Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 7. 2007 9:49

sisinka
♥------
Registrovaný: 19. 7. 2007
Příspěvky: 10

streptokok

ahoj potřebovala bych poradit se streptokokem v krku ,synovi je 7let a od loňského roku má opakovaně streptokoky tím pádem bere neustále antibiotika a je to začarovaný kolotoč ,máte někdo zkušenosti nebo rady,jak se toho zbavit děkuji

Není tady

 

#2 19. 7. 2007 15:18

bílá kočka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 256

Re: streptokok

Ahoj na úplné vyléčení stafylokoka by měl užívat tvůj syn půl roku tinkturu z lichořeřišnice a protože užíval často anitibiotika určitě má i plísně ve střevech ještě půl roku penízovku sametonhou  na  www.nadeje-byliny.eu  o plísni pročíst  www.candida.unas.cz  během léčby se stav pacienta zhorší může to vypadat i jako zápal plic,ale bude to jenom čištění organizmu v žádném případě nebrat antibiotika vydržet i kdyby kašlal celou noc po dvou měsících se to začne zlepšovat doporučuji,osvědčené z vlastní zkušenosti celí den by měl pít půl roku detoxikační čaj který obsahuje ostropestřec mariánský přeji uzdravení,nechte mu udělat krevní test na candidu (kvasinky)


Kočka

Není tady

 

#3 19. 7. 2007 17:40

Olympia
Host

Re: streptokok

.

Upravil(a) Olympia (13. 4. 2010 17:59)

 

#4 20. 7. 2007 8:46

sisinka
♥------
Registrovaný: 19. 7. 2007
Příspěvky: 10

Re: streptokok

ahoj dekuji za odpovědi.Antibiotika bral různá už nevím jejich název,poslední byl penicilín,stěry mu dělají hned po dobrání antibiotik a krk má čistý a asi za měsíc to tam má znova, na alergologií ,imunologií chodíme imunitu má na hranici prý to je dobré když byl menší měl imunitu oslabenou a bral léky na zvýšení imunity ,přes zimu jsem mu dávala žraločí chrupavku ,ale sreptokok se objevuje pořád.Bral i homeopatika lichořeřišnici mu dávám.Chtěla jsem se zeptat jestli máte dobré zkušenosti s

zoom    
Kúra protibakteriální a na zvýšení imunity s biopolem
Obsah 225ml    je to dost drahé ,vyhazuji neskutečné peníze za různé léky a přípravky a žádný účinek.  děkuji

Upravil(a) sisinka (20. 7. 2007 9:26)

Není tady

 

#5 20. 7. 2007 15:14

Olympia
Host

Re: streptokok

.

Upravil(a) Olympia (13. 4. 2010 17:59)

 

#6 20. 7. 2007 15:28

bílá kočka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 256

Re: streptokok

tu lichořeřišnici mu dávej až půl roku a navíc mu vatovou tyčinkou pokapkanou lichořeřišnicí vytírej i nosík,léčba je delší,ale účinná,na imunitu je nejlepší rakytník léčí všechny poškozené sliznice v těle, nevím jestli ho má Mg.Podhorná,ale mají ho i jiné firmy u léčby to chce hlavně čas a trpělivost první výsledky po 3 měsících na imunologii a mu udělají test na candidu na tu je jedině penízovka


Kočka

Není tady

 

#7 21. 7. 2007 8:47

sisinka
♥------
Registrovaný: 19. 7. 2007
Příspěvky: 10

Re: streptokok

Ahoj mooooc Vám děkuji,stěry krku mu dělá dětská doktorka,domluvily jsme se že se objednáme na imunologií a udělají mu nějakou vakcínu v kapkách tak uvidíme.  ještě jsem se chtěla zeptat jak se dělá vyšetření na candidu slyším to poprvé a kde seženu lichořeřišnici na vytírání nosu mám ji doma v tabletách.Děkuji

Není tady

 

#8 21. 7. 2007 16:11

bílá kočka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 256

Re: streptokok

Ahoj v lékárně nebo zelené lékárně koupíš tinkturu lichořeřišnice od různých firem,test na candidu vám udělá doktorka odběrem krve nebo na imunologii


Kočka

Není tady

 

#9 1. 1. 2008 19:54

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: streptokok

Sisinko, můj starší syn 11 let, má taky od podzimu zjištěného streptokoka v krku. ASLO se mu vyhouplo až na 1380. Byla jsem s ním na ORL a za 14 dnů ho čeká vyndání nosních i krčních mandlí, jinak se toho prý nezbaví sad Teď bere injekčně PENDEPON.
Já se vytrhnutí krčních mandlí dost obávám, někteří doktoři tvrdí, že se to nemá, prý pak všechno sedá hned na průdušky.  Ale pokud mu prý ASLO před operací neklesne alespoň napolovinu, musí i krční mandle ven. Postrašili mě, že mu to jinak může sednout na klouby a srdce a to už prý není žádná sranda.
Jinak s tebou souhlasím, že je to začarovaný kruh..ach jo. hmm

Upravil(a) Pinky (1. 1. 2008 19:55)


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#10 2. 1. 2008 14:45

sisinka
♥------
Registrovaný: 19. 7. 2007
Příspěvky: 10

Re: streptokok

Ahoj Pinky my jsme teď prozatím co se týče streptokoku v pohodě od září taky dostával injekce pendeponu měl jich 10, ale dostal asi 7 alergoložka je zrušila a předepsala mu 4 ampulky, které bral 1 krát týdně, nepamatuji se jak se jmenoval ten lék pamatuji si jen, že stál 500kč, ale něco z toho asi pomohlo, už delší dobu se streptokok neobjevil a to ho měl před léčbou každý měsíc i po antibiotikách a  naše pani doktorka říkávala, že tam má celý zvěřinec. Taky nás strašili vyndáním nosních, krčních mandlí, ale naše doktorka říkala, že se odebírají buď nosní nebo krční tak nevím. Tak úspěšnou léčbu.

Není tady

 

#11 26. 10. 2015 20:56

Petulis
♥------
Registrovaný: 17. 8. 2015
Příspěvky: 12

Re: streptokok

Tohle nas trapi porad a dokola, premyslela jsem ze zajdu do lekarny koupit neco konecne ucinnyho a ne to co predepisuje Dr..myslite ze by na tohle byl dobry i Tantum verde?

Není tady

 

#12 5. 11. 2015 9:38

Emuska
♥------
Registrovaný: 13. 7. 2015
Příspěvky: 17

Re: streptokok

Hodne to doporucuji v lekarne

Není tady

 

#13 5. 11. 2015 10:04

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: streptokok

Proč jedna osoba píše pod dvěma nicky, vleze do třech prastarých diskusí a ptají se a doporučují si ty dva nicky pořád dokola stejné pastilky?
To je mi náhodička.... :-D

Není tady

 

#14 5. 11. 2015 10:33

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: streptokok

Mám dobrého kamaráda,
známe se už skoro rok,
sežral mi už půlku hlavy,
jmenuje se streptokok

http://fora.babinet.cz/img/smilies/reta.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#15 5. 11. 2015 12:42

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: streptokok

Není nad dobré kamarády.....

Ale pobavilo mě i to, že jako něco "opravdu účinného" na  streptokoka by někdo poradil to oné nahoře....


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů