Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 6. 2007 21:58

fishmisty
♥♥-----
Registrovaný: 6. 2. 2007
Příspěvky: 55

Má cenu bojovat?....

Ahoj holky...
minulý víkend jsem byla na dámské jízdě na chajdě...v pátek jsme zarazily na disku a paráda...potkala jsem tam člověka, který mi padl na první pohled..sebrala jsem odvahu a šla za ním..padla fráze, zda nemá číslo na taxi a po jeho úsměvu jsem pochopila, že mi to moc nevyšlo, ale chytil se a já se dozvěděla v tom dlouhém rozhovoru, že mě viděl odpoledne v hospodě, hypnotizoval mě jako blázen a já neregistrovala..smile
Nemohli jsme se od sebe odpoutat...šel mě vyprovodit na chatu, asi 4km a bylo to super...možná jsem si toho tolik ani s nikým nikdy neřekla...
Druhý den odjel na druhou stranu republiky, ale večer už byl zase u mě...holky mě propustili a strávila jsem s ním nádherné chvíle... Nic po mě nechtěl...stačilo mu obejmutí a a sem tam pusina... když jsem se ho později ptala, jak je možné, že po mě ani nic nechtěl...odpověděl..:ale chtěl...chtěl jsem být s Tebou..
Loučení bylo šílené, ale pořád jsem byla ještě nabuzená štěstím...
Je to týden...asi se zamiloval...proběhly krásné sms...maily..telefonáty..jsem jak blázínek..
Ale i tak přišel den, kdy jsme si oba uvědomili, že jsme od sebe 120km, je nám okolo pětadvaceti a máme každý svůj rozjetý život..
Tenhle víkend za ním jedu...jen tak si to vyříkat do očí...vrátit se na ta místa...i když vím, že po odjezdu budou dvě zlomená srdce navíc...
Přijde mi strašně nespravedlivé zahazovat lásku jen kvůli vzdálenosti, ale vztah na dálku asi nedokážem ani jeden...
Co s tím?...vše tu nechat a jít za ním...za člověkem, se kterým je mi kouzelně, ale v podstatě ho neznám...
Nebo mu dát poslední sbohem a doufat, že se někdy ještě uvidíme ač jen jako kamarádi?
Měl prý sen...jak jsme se poznali...ale konec byl šastný...láska vyšla..jako v dívčím románku...bylo by to krásné...jen se nebát procitnutí...odchodu...vstupu do reality..

Není tady

 

#2 25. 6. 2007 22:03

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Má cenu bojovat?....

Milá zlatá vztah na dálku zvládnete pokud jste opravdu silně zamilovaní. Nejdřív se sním,ale trošku víc poznej, než se do něčeho pustíš. Věř mi, že někdy vzdálenost lásku posílí,alae někdy ji i zabije. Záleží na vás jak  to budete cítím. Kolik je Ti let??

Není tady

 

#3 25. 6. 2007 22:06

fishmisty
♥♥-----
Registrovaný: 6. 2. 2007
Příspěvky: 55

Re: Má cenu bojovat?....

25....on je o rok starší...
Mám tu super práci...nechce se mi to opouštět...on to samé...ale to je rozum...hlas srdce napovídá jinak..

Není tady

 

#4 25. 6. 2007 22:10

lilinka
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 222

Re: Má cenu bojovat?....

fishmisty napsal(a):

25....on je o rok starší...
Mám tu super práci...nechce se mi to opouštět...on to samé...ale to je rozum...hlas srdce napovídá jinak..

Neznáte se dlouho, neopuštěla bych práci, rodinu a ani přátele, dej tomu čas a uvidíš jak se vše vyvine. Nic neuspěchej mohla by jsi litovat a trpět. Promluvte si poznejte se a uvidíš. Hlavně se netrap a začněte to nějak řešit nebo se utrápíte oba dva, hm ? par

Není tady

 

#5 25. 6. 2007 22:17

fishmisty
♥♥-----
Registrovaný: 6. 2. 2007
Příspěvky: 55

Re: Má cenu bojovat?....

Nějak řešit...to je přesně to, co nevíme...
vyjíždí kolikrát io na víkendy pryč...já to mám taky s prací divoké... i když dělám v kanclu, stane se, že musím o víkendu do  práce...a vidět se jednou za 14 dní..to by nás asi utrápilo....ale jiné řešení asi neeistuje...buď to zkusit aspoň takhle nebo úplně zabalit...

Není tady

 

#6 25. 6. 2007 22:47

Petunka
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 306

Re: Má cenu bojovat?....

Nevzdávej to, 120 km není nepřekonatelných... pokud jste se do sebe opravdu tak zamilovali, tak přece neni jiné východisko, než vztah na dálku a vídání se o víkendech, ne? smile Byla by to škoda, alespoň se o to pokuste.


"Nešastná láska není to nejhorší. To pravé neštěstí je nemilovat."  E. Bass

Není tady

 

#7 26. 6. 2007 8:24

x52658
Host

Re: Má cenu bojovat?....

A proč to MUSÍTE vyřešit???Proč musíte mít jasno a nalinkováno?Jste mladí,proč si tedy neužívat zatím lásky a ostatní se uvidí časem?Vždy,když se budete chtít vidět,tak to je hodinka,možná hodina a půl cesty autem.Co to dneska je?Já bych to tedy nezahazovala.Ani jeho,ani lásku,ale ani svůj život a práci.Zatím bych si volala,psala,když to půjde volné chvíle se snažila strávit spolu.Dál se uvidí.Kde je psáno,že třeba za půlroku mu někdo nenabídne práci v místě kde ty bydlíš nebo tobě tam?

 

#8 26. 6. 2007 11:33

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: Má cenu bojovat?....

Paaanecku, vsak 120km nie je ziadna vzdialenost..keby si napisala ze 1200km, tak to pochopim..... smile

Zi a nemysli stale, lebo ti vsetko pekne utecie. wink


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#9 26. 6. 2007 11:54

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Má cenu bojovat?....

fishmisty, jestli mᚠtu odvahu, seber se a upaluj! tummenupp Třeba ujedeš, třeba se spálíš...., ale kdyby to mělo "vyjít" a tys to neudělala, do smrti (nebo aspoň hodně dlouho) si to budeš vyčítat a pochybovat a uvažovat, co by - kdyby...?! Jestli mᚠ"zázemí" a tím pádem i možnost, kam se vrátit, jdi a nemudruj... wink On se život skládá z toho, co uděláme, né z toho, co jsme neudělali, i když jsme mohli a na omyly, mᚠve svém věku právo a hlavně - sílu! Žij tak, jak to cítíš, abys jednou v důchodu nemusela litovat! tummenuppstolt Jestli něco umíš, tak se v práci neztratíš a jestli ne? Je to "koneckonců" taky zkušenost... Hlavně se neboj! big_smile

Není tady

 

#10 26. 6. 2007 12:10

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Má cenu bojovat?....

Já bych to,ale také neřešila.Proč se nechcete lépe poznat,znáte se krátce...Myslím ,že zamilovaní dva lidé,opravdu zamilovaní zvládnou vše...Uvidíš za čas jestli bez něj můžeš být a nebo né...Pak už se rozhodně nikoho ptát nebudeš a udělᚠsi to podle svého...Přeji hodně štěstí...


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#11 26. 6. 2007 12:27

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Má cenu bojovat?....

Nemyslím si, že je to hned potřeba definitivě řešit, navíc 120km není žádná drastická vzdálenost, to se dá autem za zhruba hodinu. Navíc se znáte fakt krátce, nechala bych to plynout.

Není tady

 

#12 26. 6. 2007 12:37

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Má cenu bojovat?....

...

Upravil(a) Slvinka (7. 6. 2010 19:33)


cool

Není tady

 

#13 26. 6. 2007 12:39

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Má cenu bojovat?....

Jééééžiš hoky, vy jste usedlý! Teď se bude kontrolovat a spolíhat na jistotu a umře, jako "stará panna"... lol Ba ne, kecám! stolt Ale zkusit by to měla, nebo né?! wink Aspoň já bych do toho šla. A už "zusmo", nebo po hlavě, ale kdybych potkala "chasníka", kterej by se mnou "takhle zacloumal" roll , tak bych to nenechala, jen tak.... rodna Co když je to on s velkým Ó? Takových se moc za život nepotkává... lol

Není tady

 

#14 26. 6. 2007 12:48

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: Má cenu bojovat?....

Pokud je Ti s ním pěkně, proč to kazit? Na to ničení budete mít ještě tolik času!  Vždy 120 kiláků, co to je? Já mám tchýni 150 a stejně jí tu mám furt! lol Navíc, častokrát risk JE zisk, ne? Neutíkej! tummenupp


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#15 26. 6. 2007 13:29

TamtaOna
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 3. 2007
Příspěvky: 309

Re: Má cenu bojovat?....

fishmisty: Když jsem dočetla Tvůj úvodní dotaz, ouplně mi zabušilo (více smile srdce... něco skoro stejného právě řeším... U mě je to umocněno o to, že se mi to stalo loni... a zadupala jsem to... A o víkendu jsme se viděli po roce... a bum! Byli to snad nejhezčí chvíle jaké jsem za dlouhou dobu zažila. par
A teď jsem doma, on na druhé straně republiky... Taky nevím, co s tím, jsem z toho přejetá... Problém je to. Žijeme oba s rodiči, já navíc s těžce psychicky nemocným otcem, který nezvládá cizí lidi v bytě- natožpak na noc, natožpak na víkend... a ještě k tomu vesměs neznámé... A já osobně nerada narušuju někomu soukromí... tím, že bych u nich přebývala naruším jejich standard, ne jemu, ale jeho rodičům ano. Je to nepříjemné...
Vím jistě, že on by se do Prahy (kde bydlím) stěhovat ani za mák nechtěl... a já tam k nim taky ne... (jistě, tohle je předčasné, ale i tak...)
Auto nemám, on taky ne...
Už jednou jsem to na dálku zkusila a bylo to poachané. Člověk je někdy znaven a nechce se daleko plahočit, když dostaneš ráno chu jít se projít, něco podniknout, je daleko... vztah s účtem za telefon a jízdenky... hlavně je to smutné, stálé loučení, zklamání... kupí se to... Chápu, vždy je to jiné...
Mám mnoho známých, kteří spolu chodí a ona je uplně z jihu, on naopak z nejsevernějšího cípu země... a jde to. Mám kamarádku, která má 5let přítele ve Spojených státech a sama je z Prahy...
sad

Upravil(a) TamtaOna (26. 6. 2007 13:31)

Není tady

 

#16 26. 6. 2007 14:06

lulu24
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 3960
Web

Re: Má cenu bojovat?....

Určitě to musíte zkusit. Lepší se vídat třeba jen jednou za 14 dní než vůbec, ne?A jestli vám to bude klapat, tak bych práci neřešila a šla za ním. Dobrý místo tě štastnou neuděla, ale láska jooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!

Není tady

 

#17 26. 6. 2007 14:12

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Má cenu bojovat?....

lulu24  - tummenupp stolt Co na tom, že se třeba po pár měsících ukáže, že je to "šlengr"? Ale dokud se to nezkusí, tak se to nepozná a kdo se bojí zariskovat, má prd! stolt

Není tady

 

#18 26. 6. 2007 15:05

TamtaOna
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 3. 2007
Příspěvky: 309

Re: Má cenu bojovat?....

Hellga, lulu24: Jo, holky, máte recht- vím to a sama si to říkám... je lepší padnout v bitvě než utéct před jejím začátkem... Taky jsem to nesčetněkrát radila... Sama jsem skvělý teoretik, ale prd praktik. Nechám to volně plout a uvidíme... Loni jsem to zakopala a bylo mi to moc líto..., tenhle rok bych to už ale nedokázala, přeci jen, mám ho teď daleko radši a tak nějak jsme si blíž sad Uf

Není tady

 

#19 26. 6. 2007 15:06

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Má cenu bojovat?....

Já bych se krásnému vztahu i na dálku nebránila, nechala bych to plynout..., ale není na zpřetrhání všech svazků (práce)a stěhování se poněkud brzo!!??

Není tady

 

#20 26. 6. 2007 15:22

TamtaOna
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 3. 2007
Příspěvky: 309

Re: Má cenu bojovat?....

Wiki: Nic zpřetrhávat nehodlám... na to je dost času, taky to může být jen prosté zamilování, které by časem ukázalo nedostatky (klasika)...
Mám takovou schopnost nalézat na komplikovanějších záležitost další a další zádrhely... sad abych si pak usnadnila a obhájila svůj úprk. sjuk

Není tady

 

#21 26. 6. 2007 15:22

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Má cenu bojovat?....

co blbneš? 120km - co to je? V pohodě se můžete vídat, poznávat, dát tomu čas...a pak uvidíte! Nikam nespěchej, užívej si to, dejte si čas. Když se chce, všechno se dá vyřešit, i vzdálenost.


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#22 26. 6. 2007 16:57

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Má cenu bojovat?....

TamtaOna napsal(a):

Wiki: Nic zpřetrhávat nehodlám... na to je dost času, taky to může být jen prosté zamilování, které by časem ukázalo nedostatky (klasika)...
Mám takovou schopnost nalézat na komplikovanějších záležitost další a další zádrhely... sad abych si pak usnadnila a obhájila svůj úprk. sjuk

Tamtiku - promiň - já jsem psala odpověď pro rybku - znají se asi týdny...ty jsi psala po roce - ale to je taky předčasné...

Bazalka to tam vystihla přesně

Není tady

 

#23 26. 6. 2007 19:03

TamtaOna
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 3. 2007
Příspěvky: 309

Re: Má cenu bojovat?....

Wiki- ono jsme se poznali loni, ale tak jakože jsme ani nevěděli, jak se jmenujeme... jen jsme se na sebe usmívali a zdravili se (což bylo jeden den, kdy jsme byli na stejném místě)... Pak jsem se do toho zabrala a nějak se mi podařilo najít k němu cestu... (klasika: kamarádka má kamarádku, která chodí s jeho kamarádem...blabla smile ... Vypadlo z toho, že on shání můj kontakt taky a tak k němu byl poslán... psali jsme si, párkrát za mnou přijel. Ale měla jsem toho loni hrozně moc, takže se to nějak stoplo...
A o víkendu jsem ho viděla (už předtím psal, že se na mě téší)... Já na něj taky, ale bála jsem se toho setkání. ... Teď jsme se ale už znali, takže jsme byli v užším kontaktu... Krásný sobotní večer, oheň, mýtina u lesa, deka a hvězdy par Bylo to naprosto úžasné (ve vší počestnosti dumbom big_smile ) ...

Není tady

 

#24 27. 6. 2007 22:15

fishmisty
♥♥-----
Registrovaný: 6. 2. 2007
Příspěvky: 55

Re: Má cenu bojovat?....

Myslím, že bych to měla nechat osudu, pokud spolu máme být, tak se třeba za pár let potkáme a bude všechno snadnější..

Není tady

 

#25 27. 6. 2007 22:51

Petunka
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 306

Re: Má cenu bojovat?....

žádný takový fishmisty!!!! jestli uvažuješ takhle, tak to mezi váma asi nebude tak žhavý, jak popisuješ.. Jdi do toho, neboj se překážek!


"Nešastná láska není to nejhorší. To pravé neštěstí je nemilovat."  E. Bass

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů