|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

Mna skôr vadí, že sa VTEDY blbo cítim a nemám hchuť niekde sa vystavovať(a mám brucho ako v 5. mesiaci), ale keby sa mi teda chcelo, tak ma nič nezastaví - a tobôž nie nejaká menštruácia.... 
Není tady

Me napsal(a):
Mi práve tampony moc nesedí, vždycky mi někde tlačí,popřípadě protékají apod.,a taky nesnáším jejich zavádění pomocí prstu,přijde mi to nehygienické,zvlště na veřejných záchodcích apod.U nás není koupaliště,jen poblíž rybník,u kterého nejsou ani veřejné záchodky,mohla bych si tampon zavést doma,ale nevím,kde bych to pak měnila,vyndávala apod.
Zkus treba menstruacni kalisek. Ten neproteka ani netlaci. Ja tampony take nemuzu a vlozky jsou v tech vedrech... nejsou proste to prave.
Není tady
ice napsal(a):
Zkus treba menstruacni kalisek. Ten neproteka ani netlaci. Ja tampony take nemuzu a vlozky jsou v tech vedrech... nejsou proste to prave.
Co to je a kde se to dá sehnat?? 
Není tady

Me - poslala jsem ti soukromou zpravu, to abych nedelala verejnou reklamu ;-)
Není tady