Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#26 27. 8. 2007 18:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nový život - bez zájmu o vlastní děti

Michaela.43 napsal(a):

Víš, tak mě napadá takové sci-fi:
Model: On a ona se rozejdou( příčinou bývá jeho nevěra, ale může být i její)pak se rozvádí, nechutné tahanice o alimenty, majetek.Otec má novou rodinu, na starou veskrze zapomíná, i finančně
A jak by to dopadlo, kdyby dítě či děti  měl v péči onen muž -býv. manžel a manželka by  přispívala alimenty, pravidelně si kž. 14 dní brala na víkend dítě/děti....

jak by tato sci-fi dopadala?? ( podotýkám, že vím, že toto není model kž. rozvedené rodinky, zkušenosti nemám, jen mě to tak napadlo)

Podobne... ja som sa starala o decko, kt. matka opusitla ako 7-mesančé, nestarala sa, neplatila alimenty(za socíku z ato aj sedela)... To isté v ružovom.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů