Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 11. 7. 2007 1:00

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

"Babský lěta"?

Mám problém... Já vím, nejsem sama, ale dost mě to štve. butter Asi před šesti-sedmi lety, jsem začala dělat práci "v sedě". Byla mě většinou zima na nohy a tak jsem posléze začala trpět křečí do chodidel. Ze začátku nic moc, jen mě to občas vzbudilo a palec u hohy se mě vybočil, jako opici... lol Bolelo to, jako čert, ale když jsem měla nohy v teple, tak byl klid. Pak mě začaly nohy otékat. Nejmarkantnější to bylo před čtyřmi lety. Otekly mě od kotníků, až ke kolenům a od těch dob mě otékají pořád. Doktorka mě dala prášky a punčochy, ale nebylo to k ničemu. A teď jsem zjistila (asi to taky nebylo ze dne na den), že se mě deformují nehty na palcích nohou! va Piju minerálku, (celý ty leta Mattonku) a mám vysoký tlak, pokud nejsem v pantoflích, mám na nohou "kanady". Myslíte, že je to "věkem"? Minula mě padesátka a v to je skoro všechno "k věku"...lol Kam bych asi tak měla vyrazit na poradu? K doktorům moc nechodím, tak ani nevím "kady tady"... Nejni to k smrti, ale bolí to a obtěžuje. Každý krok cítím a to se pak těžko běhá po procházkách a tak... big_smile Jako by mě nestačilo, že mám "babský návaly", ještě tohle k tomu... grater Je mi to "žinantní" se tady ptát, ale už jsem tu četla naivnější problémky... wink lol

Není tady

 

#2 11. 7. 2007 11:33

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: "Babský lěta"?

Četla jsem někde, že "trnutí" v končetinách, deformace nehtů múže znamenat i nedostatek kalcia. Ty otoky nevím, ale často jsou to slabší ledviny nebo lymfatický systém. Chtělo by to možná nějakou očistnou kůru na ledviny a lymfu. Matně si vzpomínám, že kdysi Helena Růžičková dala návod, jak se krásně pročistí lymfa. Jeden nebo dva dny se pije jen čistá šáva z pomerančů,(tuším 2 l denně, jinak se nic nejí a nepije), ta prý vyžene jedy z tý lymfy. ale přesně to nevím. Třeba si někdo vzpomene.

Není tady

 

#3 11. 7. 2007 15:34

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: "Babský lěta"?

Hm, taky už mě napadlo, že mě "něco chybí"... zinek, kalcium, či tak...butter Nemáme pitnou vodu, tak piju pomerančovou mattonku a krom kafe skoro nic jiného a to vlastně denně a už tak čtyři-pět let. Napadlo mě to, když jsem viděla ty reklamy s tím "připitomělým" výrazem pána, co pil jen něco, už nevím, co... lol Spíš jsem byla zvědavá, jestli to někdo nemá taky a co s tím dělá...nebo kam bych měla vyrazit "na poradu" a nebo, jestli je to fakt "věkem"? Po doktorech nechodím a nechci vypadat, jako trdlo...rodna, ale zas na druhou stranu je to fakt nepříjemná a bolestivá věc... roll

Není tady

 

#4 11. 7. 2007 21:14

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: "Babský lěta"?

Manža-sportovec na křeče, který měl věčně, bral hořčík.
Ale ty otoky bývají snad často následkem špatně průchozích lymfatických cest -anebo pak ledviny,že...ale nebudem malovat čerta na zeď. dumbom
Hellgulíno, Lueta pokud vím dělá lymfatický masáže, zkus ji zatahat za šos.
A Mattonka (mmch, taky jsem naní závislá) má všeho tak akorát, až na právě kalcium -toho má hodně, tak jestli stejný příznaky, jako nedostatek nemůže mít i přebytek kalcia?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#5 11. 7. 2007 21:22

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: "Babský lěta"?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#6 11. 7. 2007 22:43

arwenah
♥♥-----
Místo: Slezsko
Registrovaný: 18. 6. 2007
Příspěvky: 52

Re: "Babský lěta"?

Hellgo,to co popisuješ je hrozné.Doktorka Tě měla lépe vyšetřit a poslat Tě k nějakému odborníkovi.Mě "jen" otékají nohy.Doktorka mi dala punčochy a beru léky-Detralex(jen na předpis) nebo Cilkanol(i bez předpisu).

Upravil(a) arwenah (11. 7. 2007 22:44)


"Nečiň druhým to co nechceš ,aby oni činili tobě."

Není tady

 

#7 13. 7. 2007 0:06

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: "Babský lěta"?

Nevím, jestli je to hrozný, protože po ordinacích nechodím a nevím, co se dělá, dělat má a co třeba ne...lol Ale je fakt, tahle péče mě nevytrhla... butter Punčochy mě naměřili na oteklý nohy, tak že mě normálně padaj a nejsou mě na nic. Mlčela jsem, (jak jinak, když nevím?), no a od tý doby jsem nikde nebyla...smile Detralex, se jmenovaly ty prášky, co jsem měla napsaný k těm punčochám tummenupp stolt a měla jsem mít nohy hozený na "vejšce" a "š*****" s nima... big_smile No jasně, že úspěch žádnej, ale třeba jsem blbě vrtěla... hmm

Není tady

 

#8 13. 7. 2007 11:14

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: "Babský lěta"?

Hellgo, já jsem ve stejném věku..... grater Nohy mi otékaly, bolely. kroutil se mi palec.... léčím se na ortopedii, byly to zborcené klenby, v botách mám na míru vyrobené ortopedické vložky a je to mnohem lepší. I s tím palcem se prý dá něco udělat. tummenupp Beru prášky na vysoký tlak a je to dobré. Jako ozdravnou kůru doporučuju pít  kopřivový čaj, tři měsíce dva šálky denně a pak měsíc vynechat. Nebo do vymizení potíží.... Já si dávám na ledviny čaj "Stop písek". supermario Ovšem, první co mi lékařka na otékání, vysoký tlak a nohy řekla bylo zhubnout..... Nevím, jak jsi na tom "váhově", mě se to povedlo a  celý ten komplex léčby mi fakt pomohl. reta Na deformace nehtů je dobrý křemík.

Není tady

 

#9 13. 7. 2007 12:25

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: "Babský lěta"?

Otíkají mi kotníky a občas příšerně bolí nohy i záda. Chodila jsem na akupresuru, začínala masáží šlapek, masérka mi uvolnila lymfu, říkala, že otoky jsou od zadržování vody v těle, že uvolnila i ledviy. Opravdu jsem pak běhala často na WC asi 2 dny a otoky ustaly. Akupresura stačila 1 x měsíčně. Bohužel, masérka si našla jiné zaměstnání a mně otíkají nohy dál. Normální masហnepomáhá. Zkusím nějaký čaj na odvodnění.

Není tady

 

#10 13. 7. 2007 18:25

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: "Babský lěta"?

...asi vyrazím na tu ortopédii... roll stolt

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů