsal(a):

Ahoj všichni,
dík za tuhle diskusi, zatím jsem jen nakoukla, ale chci ji důkladně projít, až budu mít víc času.
Jen napíšu moji zkušenost: Do 40 let jsem měla pěknou postavu od přírody úplně zadarmo. Na 165 cm výšky takových 59 kg, a to na těch správných místech, byla jsem se svou postavou fakt naprosto spokojená. A to přesto, že jsem sportovala jen občas a  naprosto jsem se neomezovala v jídle,vlastně jsem se kolikrát s chutí i večer přejídala, a ono nic, nepřibrala jsem.
Před 3 lety se mi překulila čtyřicítka a jak mávnutím proutku se to začalo měnit: Přes zimu jsem přibrala 3 kg, vše v pase a na břiše, pak jsem to přes léto s trochou snahy shodila. Ale tento "tloustnoucí trend" cítím víc a víc. Přidala jsem pohyb, ubrala jídla o dobrou třetinu proti dřívějšku (nehladovím, ale nepřežírám se, a jím takřka "předpisově - málo tuku, hodně zeleniny apod.). Ale pořád je to máloa  cítím, že i přes tato opatření mě kalhoty v pase víc a víc škrtí. Není to moc, mám teď asi 62 - 63 kg, ale ta začínající pneumatika mi prostě vadí.
Podle mě je to fakt hormonálně podložené, vidím tuhle změnu na svých , dříve velmi štíhlých, vrstevnicích.
Chci s tím něco dělat, v poslední době uvažuju i o nějakých tabletách na hubnutí, když změna jídelníčku nepomohla. Ale ne za každou cenu, rozhodně si nechci zničit zdraví.
Máte některá zkušenost právě s hubnutím po čtyřicítce? Dík za vaše názory a rady.

Jsem na tom úplně stejně jako ty. Sice sem těsně před 40, ale zas se mi dost změnila do té doby bezchybná postava, po dítěti. A před 40 se to hodně těžko shazuje a nabývá to samo.
Taky si myslím, že jsou to hormony.
Je pravda, že pokud se hlídám v jídle a jím od všeho 1/2, nesmím mít ale hlad, a často, tak se to někdy srovná, ale jak to poruším tak je to to samé. tummenupp


Žij a nech žít.

Není tady

 

#79 30. 6. 2011 17:25

pojistenicz-cz
♥------
Registrovaný: 29. 6. 2011
Příspěvky: 8

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

Moc sem toho nevyzkoušela, ale z toho co jsem zkusila, i když to není primárně na hubnutí, tak mě zabral LKVB6 od Klassu. Ale ne sám, v kombinaci s lecitinem, jablečným octem a když sem jezdila na kole tak ještě s nějakým tím rychlým spalovačem v ampulkách (jméno mi vypadlo).
V té kombinaci, ale pravda za dost aktivního ježdění na kole - denně alespon hodina dvě, jsem skutečně zhubla o dvě konfekční velikosti.
Nutno ale říct, že po dítěti před 40tkou to samé už zopakovat nešlo, nevím proč, asi hormony.


Žij a nech žít.

Není tady

 

#80 7. 7. 2011 10:18

Deny111
♥------
Registrovaný: 7. 7. 2011
Příspěvky: 4

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

Ahoj musím říct, že mě pomohly hubnoucí koktejly. Váha se mi postupně snižuje a jsem spokojená. Musím k tomu, ale také cvičit. Ale když chci zhubnout musím pro to něco udělat. Koktejly jsou opravdu výborné, koukněte se když tak na tuto stránku http://stihla.com/pripravky-na-hubnuti/ … -koktejly/  tady jsem dostala nápad, proč začít hubnout s těmito koktejly. :-)

Upravil(a) Deny111 (7. 7. 2011 10:59)

Není tady

 

#81 5. 8. 2011 14:01

gabik88
♥------
Registrovaný: 5. 8. 2011
Příspěvky: 1

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

Ahoj holky,
já mám zkušenosti s kosmetikou Runberry a jsem maximálně spokojená, dá se říct že úplně nadšená.. Jsou to krémy, které se kombinují se cvičením (2x týdně bohatě stačí). Během dvou týdnů jsem zhubla 3,5cm v pase, 2cm přes stehno a 2cm přes boky.. A to si myslím, že za 2 týdny je celkem zázrak.. Za tak krátkou dobu by se mi tohle nikdy nemohlo povést..A to nemluvím o tom, jak mi to pomohlo při celulitidě a kůže je potom krásně jemná.. Fakt můžu doporučit a co jsem slyšela a četla, tak s touto fitness kosmetikou jsou spokojeni úplně všichni co ji vyzkoušeli.. Vyzkoušela jsem toho hodně, ale s ničím jsem neměla takové výsledky jako s kosmetikou Runberry..smile

Upravil(a) gabik88 (5. 8. 2011 19:46)

Není tady

 

#82 27. 3. 2012 16:07

Radek77
♥------
Registrovaný: 6. 2. 2012
Příspěvky: 5

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

Velký výběr přípravků pro zdravé hubnutí v online lékárně

nepovolená reklama, smazáno

Upravil(a) AndreaP. (28. 3. 2012 20:57)

Není tady

 

#83 31. 3. 2012 17:27

Daniela M
♥♥♥----
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 154

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

Radek77 napsal(a):

Velký výběr přípravků pro zdravé hubnutí v online lékárně

nepovolená reklama, smazáno

Mě nejvíce pomáhá na hubnutí, když vypustím bodovou dietu (co vidím to zbodnu)big_smiledumbom

Není tady

 

#84 14. 5. 2012 9:22

Ing. Iva Veselá
Partner Babinet.cz
Registrovaný: 31. 3. 2008
Příspěvky: 128

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

Vyzkoušely jste někdy kombinaci CLA a L-carnitine? Na CLA nedám dopustit..

Není tady

 

#85 14. 5. 2012 23:05

Ziki
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 650

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

Já ty přípravky moc nevyhledávám,samy o sobě bez dalšího přičinění nepomohou,ale pomohla mi kombinace synefrinu a zeleného čaje jako podpora.


Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

 

#86 11. 7. 2012 12:41

Martinka85
Zablokovaný
Registrovaný: 11. 7. 2012
Příspěvky: 7

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

příspěvek upraven, SPAM a reklama

Upravil(a) mala.popelka (11. 7. 2012 20:19)

Není tady

 

#87 2. 11. 2012 10:23

lotka1
♥------
Registrovaný: 2. 11. 2012
Příspěvky: 1

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

zdravím, máte někdo zkušenost co bych mohla po porodu na zhubnutí břicha  a stehen? cvičit fakt nemám kdy, chodím jen s kočárem na dlouhé procházky, ale to nestačí, stravu mám myslím v pohodě, jen to potřebuju něčím víc podpořit, díky za reakce a rady případně odkazy Lotka

Není tady

 

#88 2. 11. 2012 21:52

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

lotko, slyšela jsi o cvičení s kočárkem?


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#89 30. 12. 2012 20:04

Hančina
♥------
Registrovaný: 25. 9. 2012
Příspěvky: 14

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

Ahoj všem,
objevila jsem něco co naprosto zafungovalo. Hubnutí s asistencí. Dostanete přesné instrukce jak zhubnout a každý den posíláte zprávu co jste jedli a nazpět vám radí co a jak děláte dobře a nebo špatně. Je to taková skvělá kontrola a hlídání. A navíc je ta dieta velice příjemná. Koukněte na www.hubnu.info a udělejte si názor sami. Žádné potravinové doplňky, žádné prášky, je to jen srovnání vaší hlavy. Já můžu jen doporučit.

Není tady

 

#90 15. 3. 2013 21:26

jakokazdy
♥------
Registrovaný: 15. 3. 2013
Příspěvky: 2

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

Zdravím všechny příznivce cvičení, zdravé výživy, hubnutí a dalších aktuálních témat :-)
Vyzkoušela jsem kde co, asi nejvíc mě stála celá nějaká série na hubnutí od značky LR, všichni kolem mě hubli, já ani o gram, takže jsem byla zase naštvaná a asi o 5000,- chudší v peněžence, v pase nikoli :-D po novém roce jsem si dala jako většina z nás předsevzetí že budu něco dělat pro svou postavu, ale ono se nějak nedaří:-( snažila jsem se tedy najít na netu něco, co by mi pomohlo, narazila jsem na centrum zdravé výživy (nevím jestli tady můžu hodit i stránku, no bylo to na wwww.zdravehubnuti.novehubnuti.cz  :-) snad mi tady nikdo za to hlavu neurve :-D :-D )
vyplnila jsem tam krátký dotazníček, ozvala se mi milá paní, nic mě to nestálo, probrala se mnou věci jak se stravuju, udělala mi zadarmo analýzu těla, kterou teď prý v březnu dělají zadarmo všem:-) no a pomohla mi nastavit jídelníček tak aby to konečně začlo fungovat a bylo vidět!!! Líbí se mi na tom, že je tohle poradenství fakt zadarmo, je to celé po telefonu a přes internet, takže se nikam nemusím vláčet, jediné za co platím je tzv jejich Zdravé jídlo, je to na snídani aby to tělo začlo rychle fungovat. Je to výrobek z Herbalife, moc jsem tomu nevěřila ale riskla jsem to a jsem ráda, protože hubnu!!Juchuu:-) komnečně :-P Máte s tím některá taky nějaké zkušenosti????? :-)

Není tady

 

#91 11. 4. 2013 11:49

karmelie
♥------
Registrovaný: 18. 3. 2010
Příspěvky: 7

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

K přípravkům od herbalife.Tyto přípravky sice fungují,ale po tom nastupuje jojo-efekt,zkrátka kila se vám vrátí zpět.Mě pomohly produkty od LR,navíc jsem si krásně vyčistila tělo od škodlivin,zmizela mi lupenka, astma.Syn trpěl na časté angíny.Produkty od LR nám pomohly.

Není tady

 

#92 12. 6. 2013 14:33

Anna221
♥------
Registrovaný: 12. 6. 2013
Příspěvky: 1

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

Prášky na hubnutí - https://acaiberry900.com
Nevěřila jsem, že se mi povede zhubnout. Zkoušela jsem doslova všechno – bezcukrovou dietu, bezlepkovou dietu, Dukanovu dietu, hladovky – někdy se mi povedlo zhubnout 3-4 kilogramy, ale rychle jsem se vrátila na původní váhu. Nechtěla jsem takový výsledek....Můj metabolismus byl stále horší, a já ztrácela naději, že se nakonec povede... K dalším tabletám podporujících hubnutí jsem byla skeptická. Ale přemluvila mně sestra, díky Acai Berry se mi povedlo zhubnout.

Upravil(a) Anna221 (20. 5. 2019 8:31)

Není tady

 

#93 12. 6. 2013 17:43

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

jakokazdy napsal(a):

Zdravím všechny příznivce cvičení, zdravé výživy, hubnutí a dalších aktuálních témat :-)
Vyzkoušela jsem kde co, asi nejvíc mě stála celá nějaká série na hubnutí od značky LR, všichni kolem mě hubli, já ani o gram, takže jsem byla zase naštvaná a asi o 5000,- chudší v peněžence, v pase nikoli :-D po novém roce jsem si dala jako většina z nás předsevzetí že budu něco dělat pro svou postavu, ale ono se nějak nedaří:-( snažila jsem se tedy najít na netu něco, co by mi pomohlo, narazila jsem na centrum zdravé výživy (nevím jestli tady můžu hodit i stránku, no bylo to na wwww.zdravehubnuti.novehubnuti.cz  :-) snad mi tady nikdo za to hlavu neurve :-D :-D )
vyplnila jsem tam krátký dotazníček, ozvala se mi milá paní, nic mě to nestálo, probrala se mnou věci jak se stravuju, udělala mi zadarmo analýzu těla, kterou teď prý v březnu dělají zadarmo všem:-) no a pomohla mi nastavit jídelníček tak aby to konečně začlo fungovat a bylo vidět!!! Líbí se mi na tom, že je tohle poradenství fakt zadarmo, je to celé po telefonu a přes internet, takže se nikam nemusím vláčet, jediné za co platím je tzv jejich Zdravé jídlo, je to na snídani aby to tělo začlo rychle fungovat. Je to výrobek z Herbalife, moc jsem tomu nevěřila ale riskla jsem to a jsem ráda, protože hubnu!!Juchuu:-) komnečně :-P Máte s tím některá taky nějaké zkušenosti????? :-)

Herbalife je silene predrazena. Silene. Seznamila jsem se s tim  a precetla co to obsahuje. Jiny obdobny pridavek stoji treba desetinu ceny. Cele kouzlo spociva v tom, ze se ji malo kalorii, a kdo by nehubnul, ze?

Napriklad me byl nabidnut UUUUUUZASNY caj bylinkovy na hubnuti, specialita tuky spalujici, piti vecer a rano, neuverotelnY biologicky zazrak,. Tak jsem se koukla na etiketu a byl to vytazek z cerneho caje , s nejakou prichuti a s 25% kapitulationkapitulation CUKRU!!!  Pokud vypijete na noc caj s cukrem, tak rozhodne nezhubnete.
Malinke baleni stalo asi 800 Kc. Prosim, a to byl caj s cukrem.

Herbalife je nesmysl, ale dokonale funguje jako vymyvani mozku.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#94 16. 7. 2013 17:54

Roxanka82
♥------
Registrovaný: 16. 7. 2013
Příspěvky: 2

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

Pilulky na hubnutí? Ste se zbláznili. Bez pohybu to nejde. Ale to je asi pro některý moc co? Vyzkoušejte třeba program reklama ale pokud si budete doma válet šunky a jíst nějký prášky (placebo), vyhazujete zbytečně peníze.

Upravil(a) AndreaP. (16. 7. 2013 20:52)

Není tady

 

#95 16. 8. 2013 22:30

klara11
♥------
Registrovaný: 16. 8. 2013
Příspěvky: 1

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

já mám dole 12 kg  a jsem o 2 velikosti menší!  vyzkoušela jsem všechno možné, asi to znáte...  nic nezabralo...až mi kamoška poradila že mám zkustit toto: nepovolená reklama  no a že musím vydržet aspoň 5 dnů. To nebylo tak težký každý den o cca 200g míň no a tak jsem vydržela smile. Moje mámka má 8kd dole a bez cvičení (nemůže kvůli kloubům) sice to nazývá kosmounatickou stravou smile ale nemáte hlad a fakt to funguje smile. Tak se držte milé dámy!

Není tady

 

#96 24. 11. 2013 11:33

Lucka7765
♥------
Registrovaný: 15. 8. 2013
Příspěvky: 19

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

Chrom může být dobrý jako doplněk, ale určitě bych ho nebrala ve velkém množství a myslet si, že díky chromu zhubnu. Abyste si pak to tělo víc nerozházely. Zkuste třeba jíst pravidelně, chodit s dětmi na procházky, vyvarovat se tučnému a sladkému a třeba to půjde líp a samo smile Nebo pak zkusit nějakého poradce. Když se narazí na někoho šikovného, tak ten pak dokáže hodně pomoci a stojí to za to, než vyhazovat peníze za nějaké zázračné pilulky, po kterých se hubne. Tělo akorát vypumpujete do šoku a později se to pak někde projeví.

Není tady

 

#97 20. 12. 2013 17:58

Brrouk
Zablokovaný
Registrovaný: 12. 12. 2012
Příspěvky: 113

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

Víte, co je podle mě a nejen mě nejlepší přípravek na hubnutí? Zdravě a vyváženě jíst, necpat do sebe žádné jedy (v podobě pilulek a bůh ví čeho), být 100% přírodní a k tomuhle správnému stravování se přiměřeně HÝBAT, pohyb udělá mnohem více, než nějaké prášky...když se budete hýbat, tělo bude lépe okysličené, bude se lépe prokrvovat a vydrží déle, prášky, které rozpouští tuky, je cpou dál do organismu a takový organismus vydrží mnohem kratší dobu...to můj názor smile

Není tady

 

#98 20. 12. 2013 18:01

Brrouk
Zablokovaný
Registrovaný: 12. 12. 2012
Příspěvky: 113

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

Jen bych ještě chtěla dodat, že stejně tak jak se říká "bez práce nejsou koláče" tak to platí i o hubnutí.. pokud to vezmete tou nepřirozenou cestou, pilulkama, budete dejme tomu hubnout, dokud je budete brát a co pak? přestanete a zase naberete? klasický jojo efekt?

Není tady

 

#99 15. 2. 2014 12:33

MišaD
♥------
Registrovaný: 6. 2. 2014
Příspěvky: 2

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

Zdravím já jsem začala užívat Obethin a za 2 týdny jsem zhubla 1,7 kg. Nepociuji bolest hlavy nebo něco podoného. Jen jsem první 3 dny při užívání měla děsnou chu na všechno, ale byla to opravdu jen chu protože žaludek jsem měla plný a když jsem chtěla něco sníst tak mi z toho bylo tak akorát špatně. Po 3 dnech to ale přestalo, myslím, že si za to můžu sama byla jsem hodně velký pažravec, takže jsem asi mozek přinutila panikařit aby chtěl jídlo a množství, na které byl zvyklý. Teď už jsem ale jako nový člověk a je mi vážně úžasně smile Obethin užívám 15 min před jídlem a jím malé a zdravé porce. Takže báječné. Jo a ještě něco jak jsem si tak pročítala některé příspěvky od ostatních tak se tu motal i Chrom tak s tím mám naopak velice špatné zkušenosti. Byla jsem po tom strašně slabá a unavená a mimo to jsem za týden zhubla sice 5 kilo ale vrátilo se mi o 2 týdny později 8,5 takže ten bych Vám nedoporučovala.

Není tady

 

#100 15. 2. 2014 17:15

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: přípravky na hubnutí, které fungují

Nepřežírat se a hýbat se. Nic jinýho nepomůže. NEPOMَE.
Všechny ty "úžasný" preparáty jsou jen svinstva, který tělu neprospívají.
Zničíte si zažívání, vnitřnosti a stejně to máte za chvilku zpátky.
Chtít se cpát a válet se a být přitom štíhlá, to prostě nejde.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů