Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 15. 6. 2007 15:30

Petrik
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 3. 2007
Příspěvky: 200

Re: parfém

Ja kupuju parfemy jedine pres net - opravdu se to vyplati - snad to nebude brano jako reklama, ale ten kdo je z Ostravy - tak uplne idealni je pro nej bych rekl www.marianet.cz - osobne si pro to muze zajit nebo si to nechat dovezt - a vzdycky dostane nejaky ten darecek a pani majitelka je moc prijemna - samozrejme, ze posilaji i po republice - kupoval jsem uz asi 4 parfemy a naprosta spokojenost tummenupp cenove je to jeden z nejlevnejsich eshopu na internetu bych skoro rekl...

Není tady

 

#52 15. 6. 2007 16:23

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: parfém

Natynka napsal(a):

Selima napsal(a):

Nedoručujú aj do SR? grater

Seli,  teď jsem ti tam volala, takže pokud je objednávka do 2.500 Sk tak poštovné 120,-  Sk. jinak nic. A taky nic když platíš převodem nebo kartou. tedy na tom mém elninu.

Suoper, tak ak nekúpim tento weekend v duty-free shope(rada si tam ovoniavam vzorky), tak vyskúšam elnina...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#53 15. 6. 2007 16:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: parfém

lueta napsal(a):

iva1 napsal(a):

Natynka napsal(a):

A jinak, já to balím, tak krásný víkend všem. Bylo mi tu zase príma smile

Tak mej krasny vikend.Snad te nesplachne voda.Taky se chystame na chatu,ale nevim,nevim.Jinak by me zajimalo,zda-li by mi nektera z vas poradila?Pred revoluci jsem si oblibila Parfem BLASE a potom jeste MAXI.Nevim,ale tusim,ze ho produkovala firma MAX FACTOR.Blase si obcas koupim i kdyz uz neni ani z poloviny tak dobry,jak kdyz ho vyrabeli v originale,ale na Maxi jsem zatim nenatrefila.Byla to takova obdelnikova sklenena nadobka se skoricovou kapalinou.Mooooc bych ho chtela.Poradi mi nekdo????Jo a MAXI byla toaletni voda.

Ivo a nejmenoval se Just call me Maxi ?  Jestli je to on, tak ten jsem milovala a od revoluce jsem ho nikde neviděla
grater grater grater

Neé, myslím, že to oblo len MAXI, používala ho teta...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#54 15. 6. 2007 16:29

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: parfém

Moje jednička je Sea Energy od La Prairie. Nemá klasický vrchol-střed-základ, ale mění se v čase jako drahokam. Je nesmírně příjemná, dá se rozprášit na celý tělo, málokdy se mi stane, že by mi někdo nepochválil "parfemaci" smile
Mám už 4. balení, až to přestanou vyrábět, začnu smrdět... big_smile


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#55 15. 6. 2007 16:41

mondiale
♥♥-----
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 54

Re: parfém

tak já miluju z dámských Nina Ricci- Nina..Chacarell - Amor..a Tom TAilor- Body talk..z pánských - Lacoste- Lacoste (myslím,že se to tak jmenuje), a Dior-Dune..hmmmmmmmm

Není tady

 

#56 15. 6. 2007 17:04

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: parfém

Iva1: Já už vím, co myslíš, Maxi jsem měla ještě za totality. Taková silná vůně to byla stolt
Jestli jsi z Prahy, tak Maxi mají v parfumerii Livonia v Ječné ulici v Praze 2 (aspoň jsem ji tam viděla)
Jinak já teď používám Pacific Paradise od Escady.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#57 15. 6. 2007 17:09

x52658
Host

Re: parfém

Mě voní a moc Pur Blanca od Avonu,ale snažím se trošku přeorientovat,zak mi je teď příjemná Evidence od Yves Rocher.A M má teď novou - Individuel od Mont Blancu.Dřív jsem mu kupovala od Avonu Intrique,ten byl naprosto nepřekonatelnej,ale přestali ho dělat... dumbom

Jo,a taky jsem zapomněla na veškerý zelený čaje-Healling Garden,Yves Rocher...Teď na léto-eňo ňůňo!

Upravil(a) bazalka (15. 6. 2007 17:31)

 

#58 15. 6. 2007 17:22

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: parfém

ja milujem Zara women.... a Zara winter je tiez super... Inak Jill Sander, Sun a Sport form woman. A teraz mam bodyspray Green tea od Healing garden a je to super.... Mozem si to nastriekat aj na vlasy / cim setrim spolucestujucich v MHD od vone ranca, ked idem od konika/ big_smile


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#59 15. 6. 2007 18:06

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: parfém

Ahojky, tak tohle vlákno je moc prima. Poučila jsem se big_smile.
Ferrari black mě zaujalo, mám ráda auta big_smile, kolikpak stojí, Oxi? Cenu nad 2000 nepiš, to by mě převrátilo ze židle big_smile.
Dceři jsem koupila (ale to odbočuji od parfémů, polsky to zní "woda toaletowa w sprayu)  big_smile něco, co má název: B.U., no voní to na ní fakt krásně. Pak nám nepřipadla špatná ještě Naomi Campbell - Exult, kdysi jsme měly doma od Priscily Presley, už nevím přesně co, asi "Indiánské léto". Ale pamatuji si, že moje maminak před...no v pravěku, dostala lahvičku Heleny Rubinstein, byla to bomba jak cenová, tak "voňavá" - nádhera, od té doby jsem ji už nějak neviděla - nepátrám, ale byla fakt supr. Ale do práce používám už dlouho deodorant Nivea, modrý, v tom jsem se úplně našla big_smile-.

Není tady

 

#60 15. 6. 2007 18:08

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: parfém

bazalka napsal(a):

Mě voní a moc Pur Blanca od Avonu,ale snažím se trošku přeorientovat,zak mi je teď příjemná Evidence od Yves Rocher.A M má teď novou - Individuel od Mont Blancu.Dřív jsem mu kupovala od Avonu Intrique,ten byl naprosto nepřekonatelnej,ale přestali ho dělat... dumbom

Jo,a taky jsem zapomněla na veškerý zelený čaje-Healling Garden,Yves Rocher...Teď na léto-eňo ňůňo!

Bazalko, a neprosákly od Avonu nějaké zprávy, že by třeba ten Intrique něčím nahradili?
Jinak díky za tip zelených čajů tummenupp

Není tady

 

#61 15. 6. 2007 20:34

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: parfém

Pro sebe: Must de Cartier Eau Fine, Mademoiselle Chanel (bila), 24 Fabourg od Hermes, Neroli Sauvage Perfume od Creed a Green Irish Tweed taky od Creed
Pro neho: Royal Water od Creed, Orange Vert od Hermes a taky Green Irish Tweed a jeste tusim Summer od CK
To ted momentalne. Ja nejsem verna jednomu, dvema za chvili budu mit jine favority

Není tady

 

#62 15. 6. 2007 20:39

elinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 9. 2006
Příspěvky: 495

Re: parfém

mí momentální oblíbenci jsou dámský C-THRU Emerald a pánský Tom Tailor - New experience man stolt tummenupp

Není tady

 

#63 15. 6. 2007 20:42

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: parfém

Já jsem NIKDY nepoužívala jednu a tutéž vůni, vždycky jsem dopotřebovala jednu a koupila jsem si zase něco jiného. Jednou jsem si koupila Kenzo - tu s tím vlčím mákem, nastříkala jsem se 2x-3x a pak si lahvičku "půjčila" dcera. Špatně zaklapla uzávěr, já za něj vzala, lahvička mi vypadla z ruky a rozflákla se o dlaždice. Já grater jak želva, zametla jsem střepy - hlavně že mi pak půl roku voněl smetáček - a byla naštvaná celý den.
Dcera se mi přiznala až za dloooouho, že to byla ona big_smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#64 15. 6. 2007 21:26

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: parfém

Kiara: ja nevydrzim ani nez dopotrebuji, neco mi zavoni a hned koupim. Jenom Amarige od Givenchy dokoupuji pravidelne. Ten jsem pouzivala pomerne vytrvale, kdyz jsem se seznamila se svym muzem, obcas se navonim i ted a dela to divy:par:

Není tady

 

#65 15. 6. 2007 23:44

x52658
Host

Re: parfém

Tercila napsal(a):

bazalka napsal(a):

Mě voní a moc Pur Blanca od Avonu,ale snažím se trošku přeorientovat,zak mi je teď příjemná Evidence od Yves Rocher.A M má teď novou - Individuel od Mont Blancu.Dřív jsem mu kupovala od Avonu Intrique,ten byl naprosto nepřekonatelnej,ale přestali ho dělat... dumbom

Jo,a taky jsem zapomněla na veškerý zelený čaje-Healling Garden,Yves Rocher...Teď na léto-eňo ňůňo!

Bazalko, a neprosákly od Avonu nějaké zprávy, že by třeba ten Intrique něčím nahradili?
Jinak díky za tip zelených čajů tummenupp

Tercilo,netuším,ono se tam pak vyrojilo víc pánských vůní,ale tenhle Intrique-to bylo prostě....mmmmmmmmmmm....no nomen omen.Už z toho testru na papíře jsem věděla,že to je ono.I holkám v práci to vonělo.Pak jsem zas nevěděla,jestli mu to opravdu koupit. lollol A teď má ten Individuel,je to jiná vůně,ale zase taková .... osobitá.Jojo tohle si umí vybrat.... tummenupp

 

#66 15. 6. 2007 23:54

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: parfém

Jojo, Elinko, souhlasím, C-THRU (fialový)  si dcerka koupila a voní fakt krásně!

Není tady

 

#67 16. 6. 2007 6:01

iva1
♥------
Registrovaný: 3. 6. 2007
Příspěvky: 21

Re: parfém

Kiara napsal(a):

Iva1: Já už vím, co myslíš, Maxi jsem měla ještě za totality. Taková silná vůně to byla stolt
Jestli jsi z Prahy, tak Maxi mají v parfumerii Livonia v Ječné ulici v Praze 2 (aspoň jsem ji tam viděla)
Jinak já teď používám Pacific Paradise od Escady.

Kiara,jestli je to on,tak se tam snad rozjedu.Mam to sice hoooodne daleko,ale stoji mi to za to.Diky za tip.Lueta,ten tvuj parfem,to bylo asi neco jineho.Mejte se holky krasne a diky.

Není tady

 

#68 16. 6. 2007 22:00

arabela77
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 9. 2006
Příspěvky: 167

Re: parfém

Ja miluju v lete Jil Sander Sun a v zime Angel od Thierry Mugler a Dolce Vita od Dior. Potom Joop! All about Eve, Helloween J.D.Pozo, Amor Amor od Cacharel a Alexander McQueen Kingdom. A to furt dokola. Jsem jak mogor. Zrovna ted mam doma 5 z nich.
Co se tyce nakupovani pres internet, mam jen ty nejlepsi zkusenosti. Dam do vyhledavace svou oblibenou vuni a pak "hledat ve zbozi" a "seradit od nejlevnejsiho" a zvesela objednavam. Moje kreditka pak nestiha a ja se nestacim pri vypisech divit.

Není tady

 

#69 18. 6. 2007 10:40

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: parfém

Tak já se přidám..Celoživotně používám 2 parfémy, střídám je podle nálady. ISSEY MIYAKE
L´Eau D´Issey a TRUSSARDI Jeans. Nedám bez nich ani ránu a máloco jiného mi voní. A z mužských vůní se mi moc líbí LACOSTE Esential. To i kdyby ten chlap vypadal jako křovák a měl nudli u nosu, ale voněl tímhle, cvrknu si..

Není tady

 

#70 28. 6. 2007 19:41

čika
♥------
Registrovaný: 27. 6. 2007
Příspěvky: 1

Re: parfém

noooo...ja si vzdycky hledam parfem "a ten uz bude naporad" a nejak se mi to nedari, ted mam ale pocit, ze jsem konecne nasla, je to bvlgari eau parfume au the blanc, mnam, pisou o nem, ze je unisexovy, ale kdo ho zna, vi, ze je krasny, elegantni, nevtiravy a uklidnujici.
ale zajimalo by mne, zda nekdo pouziva od guerlain mitsouko nebo l´heure bleue.....

Není tady

 

#71 3. 7. 2007 15:58

LauraK.
♥♥-----
Registrovaný: 4. 6. 2006
Příspěvky: 47

Re: parfém

Ano, já používám Mitsouko i L´Heure Bleue. Teď mám ještě v plánu si pořídit Jicky. Mám doma kolem 40 vůní, miluju parfémy:-)

Není tady

 

#72 3. 7. 2007 16:53

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: parfém

Holky (které máte kolem 40), pamatujete si sprej- Darona (zelený)? Na to jsem sbalila svého 1.kluka a hrozně ráda na tu vůni vzpomínám.

Není tady

 

#73 13. 7. 2007 18:22

cirrusa
♥------
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 8

Re: parfém

dopocuju Hugo Boss-Femme. dostala jsem od pritele a je to laska na prvni pohled(nebo ocuch?smile
jinak MaxMara, taky fajn, z lehcich TomTailor.

Není tady

 

#74 15. 7. 2007 13:03

Jessie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 809

Re: parfém

Tak na léto preferuju Pumu - Red woman a od Elizabeth Arden - Tropical Green Tea.
Jinak Obsession night od CK, Amor Amor od Cacharel, Mediterranian (nebo jak se to píše) od E. Arden a moje nejnovější milovaná vůně je Chanel - Chance eau fraiche - je to letní verze klasické Chance a zatím jsem poznala jednoho jediného člověka, kterému by se nelíbila a to se moje práce kolem parfémů točí.


Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

 

#75 15. 7. 2007 22:12

LOCO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 23. 6. 2006
Příspěvky: 1736

Re: parfém

U mně momentálně vede Cerruti Image a Burberry Brit ,anebo toalet.voda Elizabet Arden Green tea

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů