Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 7. 2007 20:55

trala
♥------
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 3

dovolená bez menstruace

Dobrý den. Jaké máte zkušenosti se spojováním plátíček jednofázové hormonální antikoncepce bez pauzy? Chtěla bych vynechat pauzu, abych nedostala menstruaci a spojit dvě plátíčka dohromady, tak by mě zajímaly vaše zkušenosti. Měly jste při tom (nebo potom) nějaké problémy? Díky za odpovědi.

Není tady

 

#2 11. 7. 2007 8:20

Blanche
♥♥-----
Registrovaný: 27. 3. 2007
Příspěvky: 49

Re: dovolená bez menstruace

Já už jsem to párkrát udělala a žádné potíže jsem neměla. Když jsem dobrala platíčko, vzala jsem hned další a bylo to. Je pravda, že jsem to udělala tak dvakrát do roka, tak to snad tak škodlivé nebude, ale je to individuální.

Není tady

 

#3 13. 7. 2007 15:19

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: dovolená bez menstruace

Taky jsem to párkrát udělala a žádné potíže nevznikly...

Není tady

 

#4 14. 7. 2007 15:35

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: dovolená bez menstruace

Jednou jsem to spojila-dvě platíčka po sobě bez pauzy-a stejně jsem ten menzes dostala ,tak nevím ... hmm

Není tady

 

#5 30. 6. 2008 19:45

REŇAS
Host

Re: dovolená bez menstruace

No tak mě to doslova gynekolog doporučil, vzít 2 pláta bez přestávky,ale jen o tolik dní kolik potřebuji na oddálení a až poté udělat pauzu,to bylo vždy bez problému. Jen zbytek pláta jsem zbytečně vyhodila. Pokud jsem jednou brala 2 celá pláta v kuse,také krvácení mě neminulo,jen,bylo slabší. Jinak ještě předtím,kdy jsem nebrala antikoncepci,mi lékař na oddálení -pozastavení napsal tablety. Jinak,já beru Cilest. stolt

 

#6 24. 2. 2010 12:59

Kristinka.novotna1
♥------
Registrovaný: 24. 2. 2010
Příspěvky: 2

Re: dovolená bez menstruace

Me napsal(a):

Jednou jsem to spojila-dvě platíčka po sobě bez pauzy-a stejně jsem ten menzes dostala ,tak nevím ... hmm

MNě se to nikdy nestalo, mně to vždycky fungovalo a menzes jsem nedostala.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů