Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 6. 7. 2007 21:28

luky14
♥------
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 11

holky poradte

cauky,obracim se navaz s prozbou pac je vas tu hodne a doufam ze mi pomuzete,sem hrozne zamilovanej do jedny holky:hjarta: ,pls poradte co by dostalo vas,cim bych na ni mohl zapusobit a zaujmout.

ps.moc mi na tom zaleti

devcata predem moc dekuji.hjartahjartahjartahjartahjartahjarta

Upravil(a) luky14 (6. 7. 2007 21:29)


http://img474.imageshack.us/img474/9797/britneyspearspikph9.jpg

Není tady

 

#2 7. 7. 2007 14:32

Jessie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 809

Re: holky poradte

Hlavně buď sám sebou a nesnaž se hrát si na někoho jiného. To je nejdůležitější.
Vždycky se snaž vypadat upraveně - a hlavně příjemný a milý úsměv. Jinak ti těžko můžu poradit, protože tě vůbec neznám - záleží na mnoha okolnostech i na tom, jaká ta dívka je.


Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

 

#3 8. 7. 2007 0:27

TamtaOna
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 3. 2007
Příspěvky: 309

Re: holky poradte

Souhlas s Jessie... na každou z nás působí uplně něco jiného... některá ráda zjev, jiná srandu, další inteligenci... je to různé smile
Poznej, co ona chce a tím na ni zapůsob (ale přirozeně)

Není tady

 

#4 8. 7. 2007 18:05

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: holky poradte

a taky na ni netlač.. nemusí se to vyplatit... mohlo by jí to připadat moc dotěrné....  já vím jak ti je, já prožívám právě te´d to samé... a sem do té holky kua zamilovaný.. ona už to naštěstí ví... už měsíc spolu tajně chodíme..... jenže nejhorší je, že ten její když sem s ní sám tak nevidí jestli se líbáme, nebo se držíme za ruce atd.. ale když jde někam celá partie, tak já se na to musím dívat, a dělat že mi to nevadí... ví š co to je za hnus dívat se na svoji holku, jak se líbá s jiným ? to ti škube srdce na malé kousky... chce se s ním rozejít až po Mástrs of rock, pač by tam pak bylo dusno...., a já sem začal být te´d strašně žárlivý.. pač ona se s nímte´d udobřila aby to tam proběhlo v klidu a ani mi te´d nenapíše zprávu...a byl sem moc dotěrný.. moc sem na ni tlačil, tak sme se dohodli, že se až do mástru nebudeme kontaktovat.... hochu nevím jak to vydržím, mám z toho deprese jako prase, mám strach, že mu to pak neřekne.... aže dá kopačky mě..  al enějak to musím přežít, ani mi nechce říct, že mě miluje, a před tím mi to říkala.. mám fakt strach... . mě pomáhá na depku cvičení, ale musím tam být aspoň 4 hodiny v kuse.. pač mám už docela dobrou fyzičku a nemůžu se pořádně unavit...., natolik abych na ni nemyslel a na to co by my mohla potom říct.. no.. sem se nějak moc rozkecal.. ale muselo to jít ven.. a tady se mi k tomu otevřeli dveře... mě si lidi úplně klepou ruce když mám ty deprese.. to je děs.. vždycky si říkám: proč mě nemůže srazit nějaké auto..... a pak si řeknu : ale to bych jí přece nemohl udělat nechat ju s ním....... sem prostě zamilovaný až po uši, miluju její oči, její úsměv, rád se jí prohrabuju ve vlasech držím ji za ruku, objímám ji... a jí se to taky líbí... ale aji tak mám strašný strach....

Není tady

 

#5 8. 7. 2007 18:07

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: holky poradte

to jen abys věděl, že vím jak na tom seš..... že si nevymýšlím... řekl bych, že sem na tom hůř než ty... pač toto je holka se kterou bych chtěl strávit zbytek živata a mám stach že nebudu moct....

Není tady

 

#6 8. 7. 2007 19:42

luky14
♥------
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 11

Re: holky poradte

jj diky a nevite jak,kdy a jestli vubec ji mam rict co k ni citim??


http://img474.imageshack.us/img474/9797/britneyspearspikph9.jpg

Není tady

 

#7 8. 7. 2007 21:44

luky14
♥------
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 11

Re: holky poradte

Jinak CeltikDragon hodne stesti,jo z tou holkou mame poustu spolecnejch zajmu,jako napriklad hudbu,oba dva uz velmi dlouho hrajeme na hud nastroje(ona na kitaru,ja 8let na el.piano a 1rok na klavír)...a zpoustu dalsich.


http://img474.imageshack.us/img474/9797/britneyspearspikph9.jpg

Není tady

 

#8 24. 8. 2007 12:47

Teresa55
♥------
Registrovaný: 22. 8. 2007
Příspěvky: 18

Re: holky poradte

Rekni ji to o samote a nebo ji posli dopis,to me osobne by teda uplne dostalo...padla bych Ti kk noham:),nebo ji slož báseň a pošli jí ji...Nebo namaluj třeba na chodník obrovský srdíčko s jejjím jmnem....Buď jiný než ostní,poslouchej jí,pamatuj si jjeí názory a ohrom jí třeba dokonalou znalostí něčeho co má ráda(např.jejstli má psa nějaké rasy nastuduj si vlastnosti atd. a pak-v VHODNÉ CHVÍLI-ji to vylož).Nedělej ze sebe velkýho kluka co všechno zvládne,ukaž jí že mᚠsrdce...ale hlavně,chovej se k ní tak jemně,jako by to byla poslední růžučka na světe...to snad musí zabrat:)Godně štěstí

Není tady

 

#9 24. 8. 2007 12:50

Teresa55
♥------
Registrovaný: 22. 8. 2007
Příspěvky: 18

Re: holky poradte

Vyhoda dopisu je,ze se nebudes zakoktavat pritom,jak ma nadhernej usmev....Jo a jeste neco-prirovnej k ncemu barvu jejich očí,třeba ja nevim k atmosfeře oceanu nad kterym zapada slunce...

Není tady

 

#10 24. 8. 2007 12:51

Teresa55
♥------
Registrovaný: 22. 8. 2007
Příspěvky: 18

Re: holky poradte

CD
Lituju Te....ale jednou bude lip

Není tady

 

#11 1. 9. 2007 23:27

Lil.Netty
♥------
Registrovaný: 28. 8. 2007
Příspěvky: 11

Re: holky poradte

Bud sam sebou...Zadnej namachrovanej frajirek, co ma vsecko na haku. Bud pozornej a hodne se usmivej. To na holky plati:) Nevypravej historky o tom, jak ses kde opil, kdy a na jakym mejdanu se tvuj kamos pozvracel a jaka to byla sranda:D To taky holky zrovna dvakrat nezajima;) Zajimej se o ni...Jake ma konicky, kam chodi do skoly, co ma a nema rada...Mne treba hrozne potesi ruze:) Muj pritel mi je nosi casto a vzdycky mi vykouzli usmev na rtech:) Pak taky sklada basnicky, nebo mi nechava zamilovany vzkazy na icq:) A to stoprocentne zabira:)) Holky jsou vetsinou romanticky, ktere potesi malickost..smile

Není tady

 

#12 2. 9. 2007 19:51

allyane
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 3. 2007
Příspěvky: 120

Re: holky poradte

a jeste tresnicka na dort....penke ne navon ju??? na me strasne zabira kdyz kolem me projde sympatickej kluk  a pekne voní......vís taková ta nevtíravá pánská vůně, přitažlivá proste krásná hlavne si myslim ze by nemusela byt moc korenená  ale spis takova jarni lehka.....i kdyz jaro neni...a proste ze sebe nic nedelej! jo a to co rikala lil.netty s tim kdyz vykladas kde ses opil a jaky si mel holky pred tim a sky si kde spal a ze si zazil tyden v lihu a ze si mel 3 holky zaroven, reknu ti to holky podle me nenaviddej a ja nejvic tohle mi vykladal a porad vyklada muj byvalej je to nechtny tak nato pozor.......preju hodne stesti

Není tady

 

#13 2. 9. 2007 19:52

allyane
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 3. 2007
Příspěvky: 120

Re: holky poradte

a mimochodem holky v sobe maji romantiky hodne.....a ja taky ja jsem se svim pritelem uz dyl......dal mi krasny prstynek s velkym kaminkem a rekl m k tomu moc peknych slov....dokonce jestli si ho vezmu.....alre nato jsem jeste mlada....ale to nejspis myslel do budoucna....hehe proste romantika je neco klasnyho tak ji casem prekvap treba ruzi.....na prstynek se asi jeste moc neznate .......ale kyticka potesi!!!moc;)

Upravil(a) allyane (2. 9. 2007 19:54)

Není tady

 

#14 2. 9. 2007 20:03

nexxi
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 4. 2006
Příspěvky: 607

Re: holky poradte

no.. většina holek je romantickejch.. občas jim závidím jak jsou nadšené z procházky za svitu hvězdiček, ze západu slunce, z kytičky, svíček.. hmm a mě to jak na potvoru vůbec nic neříká toto.


" Je lepší litovat, že jsme něco udělali, než toho co ne."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů