Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 7. 2007 14:01

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Neklidné dítě

Zatím stále kojím, ale pohrávám si s myšlenkou dávat uv.
Malá je pokojení neklidná, spí cca půl hodiny, pak se probudí a brečí. Je nevyspalá, chce se jen ududlávat, nosit a i na ruce řve. Někdy i prso odmítá,prostě s ní není žádná legrace.
Vydrží spát akorát v kočárku i tři hodiny, ale musím s ní jezdit.
Večer po nakojení v osm vydrží spát do půl druhý na další kojení.
Zkoušela jsem jí dát nutrilon, vypila 150 a byla hodnoučká, vydržela si hrát sama půl hodiny pod hrazdičkou, pak si začala žmoulat oči, dala jsem jí spinkat a spí už hodinu bez probuzení.
V šesti týdnech jsme bojovali s kojením dva dny, kojila jsem jí každou hodinu, protože se mi zdálo, že mám málo mlíka. Pak se vše urovnalo a dál jsme pokračovali v pohodě, až na tu neklidnost.
Mlíka mám dost. Po kojení odstříkám i 50ml.
Já vůbec nevím. Nervujeme se už celá rodina. Klukům vadí, že malá pořád řve, manžel dneska zdrhl do hospody - no podpora.
Ale já kojit chci, ale je to u nás trápení.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#2 1. 7. 2007 16:02

Helča2
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 5. 2006
Příspěvky: 987

Re: Neklidné dítě

Dušičko, mám stejný problém s naší malou.V postýlce spinkat nechce, brečí.Jakmile si jí vezmu do postele spinká jako dudek.Když brečí tak jí dám vždy napít na uklidnění, ale mám pocit, že celý den nedělám nic jiného :-))) . Doktorka mi říkala, že se vlastně u mě uspává a musím jí nemilosrdně nechat plakat :-((( a odnaučí se to, jinak prý budu úplný otrok. V kočárku taky malá pěkně spinká,ale nemůžu celý den chodit jen venku,taky musím uvařit hladové rodině.Takže chodíme ven tak na 2-3 hod.Někdy to stihneme i 2x za den. O neklidných dětech a kojení píší i na  www.baby-cafe.cz.  (NOČNí KOJENí VERSUS KLIDNÝ SPÁNEK - Pomoc pro nevyspané a zoufalé maminky).
Ale určitě kojení nevzdávej, je to zdravější, pohodlnější, rychlejší a taky levnější.


http://www.rodice.cz/metrik/3640.png


http://ticker.7910.org/as1cA1P0g410010Mzk0MTIxfDAwMDY3NDRkfCBadXphbmthIG3h.gif
nar. v úterý 15.5.2007 ve 23:55 hod v Motole, váha  3,60 kg a  49 cm *

Není tady

 

#3 2. 7. 2007 14:11

lulu24
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 3960
Web

Re: Neklidné dítě

Já bych se na to vyprdla. Kojení je určitě lepší v mnoha směrech než UV, ale určitě bych se kvůli tomu takhle nenervovala. Já si stejně nemyslím, že kojený děti jsou pak zdravější než ty na sunaru....

Není tady

 

#4 8. 11. 2007 22:42

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Neklidné dítě

Tak si ted tady čtu starší příspěvky.
A třeba bude mít nějaká mamina - stejný problém jako já v červenci.
Takže - kojíme vesele dál, s uplakané holčičky se stala usměvavá holka. Pořídila jsem šátek, chodila po bytě se spící Markétkou v šátku, a ted - usíná sama bez pláče v postýlce.
Ten řev  hlady nebyl.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů