Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 6. 2007 14:00

křepelka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2006
Příspěvky: 266

morče a pes

MOC VÁS VŠECHNY PROSÍM O RADU! Kamarádka si před týdnem pořídila 8 týdenní štěně labradora a včera odjela na dovolenou a žádala mě abych pejska pohlídala, jinak že ho dají nahlídání babičce. Svolila jsem protože mě bylo líto staré paní po infarktu a taky štěnátka, říkala jsem si že to u nás těch pár dnů bude mít lepší. Tak je u nás a já kromě šíleného strachu že se fenečce něco stane mám obavu o mé miláčky(morčata a osmáky). Máme byt 1+1 a fenka se už 2x vymočila v kuchyni na lino, poté co jsem s ní byla venku. Mám obavy že i když jsem umyla podlahu, že až moje hlodavce pustím něco z té moče chytnou a zajdou. Chci se proto zeptat na vᚠnázor, jak dalece může být pes pro morče a osmáka rizikem? Nemohu fenku nechat močit na koberec v obýváku ale taky nechci ublížit morčatům kteří jsou dočasně kvůli psovi v naši velké kuchyni. POMOOC:-))

Není tady

 

#2 11. 8. 2007 17:48

Maya.82
Host

Re: morče a pes

No nevim, ale oni si snad do klece nečůraji?? Já bych řekla, že jo a zabilo je to?? Nezabilo.
Fenka se tam vymočila jen proto, že nastala nějaká změna a jí se to nelíbí prostě tím protestuje.

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů