Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 13. 7. 2007 11:45

xemmara
♥------
Registrovaný: 13. 7. 2007
Příspěvky: 5

Cres

Ahoj, chtěla bych letos s rodinou jet na dovolenou na ostrov Cres. Nebyli jste tam náhodou někdo?

Není tady

 

#2 13. 7. 2007 18:47

Danulak
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 2. 2007
Příspěvky: 179

Re: Cres

byli, sice uz v roce 1995 ale bylo to moc hezke.Bydleli jsme v hotelu Kimen u Cresu, kousinek nad peknym prochazkovym chodnickem kolem pobrezi. Je tam dobre koupani pro deti, Cres je sice male mestecko, ale moc pekne. Na konci mesta je velice pekna marina. Budete bydlet primo v Cresu? Pokud si vzpominam, dale od hotelu bylo velice pekne "mestecko "apartmanu ve strani, kde snad byla i prodejna  a dole u majaku krasna cukrarna s vynikajici zmrzlinou.Urcite doporucuji, hlavne proto, ze tam neni moc lidi.Pokud budes chtit vedet neco dalsiho, ozvi se.

Není tady

 

#3 13. 7. 2007 19:06

Maniše
♥♥♥♥---
Místo: něco jako Hoštice :-)
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 284

Re: Cres

ahojky!já jsem byla na Cresu vloni:D Moc pěknýtummenupp každý večer tam byl na náměstíčku nějaký program, moře je tam krásný a jestli můžu doporučit tak kousek od města Cres je i krásná písčitá pláž. Jmenuje se Meli a nikdo tam moc nejezdí. Měli jsme jí s přítelem celé odpoledne sami pro sebe:supr:


http://beta.loga.cz/kategorie/loga_melodie/animace2/happytube/550086.gif

Není tady

 

#4 14. 7. 2007 16:08

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Cres

Cres je krásnej, zelenej a je blízko. My bydleli ne přímo v Cresu - městě, ale ve Valunu, což je městečko v zátoce na tuším jihovýchodě. Byl tam větší klid, ve Cresu je dost živo, diskotéky a tak.Mmch, Valun je vyhlášenej přípravou pražených kalamar - byly vážně dobrý.
Na Cresu je taky "modrá" jeskyně (kde v CHorvatsku není smile ), pod překrásnou vesničkou Lubenicou- ale dá se tam dojet z Cresu-města lodí a je tam moc hezká plហa na šnorchlování taky dobrý místo-ale ty jedeš s dětičkama, jestli jsem to pochopila správně?
Jeli jsme na blint -5 lidí a pes a ubytování jsme taky sehnali - v privátě.
Hezky si to tam užijte smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#5 14. 7. 2007 18:12

Maniše
♥♥♥♥---
Místo: něco jako Hoštice :-)
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 284

Re: Cres

jo Modrá jeskyně byla překrásná. Nic hezčího jsem neviděla. Akorát doporučuji si vzít nějakou lepší baterku:D
Plហje tam opravdu krásná...pluli jsme tam z města Cres asi hodinku a příroda byla neskutečně nádherná...tummenupp


http://beta.loga.cz/kategorie/loga_melodie/animace2/happytube/550086.gif

Není tady

 

#6 16. 7. 2007 8:07

xemmara
♥------
Registrovaný: 13. 7. 2007
Příspěvky: 5

Re: Cres

Ahoj, díky všem za reference. Jedeme přímo do městečka Cres, bydlete máme v apartmánu kousek od moře. Vyrážíme začátkem srpna, tak pak dám vědět, jak se nám tam líbilo. Mějte se.

Není tady

 

#7 16. 7. 2007 14:00

ivca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2006
Příspěvky: 1059

Re: Cres

byla jsem tam předloni jen na výletě z Rabacu a moc se mi tam líbilo ...

Není tady

 

#8 16. 7. 2007 16:17

Maniše
♥♥♥♥---
Místo: něco jako Hoštice :-)
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 284

Re: Cres

xemmara napsal(a):

Ahoj, díky všem za reference. Jedeme přímo do městečka Cres, bydlete máme v apartmánu kousek od moře. Vyrážíme začátkem srpna, tak pak dám vědět, jak se nám tam líbilo. Mějte se.

taky jsme bydleli v apartmánu kousek od moře. Bylo to tam fakt pěkný. Půjčili jsme si kola a objeli celý městečko dokola. Jo a mají tam i nuda pláž, když jsme zrovna projižděli kolem tak jsem málem spadla z kola, jaký jsem tam občas zahlídla materiálbig_smilebig_smilebig_smile Jo a ještě na pláži je dobrá pizzerie, tam jsem byla skoro pořád. Můžu doporučit s tuňákem. Akorát občas personál je alergickej na čechy, jinak fakt tummenupp

Upravil(a) Maniše (16. 7. 2007 16:17)


http://beta.loga.cz/kategorie/loga_melodie/animace2/happytube/550086.gif

Není tady

 

#9 17. 7. 2007 10:01

xemmara
♥------
Registrovaný: 13. 7. 2007
Příspěvky: 5

Re: Cres

Už se začínám čím dál víc těšit. Jedeme tam s cestovkou Nykar,byli nám doporučený, tak to snad bude v pohodě. Akorát se děsím těch 15 hodin v autobuse  yikes

Upravil(a) xemmara (17. 7. 2007 10:02)

Není tady

 

#10 17. 7. 2007 17:14

Maniše
♥♥♥♥---
Místo: něco jako Hoštice :-)
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 284

Re: Cres

taky jsem tam byla s Nykarem. Všichni lidi v tý cestovce jsou super, můžeš si u nich půjčit i ty kola. Vařeji tam výborně, v té jídelně kde budete jíst je i bar, kde si můžeš dát třeba pivko a při tom se koukat na telku na český programy. Jinak tam Nykárci vymýšlí na každý den nějakou zábavu - výlety, turnaj v šipkách atd.
My jsme teda nejeli autobusem ale autem a dalo se to vydržet. Dobrý zážitek byl i na trajektu, kterým poplujete na ten ostrov. To trvá asi půl hodinky. Jinak co bych ti ještě mohla napsat. Měli jsme tam zaplacené snídaně a večeře, nevím jestli tam dělají obědy. Snídaně probíhá formou bufetu (místo chleba tam mají veky),
můžeš si tam brát libovolně pití kolik chceš (ale nesmíš si ho odnýst ven), a večere jsou vždycky teplí, většinou jsou český jídla a vždycky jedno jejich. To si vyberete hned první den co tam přijedete na celý týden.

No, tak a se Vám tam líbí, užijte si to hezky a jestli poplujete někam na výlet a chytnete zrovna kapitána jako my, tak se nudit nebudete big_smilebig_smilebig_smile


http://beta.loga.cz/kategorie/loga_melodie/animace2/happytube/550086.gif

Není tady

 

#11 22. 8. 2007 15:44

Maniše
♥♥♥♥---
Místo: něco jako Hoštice :-)
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 284

Re: Cres

Ahoj Xemmaro, tak už jsi se vrátila? Jak bylo, napiš jsem moc zvědavá jak se Vám líbilo smile


http://beta.loga.cz/kategorie/loga_melodie/animace2/happytube/550086.gif

Není tady

 

#12 23. 8. 2007 12:40

annemarie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 313

Re: Cres

Maniše napsal(a):

xemmara napsal(a):

Ahoj, díky všem za reference. Jedeme přímo do městečka Cres, bydlete máme v apartmánu kousek od moře. Vyrážíme začátkem srpna, tak pak dám vědět, jak se nám tam líbilo. Mějte se.

taky jsme bydleli v apartmánu kousek od moře. Bylo to tam fakt pěkný. Půjčili jsme si kola a objeli celý městečko dokola. Jo a mají tam i nuda pláž, když jsme zrovna projižděli kolem tak jsem málem spadla z kola, jaký jsem tam občas zahlídla materiálbig_smilebig_smilebig_smile Jo a ještě na pláži je dobrá pizzerie, tam jsem byla skoro pořád. Můžu doporučit s tuňákem. Akorát občas personál je alergickej na čechy, jinak fakt tummenupp

Ahoj mohla bych Tě poprosit o info, kde je ta nudipláž?

Nevím kam do Chorvatska a nechci tenhle rok jet až domu a preferujeme koupání bez. A moje hlavní požadavek je, aby tam byla nudi pláž, kde není nudi tam nejedu. Jedeme autem, takže jet kamkoli není problém.
Díky za radu.

Není tady

 

#13 23. 8. 2007 19:10

Maniše
♥♥♥♥---
Místo: něco jako Hoštice :-)
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 284

Re: Cres

Ahoj, tahle nuda plហbyla na ostrově Cres v městečku Cres :)Byli jsme tam s cestovkou Nykar vloni na dovče.
A ta nuda plហtam je docela taková schovaná a celkem pěkná :)Myslim si, že když mrkneš na net tak určitě ještě nějaký najdeš...


http://beta.loga.cz/kategorie/loga_melodie/animace2/happytube/550086.gif

Není tady

 

#14 5. 9. 2007 14:56

xemmara
♥------
Registrovaný: 13. 7. 2007
Příspěvky: 5

Re: Cres

Ahoj Maniše, dovolená byla super,moc se nám na Cresu líbilo. Byli jsme na několika lodních výletech, vyzkoušeli nuda plហ rodna ,počasí taky vyšlo, prostě to nemělo chybu. Bydleli jsme v apartmánu hned za hlavní budovou, takže jsme měli všude blízko. Asi si to příští rok zopáknem,akorát že už bysme asi jeli autem, tím autobusem to bylo fakt dlouhý.

Není tady

 

#15 5. 9. 2007 16:49

Maniše
♥♥♥♥---
Místo: něco jako Hoštice :-)
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 284

Re: Cres

Ahoj Xemmaro:)tak to je super, že se ti líbilo. Na Cresu je opravdu krásně a lodní výlety stojí stopro zato.
Jela si taky do Modré jeskyně? My jsme tam byli, byla to krása i když jsem se trochu bála. Protože p. Kárná měla jen takovou malou baterčičku, která moc nesvítila a já v tý tmě chytala kapánek hysterii:D
Ale to světlo v tý jeskyni, nikdy jsem nic hezčího neviděla:supr: Jinak my jsme bydleli asi 100 m od hlavní budovy. Vyzkoušeli jste pizzerii na pláži, mě tam strašně jejich pizza chutnala:) Ach jo, hned bych tam jela znovu...smile


http://beta.loga.cz/kategorie/loga_melodie/animace2/happytube/550086.gif

Není tady

 

#16 6. 9. 2007 11:14

xemmara
♥------
Registrovaný: 13. 7. 2007
Příspěvky: 5

Re: Cres

V Modré jeskyni jsme byli. Tentokrát měl tu skoro nesvítící baterčičku p. Kárný, takže asi ta polotma patří k věci  smile .Ta barva byla fakt nádherná, ale vzhledem k mý mírný klaustrofobii jsem se tam cítila všelijak  skurt .Taky říkal p.Kárný, že občas kolem lodí jsou vidět delfíni, to se nám bohužel nepoštěstilo.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů