Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 22. 7. 2007 18:37

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Přišla jsem mu na to jak píše jiné

Hm, koukám, že jediný co ještě chybí je doporučit knížku Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč od Sherry Argovové lol Teda jako vážně smile


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#27 22. 7. 2007 23:22

Hanka1
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 16. 7. 2007
Příspěvky: 216

Re: Přišla jsem mu na to jak píše jiné

dvounohá gazela napsal(a):

Musím se vám pochlubit,že ho už skoro týden za celý den neprozvoním ani mu nepíšu,když mi napíše (musím říct,že je takovej sladkeja to nebyval) tak si nechaám chvili času než mu odepíšu a musím říct,že to funguje,najednou o mě jeví zájem a já mám lepší pocit ze sebe.Když mi sám od sebe začal říkat co dělal celý týden a řekl,že byl na tenise tak se divil,že sem se neptala s kým :-).Holky máte asi pravdu,vždycky sem se mu "naservírovala" přímo pod nos a ted ,když mám menší odstup tak se najednou chová líp :-).Snad to dělám dobře...

Holka, dělᚠto báječně. stolt Hlavně v tom nepřestávej! wink

Není tady

 

#28 23. 7. 2007 7:26

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přišla jsem mu na to jak píše jiné

Někdy stačí lehce "nakopnout", viď... http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png. Jen musíš vydržet - ale to ono jo, když je takovej sladkej, co?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#29 23. 7. 2007 15:53

dvounohá gazela
♥------
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 22

Re: Přišla jsem mu na to jak píše jiné

Ale občas mám nutkání prozvonit nebo napsat,ale vždy se plácnu po ruce a řeknu si tyty ! nesmíš !Zatím to funguje.Snad mi to vydrží...


Toužíme být milováni brutto,nikoli netto.

Není tady

 

#30 23. 7. 2007 16:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přišla jsem mu na to jak píše jiné

tummenupp Vydrža!


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#31 23. 7. 2007 16:33

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: Přišla jsem mu na to jak píše jiné

Gazelko, bezva, tak se to dělá smile

Není tady

 

#32 24. 7. 2007 14:44

dvounohá gazela
♥------
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 22

Re: Přišla jsem mu na to jak píše jiné

Dnes mi napsal,jestli se mi nechce za nim přijet,že něco podniknet (u nas se toho moc podnikat neda) a hyril temi slovicky,ktere sem tak potrebovala...Je to opravdu lepsi,kdyz si hraju na takovou...jak to nazvat...nedostupnou ??o hodne min dostupnou :-).V sobotu jedem zrovna na dovolenou na Vranov,tak na to jsemtaky zvedava.Snad se nepozabíjíme


Toužíme být milováni brutto,nikoli netto.

Není tady

 

#33 24. 7. 2007 16:15

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Přišla jsem mu na to jak píše jiné

Gazelo, výýýborně!!! jo...nedostupnost, to je ono. A nezapomeň si ten život, kdy nejsi s ním, nějak vyplnit (sport, kámošky...prostě - co tě baví). A bude to fajn.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů