Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 6. 2007 9:33

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

Milé ženy,
pořád něco slýcháme o ženských pravidlech. Konečně máme možnost napsat něco i my. Tak tedy - tohle jsou naše pravidla! Všimněte si, že všechna mají číslo 1.
1. Narozeniny a Valentýn a výročí nejsou výzvou k našemu opětovnému pátrání po dárku.
1. Občas na vás nemyslíme - smiřte se s tím.
1. Neděle = sport. Je totéž co úplněk nebo příliv a odliv. Nic s tím nenaděláte.
1. Nakupování není sport a nikdy je za sport považovat nebudeme.
1. Záchodové prkýnko - už jste velké holky. Když je nahoře, dejte ho dolů. My ho musíme mít odklopené, vy zase sklopené, nebudeme vyvádět kvůli tomu, že jste ho nechaly dole.
1. Řekněte jasně, co chcete. Vyjasněme si jedno: jemné náznaky nezabírají, důraznější náznaky nezabírají. Prostě to řekněte!
1. Ano a ne jsou dokonale přijatelné odpovědi takřka na každou otázku.
1. Choďte za námi s problémem jedině tehdy, budete-li ho chtít vyřešit. Na soucit máte ostatní ženské.
1. Kontrolujte prosím olej v autě!
1. Pokud nechcete nosit prádlo jako fotomodelky, nechtějte na nás,abychom se oblékali jako hoši z telenovely.
1. Domníváte-li se, že jste tlusté, pravděpodobně jste, neptejte se nás. Odmítáme na to odpovídat.
1. Nechte nás koukat na jiné ženské, stejně se podíváme - máme to v genech.
1. Prosíme - kdykoli je to možné, mluvte až o reklamních přestávkách.
1. Kryštof Kolumbus nepotřeboval poradit, my taky ne.
1. Nᚠvztah už nebude nikdy takový, jaký byl během prvních dvou měsíců, co jsme spolu chodili. Smiřte se s tím a přestaňte si stěžovat kamarádkám.
1. Všichni muži rozeznávají pouze 16 barev - stejně jako výchozí nastavení Windows. Nemáme nejmenší tušení, co je meruňková nebo skořicová.
1. Položíte-li nám otázku, na kterou nechcete slyšet odpověď, očekávejte odpověď, kterou nechcete slyšet.
1. Pokud se vás ptáme, co se stalo, a vy odpovíte nic, budeme se chovat, jako že se nic nestalo.Víme, že to tak není, ale za hádku to nestojí.
1. Nejsme jasnovidci. Naše neschopnost číst vaše myšlenky není důkazem toho, že nás nezajímáte.
1. Pivo je pro nás stejně vzrušující jako pro vás kabelky.
1. Máme vytvarovaná těla! Kulatá je také tvar.

Děkujeme, že jste si to přečetly. Víme, že dnes mnozí z nás budou spát v obýváku na gauči, ale to nevadí.

Bereme to jako čundr.
Vaši muži  rock

Není tady

 

#2 14. 6. 2007 9:34

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

toto tu uz bolo


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#3 14. 6. 2007 9:36

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

Oxi napsal(a):

toto tu uz bolo

hm,ale to jsem tu nebyl zase ja kapitulation

Není tady

 

#4 14. 6. 2007 10:30

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

Babo a co když si řeknu jasně a přesto se za tím hledá něco jiného ?
Příklad: Courám po městě a předpokládám, že můj muž je někde  ve městě autem ..... zavolám mu, že JESTLI je  někde poblíž a JESTLI jede domů, tak že by mě mohl naložit. Předpokládám odpověď : a. ne, mamuldo, jsem jinde
                                                                            b. ne, ještě musím jet  jinam  .... 
                                                                            c. v pohodě, kde  jsi ?
Vážně po něm nechci, aby jel pro mě ucpaným městem  ( MHD je někdy stejně rychlejší) nebo aby měnil plány .... ale on se začne toto domnívat, že já to něm chci .....  jak vysvětlit chlapovi, že  to co řeknu, tak opravdu tak myslím a nemám za tím schovaný jiný význam ? ( máme to doma jaksi přehozené  .... mapy mi nedělají problém    vissla  ) .....  ono někdy se stane, že jsem někde, kde on a pak to nějak večer vyjde najevo a to mi pak řekne ... no,ale proč jsi mi nezavolala, mohl jsem tě vzít .....   dumbom   

Tak babo, a teď raď ! Má můj muž spíš ženské uvažování a já mužské ? Někdy totiž mám ten  pocit . Možná jsem byla v minulém životě muž a zlobil jsem a teď jsem tu  za trest za ženskou  gloria   gloria


BB

Není tady

 

#5 14. 6. 2007 11:01

Nick3594
Host

Re: Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

To je starý, něco nového by tu nebylo lol?

 

#6 14. 6. 2007 11:35

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

lvice napsal(a):

To je starý, něco nového by tu nebylo lol?

Lvice ... starý, ale  je potřeba to pořád připomínat    vissla   stejně jako Dakotin povel: vyprsit a usmívat !!!!! .....  to mi zvedne okamžitě náladu  lol  lol


BB

Není tady

 

#7 14. 6. 2007 11:38

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

Vzkaz žen mužům:

Milí muži,
děkujeme vám, že jste nám nastínili svá pravidla. Konečně víme, co se ve vás odehrává, zatím co mlčíte. Díky pregnantním formulacím a ujasnění témat nejvyšší důležitosti, jsme pro vás nyní mohly vypracovat cílenou specifikaci tezí. Vzhledem k tomu, že korespondují s vašimi precedenty, mají rovněž všechny číslo 1. Vítáme vaši iniciativu a těšíme se na další spolupráci.

Vaše ženy.


1. Narozeniny, Valentýn a výročí nejsou výzvou k našemu opětovnému pátrání po dárku.

1. Když si něco koupíme, nepátrejte, jestli a proč to potřebujeme a co s tím budeme dělat.


1. Občas na vás nemyslíme. Není to nic vážného. Prosím, zvykněte si na to.

1. Občas menstruujeme – smiřte se s tím.


1. Neděle = jídlo = kamarádi = fotbal u televize. Je to jako úplněk nebo příliv a odliv. Nic s tím nenaděláte.

1. Sobota = úklid. Je to totéž co tornádo nebo blizard. Nic s tím nenaděláte.


1. Nakupování není sport a nikdy ho za sport považovat nebudeme.

1. 24 hodinová nepřetržitá služba u dětí není dovolená a nikdy ji za dovolenou považovat nebudeme.


1. Záchodové prkýnko – už jste velké holky. Když je nahoře, dejte si ho dolů. My ho musíme mít odklopené, vy zase sklopené. A taky nevyvádíme, že jste ho nechaly dole.

1. Pochopte, že záchodové prkýnko ani podlaha nejsou vhodné pro značkování teritoria – jste už velcí kluci – když nacákáte, utřete po sobě.


1. Vyjasněme si jedno: jemné náznaky nezabírají, důraznější náznaky nezabírají, říkejte jasně, co chcete.

1. Vyjasněme si jedno: jasně formulované žádosti nejsou.


1. Jednoduché odpovědi ANO a NE jsou dokonale přijatelné, a už byla otázka jakákoliv.

1. "Ne" znamená "ne" a "nechci" znamená "nechci". Nepřemlouvejte nás, že je to jinak.


1. Choďte za námi s problémy jen tehdy, budete-li je chtít skutečně vyřešit. Na soucit máte ostatní ženské.

1. Nikdy se nás neptejte, o čem můžeme tak dlouho mluvit s kamarádkou.


1. Kontrolujte prosím olej v autě!

1. Když vyluxujete lednici, aspoň nám o tom řekněte!


1. Pokud nechcete nosit prádlo jako fotomodelky, nechtějte po nás, abychom se oblékali jako hoši z telenovely.

1. To, že chceme, abyste si občas vzali čisté oblečení neznamená, že se máte oblékat jako hoši z telenovely. A pokud chceme, abyste se oblékali jako hoši z telenovely, znamená to, že chceme nosit prádlo jako fotomodelky.


1. Jestli si myslíte, že jste tlusté, možná je to pravda. Neptejte se nás na to,odmítáme odpovídat.

1. Na otázku, jestli nejsme tlusté, odpovídejte vždy a za všech okolností: "Jsi krásná!"



1. Nechte nás koukat na jiné ženské. Stejně se podíváme – máme to v genech.

1. Nechte nás chovat se nelogicky. Stejně se tak chovat budeme – máme to v genech



1. Prosíme, kdykoli je to možné, mluvte až o reklamních přestávkách.

1. Prosíme, o reklamních přestávkách nepřepínejte na jiné kanály a nechoďte si pro pivo, a vám můžeme sdělit to, co vám už dlouho chceme říci.


1. Kryštof Kolumbus nepotřeboval poradit. My taky ne.

1. Pokud nemáme dojet někam jinam, než kam míříme, jako Kryštof Kolumbus, dovolte nám, a se zeptáme na cestu.



1. Nᚠvztah už nikdy nebude takový, jaký byl během prvních dvou měsíců, co jsme spolu chodili. Smiřte se s tím a přestaňte si stěžovat kamarádkám.
1. Nikdy nebudeme vařit jako vaše maminky. Smiřte se s tím a přestaňte si stěžovat.



1. Všichni muži rozeznávají pouze 16 barev – stejně jako výchozí nastavení Windows. Nemáme nejmenší tušení, co je meruňková nebo skořicová.
1. Všichni muži rozeznávají pouze 16 barev – stejně jako výchozí nastavení Windows. Proto nám věřte, když vám řekneme, že to, co máte na sobě se k sobě nehodí.



1. Jestliže se ptáte na něco, na co nechcete slyšet odpověď, nedivte se, když dostanete odpověď, kterou nechcete slyšet.

1. Pláč v extrémních sitacích není hysterie. Extrémní sitaci poznáte podle toho, že pláčeme. Reagujte objetím, jinak očekávejte reakci, kterou nechcete zažít.


1. Pokud se vás ptáme, co se stalo, a vy odpovíte, že nic, věříme vám a budeme se chovat tak, jako by vše bylo v pořádku. Víme, že to tak není, ale za hádku to nestojí.

1. Pokud vidíte, že se něco stalo, neptejte se co. Prostě nás odproste, obejměte a polibte. Jakékoli jiné chování vyvolá hádku, a to vám za to přece nestojí.


1. Nejsme jasnovidci. Naše neschopnost číst vaše myšlenky není důkazem toho, že nás nezajímáte.

1. Nejsme jasnovidky. Naše neschopnost poznat, že máte s někým nebo s něčím problémy neznamená, že jsme večeři nedosolily schválně.


1. Pivo je pro nás stejně vzrušující jako pro vás kabelky.

1. Kosmetická kůra je pro nás stejně vzrušující jako pro vás pivo.



1. Máme vytvarovaná těla. Kulatá je také tvar!

1. Jsme krásné, sexy a žádoucí. Prsa po tatínkovi, jsou taky prsa!



Děkujeme všem, že jste si to přečetly. Víme, že dnes mnozí z nás budou spát v obýváku na gauči, ale to nevadí. Bereme to jako čundr.
Vaši muži.


Děkujeme všem, že jste si to přečetli. Víme, že mnohé z nás zažijí osamělý víkend, ale to nevadí. Bereme to jako relax.
Vaše ženy.

Upravil(a) Feuria (14. 6. 2007 11:42)


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#8 14. 6. 2007 11:48

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

BB napsal(a):

Babo a co když si řeknu jasně a přesto se za tím hledá něco jiného ?
Příklad: Courám po městě a předpokládám, že můj muž je někde  ve městě autem ..... zavolám mu, že JESTLI je  někde poblíž a JESTLI jede domů, tak že by mě mohl naložit. Předpokládám odpověď : a. ne, mamuldo, jsem jinde
                                                                            b. ne, ještě musím jet  jinam  .... 
                                                                            c. v pohodě, kde  jsi ?
Vážně po něm nechci, aby jel pro mě ucpaným městem  ( MHD je někdy stejně rychlejší) nebo aby měnil plány .... ale on se začne toto domnívat, že já to něm chci .....  jak vysvětlit chlapovi, že  to co řeknu, tak opravdu tak myslím a nemám za tím schovaný jiný význam ? ( máme to doma jaksi přehozené  .... mapy mi nedělají problém    vissla  ) .....  ono někdy se stane, že jsem někde, kde on a pak to nějak večer vyjde najevo a to mi pak řekne ... no,ale proč jsi mi nezavolala, mohl jsem tě vzít .....   dumbom   

Tak babo, a teď raď ! Má můj muž spíš ženské uvažování a já mužské ? Někdy totiž mám ten  pocit . Možná jsem byla v minulém životě muž a zlobil jsem a teď jsem tu  za trest za ženskou  gloria   gloria

Otazka je, jestli ti nekdy nerekl,ze nemuze, nebo nechce, abys treba jela busem,a tys mu to pak rekla, ze te teda mohl vzit.A on, co jste dovolali, si pak celou dobu do vecera rikal,mel jsem ji asi vzit, zajet pro ni, bude asi nastvana,atd, vycitky.A aby se uklidnil, hodil to na tebe,zes mu mohla zavolat-i kdyz si volala.To je takovej postup.Mne se to stalo minuly tyden.Jel jsem z prace se zenou,delame spolu,ja do servisu, na chvilku,jen jsem potreboval neco poradit.A ona ze si zajde do marketu jen pro pecivo a uzeninu.Jenze s ni je nakupovani na dyl.A ja se trochu zdrzel a vola mi,ze je hotova,a dohodli jsme se, ze mi pujde naproti,a ja ze jeste chvili a prijedu a nekde ji najdu.Za 20 minut ze tu ceka jak debil v tom vedru,ja ze uz jedu,ze jsme do pripojili na PC,a bylo zle, proc jsem ji to nerekl ze to jeste pripojime kdyz mi volala predtim ,ze by se podle toho zaridila.Jak jsem to mohl cuchat ze jo.Ale nechci,aby to vyznelo ze je stihacka, vubec ne,ale vedra ji nedelaj dobre,ma problemy se stitnou zlazou.A hned bylo veselo.Pro nic.Ja nechapal, ze vysla z kramu za 15 minut a ona ze jsem tam byl skoro hodinu, kdyz mi nic neopravovali. A proc byla takhle brzo, protoze vi, ze mi vadi, kldyz ji zastavim u obchodu a ona tam krafe s kamoskou pul hodiny, to se muzu posrat,ale kdybych zase odjel a ona musela dojit domu 100m, tak zase bude nastvana,resp. bude ji to lito.Tezky,takze ti neporadim,ale jde o prd.Proc to resis?

Není tady

 

#9 14. 6. 2007 12:16

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

Já myslím, že BB to neřeší .... jen tím chtěla říct - že to rozdělování na ryze mužské a ženské uvažování není tak směrodatné ...


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#10 14. 6. 2007 12:22

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

babo, já to neřeším, já jen uvádím, že ne všichni muži nejste stejní a i když vyslovíme jasnou a stručnou věc, tak nám taky třeba začnete namlouvat, že jsme tím myslely něco jiného .... to jen k těm tvým pravidlům  big_smile   ... jinak zásadně nevyčítám  a neomílám kraviny 100x dokola ....
Přeju krásný den !!! pussa

Upravil(a) BB (14. 6. 2007 12:23)


BB

Není tady

 

#11 14. 6. 2007 12:26

x52658
Host

Re: Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

Fe tummenupptummenuppgodlikegodlike
Máte nádhernou pravdu oba dva,ale tvé odpovědí jsou nepřekonatelné!

A ještě malý dodatek:on Kryštof Kolumbus nakonec "dojel" jinam než chtěl!!!Proto chceme,abyste se zeptali na cestu....

 

#12 14. 6. 2007 12:33

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

bazalka napsal(a):

Fe tummenupptummenuppgodlikegodlike
Máte nádhernou pravdu oba dva,ale tvé odpovědí jsou nepřekonatelné!

A ještě malý dodatek:on Kryštof Kolumbus nakonec "dojel" jinam než chtěl!!!Proto chceme,abyste se zeptali na cestu....

Bazalko, bohužel muž se zeptá na cestu až v moměntě, kdy už skoro není cesty zpět  dumbom  . Já, když nevím, tak zastavím a zeptám se .... manža najezdí navíc hafo kilometrů, než aby se zeptal ......  přece před nějakým cizákem nepřizná, že neví  dumbom


BB

Není tady

 

#13 14. 6. 2007 12:37

Nick3594
Host

Re: Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

Přítel je šikovný a má skvělou orientaci tummenupp. A když neví kudy kam, zastaví a klidně se jde zeptat. A já se orientuju v mapách velice dobře, nepletu si pravou a levou stranu a couvání a parkování mi nedělá zas takový problém lol lol

BB, jojo, vyprsit a usmívat se tummenupp. To je opravdu třeba stále připomínat. Takže se nadechují a PRSÍM lol (škoda že jsem v kanclu sama.... rodna lol)

 

#14 14. 6. 2007 12:41

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

Oba vykriky som dostal mailom uz niekolko krat, aj tie vraj muzske aj tie zenske odpovede. Pripadaju mi oba trapne a nepaci sa mi ze niekto svoje idiotske vlastnosti dava za vseobecne


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#15 14. 6. 2007 12:44

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

Fe tummenupp  pussa jsi mě pobavila:-))

lvícče děkuju moc za mai, přišel mi ale chtěla bych to vytisknout a v té oskenované pdobě to nejde...nevíš co s tím???? va dekuju smilesmile hjarta


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#16 14. 6. 2007 12:45

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

oxi...ty seš prostě vyjímka vid ..... reta


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#17 14. 6. 2007 12:49

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

Preco by som mal byt vynimka?


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#18 14. 6. 2007 12:58

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

Oxi napsal(a):

Oba vykriky som dostal mailom uz niekolko krat, aj tie vraj muzske aj tie zenske odpovede. Pripadaju mi oba trapne a nepaci sa mi ze niekto svoje idiotske vlastnosti dava za vseobecne

muj nazor je takový že minimálně v jednom bodu  se najde jak každá žena tak každý muž...ale tobě to připadá trapné a nelíbí se ti že NEKDO SVOJE IDIOTSKE VLASTNOSTI PREZENTUJE JAKO VSEOBECNE....ale jdi ty...mně se to naopak líbí...zasmála jsem se tomu a IDIOTSKE MI TO NEPRIPADA...to by většina z nás byla IDIOTY...no i když  ...  vissla


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#19 14. 6. 2007 13:03

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

fajn, tak asi som vynimka wink


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#20 14. 6. 2007 13:04

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

jo...to je jen a jen věc názoru smilesmile


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#21 14. 6. 2007 13:06

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

no jo,ale vetsina zenskech i chlapu to tak ma, jak doplnila fe,ale jsou i vyjimky,co potvrzuji to pravidlo.......
A k adre,s tim jednim bodem bych rekl,ze to je opravdu minimalne, tipoval bych prumerne kolem 5. bodu.

Není tady

 

#22 14. 6. 2007 13:09

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

ano babo musím s Tebou souhlasit  jeden bod je málo...a ty vyjímka...ale jistě...ale osobně nevěřím že to je zrovna oxi...pravda muj problém...hi hi:-))))


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#23 14. 6. 2007 13:12

Nick3594
Host

Re: Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

Já tedy sebe i přítele v několika bodících poznávám lol.

Adři, nevím už jestli to byl formát "jpg", ale když si ten obrázek otevřeš, v levém horním rohu si rozbal nabídku "Soubor" a dej "Vytisknout". Neměl by to být problém. Stejné je to i pro formáty "gif" nebo "tif".

 

#24 14. 6. 2007 13:13

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

adra napsal(a):

ano babo musím s Tebou souhlasit  jeden bod je málo...a ty vyjímka...ale jistě...ale osobně nevěřím že to je zrovna oxi...pravda muj problém...hi hi:-))))

nemusis, ne - mu - sis styrka

Není tady

 

#25 14. 6. 2007 13:15

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Vzkaz mužů ženám-čtěte pozorně,akce se nebude opakovat

Jsem taky idiot big_smile
Ale pravdou je, že věkem je těch bodů míň a míň smile


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů