Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 19. 6. 2007 9:36

Henrieta
♥♥-----

Jsem z toho otrávená

Ahoj všichni,  musím si postěžovat. Celý život se potýkám s váhou. Měřím 162 cm, teď momentálně vážím 62,5 kg, tedy na stařičké váze, kterou máme doma, takže to nemusí být až tak úplně pravda. Co se týká diet, vyzkoušela jsem toho dost, takže vím, že žádné zázračné pilulky neexistují. |Nejvíce jsem zhubla, 15,00 kg, když jsem omezila jídlo, a každý !!!!! den jezdila hodinu na rotopedu. Jeden čas jsem vstávala i v 5 ráno, nakonec jsem na tom kole byla úplně závislá, byla jsem celá nesvá, když jsem jeden den vynechala. No ale pak jsem změnila práci a teď rotoped smutně stojí v šatně a kilíčka frčela nahoru.
Před rokem jsem se rozhodla ze sebou opět něco dělat. Začala jsem držet dělenou stravu podle Kořínkové. Zhubla jsem asi 8 kg, spíše na začátku, pak se váha zastavila a odmítla se hnout. Lidé, co mě dlouho neviděli, mě chválili, jak jsem krásně zhubla, ale a už s tím přestanu, že už to začíná být moc. No prostě v květnu jsem s tím praštila, ne úplně, ale o víkendu jím normálně, jím hodně zeleniny, tmavé pečivo, nesladím a vyhýbám se tučným jídlům.  Za  2 měsíce !!!!! jsem skoro vše nabrala zpět, připadá mi, že každý den ráno mám o kilo navíc. Jsem z toho vážně děsně otrávená, přece nebudu celý život na dietě. Je to otrava pořád přemýšlet, že to nebo tamto nesmím. Přemýšlím, o tom, že snad zajdu do nějaké poradny. Máte s tím někdo zkušenosti?

Není tady

#2 22. 6. 2007 17:37

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA

Re: Jsem z toho otrávená

MILÁ HENRIETKO,
MAMINKA UŽ TAKY NĚKOLIKRÁT DRŽELA DIETU KOŘÍNKOVÉ A POKAŽDÉ NABRALA KILA ZPÁTKY A NĚCO NAVÍC!
VÍM, ŽE NĚKTERÉ HOLKY SI MOC CHVÁLILY KURZY STOB, TAK SE ZKUS PO NICH POOHLÉDNOUT NĚKDE U VÁS.

Není tady

#3 22. 6. 2007 21:30

Náka
♥♥♥----

Já jsem zkoušela taky všemožné diety,ale k ničemu to nevedlo.Přestala jsem se omezovat v jídle.Jím úplně všechno (teda až na sladké,které moc nemusím).Jím 5x denně pouze malé porce a za půl roku jsem shodila 10kg. Ze začátku mi dělalo problém snídat,ale zvykla jsem si na pravidelnost.Taky jsem si dělala před jídlem ředěný jablečný ocet a světe div se začala jsem hubnout.Není zrovna moc dobrý,ale funguje skvěle.Perfektně nastartuje hubnoucí proces a pak stačí dodržovat jídelní režim.
A hlavně nemusím se rozhodovat co sním.Jím naprosto všechno co mě napadne a mám už několik let stejnou váhu.styrka

Upravil(a) Náka (6. 7. 2007 10:19)

Není tady

#4 14. 7. 2007 18:32

Chackinka@email.cz
♥------

Milé a drahé sluníčko,nejsem z těch,co by si pořád naříkaly na váhu,jsem z těch,co si naříkají o samotě.Do teď to bylo jakž takž,brečela jsem jen pro sebe a nikoho jsem tím neobtěžovala,ale teď musím  a to tebe.Radíš všem,poraď i mě.Je to hodně komplikované a tak na rovinu.Napiš mi prosím odpověď na mail  chackinka@email.cz  protože jakmile tuto stránku vypnu,už se na ni nedostanu...Proč?to je teď vedlejší...Takže měřím 170 cm,vážím 95 kg ,do teď bylo vše v pořádku,pohoda,teď mám ale zdravotní púroblémy,páteř,dýchání,žaludek.Hlavně páteř...Lékař mi zdůraznil,že musím,opakuji "musím" do konce prázdnin schodit nejméně 10-15 kg,abych nešla na operaci.Zdůrazňuji,že jsem mladý člověk a na operaci nepůjdu,ani kdyby mě tam měly nabrat vidlemi a odhodit.Je to nezdravé,nikdy jsem to nedělala,ale teď tě prosím,nebo kohokoli,kdo tohle moje fňukáníčko bude číst a bude mi chtít pomoci,napište mi na mail.Prosííííííííííííííííííííííííííííím.Nevím,co mám dělat a sama se nedonutím,ani nevím,jak mám jíst.Jsem sebevědomá žena,žádná puberačka,ale už to dál nevydržím...Prosííííííííííííím.Budu netrpělivě čekat na jakoukoli odpověď.             Děkuji mocinky...Chackinka...

Není tady

#5 14. 7. 2007 22:30

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA

CHACKINKO, TYS MĚ FAKT DOSTALA...TAKHLE MĚ ZAVALIT...BUDE LÍP, NEBOJ smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí