Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 27. 6. 2007 18:48

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Nejhorší je, že už jsem tady provařená

Nevíte někdo o jiném podobném místě, kde se dají anonymně probírat intimní věci ? Už jsem tu provařená a nepřijde mi to tu anonymní - měla bych pocit, že to říkám všem svým známým , rodině, příbuzným..... a na to nemám kapitulation


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#2 27. 6. 2007 19:13

step
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1177

Re: Nejhorší je, že už jsem tady provařená

Není tady

 

#3 27. 6. 2007 19:30

majkafa
Host

Re: Nejhorší je, že už jsem tady provařená

zajímavý pocit. Já jsem zase moc šastná, že už to teď říkám mým známým, mé rodině. big_smile Díky za tuhle skvělou rodinu. hjarta Tohle je má skutečná rodina.

 

#4 27. 6. 2007 19:31

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Nejhorší je, že už jsem tady provařená

tak si změň Nick a mᚠpokoj, ne? :-)

Není tady

 

#5 27. 6. 2007 19:53

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Nejhorší je, že už jsem tady provařená

majkafa napsal(a):

zajímavý pocit. Já jsem zase moc šastná, že už to teď říkám mým známým, mé rodině. big_smile Díky za tuhle skvělou rodinu. hjarta Tohle je má skutečná rodina.

Ale jo, já jsem taky ráda chodím, ale když se to týká mě, mám prostě zábrany - to není žádné hanění - jsou tu milí lidičkové - alespoň někteří


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#6 27. 6. 2007 19:54

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Nejhorší je, že už jsem tady provařená

step napsal(a):

www.hofyland.cz
www.zpovednice.cz

díky


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#7 27. 6. 2007 21:37

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: Nejhorší je, že už jsem tady provařená

taky bych ti radila změnit Nick.Mrkla jsem na Zpovědnici a vůbec se mi to tam nelíbilo.Tady je to víc na úrovni.

Není tady

 

#8 27. 6. 2007 21:54

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Nejhorší je, že už jsem tady provařená

Asi takhle - jsme tady anonymní a záleží jen na každém z nás, nakolik je ochoten obnažit svoje soukromí bez toho, aby se druhý den chytal za hlavu, co tady na sebe vykecal a na základě jakých-kterých indicií ho může odhalit zvědavá sousedka, zhrzený partner, bývalý manžel a tak podobně stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#9 28. 6. 2007 13:50

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: Nejhorší je, že už jsem tady provařená

O tomle jsem nedávno psala...http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=16900
Mám tentýž dojem :-( Cizí problémy, radosti, rady atd. si přečtu ráda, ale s vlastními sem nechodím. Tedy, vážné problémy nemám - naštěstí big_smile - ale kdyby byly, tak nevím...

Není tady

 

#10 28. 6. 2007 20:24

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Nejhorší je, že už jsem tady provařená

Ono se říká - sdílená radost, dvojnásobná radost - sdílená starost, poloviční starost.
Ale určité věci by si měl každý rozmyslet, do jaké míry je chce veřejně ventilovat stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#11 28. 6. 2007 20:33

majkafa
Host

Re: Nejhorší je, že už jsem tady provařená

Já jsem se tady svlékla z kůže. A vlastně mě to zachránilo před smrtí. smile Děkuju.

 

#12 28. 6. 2007 20:42

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Nejhorší je, že už jsem tady provařená

Je opravdu problém otevřít se na diskusi, nebo je to dohledatelné a následně zneužitelné. Mám s tím zkušenost z jiné diskuse, a řešila jsem to i na zpovědnici.cz. Je fakt, že je tam mnoho hulvátů a ignorantů, co si dělají srandu a zesměšňují...ale je tam i pár fakt fajn lidí, co dokážou pomoct.
Jen chci doporučit, nikdy nedávejte jasné indicie k dohledání své totožnosti na internetu. Mám s tím hodně špatné zkušenosti... Stačí jeden blbec se správnými známostmi...a je zle.

Není tady

 

#13 28. 6. 2007 21:27

majkafa
Host

Re: Nejhorší je, že už jsem tady provařená

Mám jen samé dobré zkušenosti. Se spoustou babinetek a pár babineáky se znám osobně, je mi s nima moc krásně.

 

#14 28. 6. 2007 22:34

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Nejhorší je, že už jsem tady provařená

majkafa napsal(a):

Mám jen samé dobré zkušenosti. Se spoustou babinetek a pár babineáky se znám osobně, je mi s nima moc krásně.

Já právě taky, proto je po anonymitě


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#15 28. 6. 2007 22:41

x21365
Host

Re: Nejhorší je, že už jsem tady provařená

Souhlas, a tak radši zvednu telefon a některé babinetačce zavolám ... a ona mě ...... některé se známe ooopravdu dost , takže tě chápu stoltstolt

 

#16 28. 6. 2007 22:45

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Nejhorší je, že už jsem tady provařená

Mashanko, důležité je, že je tady s kým si popovídat, když to člověk potřebuje, nezbývá než věřit, že jsou tu správní človíčci.

Není tady

 

#17 28. 6. 2007 23:01

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Nejhorší je, že už jsem tady provařená

Spíš bych to řešila změnou nicku.

Zpovědnice.cz - kdysi jsem tam bývala dost často a nedala jsem na ni dopustit. Dnes z ní nemám vůbec dobrý pocit.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#18 29. 6. 2007 7:50

step
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1177

Re: Nejhorší je, že už jsem tady provařená

Ta zpovedníce a hofylland. Občas tam zabruslím, ale tady je to více na úrovni, hlavně proto že sem píší starší lidé, co mají zkušenosti. Tam jsou mladí náctiletí a ti mají někdy poněkud zvláštní problémy:-) Na zpovědnici prý taky chodí mnoho feáků a psychicky labilních lidí:-) Takže zůstaň tady:-)

Já myslím, že změna nicku nepomůže...kdo tě zná ten tě pozná:-) nejlepší je se s tím smířit godlike

Upravil(a) step (29. 6. 2007 7:52)

Není tady

 

#19 29. 6. 2007 15:11

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Nejhorší je, že už jsem tady provařená

step napsal(a):

Ta zpovedníce a hofylland. Občas tam zabruslím, ale tady je to více na úrovni, hlavně proto že sem píší starší lidé, co mají zkušenosti. Tam jsou mladí náctiletí a ti mají někdy poněkud zvláštní problémy:-) Na zpovědnici prý taky chodí mnoho feáků a psychicky labilních lidí:-) Takže zůstaň tady:-)

Já myslím, že změna nicku nepomůže...kdo tě zná ten tě pozná:-) nejlepší je se s tím smířit godlike

Taky myslím, že mě kdekdo pozná i s jiným nickem - tak jo, kašlu na to wink


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#20 29. 6. 2007 16:56

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: Nejhorší je, že už jsem tady provařená

mashanka napsal(a):

Nevíte někdo o jiném podobném místě, kde se dají anonymně probírat intimní věci ? Už jsem tu provařená a nepřijde mi to tu anonymní - měla bych pocit, že to říkám všem svým známým , rodině, příbuzným..... a na to nemám kapitulation

tady je úplně jiná skladba lidí než na zpovědnici.Mrkla jsem tam jen jednou na pár témat ..a děkuju pěkně. Takže být tebou, raději se svěřím,jak ty říkáš, "rodině,známým".. kteří ti pomohou, než to říkat pochybným existencím, které tvůj problém zesměšní.
Vždy přece většina těch, kteří ti tu radí, se zase na oplátku svěřují tobě se svými starostmi.Takže zůstaň. smile

Upravil(a) lindaB (29. 6. 2007 16:56)

Není tady

 

#21 2. 7. 2007 22:40

Danda
♥♥-----
Registrovaný: 23. 6. 2007
Příspěvky: 29

Re: Nejhorší je, že už jsem tady provařená

Ja som si tu nasla kamaratky s ktorymi si dopisujem.Vobec mi nevadi,ze som sa tu otvorila a aspon mam nazory inych ludi na moje problemy.Mne to pomaha.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů