Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#26 17. 7. 2007 18:14

keny
♥♥♥♥♥--

Re: Ja ho asi zabijem

Nová doba,tak a jdu seřvat chlapa za slipy ve skříni (ještě tam má trenýrky..prasák jeden,že mu neni hamba:lol:)...

Můj chlap si holí nohy...co ty na to Moniko.......????????
On je cyklista....styrka

http://www.etickr.com/ticker.php?img=9,99,122,0,CD,MjAwNy8xMS8wNg==,QW5kZWxrYQ==http://www.etickr.com/ticker.php?img=9,111,130,0,CD,MjAwNC8wOC8yMQ==,TWlrdWzhcw==

Není tady

#27 17. 7. 2007 18:19

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Můj kámoš byl kulturista, holil si úplně všechno!  Bohužel ale nevím, jestli nosil taky punčocháče...

Vzpomínám si, že na "starém babinetu" byla hrozně dlouhá diskuze o punčocháčích v zimě!

Strach je malá smrt...

Není tady

#28 17. 7. 2007 18:26

LOCO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Monika by měla být ráda,že tomu jejímu v zimě neumrzne,jestli bude taková zima,jako je teď teplo.

Není tady

#29 17. 7. 2007 19:02

AlixaZS
♥♥♥♥♥♥-

...Omlouvám se, ale tak nějak jsem si představila chlapa v těsných punčocháčích - "harapeskách", který má nohy do O, velký pupík a chlupatý je jako orangutan... lol  dumbom

Není tady

#30 17. 7. 2007 23:10

Jessie
♥♥♥♥♥--

I kdyby vypadal sebehůř, ale hlavně že mu v nich bude v zimě teplo. Nic ti do toho není - nebo ty mu snad nosíš svoje prádlo ke schválení?

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

#31 17. 7. 2007 23:13

Ladie
♥♥♥♥♥♥-

Ale na druhou stranu by mě asi dost překvapilo (a hlavně pobavilo), kdyby "takový kousek" vlastnil můj partner...   smile Ale on je tak chlupatý, že něco takového by fakt nepotřeboval ani v -20 big_smile

Není tady

#32 18. 7. 2007 9:18

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna

Ladie napsal(a):

Ale na druhou stranu by mě asi dost překvapilo (a hlavně pobavilo), kdyby "takový kousek" vlastnil můj partner...   smile Ale on je tak chlupatý, že něco takového by fakt nepotřeboval ani v -20 big_smile

Mᚠpocit že chlapům co jsou hodně chlupatí není v zimě zima.Mám známého a ten je jako Tarzan, bavili jsme se takhle jednou o blbostech a přišla a asi to bylo v zimě a tak jsem vyhrnul nohavici a ukázal co mám pod ní a za několik týdnů už je měl také.Jo zapoměl jsem podotknout já mám na těle asi 5 a 1/2 chloupků.

Upravil(a) Ariesek67 (18. 7. 2007 9:19)

Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

#33 18. 7. 2007 10:29

Ladie
♥♥♥♥♥♥-

Věř mi, že ten můj by to nepotřeboval. Kdybych ho oholila, tak si z jeho srsti můžu uplést svetr... wink Ale jinak nic proti punčocháčům nemám. Když je můžou nosit ženské, tak proč ne chlapi, vždy tady máme rovnoprávnost... big_smile

Není tady

#34 18. 7. 2007 14:18

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Web

Tak můj drahoušek sice nenosí silonky, ale klasický kompresní tělový punčochy kvůli křečovým žilám... ale vzhledový efekt je podobný... A že má občas sem tam nějaký kolemjdoucí kecy? Je blbej...

A kdyby chtěl kvůli zimě nosit "silonky", tak je s ním půjdu i vybírat. Přece nechci, aby mi zmrznul, ne? Moniko neblázni...

Není tady

#35 18. 7. 2007 14:30

Ariesek67
♥♥♥♥---

Gabrielle napsal(a):

Tak můj drahoušek sice nenosí silonky, ale klasický kompresní tělový punčochy kvůli křečovým žilám... ale vzhledový efekt je podobný... A že má občas sem tam nějaký kolemjdoucí kecy? Je blbej...

A kdyby chtěl kvůli zimě nosit "silonky", tak je s ním půjdu i vybírat. Přece nechci, aby mi zmrznul, ne? Moniko neblázni...

A prosím "Gabrielle" nosí opravdu punčochy nebo punčocháče nevím právě jestli se kompresivní dělají i punčocháče?ale myslím si asi,že ne.Mě zatím stačí podpůrné Aries.Ale co kdyby se to časem zhoršilo??

Moudro dne:

Není tady

#36 18. 7. 2007 15:21

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Ariesku, tak to nevím. Přítel má jedny podkolenky a jedny punčochy. Punčocháče se asi nedělaj...

Není tady

#37 20. 7. 2007 11:02

maracuja
♥♥♥----
Místo: Lysá nad Labem

Týýý jo va , já vůbec neměla potuchy, že něco takového existuje i pro chlapy, ale proč ne, silonky jsou opravdu na zimu super, tak proč by si tohoto pohodlí měly užívat jen ženy?? tummenupp

http://www.gify-deny.ic.cz/images/136rgmjbm%20n.gif

Není tady

#38 20. 7. 2007 19:34

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-

Teda já silonky úplně nesnášim,všude mě koušou,všechno mě z nich svědí a úplně nenávidim,jak se mi vždycky zakousnou do pupku a dělaj mi faldy. Úplně mi přeběhl mráz po zádech. Jedině samodržky tummenupp
A jestli jsou pánský,tak co řešíš?

Není tady

#39 20. 7. 2007 20:37

Ariesek67
♥♥♥♥---

Luizi napsal(a):

Teda já silonky úplně nesnášim,všude mě koušou,všechno mě z nich svědí a úplně nenávidim,jak se mi vždycky zakousnou do pupku a dělaj mi faldy. Úplně mi přeběhl mráz po zádech. Jedině samodržky tummenupp
A jestli jsou pánský,tak co řešíš?

A můžu se zeptat co nosíš v zimě pod kalhoty??Když tak nesnášíš silonky myslím,že většina žen nosí právě silonky v zimě pod kalhoty.

Moudro dne:

Není tady

#40 20. 7. 2007 21:54

Macex
♥♥♥♥♥♥♥

Ariesku, sice ses ptal Luizi, ale připojím i svoji odpověď. V žádném případě nemám nic proti nositelům silonek, a jsou to muži, ženy, děti, zvířata, či kdo si to ještě rád obléká. Já mám problém se všemi umělými materiály, tudíž, jak je něco směsové, tak zažívám pravá muka při bližším kontaktu na holém těle. Naštěstí se již v dnešní době dělá skoro vše v bavlněném provedení, tudíž nemusím chodit nahá.
Jelikož nenosím sukně, tak jsem ušetřena zcela holých nohou, ale jinak i když je -20, tak není problém fungovat jen v kalhotech. Nemám potřebu se podvlékat. Důležité je zaizolovat koncové části těla (dlaně, chodidla, uši) a trup a na nohou a rukou již stačí mít např. jen jednu vrstvu oblečení a je to v pohodě. Pamatuju si, že do tanečních a později na plesy jsem chodila v sukni, vyšší kozačky a kabát a co čouhalo do mrazu, to holt mělo smůlu a tu chvilku to muselo vydržet. big_smile

Hodinu v silonkách bych přirovnala k celodennímu autobusovému zájezdu ve 35 stupních bez klimatizace v tesilových kalhotách.
Ale znovu opakuji, že to je moje osobní averze ke všem těmto materiálům.... big_smile

Není tady

#41 21. 7. 2007 12:03

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-

Přesně jako Macex. Silonky pod kalhoty? Fuj už se mi zase ježí chlupy. Silonky prostě beru jedině na společenské události,kam je prý neslušné chodit na boso,ale to jedině samodržící punčochy-asi teda,ani nevím jestli jsou punčochy jako ty fusekle nebo to co má i rozkrok.Prostě jsem znalec lol jak se přede mnou řekne punčochy nebo punčocháče,tak si vybavím tu froté věc,co jsem nosila jako malá smile

Není tady

#42 23. 7. 2007 13:58

Anetaslad
♥♥-----
Místo: Brno a okolí

Luizi napsal(a):

Přesně jako Macex. Silonky pod kalhoty? Fuj už se mi zase ježí chlupy. Silonky prostě beru jedině na společenské události,kam je prý neslušné chodit na boso,ale to jedině samodržící punčochy-asi teda,ani nevím jestli jsou punčochy jako ty fusekle nebo to co má i rozkrok.Prostě jsem znalec lol jak se přede mnou řekne punčochy nebo punčocháče,tak si vybavím tu froté věc,co jsem nosila jako malá smile

Nevěděla jsem,že může někdo tak nesnášet punčocháče s tím jsem se nesetkala,že je holky nenosí jsem si vysvětlovala spíš tou módou holích zad jak některé holky chodí.Nikdy jsme se o tom nebavily proč je vlastně ne chtějí nenosit.

Není tady

#43 23. 7. 2007 16:51

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Web

já je taky moc nemusím, když už, tak k sukni, ale pod kalhoty neee... Zbláznila bych se. Vždycky mě to různě škrtí, táhne, souká se dolů...

Není tady

#44 23. 7. 2007 17:15

Anetaslad
♥♥-----

Gabrielle napsal(a):

já je taky moc nemusím, když už, tak k sukni, ale pod kalhoty neee... Zbláznila bych se. Vždycky mě to různě škrtí, táhne, souká se dolů...

Nevím to nepociuji hlavně že je teplo.Jsem hrozná zmrzlina.

Není tady

#45 23. 7. 2007 18:57

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-

Jsem taky docela zmrzlina,ale radši vydržim trochu zimy než silonky!!!! Když jsem třeba na horách a je vážně zima,tak si pod věci neberu silonky,ale třeba legíny,ale ty taky nemám moc ráda.
Móda holých zad u mě moc neboduje po pár úžasných zánětech močáku...

Není tady

#46 23. 7. 2007 19:12

Anetaslad
♥♥-----

To já raději jak legíny nebo silonky tak bavlněné punčocháče,ale ty pokud je opravdu pod nulou.Jinak určitě silonky.Mě zase vadí,že když si vezmu legíny tak mě sjíždějí ponožky do bot.

Není tady

#47 26. 7. 2007 0:04

kiršnerová
♥------

Jsem zde nová,tak se jen rozhlížím,ostatní snad prominou.big_smileva

Není tady

#48 29. 7. 2007 13:37

Hanka1
♥♥♥----
Místo: Brno

add Monika101: z mého pohledu je Tvá reakce na manželovu zimní výbavu přehnaná...upozorňuji však, že manžela nemám (zatím). smile
add Luizi a spol.: silonky také nesnáším (nedýchají, přiškrcují...), raději nosím pod kalhoty 3/4 tenké leginy nebo rovnou termoprádlo. wink

Není tady

#49 31. 7. 2007 11:34

monika101
♥------

Včera ráno som svojho milého znovu podpichla. Bolo strašne skaredo vonku, tak su povedala, aby si dal pod 3/4 nohavice tie pánske silonky. On pristúpil na moju hru, vybral ich zo skrine a začal si ich oblieka. Išlo mu to na podiv ceklom dobre, to obkukal odo mňa. Už keď ich mal oblečené podala som mu 3/4 nohavice, tak obliekol aj tie. Potom sa vybral  k botníku ale to som už nevydržala a povedala som mu pravdu, že som ho chcela iba podpichnú. Spolu sme sa zasmiali a vyzliekol si silonky.
Potom som sa ho opýtala, či by bol schopný ís tak von. Povedal že už si myslel že tak von bude musie ís.

No neviem ako by to pokračovalo vonku, ak by som ho nezastavila?  A možno by si to nikto nevšimol.

Není tady

#50 31. 7. 2007 11:53

x256987
Host

Moninko, tvůj muž v silonkách by okamžitě po vkročení na ulici zcela jistě přitáhl pohledy všech kolemjdoucích a následně zastavil veškerou dopravu. V okruhu dvou kilometrů by se celé týdny nemluvilo o ničem jiném a nakonec by přijel štáb TV Nova. Tvlj manžel v silonkách by se objevil v hlavní večerní zpravodajské relaci, v té části "mazlíček na závěr". Zároveň by byl pozván do pořadu Události, komentáře, kde by celé téma pojali vědečtěji - vyjádřilo by se k němu několik odborníků včetně předního českého punčochologa Arieska wink  Cestou domů by manžel zjistil, že spustil revoluci, ve které proti sobě stojí Punčocháři a Holáci. Nové parlamentní volby by byly jen otázkou času a geopolitická mapa Evropy by se navždy změnila.

Neodvažuju se domyslet, k jakým koncům by vedlo, kdyby si tvůj manžel nasadil ke všemu třeba ještě čepici.

NÁŠ TIP:

Zápatí