Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 25. 7. 2007 23:01

Esperance
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 1. 2007
Příspěvky: 34

Re: Jak komunikovat se svým podvědomím

Salvator napsal(a):

Esperance napsal(a):

Toto téma je na těchto stránkách velmi diskutované, i já o tom hodně přemýšlím, ale chci se zeptat na pár typů, jak komunikovat se svým podvědomím.

Já na sobě cítím, že jsem udělala velký pokrok, ale ještě to musím dotáhnout do konce a v současné době je to moc důležité.
Sama používám pozitivní afirmace a imaginace, ovšem: má někdo z vás ještě další typy, nebo nějaké konkrétní imaginace? Potřebuju tomu podvědomí nějak sdělit, že mám právo na štěstí a a na ty katastrofický scénáře laskavě zapomene...  Ono mi pořád - potvora jeden vykládá, že na to nemám a pak to tak dopadá... :-)

Díky všem:-)

To je běžný omyl duchovních učitelů-rychlokvašek, že lidi učí komunikovat se svým podvědomím a tvrdí jim, že je to k něčemu dobré.
Podvědomí se podobá bahnitému rybníku v němž se budeš hrabat desítky let a životy, a štěstí ti to nepřinese. Vířením bahna ještě nikdo zlatou rybku neulovil, to si uvědom...

Proč se neobracíš na své vyšší já? Na duši, která je plně kompetentní pomoct ti, má na tom eminentní zájem a disponuje neomezenými možnostmi a prostředky?

Ovšem pamatuj, že duše nebude řešit tvá egoistická přání, typu: získání chlapa, peněz, sebedůležitosti. Naopak ale může tě posunout směrem k seberealizaci, altruismu a službě světu...

Otázkou je, zda je to to ono, co od života chceš a víš, že bys měla chtít...

Ale jak potom vyřešit problémy, které se v životě opakují? Mě se často stává, že mě život "háže" do situací, které tu už jednou byly. Například loni jsem jela přes agenturu do Francie vydělat si peníze. Potřebuju si něco vydělat, protože studuju a nakonec jsem si nic nevydělala přestože jsem pracovala. Letos jsem jela na vlastní pěst do Anglie. Momentálně jsem v Londýně. Žádnou kloudnou práci jsem nesehnala, teď pracuju u Turků, kteří mi nabídli mizerný plat, který mi pokryje náklady, ale nic si s tím nepřivezu domů. Práci jsem hledala dva týdny a nic jsem nenašla. Myslím, že s tím podvědomí má co společného - nebo takové to štěstí, někdo najde hned, já prostě ne. Pracuju 60 hodin týdně zadarmo. Jak mám například takový problém řešit?


Každý člověk vždycky potká toho, koho právě potřebuje. Správní partneři se najdou...

Není tady

 

#27 26. 7. 2007 8:37

Nick3594
Host

Re: Jak komunikovat se svým podvědomím

Navíc už párkrát se mi stalo, že jsem při komunikaci s podvědomím dostala chybnou informaci dumbom. Když jsem v koncích, prosím duši, aby mě vedla tím správným směrem, že se jí plně oddávám a budu se jí řídit..... A pak nechávám věci plynout ...... smile

 

#28 26. 7. 2007 8:40

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Jak komunikovat se svým podvědomím

lvice, přesně tohle dělám - jen poprosim o vedení a aby to dopadlo tak jak má...
znameníma si nějak nejsem jistá... ještě někdy prosim o znamení, který bych pochopila lol


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#29 26. 7. 2007 8:42

x256987
Host

Re: Jak komunikovat se svým podvědomím

To mi připomíná, jak jsem si kdysi napsala do deníčku: Většina lidí prosí o znamení - já bych uvítala spíš výkladový slovník wink big_smile

 

#30 26. 7. 2007 8:51

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Jak komunikovat se svým podvědomím

big_smile přesně tak - přemejšlim pak je to znamení neni to znamení... a ke všemu mi teď jedna známá sdělila, ale to mohou bejt falešný znamení yikes přestala jsem poslouchat známou... lol


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#31 26. 7. 2007 8:58

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Jak komunikovat se svým podvědomím

Jáji, já bych řekla, že pokaždé, kdy ti vytane na mysli, že by něco MOHLO být znamení, tak to znamení je smile Ale taky to znám, ty pochyby, když si to člověk v hlavě rozebírá... smile


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#32 26. 7. 2007 9:08

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Jak komunikovat se svým podvědomím

jinými slovy - naučit se věřit sama sobě...lol
můj velkej úkol


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#33 26. 7. 2007 9:58

Nick3594
Host

Re: Jak komunikovat se svým podvědomím

Jednou mi bylo hrozně mizerně a tak jsem šla venku a v duchu prosila anděly strážné, aby byli se mnou. Najednou jsem měla pocit, jako by mě někdo pohladil po tváři, takový pocit, jako když vám někdo peříčkem přejede po tváři...... a já věděla, že se mnou jsou smile.

 

#34 26. 7. 2007 10:01

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: Jak komunikovat se svým podvědomím

Otázkou je, zda je to to ono, co od života chceš a víš, že bys měla chtít...
Ale jak potom vyřešit problémy, které se v životě opakují? Mě se často stává, že mě život "háže" do situací, které tu už jednou byly. Například loni jsem jela přes agenturu do Francie vydělat si peníze. Potřebuju si něco vydělat, protože studuju a nakonec jsem si nic nevydělala přestože jsem pracovala. Letos jsem jela na vlastní pěst do Anglie. Momentálně jsem v Londýně. Žádnou kloudnou práci jsem nesehnala, teď pracuju u Turků, kteří mi nabídli mizerný plat, který mi pokryje náklady, ale nic si s tím nepřivezu domů. Práci jsem hledala dva týdny a nic jsem nenašla. Myslím, že s tím podvědomí má co společného - nebo takové to štěstí, někdo najde hned, já prostě ne. Pracuju 60 hodin týdně zadarmo. Jak mám například takový problém řešit?

Milá Esperance, nejsem asi povolaný rádce. I mě život "házel" do situací u kterých jsem měla pocit, že už tu byly. Nevím, co mi pomohlo, jestli mi napověděla duše, nebo jen můj praktický přístup k životu. lol Pokud jsem někde pracovala zadarmo, nebylo to nikdy zcela "zadarmo". Kdybych jela pracovat do zahraničí, tak s tím, že si rozšířím "obzory", že se někam podívám i když si nic nevydělám. Pokud bych si chtěla vydělat peníze a ne zážitky, hledala bych práci (brigádu) v domovině. Já mám práci, v které dělám 1/3 zadarmo - dobrovolnicky. Dělám to 5let a dělám to ráda. Navedlo mě na ní zcela určitě znamení a jsem ráda, že jsem poslechla. reta

Upravil(a) Tetamáma (26. 7. 2007 10:01)

Není tady

 

#35 26. 7. 2007 10:35

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Jak komunikovat se svým podvědomím

Jájo, tak nějak tummenupp


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#36 26. 7. 2007 11:02

x52658
Host

Re: Jak komunikovat se svým podvědomím

Jája napsal(a):

lvice, přesně tohle dělám - jen poprosim o vedení a aby to dopadlo tak jak má...
znameníma si nějak nejsem jistá... ještě někdy prosim o znamení, který bych pochopila lol

lolloltummenupp přesně to dělám taky:poprosím o znamení a pak k tomu dodám-ale prosím tě!! takový,abych to pochopila....a případně si naiktuju,jak to znamení má vypadat...a pak si zase říkám,že jsem praštěná,kydyž chci,aby během vytrvalýho deště letěl třeba pták...no a on fakt letí... dumbom

 

#37 26. 7. 2007 11:16

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Jak komunikovat se svým podvědomím

jé to je dobrý, to dopiluju lol


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#38 26. 7. 2007 11:20

x52658
Host

Re: Jak komunikovat se svým podvědomím

Mám s tím jeden problém-když neletí,tak nevím,jestli to je znamení,jako že néééé nebo jestli to je tím deštěm...se vždycky najde něco.... dumbomdumbom

 

#39 26. 7. 2007 11:25

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Jak komunikovat se svým podvědomím

nj a kor, když se mi to "znamení" co nevim jestli je znamení nehodí lol
ale teď s bydlenim jsem dala nakonec na znamení, který mi právě ta známá tvrdila, že můžou být falešný... nj ale jak tohle ona může vědět? jsou to mý znamení a hotovo a pokud se tam nemám stěhovat tak to nevyjde...


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#40 26. 7. 2007 12:32

x256987
Host

Re: Jak komunikovat se svým podvědomím

Taky mi připadá, že nějt잚í je správně formulovat otázku, zadání - odpověď vždycky nějak přijde...

 

#41 26. 7. 2007 14:05

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Jak komunikovat se svým podvědomím

Je dobré si uvědomit, že vše co se děje, se děje správně. Nic neděláme zbytečně. Nic není jen špatně.

Není tady

 

#42 26. 7. 2007 14:06

Nick3594
Host

Re: Jak komunikovat se svým podvědomím

No pak nezbývá nic jiného, než si utrhnout kopretinu (nebo jinou kytku s lístečky), odtrhávat okvětní lístky a ptát se: Bylo to znamení, nebylo to znamení.... lol lol

 

#43 26. 7. 2007 14:13

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Jak komunikovat se svým podvědomím

holkýýý moje...já vás tak ráda čtu...:-)))


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#44 26. 7. 2007 14:15

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Jak komunikovat se svým podvědomím

škoda že bydlíme tak daleko já bych vás objala hjartahjarta....dnes mám nějakou radost...asi tím sluníčkem
:-)))))

Upravil(a) adra (26. 7. 2007 14:24)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#45 26. 7. 2007 15:32

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Jak komunikovat se svým podvědomím

lvice napsal(a):

No pak nezbývá nic jiného, než si utrhnout kopretinu (nebo jinou kytku s lístečky), odtrhávat okvětní lístky a ptát se: Bylo to znamení, nebylo to znamení.... lol lol

Tyjo začínám se bát big_smile


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#46 26. 7. 2007 17:31

x52658
Host

Re: Jak komunikovat se svým podvědomím

Andromeda napsal(a):

lvice napsal(a):

No pak nezbývá nic jiného, než si utrhnout kopretinu (nebo jinou kytku s lístečky), odtrhávat okvětní lístky a ptát se: Bylo to znamení, nebylo to znamení.... lol lol

Tyjo začínám se bát big_smile

Se neboj,kopretinko,i kdýýýýýž..... gloriagloria taky řešení,že jo?!?!?! reta

 

#47 28. 7. 2007 20:04

Esperance
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 1. 2007
Příspěvky: 34

Re: Jak komunikovat se svým podvědomím

Já věřím všem znamením, která mě přijdou a která zaznamenám. Myslím, že když už člověk něco zaznamená, prostě to zaznamenat měl a když něco přehlédne, tak to přehlédnout měl. Já mám vždycky krizi během problému a potom, když se ohlížím do minulosti, říkám v klidu a ke všemu: ano, mělo to tak být a vše, co se stalo mě obohatilo a udělalo ze mě to, co zrovna jsem. Občas je pro mě těžké důvěřovat budoucnosti. O tom je kniha Přítomný okamžik, kterou teď čtu. Soustředit se na přítomnost a nezabírat se minulostí ani budoucností. Minulost už tu byla a budocnoust a se o sebe postará sama... Zjistila jsem, že když člověk vypustí problém z hlavy, tak se sám vyřeší, jen je moc těžký, když má člověk aktuální důležitý problém, tak ho prostě neřešit. Asi tu jde taky o zvyk.


Každý člověk vždycky potká toho, koho právě potřebuje. Správní partneři se najdou...

Není tady

 

#48 28. 7. 2007 22:20

Iwett
♥♥-----
Registrovaný: 22. 4. 2006
Příspěvky: 56

Re: Jak komunikovat se svým podvědomím

Esperance, ano.smile

Není tady

 

#49 29. 7. 2007 0:27

Ewanecka
♥♥♥----
Registrovaný: 28. 7. 2007
Příspěvky: 140

Re: Jak komunikovat se svým podvědomím

necetla sem vsechny predchozi prispevky, ale nejlepsi zpusob jak komunikovat se svym podvedomim je podle me v lucidnich snech (vedome sny). V tech lze privolat "Spirit guide". nekdo si mysli, ze je to skutecna duse, neco jako strazny andel, radce, vetsina lucidnich snilku se ale priklani k nazoru, ze jde o zhmotnene podvedomi. A vy se ho muzete na cokoli zeptat.... Je mnoho zpusobu jak se naucit lucidne snit. mne uz se to taky parkrat povedlo, chtene nebo nechtene. Ale Spirit guide jsem privolala zatim jen jednou, prinesla mi zakusek (zajimalo me jak realisticky chutna jidlo ve snech...) smile Ted bych ji ale dost potrebovala, tak se asi zase pokusim...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů