Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 6. 2007 17:28

Lala
♥♥-----
Registrovaný: 8. 6. 2006
Příspěvky: 79

Cvičení na záda

Je pravda, že všechny z nás hledáme cvičení na zhubnutí, ale ještě jsem nečetla cvičení na záda. Znáte nějaké (např. webové stránky, kde jsou cviky popsané)?
Prý je dobrý Pilates, ale ten mi bohužel leží doma, na mě je toto cvičení moc náročené roll

Není tady

 

#2 21. 6. 2007 9:58

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Cvičení na záda

Asi nemᚠzrova to správné CD na začátek a nebo co by Tě chytlo.Já mám 20 minutové a je super, ukazují tam stejné cviky pro začátečníky i ty zdatnější, stačí někdy jen pokrčit nohy.

Není tady

 

#3 26. 6. 2007 16:16

Astra
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 605

Re: Cvičení na záda

Výborná je kniha Záda už mě nebolí, v knihkupectvích se už prodává 4.vydání.
A dobré jsou i videokazety Krční páteř - cviky pro krční a horní hrudní páteř a ještě
Desetkrát pro zdraví podle Ludmily Mojžíšové (řeší problémy s bolestmi zad a ženskou neplodností). Obě kazety jsem si nechala poslat poštou na dobírku z adresy:  e-mail:ntvshop@nasetelevize.cz  Přišly mi do týdne
A jestli se neumíš sama přinutit cvičit doma, tak zkus chodit někam na jogu, jestli mᚠtu možnost. Na záda je to přímo ideální cvičení a kolektivy jsou bezva věc.


Každý chce být šastný. Aby toho dosáhl, musí především vědět, co vlastně štěstí je.

Není tady

 

#4 27. 6. 2007 16:15

Tia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 292

Re: Cvičení na záda

.....ano, zkus jogu, pekne se protahnes a zesilis svalstvo kolem trupu-bricho, zada. Zvladne to kazdy!!!

Není tady

 

#5 10. 9. 2007 12:39

Petra Jandová
♥♥-----
Registrovaný: 9. 2. 2006
Příspěvky: 39

Re: Cvičení na záda

Pilates opravdu doporučuji, ovšem pod odborným dohledem. Zajděte do fitness centra, kde lekce nabízí. Naučí Vás správně cvičit a dýchat. Pak už si "rovnat záda" v pohodlí domova.smile

Pěkný den,
Petra Jandová

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů