Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#51 29. 6. 2007 16:11

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Případ desetileté Terezky

Kamilie, jsme prostě MATKY a musíme si vzájemně pomáhat. Případ Terezky mě opravdu zvedl ze židle, to je hnus, co si v tomto státě vůči dětem nejen soudci dovolí. Práva dětí se zde ani omylem nerespektují !!!

Není tady

 

#52 29. 6. 2007 16:47

madabouttraviata
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 3. 2007
Příspěvky: 258

Re: Případ desetileté Terezky

http://zpravy.idnes.cz/soudce-drzi-zdra … domaci_hos

A četli jste toto...ten případ je vážně neskutečný od začátku až do konce...
Matka požádala , jestli by s dcerou nemohla strávit o prázdninách měsíc a soudce to zamítl, že by otec s dcerou ztratil kontakt....Tedy sorry holčičko, nemůžeš jet na měsíc na tábor, protože tatínek si přeje tě každý víkend vychovávat. Sorry nebudeš u babičky půlku prázdnin, ale každý pátek musíš být tatínkovi k dispozici, aby nebyla jeho práva k tobě porušena. Teda vážně, já nevím, jestli jednou budu mít jako budoucí právník taky tak naprosto vymytý mozek jako tento soudce, tak snad abych toho rovnou nechala. Ony ty paragrafy zatemňují normální uvažování. To už najednou asi takto postižený před sebou nevidí lidi, ale jen čísla spisů a paragrafů.

Snad právo bylo vymyšleno proto, aby lidem život ulehčovalo a řešilo problematické situace a ne proto, aby díky němu vznikalo problémů ještě tisíckrát více. Tedy já být tou matkou, tak bych se soudila a stěžovala si až do padnutí...


I had a farm in Africa at the foot of the Ngong Hills. The Equator runs across these highlands, a hundred miles to the north, and the farm lay at an altitude of over six thousand feet. In the day-time you felt that you had got high up; near to the sun, but the early mornings and evenings were limpid and restful, and the nights were cold.

Není tady

 

#53 29. 6. 2007 17:38

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Případ desetileté Terezky

V té zprávě idnes je uvedeno, že dle otce si matka tu prvotní hospitalizaci dcery kvůli psychosomatickým potížím vydupala.
V tiskové zprávě je však jasně uvedeno:
"Nezletilá dívka byla v důsledku psychosomatických potíží, které se u ní objevily po té, co na ní bylo naléháno, aby u otce přespávala, hospitalizována ve Fakultní Thomayerově nemocnici v Krči, avšak nikoliv na psychiatrii, nýbrž na neurologické klinice, kde pobývala s matkou. Po vyšetření byla v květnu tohoto roku propuštěna do domácího ošetřování. Matka nikdy neusilovala o hospitalizaci své dcery, a toto tvrzení soudce v odůvodnění je nepravdivé, nepodložené a zavádějící;"

Prostě tatík v tom pěkně bruslí a už neví, jak by se aspoň trochu očistil. Tenhle hnůj, co na sebe ale vylil, ze sebe nesmeje pěkně dlouho. S láskou dcery se může definitivně rozloučit.

Není tady

 

#54 29. 6. 2007 21:07

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: Případ desetileté Terezky

Májajája napsal(a):

http://www.atllanka.estranky.cz/clanky/co-se-deje-v-cesku/soudce-poslal-zdrave-dite-na-psychiatrii

Procetla jsem ten clanek a tam uplne pod nim je DOPIS PANU PREZIDENTOVI...rekla bych ze je to neco jako takova petice ze strany obcanu,ten dopis na mail do kancelare pana prezidenta...nejde mi to ale zkopirovat ...nezkousel jste to nekdo????kapitulation


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#55 29. 6. 2007 21:39

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: Případ desetileté Terezky

aha tak uz jsem cetla ze jste posilali:)))Snad to k necemu bude...ja uz taky poslala!!!


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#56 29. 6. 2007 22:35

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Případ desetileté Terezky

Holky, nedejme se a bojujme!!!
Ten pan soudce, co rozhodl tak, jak rozhodl, by měl za tohle svinstvo být doživotně zbaven svojí funkce.
Buďto byl podplacen, nebo se v něm skrývá a-priori nenávist k ženám a dětem. Já bych si spíš tipla možnost první, ale v každém případě není možné, aby takovýto člověk seděl ve své pozici dál a rozhodoval o tom, jak do budoucna udělat ze zdravého dítěte psychicky labilního cvoka.
Jsem ráda, že můj prvotní příspěvek rozpoutal takovou lavinu odporu, že se do věci vložila veřejnost a osobně bych byla ráda, kdyby pod tíhou veřejného mínění pan soudce přišel o talár a začal se živit jako řadový koncipient v advokátní kanceláři.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#57 30. 6. 2007 0:05

savéla
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 651

Re: Případ desetileté Terezky

Zavírat dítě na psychiatrii je šílenost, nesouhlasím s tím, ale...
.... mám obavu, že se na tomto skutku podílejí oba rodiče současně. Chápu, že matka chce vyburcovat veřejnost, ale vystavit svou dceru veřejnosti, nechat natáčet tuto pro ni složitou intimní situaci televizí, před dcerou a kamerou řešit všechny podrobnosti, mám pocit, že  maminka by patřičné vyšetření potřebovala také. Měla možnost si dítě nechat pro sebe, když ji otec odmítal. Pokud chtěla od něj alimenty, musela počítat s tím, že se s ním o dceru bude dělit.
Je mi té holčičky líto, odnáší neschopnost svých rodičů se domluvit a ustoupit. Následky si ponese celý život a za pár let bude psát na babinet své ošklivé vzpomínky na dětství. Otce nám neukázali, ale matka nese velký díl viny.
Prosím, neukamenujte mne, je to pouhý názor.

Není tady

 

#58 30. 6. 2007 7:44

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Případ desetileté Terezky

Savélo, vystihla jsi i můj názor na věc.

Není tady

 

#59 30. 6. 2007 10:25

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Případ desetileté Terezky

Savélo, kdybych byla postavená do stejné situace jako ta maminka, také bych vyburcovala média a klidně to nechala natočit se zoufalým přáním,  a se ledy pohnou a mojí holčičku mi do blázince nezavřou.
Nechci se oné maminky zastávat, ale tomu kroku opravdu rozumím. Byl to krok ze zoufalství. Jak by se vám líbilo, kdybyste o prázdninách nemohli vyject kamkoliv, neb by tím byla dotčená práva otce vídat se s dcerou ? Matka dala jen žádost o pozdržení úpravy styku přes prázdniny (což je logické) a tohle byla soudcova odpověď. Také bych se v tu chvíli proměnila ve lvici bránící zuby nehty svoje mládě. Vy snad ne ??
Zda matka na adresu otce měla před dcerou nejapné poznámky, těžkou soudit. Pravděpodobně ano, ale kdo by v její situaci neměl. Pochybuju, že byste udržely jazyk za zuby, kdyby někdo s vámi doslova "voral". Ale žádné nejapné poznámky neovlivní dítě natolik jako přímé chování otce. Tohle mi nikdo nevymluví. Ikdyby matka měla plná ústa jedovatých slin, stačilo by, kdyby se otec jako milující otec choval, dceři připravil na setkání nějaký program, věnoval se jí, hrál si s ní .. nemyslíte, že vztah by se tam musel i přes nepříjemné řeči ze strany matky vytvořit ? Ale v případě Terezky žádný vztah k otci není. On je jí po*ný, proč asi ? Tohle není z matky, to muselo vyjít z přímého kontaktu a z vlastních dceřiných zkušeností s otcem.

Není tady

 

#60 30. 6. 2007 14:47

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Případ desetileté Terezky

Jenže Terezce je deset let, tedy problém se táhne dlouho a nám (všem lidem) byl předložen jen ten závěr, to, co jsme všichni viděli. Nemyslím si, že maminka měla málo času na to aby situaci zvládla, nemyslím s dcerou ale třeba s tatínkem.
Teď je ale pozdě.... pro všechny.

Není tady

 

#61 30. 6. 2007 15:27

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Případ desetileté Terezky

S tím vším souhlasím, ale pořád nechápu proč si soudce vybral zrovna psychiatrickou léčebnu?? Proč ji neumístil do dětského domova?????? Proč ji neumístil například do toho klokánku?
Například týraný kluk z Kuřimi podle mně asi bude podstatně více psychicky "narušený" než holčička co se o ni nemohou rodiče domluvit. A proto aby se zadaptoval je v klokánku a nesmí za ním nikdo z příbuzných. To beru. ALe blázinec fakt ne,,,,,,,
A takové rozhodnutí bych asi taky zveřejnila. Akorát že já bych ji tam nedala. Prostě ne.

Upravil(a) Májajája (30. 6. 2007 15:30)


Mája

Není tady

 

#62 30. 6. 2007 15:54

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Případ desetileté Terezky

Klokánek..... myslím, že to jsou obavy z toho, co je o něm v poslední době slyšet
Dětský domov, nezlob se, ale to raději tu léčebnu, už jen proto, že v motole mají pro děti indiánské léto
Já nesouhlasím a nelíbí se mi dítě v léčebně, kvůli rodičovským sporům, ale myslím si, že ta maminka není až tak nevinná obě a o tom mluvím. Že když svoje dítě tak moc miluje, měla deset let času, dát to nějak dohromady. Vzhledem k tomu, že se jí soudy táhnou, co má holku na světě, neříkejte mi nikdo, že ta holka se tak chovala už ve 4.... 5..... 6.... Prostě tohle podle mne opravdu z velké části chyba maminky, kterou odskákala holka a to plnou parádou. Jistě ambulantní léčba, pobyt kdekoli, by byl vhodnější, o tom nemluvím, mluvím jen o tom, že máma měla dost času. Pokud vím o testy otcvství žádal poté, co ji ještě bezdětnou našel s kámošem v posteli. A to měl ještě štěstí, že nebydlel v chomutově, protože u nás soudy trvají od 7mi let výš. Myslím si, že tohle vše je výsledek maminčiny péče, jejího pomalého "vychovávání". Třeba holce nikdy neřekla, že má tátu a on s enajednou zjevil..... Tím si myslím, že soudce došel k názoru, že tam byla udělaná "masáž" dítěte, což ho ale neopravňuje až k takovému postupu.
Jen říkám, že jsem také máma, nepodstupovala jsem testy otcovství, ale s manželem jsem se rozvedla, když byl synovi rok, nikdy za ním nepřišel, nikdy mu nenapsal i výživné od něj dostat byl nadlidský úkon a přesto můj syn věděl, že má ještě jednoho tátu a když ho po 16ti letech prvně viděl, tak věděl o koho jde. Sice mu vykal, jméno neřekl, táto taky ne, ale jak říkám, bylo to po 16ti letech od rozvodu, kdy najednou přišel a chtěl vidět učňovskou knížku, tedy byl syn v šoku. Ale od mala, i když jsem žila s jiným mužem, jsem mu říkala: mᚠještě jednoho tátu a proč nejezdí, nevím. Věděl o něm a když pominul prví šok, dokázal se s ním bavit. Dá se říct, že ho viděl poprvé.

Není tady

 

#63 30. 6. 2007 15:55

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Případ desetileté Terezky

Když bys jí tam nedala, skončíš ve vězení a ta holka bude nakonec u táty.

Není tady

 

#64 30. 6. 2007 16:32

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Případ desetileté Terezky

Cilko, naproti nás bydlí sedmiletá holčička, a ta odjakživa, tedy cca od tří let, kdy se o ni rodiče přetahují tropí při pokusu o návštěvu otce  příšerné scény. Tím se jí nechci dotknout, je to práce matky, to zajisté, ale nechápu proč by ji za to měli kamkoliv zavírat. Mně štve že nezavřeli rodiče. Hezky oba, a dokud se nedohodnete, tak nevylezete........
TO bych poochopila, ale  takhle ta holka k otci který o ni stejně nestál  cestu určitě nenajde.
Nechci hodnotit rodiče, ale když se podívám na situaci, tak tam vadí ten fakt že  se k ní nejdřív nehlásil, pak nechtěl platit a teď ji chce jen pro sebe, když už ho to má stát prachy. Mně osobně jako matky by se to dotklo natolik že nedokážu vůbec říct jak bych pak reagovala, ale vím jak znám svou povahu že tím by se mu ke mně zavřely dveře a basta fidli-já bych ani sebe nepřesvědčila o tom že mu mám vlídně říct Dobrý den.........
Každý jsme jiný, a tatínek který se přijde po 16 letech podívat na učňovskou knížku by zřejmě neuspěl.......pro mně by to byl -s mojí povahou- svým spůsobem mrtvý muž, co se emočních vztahů týče tak jistě.
Rozumím tomu, že by to nebylo dobré rešení, ale nemyslím že bych to v takovém případě uměla jinak a že bych se dokázala ovládnout a přestala nenávidět.


Mája

Není tady

 

#65 30. 6. 2007 16:35

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Případ desetileté Terezky

Nevím jestli z toho vyplynulo dost jasně big_smile že je mi fuk jaká je matka, a jaký je otec, ale to že soudce nařídil dítěti léčebnu. Koneckonců, kdo nařídí alkoholikovi léčebnu??? Kdo nařídí drogově závislému detox? Tak jak to že můžou nařídit léčení holce o kterou se přetahujou rodče?  Já fakt myslím, že je čas začít se bát,  jakých rozsudků se můžeme dočkat! ...............
Vem si jen to, že ty se dohodnout chceš, domluvená by jsi taky byla, ale zase kvůli soudům to potrvá sedum let..........
prostě od začátku do konce , fakt, nechápu hmm


Mája

Není tady

 

#66 30. 6. 2007 17:04

zenetka
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 7. 2006
Příspěvky: 204

Re: Případ desetileté Terezky

Cilko,
ale z toho odkazu, který sem dávala Májajája (na atllance) vyplývá, že matka se snažila o domluvu - holčička chodila k psycholožce a ta navrhla, aby se s otcem setkávali nejdřív za její přítomnosti, otec se na tyto setkání nikdy nedostavil!!!!!! terezka tam takhle docházela s matčiným druhem a čekala na něj 4 měsíce - a on ani nereagoval na psycholožčiny esemesky - tak jakej je tohle zájem o dítě????? 3 lidi se snažej setkání zprostředkovat, ztrácej čas a on na to sere?
A co se týká toho, že prý manželku nachytal s milencem - fakt tomu věříš? Při rozvodu dokážou někdy obě strany vymyslet tolik lží......

Upravil(a) zenetka (30. 6. 2007 17:13)

Není tady

 

#67 30. 6. 2007 17:11

zenetka
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 7. 2006
Příspěvky: 204

Re: Případ desetileté Terezky

Docela mě i rozhodily názory typu: zavřít oba rodiče dokud se nedomluvěj.
Neříkám, že je někdo z nich svatej, do případu nikdo z nás nevidí a počítám, že my tady nemáme jiné informace než z televize a internetu, ale dobře vím, že jsou lidi, s kterýma prostě domluva není možná!
A v případě, že ta domluva se týká dítěte a jedné straně na dítěti nezáleží ale jde jí jen o pomstu, tak by ta domluva dopadla prostě tak, že by ustoupil ten, komu jde o to dítě, jen aby ono se dál netrápilo. Koneckonců příběh o králi Šalamounovi a dvou ženách, které si dělaly nárok na jedno dítě známe asi všichni.....

Není tady

 

#68 30. 6. 2007 17:39

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Případ desetileté Terezky

cilka napsal(a):

Jenže Terezce je deset let, tedy problém se táhne dlouho a nám (všem lidem) byl předložen jen ten závěr, to, co jsme všichni viděli. Nemyslím si, že maminka měla málo času na to aby situaci zvládla, nemyslím s dcerou ale třeba s tatínkem.
Teď je ale pozdě.... pro všechny.

Cilko, maminka se to řešit snažila. Holčina chodila na sezení k psycholožce, kam měl docházet i otec, ten tam však nepřišel ani jednou !!! To už samo o sobě o něčem vypovídá, co říkᚠ?

Není tady

 

#69 30. 6. 2007 19:16

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Případ desetileté Terezky

jsou i jiné články než sem dávala mája, já znovu jen opakuji - dítě do blázince nepatří,, ale minimálně 50% viny na tom, co se teď děje, má její máma, ta která se prezentuje jako obě.
četla jsem i jiné články, z jiných zdrojů, nezastávám se táty, nezastávám se soudce, ani mámy, jen říkám, že doba deset let je dost dlouhá na to aby to máma vyřešila. Pokud je mi známo, matka byla několikrát odsouzena, za nerespektování rozsudku, pokud několikrát, znamená to, že holčička byla malá.... když se s tím začalo, kdyby máma chtěla aby k tomuto nedošlo, měla dost možností. Rozhodně dost z hlediska času.
Proč když byla navržena návštěva otce dítěte v přítomností matky za přítomnosti pracovnice OPD, se matka nikdy s dcerou nedostavila?
Nelíbí se mi, že se prezentuje jako obě, to je jediné, myslím si, že tahle situace je umělá, že na tom má máma lví podíl.
Není žádný problém citově vázané dítě pomalu zpracovat tak aby názory matky vydávalo za svoje. Neříkám ale, že máma dceru proti tátovi programově vedla, myslím, že zneužila slabinu v děcké dušičce a holčička s tím vyrostla a teď už nechce. S tím už asi nikdo nic neudělá.
Nejde o jeden soud, kdy táta chtěl svoji dceru navštěvovat, těch soudů proběhlo víc a nikdy se máma nepokusila rozsudek rspektovat. A byla za to i trestána.
Je mi holčiny líto, ale pomoct jí mohla jen máma. Jenže ta ji nejvíc potopila...

Není tady

 

#70 30. 6. 2007 19:17

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Případ desetileté Terezky

jo a máma dala dceru na NEUROLOGII s odůvodněním, že má stres z návštěvy otce, byla tam i se svou matkou, hospitalizaci ukončila v květnu tohoto roku

Není tady

 

#71 30. 6. 2007 19:19

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Případ desetileté Terezky

Ano zenetko, o králi šalamounovi, miluji své dítě tolik, že dokážu připustit i to, že ho ztratím..... Jen aby to dítě neutrpělo nic zlého.
A tím získám čas konat pro jeho dobro

Není tady

 

#72 30. 6. 2007 19:21

zenetka
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 7. 2006
Příspěvky: 204

Re: Případ desetileté Terezky

Cilko,
kde se prosím píše, že byla navržena návštěva otce dítěte v přítomnosti matky za přítomnosti pracovnice OPD a matka se nikdy s dcerou nedostavila?

Není tady

 

#73 30. 6. 2007 19:45

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Případ desetileté Terezky

Cilko, já naopak četla od psycholožky, do jejíž péče Terezka patřila, toto:

"Soudce otci v té době nařídil asistované styky, které měly probíhat u mě. Otec se však nikdy nedostavil, nereagoval ani na moje textové zprávy. S Terezkou jsme tedy čekáním na otce ztratily asi čtyři měsíce."

A v reportáži se otec vyjádřil takto:
"PLATÍM, tak mám právo se s ní stýkat!"

Není tam ani slovo o lásce otce k dceři a spíše to celé vyzní jako : nedám pokoj dokud neodmítne matka alimenty!!! "

A že bulvár je opravdu bulvárem, o tom svědčí i tato věta:
"MATKA PRCHALA S DÍTĚTEM NA DOVOLENOU..."

Ono jde "prchat" na dovolenou ? Otec snad dceři nechce dopřát ani dovču ?!?!

A Cilko, píšeš, že matka nechala dceru zavřít na neurologii. Ale tisková zpráva hovoří jinak:
"Nezletilá dívka byla v důsledku psychosomatických potíží, které se u ní objevily po té, co na ní bylo naléháno, aby u otce přespávala, hospitalizována ve Fakultní Thomayerově nemocnici v Krči, avšak nikoliv na psychiatrii, nýbrž na neurologické klinice, kde pobývala s matkou. Po vyšetření byla v květnu tohoto roku propuštěna do domácího ošetřování. Matka nikdy neusilovala o hospitalizaci své dcery, a toto tvrzení soudce v odůvodnění je nepravdivé, nepodložené a zavádějící; "

A že matka "bránila" styku s otcem a proto dostala pokutu ? Ne, Cilko, i tady je to jinak:
"Matce Terezky také už jednou jednu, ve výši 80 tisíc korun, uložil. Za to, že nedonutila dítě, aby u biologického otce přespalo. "
Pan soudce evidentně nerespektuje zájmy dítěte:
"Soudce Sládek ukládá vysoké pokuty rád. Dvakrát nařídil výkon rozhodnutí u dvou holčiček – šestileté a osmileté. Ty byly umístěny asi rok v našem Klokánku. Soud je však rozhodl umístit do ústavní výchovy. Děti chtěly zůstat, a tak je nᚠFond do ústavu odmítl přemístit. Soud tak učinil násilně, což pro děti znamenalo těžké trauma. Nám byla vyměřena 90tisícová pokuta, kterou posléze pražský městský soud zrušil. S odůvodněním, že obvodní soud nepostupoval v zájmu dětí."

Upravil(a) Ela.. (30. 6. 2007 19:53)

Není tady

 

#74 30. 6. 2007 19:56

zenetka
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 7. 2006
Příspěvky: 204

Re: Případ desetileté Terezky

Já mám pocit, že matka by bejvala uděllala líp, kdyby nešla oficiální cestou - neusilovala o to, aby soud posvětil to, že o prázdninách je ten režim styků otce s dítětem jiný a není třeba se každou neděli vracet od moře, nebo z tábora proto, aby mohla strávit odpoledne s otcem, ale prostě když by holka byla pryč, tak by byla pryč a vymalováno.

Není tady

 

#75 30. 6. 2007 20:06

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Případ desetileté Terezky

zenetko vyhledávala jsem si informace asi před třemi - čtyřmi dny, nepamatuji kde, který e-deník to psal, ale narazila jsem na to.
tím spíš mi to vše zarazilo, protože zpětně mi došlo, že je to obvyklý postup, promiň, vážně nevím kde to bylo

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/soud … 14715.html
http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/divk … 14659.html
http://zpravy.idnes.cz/soudce-drzi-zdra … domaci_hos
http://www.k213.cz/start.php?act=read&art=412
http://www.sv.cz/phprs-cz/view.php?cisl … 2004042801 (před třemi lety se terezky táta účastní konference štrasburských otců)

perlička na závěr.... otec, co nemá zájem.....   http://www.iustin.cz/strasburk/stra_LCH.htm

http://www.iustin.cz/art.asp?art=186

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů