Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 28. 6. 2007 15:33

Marie N
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2838

Re: Mám se bát?

BB napsal(a):

vašek napsal(a):

:-))) ty písmenka jsou fakt dobrý

No, aspoň "je jasno"  lol

Opice a Pipina..........


S ženou je to jako s obrazem, hlupák nepozná jakou má cenu dokud nezjistí jak mnoho je za ni ochoten dát druhý.

Není tady

 

#27 28. 6. 2007 15:39

x52658
Host

Re: Mám se bát?

vašek napsal(a):

jééé bazalko kdybych psal já, tak píšu tobě ne manželovi :-)))))

pussa no jó,Vašíku,jenže já bych si tě tam (do seznamu!!!)strčila jako Vendulku... reta

 

#28 28. 6. 2007 17:41

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Mám se bát?

mashanka napsal(a):

Já, kdybych byla chlap a chtěla maskovat, že si dopisuji s holkama, zadám si je do mobilu i do ICQ mužskými jmény a bude pokoj. Já mám taky v seznamu takhle pár mužů - prostě Karolína, Zdeňka a Vlaďka smile - a nikdo s tím žádný problém nemá smile
Škoda, že muže tohle nenapadne. Buď jsou tak blbí nebo to dělají schválně, aby byli prosvé ženy přitažlivější, když je o ně zájem - jsou prostě divní

Tak toto už je starý a dost chlápků už na to dojelo....to bych u chlapa považovala za hloupé, bez nápadu...tohle by mě totiž taky napadlo, dát tam jména naopak, ze mě by vola neudělal reta


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#29 28. 6. 2007 17:52

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Mám se bát?

Salen napsal(a):

Já bych se bála. Kamarád taky rád a je otázka času, kdy se holky budou chtít poznat osobně. A ze své zkušenosti vím, jak takové anonymní hovory na chatu probíhají - flirt ve velkém. Nemusí z toho být nic, protože na chatech se vedou silné řeči, pak se ukáže že realita je jiná, ale přes písmenka a hlas se zblbne rychle a často. Nová doba ....

souhlas, vždycky je to tak trochu na hraně, taky bych nebyla v klidu...a šup s ním zpátky do ložnice, jaký v obýváku dumbom a doma víc zapřáhnout, a nemá roupy, jsou to taky jeho děti, jeho domácnost...trocha práce navíc mu neuškodí a ty budeš víc odpočatá a v pohodě pussa


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#30 28. 6. 2007 17:55

x52658
Host

Re: Mám se bát?

PPavlaa napsal(a):

mashanka napsal(a):

Já, kdybych byla chlap a chtěla maskovat, že si dopisuji s holkama, zadám si je do mobilu i do ICQ mužskými jmény a bude pokoj. Já mám taky v seznamu takhle pár mužů - prostě Karolína, Zdeňka a Vlaďka smile - a nikdo s tím žádný problém nemá smile
Škoda, že muže tohle nenapadne. Buď jsou tak blbí nebo to dělají schválně, aby byli prosvé ženy přitažlivější, když je o ně zájem - jsou prostě divní

Tak toto už je starý a dost chlápků už na to dojelo....to bych u chlapa považovala za hloupé, bez nápadu...tohle by mě totiž taky napadlo, dát tam jména naopak, ze mě by vola neudělal reta

No,ze mě ho dělal  dumbomgrater

 

#31 28. 6. 2007 18:29

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Mám se bát?

bazalka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

mashanka napsal(a):

Já, kdybych byla chlap a chtěla maskovat, že si dopisuji s holkama, zadám si je do mobilu i do ICQ mužskými jmény a bude pokoj. Já mám taky v seznamu takhle pár mužů - prostě Karolína, Zdeňka a Vlaďka smile - a nikdo s tím žádný problém nemá smile
Škoda, že muže tohle nenapadne. Buď jsou tak blbí nebo to dělají schválně, aby byli prosvé ženy přitažlivější, když je o ně zájem - jsou prostě divní

Tak toto už je starý a dost chlápků už na to dojelo....to bych u chlapa považovala za hloupé, bez nápadu...tohle by mě totiž taky napadlo, dát tam jména naopak, ze mě by vola neudělal reta

No,ze mě ho dělal  dumbomgrater

:usch:ten tvůj nemá žádnou fantazii hmm pošli ho ke mně, dám mu školení tongue

Upravil(a) PPavlaa (28. 6. 2007 18:30)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#32 28. 6. 2007 18:40

x52658
Host

Re: Mám se bát?

PPavlaa napsal(a):

bazalka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


Tak toto už je starý a dost chlápků už na to dojelo....to bych u chlapa považovala za hloupé, bez nápadu...tohle by mě totiž taky napadlo, dát tam jména naopak, ze mě by vola neudělal reta

No,ze mě ho dělal  dumbomgrater

:usch:ten tvůj nemá žádnou fantazii hmm pošli ho ke mně, dám mu školení tongue

Ti dík,ale snad-já bych to už ani nechtěla potřebovat! kapitulation

 

#33 28. 6. 2007 19:18

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Mám se bát?

bazalka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

bazalka napsal(a):


No,ze mě ho dělal  dumbomgrater

:usch:ten tvůj nemá žádnou fantazii hmm pošli ho ke mně, dám mu školení tongue

Ti dík,ale snad-já bych to už ani nechtěla potřebovat! kapitulation

pussa miláčku to víš, že ne, ty už budeš jen šastná wink pussa


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#34 28. 6. 2007 19:42

x52658
Host

Re: Mám se bát?

No joooo,tááák šastná,až se z toho pominu a odvezou mě do Bohnic! big_smilereta

 

#35 28. 6. 2007 21:41

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Mám se bát?

Jelimánek napsal(a):

adra: možná se bojím, že ho pálí se mnou dobré bydlo. Protože já jsem takovej malej tolerantní a usměvavej blbec...

Bojis se ze by Te kvuli tomu opustil? Tak to Ti reknu rovnou ze ne. A i "kdyby" tak toho nakonec muze i litovat.
Nemaluj certa na zed.To je velka chyba,malovat si obrazy hrozivych predstav jiz dopredu.
Bud mu dobrou zenou od ktere nebude chtit odejit.  Neboj se ,neni ceho. Pokud veris v to ze mu dobrou zenou jses. Pak prestane blbnout.
Muzi nekdy tohle delaji ale neznamena to ze jde o neco konecneho.

Zajimalo by mne(psala jsi),ze nekdy o nich sam mluvi. No a co rika?


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#36 28. 6. 2007 22:32

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Mám se bát?

bazalka napsal(a):

No joooo,tááák šastná,až se z toho pominu a odvezou mě do Bohnic! big_smilereta

Tak mi tam drž fleka, budem tam spolu šastný obě wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#37 29. 6. 2007 6:02

myholi
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 112

Re: Mám se bát?

Hirondel: Říká samý nepodstatný věci. Jako, že ta a ta je z toho a toho města, je svobodná, má před svatbou a hlavně že mají společná témata :-(. No a takový.

Není tady

 

#38 29. 6. 2007 6:05

myholi
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 112

Re: Mám se bát?

Ale od včerejšího večera jsem ještě víc nervózní než předtím :-(.
Byl dooost vystrašenej, abych něco neviděla. Navíc máme společný ICQ a ejhle. Dnes ráno jsem zjistila, že naše společné heslo už neplatí :-(.

Není tady

 

#39 29. 6. 2007 7:15

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Mám se bát?

Jelimánek napsal(a):

Ale od včerejšího večera jsem ještě víc nervózní než předtím :-(.
Byl dooost vystrašenej, abych něco neviděla. Navíc máme společný ICQ a ejhle. Dnes ráno jsem zjistila, že naše společné heslo už neplatí :-(.

Nechci malovat čerta na zeď, ale řekla bych, že mᚠproblém sad. Něco bys měla udělat dřív, než bude pozdě..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#40 29. 6. 2007 7:31

myholi
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 112

Re: Mám se bát?

PPavlaa: taky to tak cítím. Ale nevím co mám dělat :-((((((

Není tady

 

#41 29. 6. 2007 7:36

x52658
Host

Re: Mám se bát?

Založ si vlastní ICQ,stáhni si Skyep-vlastní,založ si vlastní mail....Večer jdi sama s kamarádkama do hospody,když se tě bude ptát,kam jdeš,tak řekni jen místo,ale né s kým....Chovej se jakoby nic,neptej se,nekoukej,když zapípá mobil,případně si o víkendu vyjeď sama a večery začni prosedávat u Pc,ale dej mu najevo,že nechceš,aby věděl,s kým si píšeš...
Samý rady nad zlato dumbom ,ale ono to asi jinak nejde,dokud na něco nenarazíš a on se bude tvářit jako svatej na mostě,tak se ničeho nedohrabeš a nebudeš moct něco řešit...

 

#42 29. 6. 2007 8:31

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Mám se bát?

bazalko, rady dobrý...ale ona má 8 měsíční mimčo...pochybuju, že od něj může někam vypadnout, nebo trávit noci na PC...je ráda, když se vyspí, když si odpočine...vypadnout jde možná jednou, dvakrát, ale ne pravidelně...to chce vymyslet něco jinýho...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#43 29. 6. 2007 8:49

x52658
Host

Re: Mám se bát?

Ha!!!Chybička se vloudí...Ale 8měsíčni,to zas nejni tak malinký.A na zahrádce u hospody je dobrej vzduch nejni tam zakouříno.A je léto,tak by i mohlo být teplo....Však jsem říkala-rady nad zlato... sjuk

 

#44 29. 6. 2007 9:05

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Mám se bát?

Jelimánek napsal(a):

Ale od včerejšího večera jsem ještě víc nervózní než předtím :-(.
Byl dooost vystrašenej, abych něco neviděla. Navíc máme společný ICQ a ejhle. Dnes ráno jsem zjistila, že naše společné heslo už neplatí :-(.

A zkoušela jsi se ho zeptat ...... ?  Omlouvám se, je ráno ..... zeptej se ho ... jakoby nic , večer . Přes den trénuj klidný hlásek a neutrální přízvuk   styrka  styrka


BB

Není tady

 

#45 29. 6. 2007 9:31

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Mám se bát?

roll tak co ho nechávat doma tatínkovi, a si potomka užije a někam začít chodit roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#46 29. 6. 2007 9:35

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Mám se bát?

bazalka napsal(a):

vašek napsal(a):

jééé bazalko kdybych psal já, tak píšu tobě ne manželovi :-)))))

pussa no jó,Vašíku,jenže já bych si tě tam (do seznamu!!!)strčila jako Vendulku... reta

lollollol

Není tady

 

#47 29. 6. 2007 9:44

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Mám se bát?

vava jsou ti chlapi vůbec normální vava pořád si něco dokazují, doma to má rodinu, bych je někdy fakt něčím praštila, a se jim rozsvítí dumbom
Je nějákej vůbec normální...zodpovědnej, se kterým se dá normálně žít...snad asi ani ne...to jsou vyhlídky...bóže já se měla narodit v jiným století, tohle není nic pro mně..grater


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#48 29. 6. 2007 9:53

x52658
Host

Re: Mám se bát?

A teď si Pavli,vem,co by to bylo za průser,kdyby jim po tý ráně zhaslo ouplně!!! dumbomdumbom
To by bylo fakt na Bohnice.Takhle mᚠaspoň nějakou naději,že team nějaký světýlko problikává a že možná,když ho praštíš,že se rozsvítí,ale pak bys měla JISTOTU,že zhaslo...Jsi v pr***líííí a můžeš se jít klouzat.... reta

 

#49 29. 6. 2007 10:34

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: Mám se bát?

Možná problém máš, možná ne.. Kdyby mou mobilní korespondenci viděl přítel, roztrh by mě jako hada. A přitom se jedná jen o sms od kamarádů a známých.Naprosto neškodných. Ale oslovení "Zlatíčko", "Srdíčko" atd. (respektive důvod, proč mě tak druhá strana oslovuje) bych vysvětlovala jen těžko.

Není tady

 

#50 29. 6. 2007 11:32

merunka
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 5. 2007
Příspěvky: 200

Re: Mám se bát?

Jelimánku,já bych řekla,že tvá situace není nijak černá,ale klid na duši určitě nepřináší.Něco podobného jsem zažila a dlouho jsem si namlouvala,že se nic neděje,prostě jsem nic vidět asi nechtěla.Pak to vše ale úplně utichlo,ale já dnes vím,že to až tak neviný nebylo.Dnes už tak zaslepená nejsem a proto dokážu prohlédnout mnohem lépe.Nepanikařím,nerezignuji,neobviňuji,nerozebírám jen vím.Tvao je realita.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů