Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 7. 2007 17:05

Danda
♥♥-----
Registrovaný: 23. 6. 2007
Příspěvky: 29

Sex v menopauze

Vie mi niekto poradit ako je to s otehotnenim v menopauze.Mam 52 r.a uz dva roky som nemala menzes.Mozem este otehotniet? Ako to zistit?Viem,ze to moze zistit gynekolog testami(hormony atd.),ale ako to zistim ja?Nedavame si pozor a bojim sa,aby som neotehotnela.

Není tady

 

#2 3. 7. 2007 20:05

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sex v menopauze

To je snad blbej vtip, ne? Blbější dotaz byl už jen ten o semenu v oku usch


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#3 3. 7. 2007 20:30

Maxík
Host

Re: Sex v menopauze

To je tak, když někdo nepoužívá brýle a navíc nepolyká ...! vissla

 

#4 3. 7. 2007 20:53

host5522
Host

Re: Sex v menopauze

PPavlaa napsal(a):

To je snad blbej vtip, ne? Blbější dotaz byl už jen ten o semenu v oku usch

Akorát že to o semenu v oku byl vtip. Ale tohle je asi taky.

 

#5 3. 7. 2007 21:41

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sex v menopauze

yellow108 napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

To je snad blbej vtip, ne? Blbější dotaz byl už jen ten o semenu v oku usch

Akorát že to o semenu v oku byl vtip. Ale tohle je asi taky.

..mě taky napadlo tongue


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#6 3. 7. 2007 23:46

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: Sex v menopauze

Teda chudák Danda - vy jí dáváte! Nicméně možná ten dotaz není tak zcestný, jak by se mohlo zdát. Kdesi jsem se dočetla, že žena je považována za spolehlivě neplodnou až rok poté, kdy dostala poslední menstruaci.

Není tady

 

#7 4. 7. 2007 7:07

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Sex v menopauze

maya napsal(a):

Teda chudák Danda - vy jí dáváte! Nicméně možná ten dotaz není tak zcestný, jak by se mohlo zdát. Kdesi jsem se dočetla, že žena je považována za spolehlivě neplodnou až rok poté, kdy dostala poslední menstruaci.

To je sice hezké, ale ona píše že neměla menstruaci už dva roky.
Mně ten dotaz přišel taky jako vtip jelikož jsem nemohla uvěřit že by někdo byl s prominutím tak bl... hloupý takže se přikláním k vtipu. Mám chu založit diskuzi "mám odstraněnou dělohu, mohu být těhotná?" lol


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#8 4. 7. 2007 8:39

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Sex v menopauze

no jistě!!! mmimoděložně, mimotělně, mimosmyslově..... ve snech.... v přáních.... a hlavně: mimochodem....

Není tady

 

#9 4. 7. 2007 8:57

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: Sex v menopauze

Ale no tak..snad se tady na Babinetu může každý zeptat, na co chce, bez toho, aby se tady do něj/ní všichni naváželi...každý máme někdy hloupé otázky, někteří i po menopauze big_smile¨

Já si ale taky myslím, že je to na 99,9% impossible

Není tady

 

#10 4. 7. 2007 8:58

keny
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 8. 2006
Příspěvky: 882

Re: Sex v menopauze

No musím se zastat v té době kdy se asi danda vzdělávala ve škole co sex.tématiky týče dostala asi velmi pestré informace.....usch
Tak prosím trochu ohledu ,každý jsme na tohle jiný.....






Já dělala ve špitále zdr.sestru a co tam kolikrát z těch ženských vypadlo.....to by jste se teprv počůraly smíchy...
např,:Jedna paní potřeboval (i když v pokročilém věku hodně přes 50) vložky byl nějaký problém a tak je dostala, jenže snacha se rozhodla pro koupi tenkrát asi nějakých RIA nebo co, no a milá paní si je nalepila no jenže tím lepícím proužkem nahoru!!!!!!
A věřte, že se ta paní opravdu neholila................lollol


http://www.etickr.com/ticker.php?img=9,99,122,0,CD,MjAwNy8xMS8wNg==,QW5kZWxrYQ==http://www.etickr.com/ticker.php?img=9,111,130,0,CD,MjAwNC8wOC8yMQ==,TWlrdWzhcw==

Není tady

 

#11 4. 7. 2007 9:34

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Sex v menopauze

Keny, tohle se naší kamarádce taky stalo a křičela jau jau, když jí měnila, hodně jsme si pobrečeli.Druhá kamarádka si ještě v 55 letech myslela, že čůrá stejnou "dírou", jakou se miluje.I to se v životě stává.Sexuální osvěta byla dříve opravdu katastrofální.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#12 4. 7. 2007 9:41

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Sex v menopauze

No přátelé chtělo by to trochu respektu k druhým, nezlobte se na mě. To že někdo jiný neví co vám připadá samozřejmé neznamená že si zaslouží abyste se do něj/ní naváželi. Třeba zase v jiných oblastech toho ví víc než vy wink

Takže Dando, myslím že můžeš být klidná, otěhotnění už opravdu nehrozí. Ona ta šance otěhotnět prudce klesá po 40, i když ještě mentruace je a k ovulaci dochází. U tebe, jelikož už mentruaci dva roky nemáš, očividně žádná vajíčka nedozrávají, takže si můžeš užívat sexu bez obav a s antikoncepcí se neobtěžovat smile

tak si to užij tummenupp


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#13 4. 7. 2007 10:11

Hannah
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 529

Re: Sex v menopauze

Ronjo,dcero loupežníka, konečně rozumná odpověď ! Dva roky bez menstruace po padesátce jsou tutovka.
Pro řehnící se většinu: osm let bez krvácení,lékař nepochyboval o předčasném přechodu a ZÁZRAK.Zázraku bylo letos 31.Matce tehdy ale ještě nebylo padesát.

Není tady

 

#14 4. 7. 2007 20:49

Danda
♥♥-----
Registrovaný: 23. 6. 2007
Příspěvky: 29

Re: Sex v menopauze

Ronja,Hanah dik.Konecne odpoved,ktoru som cakala.Vedela som,ze ked nedochadza k ovulacii,je to nepravdepodobne,ale nebola som si ista.Tiez som pocula vselijake pribehy .Ja som asi trosku blba v tychto veciach,preto som sa chcela uistit.

Není tady

 

#15 4. 7. 2007 20:52

host5522
Host

Re: Sex v menopauze

Dando, já si teda myslím, že 52letá žena se o takových věcech ujišuje leda v ordinaci gynekologa.
Proto jsem nabyla dojmu, že si nějaký pubescent dělá srandičky.

Upravil(a) yellow108 (4. 7. 2007 20:53)

 

#16 5. 7. 2007 10:56

Danda
♥♥-----
Registrovaný: 23. 6. 2007
Příspěvky: 29

Re: Sex v menopauze

Yellow 108 mas pravdu.Prepiskla som to.Na blbu otazku blbe odpovede.No ale ved aj kon ma styri nohy a obcas sa potkne.Nemam doveru vo svoju gynekologicku,tak som si myslela ,ze sa opytam tu.No uz sa pytat nebudem.Dik vsetkym

Není tady

 

#17 5. 7. 2007 11:01

host5522
Host

Re: Sex v menopauze

Dando, ale jen se tu klidně ptej. Jen to příště zformuluj jako dospělá žena...  wink

Nechtěla jsem se tě ničím dotknout.

 

#18 5. 7. 2007 11:38

nexxi
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 4. 2006
Příspěvky: 607

Re: Sex v menopauze

Danda z teho si nic nedělej, hold to tu už není co to bejvalo.. bohužel.. nějak se to zvrtlo


" Je lepší litovat, že jsme něco udělali, než toho co ne."

Není tady

 

#19 5. 7. 2007 17:51

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sex v menopauze

Danda napsal(a):

Yellow 108 mas pravdu.Prepiskla som to.Na blbu otazku blbe odpovede.No ale ved aj kon ma styri nohy a obcas sa potkne.Nemam doveru vo svoju gynekologicku,tak som si myslela ,ze sa opytam tu.No uz sa pytat nebudem.Dik vsetkym

Jestli ti nevyhovuje tvůj gynekolog, proč ho prostě nezměníš.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#20 6. 7. 2007 7:20

Hannah
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 529

Re: Sex v menopauze

Nevím odkud je Danda ale u nás změnit ženského ,stejně jako zubního lékaře nelze.Nejsou.Gynekologové přijímají nově jen dcery svých pacientek.

Není tady

 

#21 6. 7. 2007 9:59

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sex v menopauze

vavava tak to mě nenapadlo, u nás tohle není problém, tady si můžem vybrat. Já už mám třetího gynekologa usch


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#22 6. 7. 2007 11:03

nexxi
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 4. 2006
Příspěvky: 607

Re: Sex v menopauze

Hannah faaakt?? to si z malýho nebo většího města? u nás je jeden ale po vesničkách kolem jich pár je tak není problém si vybrat


" Je lepší litovat, že jsme něco udělali, než toho co ne."

Není tady

 

#23 6. 7. 2007 15:45

Hannah
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 529

Re: Sex v menopauze

nexxi napsal(a):

Hannah faaakt?? to si z malýho nebo většího města? u nás je jeden ale po vesničkách kolem jich pár je tak není problém si vybrat

Ústí n.L.

Není tady

 

#24 6. 7. 2007 22:05

fena
♥------
Registrovaný: 23. 6. 2007
Příspěvky: 13

Re: Sex v menopauze

Dando,nemᚠse za co omlouvat!Já na to pohlížím ze strany člověka,který uzce pracuje s lidmi a jejich problémy!Snažím se odpovědět a pomoci každému,i kdyby mi otázka připadala směšná!Každý člověk má právo na otázku a odpověď,ne?A děvčata by se asi dost divila,s čím klienti přichází!Je chyba zřejmě na straně tvého gynekologa,když s ním nemůžeš prodiskutovat věc,která tě trápí!Myslím,že bys mohla zkusit najít jiného!A co třeba sestřička od tvého lékaře?U  nás je bezva i porodní asistentka na gyn.ambul.To jen taková malá rada.Vím,že je to o štěstí!Dando,přeju ti,aby na tvou příští otázku byly vstřícnější reakce!

Není tady

 

#25 6. 7. 2007 23:08

Danda
♥♥-----
Registrovaný: 23. 6. 2007
Příspěvky: 29

Re: Sex v menopauze

Dik vsetkym.Ja mam gynekolozku a mala som problem s ktorym som sa na nu obratila,ale nebola som spokojna s odpovedou.Ked som si pytala papiere,ze pojdem inam,povedala mi ,ze si najprv musim najst ineho lekara a ona mi tam posle papiere.Potom stahovala ordinaciu a nakoniec mi povedala,ze mi dokumentaciu stratila.Teraz vlastne nemam zaznamy 25 rokov dozadu.Chodim k nej len na nutne prehliadky,aj to s nechutou.Nevychadza mi to ani casovo hladat noveho gynekologa.Ale je to mozno aj moja pohodlnost.Uvidim.Mozno sa donutim zmenit to.A mate pravdu,nabuduce sa viac zamyslim nad tym,co sa budem pytat.Este raz dik.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů