Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 6. 2007 7:55

mafy
♥♥♥----
Místo: JIŽNÍ ČECHY
Registrovaný: 16. 6. 2006
Příspěvky: 149

zvlhčovač vzduchu

Ahoj, chtela bych se zeptat, zda nekdo pouzivate zvlhcovac vzduchu a jestli je to k necemu.
Ja o nem take uvazuji, protoze suchy vzduch mi fakt zacina vadit. Nejlepsi vzduch je po bource, to je uzasne na prochazky. Chtelo by to vyrabet si takovy i doma wink
A pokud ano, tak jaky?
Mafy


Co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra mᚠvolno! cool
Čemukoliv se učís, učíš se pro sebe.. albert

Není tady

 

#2 11. 6. 2007 9:01

lilyy
♥♥-----
Registrovaný: 20. 10. 2006
Příspěvky: 36

Re: zvlhčovač vzduchu

Já jsem koupila zvlhčovač kvůli synkovi - alergik, astmatik. Bydlíme v paneláku, kde je děsně suchý vzduch. Pouštím ho na noc. Myslím si, že mu to pomáhá. Když ho nezapneme, tak ráno je oteklý, špatně dýchá. My máme nějaký obyčejný cca za 1500kč. Zatím funguje 2 roky dobře. Dávám do něj kupovanou vodu neperlivou - tu nejlevnější. Před koupí si ale zjistěte nějaké informace - v jak velké místnosti bude....... .

Není tady

 

#3 8. 9. 2007 14:06

Dominika 22
♥♥-----
Registrovaný: 2. 9. 2007
Příspěvky: 32

Re: zvlhčovač vzduchu

Ahojky, my jsme si koupili okrasnej zvlhčovač - jsou tam diody a z toho jde pára je to hezký. A řekla bych že ikdyž byl jenom za 800 tak že mi pomohl, jelikož ho mám hned u sedačky a když koukám na televizi tak to mám pomalu u pusy. Trpěla jsem záchvaty kašle - takovým tím suchým a teď už ani nevím, že jsem nějaký kašel měla.Takže doporučuju!!!!!

Není tady

 

#4 18. 9. 2007 20:48

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: zvlhčovač vzduchu

Já jsem taky alergik a zvlhčovač jsem si přála. Pak jsem ho dostala a když jsem ho vybalila, přečetla jsem si, že je nevhodný pro alergiky a astmatiky. Ne ten, co mám, ale prostě zvlhčovače. Tak jsem se toho lekla a úplně nový mi leží v kumbálku. Kdyby ses, Mafy, rozhodla si nějaký koupit, tak já ti ho nabízím. Je to Solac - Mr.Pin. Stojí na krámě kolem 1500,-. Nechala bych ti ho za 900,- nebo se nějak dohodnem.

Není tady

 

#5 27. 10. 2007 17:00

mafy
♥♥♥----
Místo: JIŽNÍ ČECHY
Registrovaný: 16. 6. 2006
Příspěvky: 149

Re: zvlhčovač vzduchu

Ahoj, diky za odezvu.
Ja jsem si koupila fontanku a je fanj.. navic i hezky vypada. smile


Co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra mᚠvolno! cool
Čemukoliv se učís, učíš se pro sebe.. albert

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů