Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 27. 12. 2007 0:14

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Šestatřicetiletý a devatenáctiletá

Taky jsem v oblibě u mladších - o 10 let... big_smile Až je mi to podezřelé. Že by to bylo mým smyslem pro humor? wink
Moje mami žije s klukem o něco mladším než jsem já. Už 15 let. Tak asi tolik o věku..... big_smile

Není tady

 

#52 27. 12. 2007 0:15

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Šestatřicetiletý a devatenáctiletá

Jo a ještě něco. Motto že jsi "dostala"? Motto, které o mně něco napovídá, bych si tedy od někoho "naimplantovat" nenechala. smile
Ale samozřejmě to beru tak, že je to Tvoje věc. vissla

Upravil(a) Tercila (27. 12. 2007 0:39)

Není tady

 

#53 27. 12. 2007 10:22

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Šestatřicetiletý a devatenáctiletá

Tercila napsal(a):

Jo a ještě něco. Motto že jsi "dostala"? Motto, které o mně něco napovídá, bych si tedy od někoho "naimplantovat" nenechala. smile

Tercilo, ale když ty jsi pořád tak děsně vedle offtopic


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#54 27. 12. 2007 12:31

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Šestatřicetiletý a devatenáctiletá

big_smile No, že jsem vedle, to mi zrovna v případě Tvého motta vůbec nevadí big_smile, není to pro mě vůbec podstatné. To jsem jen reagovala na Tvou větu o tom, že jsi motto "dostala". Na toto téma zapomenu hned, jak kliknu na jiné okno, tak to klidně nech být, big_smile tummenupp.

Není tady

 

#55 27. 12. 2007 12:39

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Šestatřicetiletý a devatenáctiletá

Copak já, já to klidně nechám být, to jen ty mᚠs mým mottem nějaký problém.
Útěchou ti může být, že v tom nejsi sama, takových je tu víc smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#56 27. 12. 2007 15:17

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Šestatřicetiletý a devatenáctiletá

Axi napsal(a):

Eset sice hovoří o mně, ale vyjadřuje tím jenom strach, že až bude stará, pak její manžel - soudí ho podle sebe, sama totiž hodnotu bližního měří podle věku. Jedna z těch čtyřech, které jsem kdy v životě miloval, byla o deset let starší než já.

Krásné vánoce, a jste mladí nebo staří.

Tento strach je více než oprávněný , v určitém věku již žena není dostatečně atraktivní a  proto  je odsunuta.

Není tady

 

#57 27. 12. 2007 15:42

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Šestatřicetiletý a devatenáctiletá

Ivana*M napsal(a):

Tento strach je více než oprávněný , v určitém věku již žena není dostatečně atraktivní a  proto  je odsunuta.

Teda Ivano, že tě "huba nepálí".... Že to říkᚠprávě ty, taková krásná ženská roll
A tu krásu nemᚠjen navrchu, ale i uvnitř.... jen jako bys o tom vůbec nevěděla... nebo nechtěla vědět????

Navíc ne všichni muži takhle přemýšlejí. Ne všichni jsou tak povrchní a stačí jim tak málo.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#58 27. 12. 2007 16:02

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Šestatřicetiletý a devatenáctiletá

Pandorraa napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

Tento strach je více než oprávněný , v určitém věku již žena není dostatečně atraktivní a  proto  je odsunuta.

Teda Ivano, že tě "huba nepálí".... Že to říkᚠprávě ty, taková krásná ženská roll
A tu krásu nemᚠjen navrchu, ale i uvnitř.... jen jako bys o tom vůbec nevěděla... nebo nechtěla vědět????

Navíc ne všichni muži takhle přemýšlejí. Ne všichni jsou tak povrchní a stačí jim tak málo.

Jasně, že ne všichni, třeba ten můj ne, ale kdo ví , co se ještě může stát.
Ale, když si čteš ty příspěvky , tak tě to musí napadnout nebo ne ?

Není tady

 

#59 27. 12. 2007 18:24

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Šestatřicetiletý a devatenáctiletá

Pandorraa: Copak já, já to klidně nechám být, to jen ty mᚠs mým mottem nějaký problém.
Útěchou ti může být, že v tom nejsi sama, takových je tu víc smile

Pandorro, co Tě v životě rmoutí, že nazývᚠhned něco problémem? sad
Notabene tedy všechno, čeho si někdo všimne - je problém? To snad ne, to bychom za chvíli nemohli o ničem ani diskutovat. Mně původně jenom napadla myšlenka, že podle Tvých různých příspěvků by se dalo uvažovat buď o zařazení do první části a někdy o zařazení do druhé části toho motta big_smile, brala jsem to tak trošku jako "vtip", já v tom opravdu žádný problém nevidím big_smile. Při Tvých neustálých řečech o svobodě a právech mě jenom zarazilo to, že si někdo nevybere motto sám, nýbrž ho dostane - to je věc, která pouze souvisí s něčím, co člověka třeba zarazí, ale v žádném případě to není PROBLÉM tummenupp. (To jsi těch opravdových tedy asi v životě zažila málo, jestli zmínku o jedné větě považuješ za problém). Ale jestli to tak vidíš Ty, to se samozřejmě nedá nic dělat.

Není tady

 

#60 28. 12. 2007 10:20

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Šestatřicetiletý a devatenáctiletá

Ivano,
nemusí smile. Já si myslím, že se nedá zobecňovat..... a pokud žena po letech zjistí, že si vzala povrchního pitomce, nebo zoufalce, který má v padesáti pocit, že mu ujede poslední vlak, pokud si nenabrnkne dvacetiletou přítelkyni, tak "chyba" se stala buď už před lety a nebo ve chvíli, kdy ona žena strčila před prvními signály, že se něco děje, hlavu do písku.
Já si myslím, že všechna proto mají svá proč a že to není tak jednoduché, aby to bylo jen o věku či atraktivitě.
Prostě si nemyslím, že tento strach je víc než oprávněný.

Tercilo,
fajn. A proč mi to tedy tak sáhodlouze vysvětluješ?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#61 11. 1. 2008 18:00

eset
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 458

Re: Šestatřicetiletý a devatenáctiletá

Axi napsal(a):

Eset sice hovoří o mně, ale vyjadřuje tím jenom strach, že až bude stará, pak její manžel - soudí ho podle sebe, sama totiž hodnotu bližního měří podle věku. Jedna z těch čtyřech, které jsem kdy v životě miloval, byla o deset let starší než já.

Krásné vánoce, a jste mladí nebo staří.

Axi , kedze moj muz nieje povrchne ho--do, tak z tohoto ozaj strach nemam. V suvislosti s tebou som vyjadrila nazor, ze na zenu o 21 rokov mladsiu mas slinku, oproti 21 rokov starsej - ale len preto, ze sa tvaris ze o vek nejde.Naozaj pochybujem ze nepozeras na vek, co sa zien tyka. ostatne o tom pises sam, ze mladsie ti chutia viac. O 10 let starsia neni to iste ako o 21 let starsia.

ohladom temy: naozaj by si bol benevolentny, keby napr. tvoj 19 rocny syn mal pomer s 36 roc. zenou , matkou deti od roz nych muzov? pripadne tvoja zena pomer s 19 roc. chlapcom? atd. atd.

mmchd, kedy si zacal pravidelne nepravidelne zamienat svoju zenu ty? ja viem, viem nevymenil si ju detto...
podla vsetkeho miluje tvoja zena viac teba, ako ty ju.

prajem ti vsetko dobre v r. 2008..............................


Ak a opantala jeho pokojná sila alebo jej čaro, ak sa očarený oddáš, to nie je láska, ale porážka.

Není tady

 

#62 23. 1. 2008 11:29

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Šestatřicetiletý a devatenáctiletá

Májajája napsal(a):

Nemají, až jí bude třicet potká úžasnou pětadvacítku a udělá to zase. Soudím dle případů ze sousedství, otec si stále vesele užívá a několik BM živoří a starají se o děti.

++

Mᚠpravdu, Májo, až jí bude 30 , ONA potká úžasnýho 25....., a co pak se starym....ale třeba on bude aspoň ochoten doma hlídat  svoje páté, popř. šesté mimčo se svojí třetí ženou.....kurňa, to ale aby  slušně
vydělával...:-)).

Hmmm, to vidím já ze svého středněvěkého pohledu, ale přesvěčte nějakou  musím napsat naivní 19, že toto není to pravé ořechové.....ten  několikaletý věkový rozdíl  bych ani  nebrala jako velký problém ( i když na disco asi moc chodit nebudou), ale ty 4 "závazky"....to by mohl být problém pro všechny zúčastněné strany....:-((

No, ale když ON je v rozletu a rozsévání semene( nechci, aby to vyznělo nějak sprostě, ale spíše věcně),  co  kdo nadělá....

Není tady

 

#63 28. 6. 2009 21:32

RoseK
♥------
Registrovaný: 24. 6. 2007
Příspěvky: 2

Re: Šestatřicetiletý a devatenáctiletá

Tak milé dámy, jsou to dva roky, on od bývalé odešel před 1,5 rokem, zařídili si byt, rodiče se s tím smířili. Od Vánoc jsou zasnoubení, budou se brát příští rok. Plánují miminko a společnou budoucnost:-)

Není tady

 

#64 28. 6. 2009 22:58

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: Šestatřicetiletý a devatenáctiletá

Pandorraa napsal(a):

motto, které jsem mimochodem "dostala",

Pan, "nedostalas" ho náhodou ode mě? Pamatuju si dobře, že se ti v příspěvcích objevilo krátce poté, co jsem o tomhle principu něco psala na tvou adresu? smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů