Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 23. 7. 2007 13:31

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Meditace

ha ha...odkaz...link??? jak se to jen dělá...??
já to oskenuju a pak pošlu mailem....je to moc zajímavá "věcička":-))))


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#52 23. 7. 2007 13:36

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Meditace

mě taky


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#53 23. 7. 2007 13:49

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Meditace

áno :-))) zdravím Jáji hjarta


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#54 23. 7. 2007 13:55

Nick3594
Host

Re: Meditace

Nemám s tím zkušenosti, ale tohle jsem našla na netu:
KELTSKÁ SPIRÁLAKELTSKÁ SPIRÁLA - tvarový zářič, který generuje bioenergii staticky a vyzařuje ji v axilárním tvaru. Léčebný účinek je ještě zesilován přikládáním přímo na postižená místa. K léčení s úspěchem používáme vodu aktivovanou touto spirálou. Bioenergie KELTSKÉ SPIRÁLY regeneruje nemocné a poškozené orgány, a proto je její užití k léčbě dlouhé řady zdravotních problémů (žlučové kameny, záněty ledvin, bolesti hlavy, pohybové ústrojí atd.).

KELTSKÁ SPIRÁLA je silný tvarový zářič – biogenerátor, který generuje, doplňuje a kumuluje životní energii, nezbytnou pro naší existenci. Koncentrováním této energie do určitých míst dochází k jejich regeneraci, podobně jako s touto energií zacházejí léčitelé.

KELTSKOU SPIRÁLU můžeme nosit buď zavěšenou na koženém řemínku nebo ji přikládáme na bolestivá místa nebo ji jen prostě sevřeme na určitou dobu v dlani. K léčení můžeme používat i vodu zaktivovanou touto spirálou. Takto upravenou vodu používáme např. k rozpouštění žlučových a ledvinových kamenů, proti zánětu ledvin, k léčbě žaludečních potíží apod.

Bioenergie KELTSKÉ SPIRÁLY regeneruje nemocné a poškozené orgány, a proto ji můžeme s úspěchem používat k léčbě dlouhé řady zdravotních problémů. Při bolestech pohybového ústrojí, při bolestech hlavy, při zánětech, při problémech s játry, ledvinami, srdcem atd. Sami nejlépe ucítíme, jakým způsobem spirála pomáhá nejlépe. Pro zajímavost si můžeme např. zkusit zalévat zaktivovanou vodou jakákoli semínka a pak pozorovat, jak klíčí a rostou v porovnání se semínky zalévanými vodou nezaktivovanou.

Energie KELTSKÉ SPIRÁLY způsobuje i celkovou harmonizaci a zklidnění, proto je velmi vhodná i pro meditaci.

Podíváme-li se na spirálu , vidíme, že je z jedné strany pravotočivá a z druhé strany levotočivá, začínáme vždy ve středu spirály.

Levotočivou stranu používáme při bolestech kloubů, páteře, srdce, jater, účinně léčí stav po infarktu. Používá se také při pohmoždění nebo natržení svalstva. Při bolestech hlavy a při nespavosti se položí pod polštář, energie vyzařuje do větší vzdálenosti.

Pravotočivou stranu, která energii odnímá používáme na záněty, odnímáme negativní energii. Např.: zánět žil, zduřelá sliznice, bolesti zubů, zánět sedacího nervu, a tam, kde levotočivá nepomáhá. Není vhodné používat na zápal slepého střeva, bolest upozorňuje na nutnost lékařského zákroku.Hrnek s keltskou spirálou - doplněk k čaji Sayonara a HannasakiDnes již je několikaletou praxí vyzkoušeno, že používáním keramického „léčivého" hrnku s biogenerátorem - Keltskou spirálou, dochází k zesílení účinku každého nápoje.

Keltská spirála je velmi účinný tvarový zářič - biogenerátor, který reguluje bioenergii a vyzařuje ji v axilárním směru. Je to směrová vysokofrekvenční anténa, jejíž účinek je dnes již měřitelná. Každý nápoj, který obsahuje vodu, je touto spirálou aktivován již za několik minut. Touto aktivací dochází k pozitivním molekulárním změnám, podobně jako u vody ovlivňované energií pyramidní, magnetickou apod., a tím se jednoduše stává nápojem s léčivými účinky. Svým bioenergickým nábojem regeneruje poškozené či nemocné orgány, odstraňuje únavu, zvyšuje vitalitu a sexuální energii, odstraňuje a předchází bolestem hlavy, léčí ledvinové a žlučové kameny, cukrovku, záněty, problémy pohybového aparátu, zvyšováním imunity zabraňuje nádorovým onemocněním, atd.

Biogenerátor – keltská spirála ve zlatém provedení je na dně hrnku zalita ochrannou glazurou a při pohledu se jeví jako pravotočivá, aby energie procházela vnitřním prostorem. Podobným způsobem se dnes již ochraňují i některá léčiva.
Ručně vyrobená keramika z pálené hlíny je opatřená buď glazurou lesklou bílou, nebo matnou pískovou.  Dnes již je několikaletou praxí vyzkoušeno, že používáním keramického „léčivého" hrnku s biogenerátorem - Keltskou spirálou, dochází k zesílení účinku každého nápoje.

Upravil(a) lvice (23. 7. 2007 13:58)

 

#55 23. 7. 2007 14:03

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Meditace

ty lvíčku !!!! hjarta - to je přesně ono ten text který u té spirály byl....DEKUJU MOC!!!!!!  smilesmile
ségra ji má v hrníčku "zabudovanou"(dostala ho od Jěžíška hjarta ...pije z toho vodu a když ji bolí hlava tak to zabírá tak do čtvrt hodinky....já to teprve zkouším:-)))))

fakt ti moc děkuju, ušetřila jsi mi i práci lol

Upravil(a) adra (23. 7. 2007 14:05)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#56 23. 7. 2007 14:26

Nick3594
Host

Re: Meditace

Adři, není za co hjarta, ale bohužel žádné zkušenosti s ní nemám smile. Snad se tu někdo najde smile.

 

#57 23. 7. 2007 15:05

Doubravka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 521

Re: Meditace

Jája napsal(a):

ruský stránky jsou dobrý... jen mám jeden drobnej problém... co s azbukou? jak zadám kód? POMOOOOC

Nejjednodušší je přehodit si klávesnici z český na ruskou , to je hned.

Není tady

 

#58 23. 7. 2007 15:09

x52658
Host

Re: Meditace

Hehe,lehký to určitě je,jen mít aspoň tucha,jak na to...což samozřejmě nemám....ale jsem se teď úplně orosila,osypala a ještě se mi klepou kolena...našla jsem a stáhla Lord of the dance...,já jsem snad opravdu Keltka tělem i duší,mě to prostě dostává do kolen...Chtěla jsem dát odkaz na "Školičku",ale se mi to nepovedlo,najelo to jen na hlavní stránku...mmch taky ruskou.... loltongue

 

#59 23. 7. 2007 15:11

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Meditace

jé bazalko, tak šup sem s nějakym odkazem, z hlavní stránky by to mělo jít taky najít


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#60 23. 7. 2007 15:12

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Meditace

jinak taky neumim přehodit klávesnici...
ale buď to jde způsobem co popisovala Regina nebo: http://sweb.cz/zantovsky/transkriptor/uk/index.html


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#61 23. 7. 2007 15:18

x52658
Host

Re: Meditace

Hele http://download.muzoff.ru/mp3 files/180 …  the celts

jenže to naskočí na úvodní str a tam to pak už nemůžu najít.Jsem byla na centrum.cz,a tam jsem si do mp3 zadala Lord of the dance a ono mi to vyjelo,kde maj na přehrání-a pak to rovnou hrálo...takhle já to potřebuju,žádný složitý hledání a přecvakávání... gloria

 

#62 23. 7. 2007 15:21

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Meditace

ahá tak to jo... zkusim tam stejně kouknout


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#63 23. 7. 2007 16:01

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Meditace

Ne každý panel jazyků na klávesnici je nastavený na více jazyků- třeba u nás po celé síti je jen česká a angliská klávesnice. Musela jsem si s tím trochu pohrát s rizikem, že odkliknu něco, co nemám a průšvih je na světě.

Akorát nemůžu někde najít grafické rozložení písma,  latinka neodpovídá rozložení azbuky. Chtěla jsem se tu blýsknout, jak si ještě po 22 letech pamatuju něco z ruštiny a nic....

Upravil(a) Regina (23. 7. 2007 16:04)


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#64 23. 7. 2007 16:09

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Meditace

Už! Použila jsem odkaz od Jáji http://sweb.cz/zantovsky/transkriptor/uk/index.html , přepíšu to foneticky latinkou a dám transkripci a ono to přemiklíkuje do azbuky.Fakt, pořád se učím tummenupp


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#65 23. 7. 2007 18:29

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Meditace

No tak teď jsem malounko jelen...nejen z tý vaší diskuse, ale též z proměnlivosti "keltských" spirál.
Keltská spirála, jak mě internet poučil, je prostě spirála, jenže je ještě tahle http://img.zbozi.seznam.cz//9/0/0/3884a2090620f774ca6f687b9abb0.jpeg pravo i levotočivá, což mi spíš připomíná nějakou okleštěnou svastiku va
Se mi nezdá, že by dělaly totéž, ne?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů